کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-04-13 ساعت 19:55)farshad_sh نوشته:  
(2011-04-06 ساعت 18:25)parastoo2011 نوشته:  
(2011-04-04 ساعت 22:22)farshad_sh نوشته:  سلام دوستان عزیز.
من یه سوالی برام پیش اومده. من روز ۳ شنبه وقت مصاحبه دارم و پیش خودم فکر کردم که ۱ شنبه صبح زود بلیط بگیرم و به محض اینکه رسیدم٬ برم پیش دکتر و فرداش هم که ۲ شنبس نتیجه آزمایشا بیاد و ۳ شنبه هم که برم سفارت. تا اینجا رو داشته باشین
یهو امروز فهمیدم که بابا ۱ شنبه ها٬ جمعه ترکیه اس!!!!! یعنی تعطیل رسمی هفتگیشون ۱ شنبس! حالا اینو میخوام سوال کنم
آیا این مطب آقای دکتر روز ۱ شنبه تعطیله؟
اگه تعطیله من ۲ شنبه برم برای مدیکال قطعا ۳ شنبه جوابش آماده نمیشه٬ بعد چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ یعنی روز ۴ شنبه یا همون ۳ شنبه بعد از ظهر ببرم سفارت اوکی هستش؟
به نظر شما بلیط رو عوض کنم (با توجه به اینکه بالاخره باید ضرر بدم) و برای ۲ شنبه بگیرم یا بیخیال بشم و ۱ روز الکی تو آنکارا بچرخم؟
ممنون از همه دوستان عزیز
دوست عزیز به نظر من ریسک نکن و سعی کن شنبه اونجا باشی تا بتونی حداقل 2 شنبه جواباتو بگیری البته اگر به منشی دکتر هم زنگ بزنی و تاریخ مصاحبه ات را بگی راهنماییت می کنه ، اون خانم بسیار خوبیه ، اگر هم یک نفری می تونی برای رفتن زمینی بری ما 5 نفر بودیم و زمینی رفتیم و خوب بود تا تبریز با پرواز رفتیم از اونجا تا مرز بازرگان با پژو های ترمینال 3 ساعته ( سعی کن تا قبل از ظهر مرز باشی ) کار گمرکیت تو مرز 1 ساعت طول می کشه ، اونور مرز با ون 6 لیر برو شهر دوبیازیت و اونجا با اتوبوسهای واقعا راحت 15 ساعت تا آنکارا می شه 60 لیر که اگر اطلاعات بیشتر خواستین می تونین برام پیغام بگذارین. موفق باشین.

دوست عزیز ممنون از راهنماییت. راستش من بلیط رو گرفته بودم که موضوع ۱ شنبه رو متوجه شدم و از طرفی با خانومم هستم اگه تنها بودم قضیه فرق می کرد. الانم که دیگه واسه ۱ شنبه بلیط دارم. شنیدم که بعد از مصاحبه هم میشه جواب آزمایش هارو برد سفارت. درسته دیگه نه ؟

بله،شما بعد از مصاحبه میتونید با داشتن برگهٔ آبی که سفارت بهتون میده جواب پزشکی‌ را بین روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۳ بعد از ظهر به سفارت تحویل بدهید.

تشکر کنندگان: farshad_sh ، maaref ، saman33 ، آرتين ، mml ، coming soon
بلیط هواپیما برای رفت و برگشت استانبول تو چه قیمیمتیه الان؟
تشکر کنندگان: maaref ، mml
(2011-04-17 ساعت 06:02)rubimori نوشته:  بلیط هواپیما برای رفت و برگشت استانبول تو چه قیمیمتیه الان؟

دوست عزیز اینجا انجمن مهاجرتی هستش نه آژانس مسافرتی!!!
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: لیلا ج ، maaref ، frozen mind ، آرتين ، mml ، coming soon ، tamanna ، mavarfan
(2011-04-17 ساعت 06:02)rubimori نوشته:  بلیط هواپیما برای رفت و برگشت استانبول تو چه قیمیمتیه الان؟
شما هر چي بليت رو زودتر بگيريد ارزانتر باهاتون ميافته.
ما 15 فروردين پرواز شيراز به استامبول و استامبول به آنكار رفت و برگشت با ماليات 426 تومان با هامون آب خورد ولي ما يكم دير اقدام كرده بوديم و بليتهاي ارزانتر فروخته شده بود بهمون گفتند اگر زودتر اقدام كرده بوديد دقيقا 100 تومان ارزانترمي شد.
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: لیلا ج ، frozen mind ، آرتين ، mml ، maaref ، rokmita ، tamanna ، DLT
دوستان کسی میدونه علت گرونی بلیط های آنکارا چیه؟؟/

من برای ماه جولای تو سایت ترکیش نگاه کردم رفت و برگشت تهران-آنکارا برای یک نفر از 450 دلار کمتر نبود و تا 800 چوق هم موجود بود.......

با این همه فاصله زمانی و این قیمت؟ یادمه همین قیمت یک ماه پیش حدود 270 دلار بود؟؟؟؟؟؟؟

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: coming soon ، maaref ، mml ، aliosat
(2011-04-21 ساعت 22:13)free_free نوشته:  دوستان کسی میدونه علت گرونی بلیط های آنکارا چیه؟؟/

من برای ماه جولای تو سایت ترکیش نگاه کردم رفت و برگشت تهران-آنکارا برای یک نفر از 450 دلار کمتر نبود و تا 800 چوق هم موجود بود.......

با این همه فاصله زمانی و این قیمت؟ یادمه همین قیمت یک ماه پیش حدود 270 دلار بود؟؟؟؟؟؟؟

ترکیش دو نوع پرواز داره. یکی که خود ترکیشه و اون یکی آنادولو جت که زیر مجموعه ترکیشه. که دومی تقریبا قیمتش نصفه. من با آنادولو اومدم. نسب به قیمتش خوبه . کادر پروازی همه ترکند و برخوردشون هم خوبه . صبحانه هم یه چیز مختصری میدن که واسه ۲ ساعت و نیم پرواز خوبه به نظرم. و اگر واسه بلیط از یکماه قبلش بگردین هست. من یک طرفه قبل عید خریدم ۱۶۰ حدودن
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: free_free ، coming soon ، frozen mind ، arshida ، maaref ، mml
[quote='free_free' pid='103628' dateline='1303407803']
دوستان کسی میدونه علت گرونی بلیط های آنکارا چیه؟؟/

با سلام من دیروز دنبال بلیط برای تقریبا 1.5 ماه دیگر بودم:
ایران ایر M class = 319000 تومان( کلاس ارزونتر پر بود!)
ترکیش( انادولو جت)= بین 370000 تومان تا 390000 تومان ولی خود دفتر ترکیش می گفت 419000 تومان!

تشکر کنندگان: free_free ، maaref ، mml
(2011-04-21 ساعت 22:20)Ali-J نوشته:  
(2011-04-21 ساعت 22:13)free_free نوشته:  دوستان کسی میدونه علت گرونی بلیط های آنکارا چیه؟؟/

ترکیش دو نوع پرواز داره. یکی که خود ترکیشه و اون یکی آنادولو جت که زیر مجموعه ترکیشه. که دومی تقریبا قیمتش نصفه. من با آنادولو اومدم. نسب به قیمتش خوبه . کادر پروازی همه ترکند و برخوردشون هم خوبه . صبحانه هم یه چیز مختصری میدن که واسه ۲ ساعت و نیم پرواز خوبه به نظرم. و اگر واسه بلیط از یکماه قبلش بگردین هست. من یک طرفه قبل عید خریدم ۱۶۰ حدودن
اگر دنبال پرواز امن و پذیرایی خوب هستید به جرأت می گم ایران ایر ار آنادولو جت بهتره.ایران ایر تنها ضعفش تاخیر های گاه و بیگاهشه.ایرباس های جدیدی که تو خط آنکارا گذاشتند واقعا عالی هستن.پذیرایی ایران ایر هم واقعا خوبه.من پریشب نتونستم همه ی غذامو بخورم! برخوردشون هم واقعا خوب بود.اما پرواز برگشت به تهران یک ساعت تاخیر داشت.دفعه پیش که با آنادولو رفتم اصلا راضی نبودم.مطمئنم که به تعداد صندلی ها اضافه کرده بودند.چون من که قرم 174 سانتیمتره پاهام تو صندلی جلو بود.ضمنا ایران ایر قیمت بسیار مناسبی هم داره.ضمنا جریمه تغییر نداره و کنسلیش هم خیلی اندکه

برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: لیلا ج ، free_free ، Ashkan78 ، maaref ، mml ، DLT
دوستان تا جایی که می تونید هتل ۴ ستاره به بالا برید. واقعا هتل ۳ ستاره ارزش ۱۰-۲۰ دلار کمتر رو نداره . در حد مسافرخونس. نه سیستم گرمایشی درست حسابی دارند نه امکانات خوبی. من و پدرم یک ساعت فقط تونستیم هتل سه ستاره رو تحمل کنیم و بعدش با کمک آقای راهواری به یک هتل ۴ ستاره رفتیم Smile
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: لیلا ج ، saman33 ، free_free ، Ashkan78 ، maaref ، mml ، POURIA RAHVARI ، tamanna ، DLT
(2011-04-22 ساعت 14:02)ehsan_gh نوشته:  اگر دنبال پرواز امن و پذیرایی خوب هستید به جرأت می گم ایران ایر ار آنادولو جت بهتره.ایران ایر تنها ضعفش تاخیر های گاه و بیگاهشه.ایرباس های جدیدی که تو خط آنکارا گذاشتند واقعا عالی هستن.پذیرایی ایران ایر هم واقعا خوبه.من پریشب نتونستم همه ی غذامو بخورم! برخوردشون هم واقعا خوب بود.اما پرواز برگشت به تهران یک ساعت تاخیر داشت.دفعه پیش که با آنادولو رفتم اصلا راضی نبودم.مطمئنم که به تعداد صندلی ها اضافه کرده بودند.چون من که قرم 174 سانتیمتره پاهام تو صندلی جلو بود.ضمنا ایران ایر قیمت بسیار مناسبی هم داره.ضمنا جریمه تغییر نداره و کنسلیش هم خیلی اندکه

در گرماگرم نقص فني و حتي سقوط هواپيماهاي كشورمان، با ايران اير براي مصاحبه عازم آنكارا شديم.
سوار هواپيما شديم و نشستيم. درها را بستند و مدتي گذشت، اما از جاش تكون نخورد. كاپيتان اعلام كرد كه نقص مختصري در نمي دونم كجا مشاهده كردن و حالا دارن درستش مي كنن... تعمير تموم شد و هواپيما راه افتاد. رسيديم به اول باند. منتظر بوديم با تمام قوا تيك آف رو شروع كنه، اما ايستاد و تكون هم نخورد، تا اين كه دوباره دست از پا درازتر برگشت به جاي اوليش! كاپيتان دوباره اعلام كرد يك نقص ديگه مشاهده كردن... حدود 4 ساعت ديگه گذشت و ظاهرا تعميرات تموم شد. جمعاً حدود 5 ساعت تاخير داشتيم و ما در تمام اين مدت در هواپيما بوديم! اجازه پياده شدن نمي دادن. اعتراض مسافرا به فرياد و بد و بيراه تبديل شده بود.
خيلي ترسيده بودم، مبادا سقوط كنه... نصف جون شديم تا به آنكارا رسيديم.

پذيراييشون هم افتضاح بود. به اقرار خود مهماندارها، سيني به تعداد كافي براي تمام مسافران نداشتن! نصف مسافرا رو غذا دادن و منتظر موندن تا بخورن و بعد سيني هاشونو جمع كردن تا به بقيه شام بدن! من جزو «بقيه» بودم. ظاهرا براي شام دو نوع غذا داشتيم ولي تا به ما برسه يك نوعش تموم شد. همون شام اجباري هم كه دادن ديگه سرد شده بود Sad

خلاصه اين كه همه چيز افتضاح بود. اگر ديگه كلاهمم بيفته اطراف ايران اير، نميرم برش دارم!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
دوستان از کجا میشه پرواز های پگاسوس رو رزور انلاین کرد . نه چارتر ؟ یا از کجا میشه کرید کارت مطمئن خرید؟ که خودمون بتونیم رززو کنیم .
من از خود سایت پگاسوس همه پروازهامو رززو کردم قیمتش گرفتم ولی این آژانسها میگن فقط چارتر داریم کلیم گرونتر میدن
(2011-04-23 ساعت 11:14)nsdarya1 نوشته:  دوستان از کجا میشه پرواز های پگاسوس رو رزور انلاین کرد . نه چارتر ؟ یا از کجا میشه کرید کارت مطمئن خرید؟ که خودمون بتونیم رززو کنیم .
من از خود سایت پگاسوس همه پروازهامو رززو کردم قیمتش گرفتم ولی این آژانسها میگن فقط چارتر داریم کلیم گرونتر میدن

پگاسوس اصلا تهران-آنکارا نداره!
تهران استانبول- آنکارا که داره
تشکر کنندگان: mml ، maaref
(2011-04-23 ساعت 11:50)nsdarya1 نوشته:  تهران استانبول- آنکارا که داره
خب حالا چه کاریه؟ چرا مستقیم با ترکیش نمیرین؟
تشکر کنندگان: maaref ، ben10
کسی شماره جزیره بهشت رو داره؟ اگه دارین لطفا بزارین
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان