کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
میشه از روی عکسی که ضمیمه کردم بگین محل مطب دکتر و سفارت رو درست علامت زدم یا نه؟
و اینکه درب سفارت کدوم طرفه؟ توی همون خیابون شمالی میشه یا توی خیابون غربی؟(شایدم خیابون شرق سفارته؟)

اها راستی از هتل ددمان تا مطب دکتر ظاهر یه 3 کیلومتری راه هست. عاقلانه ست پیاده بریم یا نه؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

F2A
شماره کیس: ANK2009X
پر کردن فرم I-130 - اگوست 2006
اپرو شدن: May 2009
دریافت اولین نامه از NVC و: June 2009
نامه Choice of A:اپریل 2010
نامه مربوط به Affidavit of S:می 2010
نامه مربوط به DS230 :جولای 2010
نامه وقت سفارت: Dec 2010
مصاحبه: 24 JAN 2011
دریافت ویزا: 25 JAN
گرفتن پاکت پستی: 27 JAN
ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان: emankh101
(2011-01-17 ساعت 02:33)Zoso نوشته:  میشه از روی عکسی که ضمیمه کردم بگین محل مطب دکتر و سفارت رو درست علامت زدم یا نه؟
و اینکه درب سفارت کدوم طرفه؟ توی همون خیابون شمالی میشه یا توی خیابون غربی؟(شایدم خیابون شرق سفارته؟)

اها راستی از هتل ددمان تا مطب دکتر ظاهر یه 3 کیلومتری راه هست. عاقلانه ست پیاده بریم یا نه؟
درسته. اگه اشتباه نکنم شمالی

Smile فکر کنم دیگه سوال کم اوردید Smile خودتون چی فکر می کنید؟؟؟ مسیر هتل ددمان تا سفارت خیلی سرراسته. ولی خوب اگه خواستید برید روز قبلش اون مسیرو برید.

سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: emankh101 ، rayan.s ، DLT ، Zoso ، frozen mind
(2011-01-17 ساعت 02:55)saman33 نوشته:  
(2011-01-17 ساعت 02:33)Zoso نوشته:  میشه از روی عکسی که ضمیمه کردم بگین محل مطب دکتر و سفارت رو درست علامت زدم یا نه؟

Smile فکر کنم دیگه سوال کم اوردید Smile خودتون چی فکر می کنید؟؟؟ مسیر هتل ددمان تا سفارت خیلی سرراسته. ولی خوب اگه خواستید برید روز قبلش اون مسیرو برید.

جزو اخرین تلاشهای قبل سفره Big Grin بالاخره بلیت هواپیماست و هواپیمای قدیمی و کلی کوه و دره که منتظر ما نشستن Big Grin
F2A
شماره کیس: ANK2009X
پر کردن فرم I-130 - اگوست 2006
اپرو شدن: May 2009
دریافت اولین نامه از NVC و: June 2009
نامه Choice of A:اپریل 2010
نامه مربوط به Affidavit of S:می 2010
نامه مربوط به DS230 :جولای 2010
نامه وقت سفارت: Dec 2010
مصاحبه: 24 JAN 2011
دریافت ویزا: 25 JAN
گرفتن پاکت پستی: 27 JAN
ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101
(2011-01-16 ساعت 16:26)لیلا ج نوشته:  سلام،
کسی در مورد هتل سورملی تجربه داره؟

لیلا ج عزیز،
با سلام.
نظر شخصی من این هست که دوستان سعی کنند از هتل هایی استفاده کنند که تو سفرنامه ها بچه ها اسم بردن و راضی بودن. مثل: ددمان، ارگان ، ازیلهان ، هیلتون ، Best و دیگه حضور ذهن ندارم Smile .
موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s ، mitr.p ، DLT ، usa ، maaref ، saman33 ، behzadb57 ، clear ، frozen mind ، emankh101

پیاده تقریبا 15 دقیقه راهه و با تاکسی هم می تونی بری 5 -6 لیر میگیرن

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: Zoso ، maaref ، emankh101
(2011-01-17 ساعت 03:50)Zoso نوشته:  

جزو اخرین تلاشهای قبل سفره Big Grin بالاخره بلیت هواپیماست و هواپیمای قدیمی و کلی کوه و دره که منتظر ما نشستن Big Grin
zoso جان امیدوارم که خبر خوب ویزای یکضربتونو فقط بشنویم. موفق باشید
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: armido ، emankh101 ، clear ، frozen mind ، Zoso ، DLT
(2011-01-17 ساعت 12:58)saman33 نوشته:  
(2011-01-17 ساعت 03:50)Zoso نوشته:  

zoso جان امیدوارم که خبر خوب ویزای یکضربتونو فقط بشنویم. موفق باشید
zoso عزیز من وهمسرم که تقریبا میانسال هستم در تمام مدتی که هتل ددمان بودیم مسیر رفت و آمدمان تا مطب دکتر اونگان با پای پیاده بود .شاید6باراین مسیر را طی نمودیم وخیلی هم لذت بردیم.البته اگربچه کوچک نداشته باشید پیاده روی کنید بهتره مسیرش هم دیدنی ودارای فروشگاههای شیک هست ولی توصیه میکنم از این فروشگاهها خرید نکنید چون خیلی گران است برای خرید ازفروشگاههای اطراف میدان کیزیلای استفاده نمایید. آیا روز سه شنبه نوبت مدیکال دارید؟
تشکر کنندگان: frozen mind ، armido ، Zoso ، emankh101 ، hasti_banoo ، rayan.s ، DLT ، free_free
من امروز وقت آزمایش داشتم : آزمایش خون + عکس از قفسه سینه + 2 واکسن ناقابل . روز چهارشنبه جواب را میدن .

در هتل گلد هستم باصبحانه شبی 60 دلار هتل بدی نیست اینترنت وایرلس داره بقل هتل یک کبابی داره امروز ترکوندم انقدر کباب خوردم .

فردا میرم به یکی از مرکز خرید معروف به نام اپتیموم که خیلی دوره ولی ما بیکاریم میریم .
تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، armido ، usa ، satusa ، mml ، DLT ، arshida ، Linspire ، free_free
(2011-01-18 ساعت 00:36)mr.amir نوشته:  من امروز وقت آزمایش داشتم : آزمایش خون + عکس از قفسه سینه + 2 واکسن ناقابل . روز چهارشنبه جواب را میدن .

در هتل گلد هستم باصبحانه شبی 60 دلار هتل بدی نیست اینترنت وایرلس داره بقل هتل یک کبابی داره امروز ترکوندم انقدر کباب خوردم .

فردا میرم به یکی از مرکز خرید معروف به نام اپتیموم که خیلی دوره ولی ما بیکاریم میریم .

امیر جان چه واکسن هایی بهت زدن و خرج کل مدیکالت چقدر شد؟

دوستان عزیز که به آنکارا رفتن! به نظر شما عاقلانه ست که برای خرج سفر و خرید و خورد و خوراک فقط دلار ببریم؟
من استانبول که رفتن لیر بردم چون موقع خرید وقتی ترک ها دلار رو به لیر تبدیل می کنن منصفانه این کار رو نمی کنن و ما رو متضرر می کردن.حالا شنیدم آنکارا ظاهرا بر عکسه.کسی اگر تجربه ای داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
موفق باشید
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: mr.amir
(2011-01-18 ساعت 12:03)ehsan_gh نوشته:  
(2011-01-18 ساعت 00:36)mr.amir نوشته:  من امروز وقت آزمایش داشتم : آزمایش خون + عکس از قفسه سینه + 2 واکسن ناقابل . روز چهارشنبه جواب را میدن .

امیر جان چه واکسن هایی بهت زدن و خرج کل مدیکالت چقدر شد؟

دوستان عزیز که به آنکارا رفتن! به نظر شما عاقلانه ست که برای خرج سفر و خرید و خورد و خوراک فقط دلار ببریم؟
من استانبول که رفتن لیر بردم چون موقع خرید وقتی ترک ها دلار رو به لیر تبدیل می کنن منصفانه این کار رو نمی کنن و ما رو متضرر می کردن.حالا شنیدم آنکارا ظاهرا بر عکسه.کسی اگر تجربه ای داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
موفق باشید

(sharmande ke finglishe, farsi nadaram)
rastesh to ankara sarafi ha kheili behtar tabdil mikonan
man diroz 100$ ra 154 lir gerftam ke be gheyemat jahani kheili nazdik bod
ama yadeton bashe hargez to forodgah in kar ra anjam nadid
dar anakara- meydan kizlay- bad az khiaban mashrotiat be samet sefarat ye sarafi hast ke kheili khob tabdil mikone
mitonid berid onja
movafagh bashid

تشکر کنندگان: javidk ، armido ، frozen mind ، DLT ، satusa ، mr.amir ، yousef156
به نظر من اگر دلار ببرین بهتره.چون اگر اضافه هم بیارین بدردتون میخوره.چه مسافرت دفعه دوم به آنکارا(خدای نکرده)چه جهت عزیمت به US.اما لیر اگر زیاد بیارین،به ثمن بخس ازتون میخرن.
در ضمن توی آنکارا خوب Change میکنن.فکر نمیکنم که ضرر کنین.بله شما توی همه دنیا اگر به مغازه دار دلار و ارز غیر اونجا رو بدی برات تبدیل کنه،ضرر میکنی.
موفق باشی

در ضمن ارز هایی مثل دلار و یورو همیشه ارز معتبر هستند.اما لیر و ... نه
تشکر کنندگان: frozen mind ، satusa ، arshida ، mr.amir ، emankh101 ، rayan.s ، free_free
دوست عزیز ehsan_gh من دو واکسن نوش جان کردم هرواکسن 60 دلار هست . 120 دلار از من گرفت از گلوش پایین نره واکسن آبله و آنفلانزا زد . از من سوال نکرد که آبله گرفتی با نه وقتی کارت را داد دیدم که آبله زده من 12سالم بود گرفته بودم .

دلار باخودتون ببرید بهتره من قیمت لیر ترکیه را تو فرودگاه امام پرسیدم گفت 710 تومان . من در هتل گلد هستم پایین تر از هتل ددمان هست و با یک دختر ترک هم دوست شدم دختر خوبیه اسمش آیسن هستش و 22 سالشه باباش تو آنکامال anka mall مغازه داره . در ضمن آنکا مال فروشگاههای خوبی داره 4 طبقه هست بانک hsbc اگه درست گفته باشم تو این پاساژ شعبه داره و من در این بانک چنج کردم .
تشکر کنندگان: satusa ، free_free
(2011-01-18 ساعت 19:21)mr.amir نوشته:  دوست عزیز ehsan_gh من دو واکسن نوش جان کردم هرواکسن 60 دلار هست . 120 دلار از من گرفت از گلوش پایین نره واکسن آبله و آنفلانزا زد . از من سوال نکرد که آبله گرفتی با نه وقتی کارت را داد دیدم که آبله زده من 12سالم بود گرفته بودم .

دلار باخودتون ببرید بهتره من قیمت لیر ترکیه را تو فرودگاه امام پرسیدم گفت 710 تومان . من در هتل گلد هستم پایین تر از هتل ددمان هست و با یک دختر ترک هم دوست شدم دختر خوبیه اسمش آیسن هستش و 22 سالشه باباش تو آنکامال anka mall مغازه داره . در ضمن آنکا مال فروشگاههای خوبی داره 4 طبقه هست بانک hsbc اگه درست گفته باشم تو این پاساژ شعبه داره و من در این بانک چنج کردم .
دوستان ترجیحا توی بانکها چنج نکنید. 3درصد کمیسیون می گیرن. بهتره که توی صرافیها چنج بشه.

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: armido ، behzadb57 ، satusa ، free_free
(2011-01-18 ساعت 19:51)saman33 نوشته:  
(2011-01-18 ساعت 19:21)mr.amir نوشته:  دوست عزیز ehsan_gh من دو واکسن نوش جان کردم هرواکسن 60 دلار هست . 120 دلار از من گرفت از گلوش پایین نره واکسن آبله و آنفلانزا زد . از من سوال نکرد که آبله گرفتی با نه وقتی کارت را داد دیدم که آبله زده من 12سالم بود گرفته بودم .

دوستان ترجیحا توی بانکها چنج نکنید. 3درصد کمیسیون می گیرن. بهتره که توی صرافیها چنج بشه.

در ضمن هر صرافی هم یه قیمت می ده دقت داشته باشید

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: satusa ، optoelec
از من تا امروز چیزی نگرفتن فرودگاه درصد گرفت ولی بانک نه . خودتون میدونید امیدوارم همه دوستان یک ضرب گیرین کارت بگیرن .

تشکر کنندگان: satusa ، free_free ، optoelec

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان