کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
(2010-10-14 ساعت 20:29)hellgood2009 نوشته:  سلام .. من برنامشو دیدم دقیقا گفت اگرکسی بعد از ارسال نامه ی اول ازدواج کنه کیسش باطل میشه ..
میشه بگین دقیقا چه برنامه ای بوده؟ واقعیت داره؟ از امسال این قانون گذاشتن؟چون بچه های 2010 خیلیا ازدواج کردن و ویزام گرفتن.!

وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان: maaref
اگر کسی در لاتاری برنده شده ویزا هم گرفته باشد و مجرد باشد . حال بخواهد ازدواج کند.
1- بهتر از قبل از رفتن ازدواج کند یا بعد؟
2 - برای همسرش چه اقداماتی باید انجام دهد ؟
3 - در صورت امکان راهنمایی کلی
دقیقا برنامه ی صدای امریکا بود بله کارشناس کی سی سی بود اینم قانون جدیده که گذاشتن....
(2010-10-14 ساعت 21:10)Ashkan78 نوشته:  من اون برنامه رو دیدم.

به نظر من اطلاعاتشون موثق نبود. اگه اینجوری بود، الان خیلی از بچه های 2010 که آمریکا هستند، اونجا نبودند. نمونه اش محسن (msnazi)

دوست عزیز این قانون و جدید گذاشتن...
تشکر کنندگان:
ممكنه منبعتون رو در ساست هاي دولتي مرتبط با اداره مهاجرت امريكا بفرماييد؟

تا اونجا كه من متوجه شدم اون آقايي كه صداي آمريكا آورده بود خيلي پرت بود و در خيلي موارد اطلاعات درستي نداشت. همونطور هم كه مي دونيد پخش صحبت هاي يك نفراز طريق صداي آمريكا دليل بر تأييد نظرات او از طرف اين سازمان نيست.

اون آقا كارشناس K.C.C نبود. يه وكيل كم اطلاع مهاجرتي بود.

من سايت هاي دولتي آمريكا رو زيرو و رو كردم و نه قانوني ديدم كه اين قضيه رو منع كنه و نه تأييد...

(2010-10-20 ساعت 13:20)hellgood2009 نوشته:  دقیقا برنامه ی صدای امریکا بود بله کارشناس کی سی سی بود اینم قانون جدیده که گذاشتن....

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: rayan.s ، daryadelan ، bita-p ، maaref
اگه کسی از دوستان درمورد این قانون جدید که ایشون میگن اطلاعات و منبع کاملی داره میشه توی سایت اعلام کنه؟ این مسله خیلی مهمه و اگه قانون جدیدید هست باید بقیه مطلع بشن. پس چرا توی خود سایت لاتری چنین چیزیو ننوشته؟
بعد إز إرسال نامه ها كه سهله
بعد إز مصاحبه و كليرنس و أخذ ويزا هم مي تونيد درخواست ويزا براي همسر جديدتون كنيد
فقط بعد ورود به امريكا نميشه
البته بايد تا قبل إز آخرين فرصت صدور ويزا أقدام كنيد
به حرف من و اين و أون و صداي امريكا توجه نكنيد
اي ميل بزنيد سؤال كنيد

بعد إز إرسال نامه ها كه سهله
بعد إز مصاحبه و كليرنس و أخذ ويزا هم مي تونيد درخواست ويزا براي همسر جديدتون كنيد
فقط بعد ورود به امريكا نميشه
البته بايد تا قبل إز آخرين فرصت صدور ويزا أقدام كنيد
به حرف من و اين و أون و صداي امريكا توجه نكنيد
اي ميل بزنيد سؤال كنيد

تشکر کنندگان: rayan.s ، frozen mind ، ساسان ، mohsen mirzaei ، maaref
دوست عزیز؛ متن زیر مدارک و اقداماتیست که شخص برنده لاتاری در صورت بچه دار شدن یا ازدواج بعد قبول شدن در لاتاری باید انجام بده:

Family members not included on the initial entry may cause the case to be disqualified. Extenuating circumstances such as; you have been married or had a child after the initial application submission may be acceptable. If you meet either of these circumstances a photocopy of the marriage and/or birth certificate, along with English translations, should be provided with the completed forms. If you need to obtain additional DS 230 Parts I & II forms, you may download them at: http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo...1342.html.

A spouse and/or eligible children, unmarried and under the age 21 must have the above forms completed and returned before KCC can make the necessary adjustments to your case. KCC will accept this information via postal mail, email, or fax. Information received at KCC after interview scheduling will be forwarded to the Embassy or the applicant may carry this information with them to their interview appointment.
خلاصه متن فوق میگه، باید عقد نامه و ترجمه اش و فرم 230 رو (بر اساس شرایط جدید،یکی برای خودتون یکی برای همسرتون)قبل از روز مصاحبه با پست یا میل یا فکس برای kcc ارسال کنید.
دقت کنید در متن این میل گفته ممکنه بچه دار شدن و یا ازدواج بعد از قبولی مورد پذیرش قرار بگیره . حتما" منظور اون کارشناس این بند بوده و دلیل رد کیس بخاطر ازدواج ، تشخیص آفیسر به صوری بودن ازدواج میباشد .ضمنا" این میل امسال در جواب من برای اعلام بچه دار شدنم بود که تو نامه دوم اسم پسرم قید شده.
پس اگه واقعا" قصد ازدواج دارید و نیت شما زد و بند برای اخذ گرین کارت نیست با خیال راحت ازدواج کنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: laili ، frozen mind ، lorecance ، maaref
من يه سوال دارم.اگه دوستان جواب بدن خيلي ممنون ميشم.
چند نفر به خاطر ازدواج بعد از قبولي رد شدن؟
راستش ميخوام بدونم چند درصد احتمال رد شدن و چند درصد قبولي وجود دارد؟
من در گير و دار اين تصميم مهم هستم و از طرفي هم متاسفانه نامه اول رو دريافت نكردم و نميدونم كه حدودا كي مصاحبه دارم و رسما بين زمين و هوا گير كردم.
تصميم من براي ازدواج رسمي،آخر سال آينده است و اگر يكدفعه نامه دوم دستم برسه و بخوام خودم رو به مصاحبه برسونم ،كل برنامه هاي زندگيم به هم ميريزه.
واسه همين خواستم بدونم تا حالا چند نفر رد شدن.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 13:34)silia نوشته:  من يه سوال دارم.اگه دوستان جواب بدن خيلي ممنون ميشم.
من در گير و دار اين تصميم مهم هستم و از طرفي هم متاسفانه نامه اول رو دريافت نكردم و نميدونم كه حدودا كي مصاحبه دارم و رسما بين زمين و هوا گير كردم.
تصميم من براي ازدواج رسمي،آخر سال آينده است و اگر يكدفعه نامه دوم دستم برسه و بخوام خودم رو به مصاحبه برسونم ،كل برنامه هاي زندگيم به هم ميريزه.
دوست عزیز
در اکثر مواقع تجربه ثابت کرده در صورتی که هیچ گونه مورد خاصی نباشد کیس پذیرفته شده و هر دو طرف می توانند ویزای خود را دریافت نموده اند
اما در کل ریسک می باشد

تشکر کنندگان: silia ، maaref
سلام ب دوستان عزيز
همسرم زماني كه نامه اول اومد مجرد بود.
دو هفته پيش نامه اي دريافت كرد كه يك اسپانسر(كسي در امريكا كه نامه ها و مدارك اونجا بره) معرفي كنه.
حالا منتظر خبر هستيم
ايا در نامه بعدي بايد بگه ازدواج كرده يا خودش جدا مدارك رو ارسال كنه؟/
دوستان گفتند كه ب k.c.c ايميل كنه...ادرس ميل رو كسي داره؟
كسي ميدونه؟
مرسي
(2010-10-31 ساعت 13:34)silia نوشته:  من يه سوال دارم.اگه دوستان جواب بدن خيلي ممنون ميشم.
منم خیلی مردد هستم و نمیدونم چه تصمیمی بگیرم. اگه رد کنن خیلی بد میشه. ریسکه. شما کیس نامبرت تقریبا چنده silia جان؟ چقدر فرصت واسه تصمیم داری؟ من ***43 ام. ولی به هر حال باید تصمیم بگیریم فرم 230 رو دوباره DHL کنیم!
تشکر کنندگان: silia ، maaref
(2010-11-14 ساعت 13:52)مهسا ح نوشته:  
منم خیلی مردد هستم و نمیدونم چه تصمیمی بگیرم. اگه رد کنن خیلی بد میشه. ریسکه. شما کیس نامبرت تقریبا چنده silia جان؟ چقدر فرصت واسه تصمیم داری؟ من ***43 ام. ولی به هر حال باید تصمیم بگیریم فرم 230 رو دوباره DHL کنیم!

دوستان عزیز؛ من روز مصاحبه با sohrab-p عزیز بودم که کیسش ازدواج بعد از قبولی بود وآفیسر با دو سه تا سوال مطمئن شد که ازدواجشان مصلحتی نیست و ویزای خانومش که برنده اصلی بود را صادر کرد پس اگه واقعا" ازدواجتان مصلحتی نیست به مشکل نمی خورید ولی با عرض معذرت طرز سوال شما نشان میده بین همسری که قراره یه عمر باهاش زندگی کنید و ندادن ویزای آمریکا دو دلیید که در نوع خودش برام جالبه!!!

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: bita-p ، frozen mind ، maaref ، r.bazargan
(2010-11-14 ساعت 13:59)rayan.s نوشته:  

دوستان عزیز؛ من روز مصاحبه با sohrab-p عزیز بودم که کیسش ازدواج بعد از قبولی بود وآفیسر با دو سه تا سوال مطمئن شد که ازدواجشان مصلحتی نیست و ویزای خانومش که برنده اصلی بود را صادر کرد پس اگه واقعا" ازدواجتان مصلحتی نیست به مشکل نمی خورید ولی با عرض معذرت طرز سوال شما نشان میده بین همسری که قراره یه عمر باهاش زندگی کنید و ندادن ویزای آمریکا دو دلیید که در نوع خودش برام جالبه!!!

دقیقا همین طور بود که رایان عزیز فرمودند. از برنده اصلی که خانم بنده هستند در این مورد سوال شد و با کمال صداقت گفتند که بله بعد از قبولی ازدواج کردیم و چند سال هم با هم دوست بودیم...
اگر باهاشون صادق باشید خیلی راحت قبول می کنند. پس اگر واقعا تصمیم به ازدواج و زندگی دارید در این قضیه شک نکنید.
شماره کیس(صاحب کیس همسرم): 2011AS000002XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010-May-08
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010-May-23
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-Sep
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-Sep-20
تاریخ مصاحبه: 2010-Nov-3
تشکر کنندگان: rayan.s ، AmericanHamid ، lorecance ، maaref ، r.bazargan
(2010-11-14 ساعت 15:03)sohrab.p نوشته:  
(2010-11-14 ساعت 13:59)rayan.s نوشته:  

دقیقا همین طور بود که رایان عزیز فرمودند. از برنده اصلی که خانم بنده هستند در این مورد سوال شد و با کمال صداقت گفتند که بله بعد از قبولی ازدواج کردیم و چند سال هم با هم دوست بودیم...
اگر باهاشون صادق باشید خیلی راحت قبول می کنند. پس اگر واقعا تصمیم به ازدواج و زندگی دارید در این قضیه شک نکنید.

sohrab-p عزیز من یک سوالی دارم و اینکه ازدواج شما بعد از ارسال فرمهای اولیه بود یا نه اول ازدواج کردید و بعد فرمها رو پر کردید و فرستادید؟ یعنی اگر یک نفر فرمها رو بفرسته و بزنه مجرد و بعد ازدواج کنه ایا مسگل ساز میشه یا نه؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان