کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
امیدوارم هرچه زودتر با موفقیت این پروسه رو سپری کنید .من با دختر 7 ماهه ام و همسرم اواخر می وقت مصاحبه داریم .به نطر شما ما چند روز قبل از مصاحبه و چند روز بعد از مصاحبه باید در انکارا باشیم .اخه می خوام بلیط رزرو کنم .راستی کدوم هتل بودید خوب بود یا نه ؟ممنونم
تشکر کنندگان: maaref ، mavarfan ، ramin_ad
با عرضه سلام و خسته نباشید از تمام دوستان و هموطنان عزیزم......اولا که از همتون معذرت خواهی‌ می‌کنم که به دلیل مشغلهٔ کاری زیاد نمیتونم به این سایت سر بزنم و راهنماییتون کنم.....در ضمن اگر سوألی چیزی دارید میتونید برام پیغام خصوصی ایمیل کنید...فقط ۱۰ دقیقه‌ پیش یه خبری رو از سفارت آمریکا در آنکارا به من دادن که خواستم آن را با شما در میان بگذارم که فکر می‌کنم یک مقدار مهم باشه.....به دلیل اختلاف بودجهی که در آمریکا پیش اومده احتمال زیاد داره که سفارت آمریکا در آنکارا روز دوشنبه تعطیل بشه و معلوم هم نیست که به چه مدتی‌ تعطیل بمانند ..... طبق به‌ صحبت‌هایی‌ که بنده با مسئولین کردم،این زمان ممکن ۱ روز باشه،۳ روز باشه،۳ هفته یا حتا ۳ ماه....فعلا مشخص نیستش....احتمال زیاد روز شنبه ۰۹.آوریل.۲۰۱۱ این موضوع مشخص خواهد شد....و سفارت از تمام دوستانی که هفتهٔ دیگه مصاحبه دارند و الان آنکارا تشریف دارند خواهش کردند که بجای هفتهٔ دیگه،فردا صبح روز جمعه از ساعت ۰۸:۳۰ الی‌ ۱۲:۰۰ سفارت تشریف بیارند برای انجام مصاحبه.....امیدوارم که این مشکل هرچه زودتر حل بشه،و همرو از نگرانی در بیاره.....تعداد روزهای تعطیلی‌ فعلا مشخص نیست....ممکن هم هست که هرچه زودتر حل بشه و دوشنبه را هم تعطیل نکنند،ولی‌ به دلیل احتمال تعطیلی‌ که وجود دارد، سفارت از درخواست کنند‌ها همچین درخواستی کردند.
تشکر کنندگان: ramin_ad ، سروناز ، tamanna ، sepinod ، zohreh36 ، mml ، لیلا ج ، maaref ، mavarfan
(2011-04-07 ساعت 14:01)POURIA RAHVARI نوشته:  با عرضه سلام و خسته نباشید از تمام دوستان و هموطنان عزیزم......اولا که از همتون معذرت خواهی‌ می‌کنم که به دلیل مشغلهٔ کاری زیاد نمیتونم به این سایت سر بزنم و راهنماییتون کنم.....در ضمن اگر سوألی چیزی دارید میتونید برام پیغام خصوصی ایمیل کنید...فقط ۱۰ دقیقه‌ پیش یه خبری رو از سفارت آمریکا در آنکارا به من دادن که خواستم آن را با شما در میان بگذارم که فکر می‌کنم یک مقدار مهم باشه.....به دلیل اختلاف بودجهی که در آمریکا پیش اومده احتمال زیاد داره که سفارت آمریکا در آنکارا روز دوشنبه تعطیل بشه و معلوم هم نیست که به چه مدتی‌ تعطیل بمانند ..... طبق به‌ صحبت‌هایی‌ که بنده با مسئولین کردم،این زمان ممکن ۱ روز باشه،۳ روز باشه،۳ هفته یا حتا ۳ ماه....فعلا مشخص نیستش....احتمال زیاد روز شنبه ۰۹.آوریل.۲۰۱۱ این موضوع مشخص خواهد شد....و سفارت از تمام دوستانی که هفتهٔ دیگه مصاحبه دارند و الان آنکارا تشریف دارند خواهش کردند که بجای هفتهٔ دیگه،فردا صبح روز جمعه از ساعت ۰۸:۳۰ الی‌ ۱۲:۰۰ سفارت تشریف بیارند برای انجام مصاحبه.....امیدوارم که این مشکل هرچه زودتر حل بشه،و همرو از نگرانی در بیاره.....تعداد روزهای تعطیلی‌ فعلا مشخص نیست....ممکن هم هست که هرچه زودتر حل بشه و دوشنبه را هم تعطیل نکنند،ولی‌ به دلیل احتمال تعطیلی‌ که وجود دارد، سفارت از درخواست کنند‌ها همچین درخواستی کردند.

پوریا جان خواهشا منبع موثقی برای صحبتت ارائه بده و بدون منبع باعث نگرانی دوستان نشو.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: REZA1390 ، coming soon ، tamanna ، sepinod ، maaref
(2011-04-07 ساعت 19:51)shery نوشته:  یعنی باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

با عرضه سلام دوباره.....دوستان انشا‌الله که نگرانی خاصی‌ نیست و هرچه زودتر حل می‌شه،من فکر کنم بهتره که دقیقا صحبت هام را با سفارت براتون مطرح کنم که شاید موضوع واضحتر بشه براتون....من با خانومی از سفارت در آنکارا صحبت کردم،از ایشون پرسیدم که جریان این مصاحبه‌ها چی‌ خواهد شد؟ ....ایشون گفتند که به دلیل مشکلاتی‌ که الان پیش اومده ممکن است روز دوشنبه تعطیل بشه...ممکن هم هست نشه....ما هم خودمون منتظر خبر هستیم و طبق نشست‌هایی‌ که روز جمع و شنبه انجام می‌شه احتمال زیاد جریان این تعطیل شدن روز دوشنبه و یا روزهای بعدش مشخص خواهد شد....ممکن هست فقط دوشنبه یا روزهای بعدش هم تعطیل بشه....ممکن هم هست تعطیل نشه،این قضیه‌رو خود سفارت هم نمیدونه.....و در ادامه این خانوم فرمودند،بخاطر این قضیه ما به اکثر هتل‌هایی‌ که معمولاً در آنها مسافر ایرانی‌ زیاد هستش خبر دادیم و خواستیم به مسافران ایرانی‌ که وقت مصاحبهٔ مهاجرتی (فقط مهاجرتی نه توریستی و غیره) دارن میتوانند فردا صبح تشریف بیارند سفارت برای انجام مصاحبه بین سات ۸:۳۰ الی‌ ۱۲ ظهر....و ایشون هم بیان کردند که چون این قضیه فعلا ۱۰۰ در ۱۰۰ نشده ما هنوز توی سایت هم چیزی نزدیم....ولی‌ هر کسی‌ دوست داره فقط فقط فردا بین ۸:۳۰ تا ۱۲ میتونه بیاد سفارت....بنده پرسیدم که این قضیه کی‌ نتیجه پیدا می‌کنه؟...ایشون هم گفتند احتمال زیاد تا شنبه مشخص می‌شه و در آخر من از ایشون خواهش کردم که در صورت مشخص شدن این قضیه لطفا به من زنگ بزنند و ایشون هم گفتند اگر اتفاقی بیفته بنده بهتون زنگ میزنم که با مسافرانتون مطرح کنید.....بعد از ۲۰ دقیقه ایشون دوباره به من زنگ زدند و دوباره تاکید کردند که کسانیکه فردا می‌تونن بیان فقط پروندهای مهاجرتی میتوانند بیان نه غیر مهاجرتیا، که منم بهشون گفتم متوجه هستم...کل این قاضی‌ از این عبارت هست.....یعنی‌ کلا دوستان اصلا نگران نباشید امیدوارم که هرچه زودتر این قضیه مشخص بشه و مشکلی‌ برای هیچ کس پیش نیاد.
تشکر کنندگان: REZA1390 ، free_free ، آمریکا ، hooman421 ، tamanna ، coming soon ، zohreh36 ، mml ، maaref ، mavarfan
به خاطر عدم توافق بین دموکراتها و جمهوریخواهها در کنگره بر سر بودجه تا این ساعت، اگر تا جمعه 8 آوریل آخر وقت اداری مشکل حل نشود دولت فدرال آمریکا مجبور خواهد شد قسمتهای زیادی از کارمندان را به مرخصی بدون حقوق فرستاده و فقط خدمات ضروری و حیاتی را ارائه کند. اگر این اتفاق بیفتد (که یک بار در زمان ریاست جمهوری کلینتون افتاده) خدمات صدور ویزا و سفارتخانه ها هم ممکن است دچار اختلال شود.

http://www.guardian.co.uk/world/2011/apr...oms-budget

A shutdown would prompt widespread disruption, hitting health services, courts, housing loans, museums, weather forecasts and other federal government services. Visitors to the US would face delays as embassies stop processing visa applications.

به افرادی که با سفارتهای آمریکا کار دارند توصیه شده که برای آخرین وضعیت با سفارت مربوطه از طریق وب سایت یا تلفن تماس بگیرند. مطلبی که پوریا به آن اشاره کرده به همین موضوع مربوط است. البته با توجه به هزینه سنگین سیاسی این موضوع برای جمهوریخواهان پیش بینی می شود تا نیمه شب امشب اختلافات کاهش یافته و بودجه توافقی برای امضا به اوباما ارسال شود.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
بله این خبر رو بی بی سی هم گفت.متاسفانه ممکنه که خیلی از دوستان با مشکل مواجه بشن.امیدوارم این جمهوری خواهها سر عقل بیان.
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
تشکر کنندگان: sepinod ، coming soon ، zohreh36 ، لیلا ج ، maaref ، REZA1390
(2011-04-07 ساعت 10:44)آندیا نوشته:  سلام
امیدوارم هرچه زودتر با موفقیت این پروسه رو سپری کنید .من با دختر 7 ماهه ام و همسرم اواخر می وقت مصاحبه داریم .به نطر شما ما چند روز قبل از مصاحبه و چند روز بعد از مصاحبه باید در انکارا باشیم .اخه می خوام بلیط رزرو کنم .راستی کدوم هتل بودید خوب بود یا نه ؟ممنونم

آندیای عزیز : ما هتل گلد بودیم و از سرویس و تمیزی اونجا و همچنین نزدیک بودن به سفارت و دکتر و ... بسیار راضی بودیم . این هتل 3 ستاره است و شماره اش توی سایتش هست و می تونی رزرو کنی . ما به خاطر آزمایشهای بچه ها که بیشتر طول می کشه واسه چهارشنبه 23 مارچ از دکتر وقت گرفته بودیم و صبح و بعد از ظهر اون روز را گرفتار کارهای دکتر بودیم و جواب را جمعه بهمون دادن یکشنبه هم که سفارت تعطیله و ما دوشنبه مصاحبه داشتیم البته توصیه می کنم وقت دکتر را از سایتش بگیری و پرینتش را با خودتون ببرین ، البته دختر شما کوچکه و احتمالا کار خاصی نداره فقط کارت واکسیناسیونش را حتما ترجمه کنین و ببرین اگرم تهران هستین اون کارت را ببرین انستیتو پاستور مهر کنه کافیه دیگه به ترجمه نیازی نیست . موفق باشین

شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: REZA1390 ، mml ، maaref ، javidk ، tamanna ، آندیا ، mavarfan ، آرتين
خب به سلامتي خطر تعطيلي دولت آمريكا و به تبع اون، تعطيلي سفارت، از بيخ گوشمون گذشت!
تنها دو ساعت قبل از پايان مهلت قانوني به توافق دست پيدا كردند و خلقهايي را دعاگوي خود نمودند!
خبرش را اينجا مي توانيد بخوانيد.

بنابراين همين جا به صدا در آمدن آژير سفيد و بازگشت به وضعيت عادي رو اعلام مي كنم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
دوستان عزیزی که می خواهید برید آنکارا ، هتل ددمان به مناسبت 45 سال تاسیسش برای کسانی که از یکم آپریل تا 45 روز بعدبرای هر تاریخ هتل رزرو کنند , 45 درصد تخفیف میده. البته یکسری شرایط داره مثلا حداقل 2 و حداکثر 5 شب شامل تخفیف میشه.
و حداقل 7 روز قبل از ورود به هتل پرداخت بشه و کل پول را کامل میگیرند و غیر قابل بازگشت و انتقال به غیره و ....
اینم سایتش:
http://www.dedeman.com/us/promotions/pro...5-off.html
برای کسانی که هتل رزرو نکردند و نسبت به تاریخ حضورشون در آنکارا مطمئن هستند فکر کنم گزینه بدی نباشد
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

یعنی تاریخ اقامت مون تو هتل باید بین 1APR تا 15 MAY باشه ؟
تشکر کنندگان: آرتين ، mml ، maaref
دوستان ایا کسی میدونه اتاق سه تخته باتخفیف هتل ددمان که45درصدهست چقدر میشه ؟من برای 11می تا18می میخوام به چه صورت باید رزروکنم ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند به من بگن باتشکر
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، آرتين ، mml
(2011-04-12 ساعت 15:32)آندیا نوشته:  یعنی تاریخ اقامت مون تو هتل باید بین 1APR تا 15 MAY باشه ؟

نه از یکم آپریل به مدت 45 روز میتونید برای هر تاریخی تا پایان سال 2011 با 45 درصد تخفیف اتاق بگیرید فقط اگر اشتباه نکنم از طریق کردیت کارد باید اینکار را انجام داد در هر صورت اگر چنانچه زمان مسافرتتون تغیری کرد دیگه اونوقت نمیتونید پولتون را پس بگیرید یا زمانش را تغییر بدید
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، آرتين ، mml
کسي آژانس خوب براي رزرو تور ميشناسه؟
هم قيمتش مناسب باشه هم خدماتش خوب باشه
شماره کیس:2011AS00028XXX

تشکر کنندگان: maaref ، آرتين ، mml
(2011-04-13 ساعت 09:24)نگار 65 نوشته:  کسي آژانس خوب براي رزرو تور ميشناسه؟
دوست عزیز
من خودم بیشتر ازانس های تهران زنگ شدم..حتی اونی که اشنا بود.
برای رزو هتل اولا باید بلیط رو از خود همون اژانس بگیری
دوما : همه اژانس ها میگفتند که قیمت اتاق دابل برای هر نفره . مثلا اگه یه اتاق دو تخته میخواستیم میگفت 65 دلار برای هر نفر....در صورتی که درست نبود . باید برای کل اتاق می بود.
در ضمن قیمت هایی هم که میگفتند بالا بود.
در نهایت ما به عباس اقا زنگ زدیم و با نفری 60 دلار( که بیاد دنبالمون و هتل بگیره و دکتر و از مایش......) هتل سگمن رو برمون اتاقی 65 دلار گرفت
ما که راضی بودیم.
این سفر نامه من هستارسال: #242
اگه خمواستی پیام خصوصی تل عباس اقا رو بهت بدم
تشکر کنندگان: نگار 65 ، maaref ، لیلا ج ، AmericanHamid ، tamanna ، آرتين ، mml ، tata63
(2011-04-06 ساعت 18:25)parastoo2011 نوشته:  
(2011-04-04 ساعت 22:22)farshad_sh نوشته:  سلام دوستان عزیز.
من یه سوالی برام پیش اومده. من روز ۳ شنبه وقت مصاحبه دارم و پیش خودم فکر کردم که ۱ شنبه صبح زود بلیط بگیرم و به محض اینکه رسیدم٬ برم پیش دکتر و فرداش هم که ۲ شنبس نتیجه آزمایشا بیاد و ۳ شنبه هم که برم سفارت. تا اینجا رو داشته باشین
یهو امروز فهمیدم که بابا ۱ شنبه ها٬ جمعه ترکیه اس!!!!! یعنی تعطیل رسمی هفتگیشون ۱ شنبس! حالا اینو میخوام سوال کنم
آیا این مطب آقای دکتر روز ۱ شنبه تعطیله؟
اگه تعطیله من ۲ شنبه برم برای مدیکال قطعا ۳ شنبه جوابش آماده نمیشه٬ بعد چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ یعنی روز ۴ شنبه یا همون ۳ شنبه بعد از ظهر ببرم سفارت اوکی هستش؟
به نظر شما بلیط رو عوض کنم (با توجه به اینکه بالاخره باید ضرر بدم) و برای ۲ شنبه بگیرم یا بیخیال بشم و ۱ روز الکی تو آنکارا بچرخم؟
ممنون از همه دوستان عزیز
دوست عزیز به نظر من ریسک نکن و سعی کن شنبه اونجا باشی تا بتونی حداقل 2 شنبه جواباتو بگیری البته اگر به منشی دکتر هم زنگ بزنی و تاریخ مصاحبه ات را بگی راهنماییت می کنه ، اون خانم بسیار خوبیه ، اگر هم یک نفری می تونی برای رفتن زمینی بری ما 5 نفر بودیم و زمینی رفتیم و خوب بود تا تبریز با پرواز رفتیم از اونجا تا مرز بازرگان با پژو های ترمینال 3 ساعته ( سعی کن تا قبل از ظهر مرز باشی ) کار گمرکیت تو مرز 1 ساعت طول می کشه ، اونور مرز با ون 6 لیر برو شهر دوبیازیت و اونجا با اتوبوسهای واقعا راحت 15 ساعت تا آنکارا می شه 60 لیر که اگر اطلاعات بیشتر خواستین می تونین برام پیغام بگذارین. موفق باشین.

دوست عزیز ممنون از راهنماییت. راستش من بلیط رو گرفته بودم که موضوع ۱ شنبه رو متوجه شدم و از طرفی با خانومم هستم اگه تنها بودم قضیه فرق می کرد. الانم که دیگه واسه ۱ شنبه بلیط دارم. شنیدم که بعد از مصاحبه هم میشه جواب آزمایش هارو برد سفارت. درسته دیگه نه ؟

(2011-04-13 ساعت 09:47)mitr.p نوشته:  
(2011-04-13 ساعت 09:24)نگار 65 نوشته:  کسي آژانس خوب براي رزرو تور ميشناسه؟
دوست عزیز
من خودم بیشتر ازانس های تهران زنگ شدم..حتی اونی که اشنا بود.
برای رزو هتل اولا باید بلیط رو از خود همون اژانس بگیری
دوما : همه اژانس ها میگفتند که قیمت اتاق دابل برای هر نفره . مثلا اگه یه اتاق دو تخته میخواستیم میگفت 65 دلار برای هر نفر....در صورتی که درست نبود . باید برای کل اتاق می بود.
در ضمن قیمت هایی هم که میگفتند بالا بود.
در نهایت ما به عباس اقا زنگ زدیم و با نفری 60 دلار( که بیاد دنبالمون و هتل بگیره و دکتر و از مایش......) هتل سگمن رو برمون اتاقی 65 دلار گرفت
ما که راضی بودیم.
این سفر نامه من هستارسال: #242
اگه خمواستی پیام خصوصی تل عباس اقا رو بهت بدم

دوست عزیز من بلیطم رو از یه آژانس دیگه گرفتم و هتل رویال ۴ ستاره رو از آژانس جزیره بهشت رزرو کردم شبی ۸۲ دلار برای اتاق ۲ تخته.
پس موضوع تهیه بلیط و هتل از ۱ آژانس منتفیه.
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: maaref ، آرتين ، mml ، tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان