کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
(2010-11-14 ساعت 17:12)AmericanHamid نوشته:  
(2010-11-14 ساعت 15:03)sohrab.p نوشته:  
(2010-11-14 ساعت 13:59)rayan.s نوشته:  
(2010-11-14 ساعت 13:52)مهسا ح نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 13:34)silia نوشته:  من يه سوال دارم.اگه دوستان جواب بدن خيلي ممنون ميشم.
چند نفر به خاطر ازدواج بعد از قبولي رد شدن؟
راستش ميخوام بدونم چند درصد احتمال رد شدن و چند درصد قبولي وجود دارد؟
من در گير و دار اين تصميم مهم هستم و از طرفي هم متاسفانه نامه اول رو دريافت نكردم و نميدونم كه حدودا كي مصاحبه دارم و رسما بين زمين و هوا گير كردم.
تصميم من براي ازدواج رسمي،آخر سال آينده است و اگر يكدفعه نامه دوم دستم برسه و بخوام خودم رو به مصاحبه برسونم ،كل برنامه هاي زندگيم به هم ميريزه.
واسه همين خواستم بدونم تا حالا چند نفر رد شدن.
منم خیلی مردد هستم و نمیدونم چه تصمیمی بگیرم. اگه رد کنن خیلی بد میشه. ریسکه. شما کیس نامبرت تقریبا چنده silia جان؟ چقدر فرصت واسه تصمیم داری؟ من ***43 ام. ولی به هر حال باید تصمیم بگیریم فرم 230 رو دوباره DHL کنیم!

دوستان عزیز؛ من روز مصاحبه با sohrab-p عزیز بودم که کیسش ازدواج بعد از قبولی بود وآفیسر با دو سه تا سوال مطمئن شد که ازدواجشان مصلحتی نیست و ویزای خانومش که برنده اصلی بود را صادر کرد پس اگه واقعا" ازدواجتان مصلحتی نیست به مشکل نمی خورید ولی با عرض معذرت طرز سوال شما نشان میده بین همسری که قراره یه عمر باهاش زندگی کنید و ندادن ویزای آمریکا دو دلیید که در نوع خودش برام جالبه!!!

دقیقا همین طور بود که رایان عزیز فرمودند. از برنده اصلی که خانم بنده هستند در این مورد سوال شد و با کمال صداقت گفتند که بله بعد از قبولی ازدواج کردیم و چند سال هم با هم دوست بودیم...
اگر باهاشون صادق باشید خیلی راحت قبول می کنند. پس اگر واقعا تصمیم به ازدواج و زندگی دارید در این قضیه شک نکنید.

sohrab-p عزیز من یک سوالی دارم و اینکه ازدواج شما بعد از ارسال فرمهای اولیه بود یا نه اول ازدواج کردید و بعد فرمها رو پر کردید و فرستادید؟ یعنی اگر یک نفر فرمها رو بفرسته و بزنه مجرد و بعد ازدواج کنه ایا مسگل ساز میشه یا نه؟

ما اول ازدواج کردیم و بعد فرمها را فرستادیم. ولی اعضای دیگه سایت بودن که فرمها را مجردی فرستادن و بعد ازدواج کردند و دوباره فرمها را فرستادند و مشکلی نداشتند. موقع مصاحبه هم فقط پرسید بعد از قبولی ازدواج کردید و کاری به قبل ارسال فرم ها یا بعدش نداشت.
شماره کیس(صاحب کیس همسرم): 2011AS000002XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010-May-08
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010-May-23
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-Sep
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-Sep-20
تاریخ مصاحبه: 2010-Nov-3
تشکر کنندگان: rayan.s ، AmericanHamid ، maaref ، r.bazargan
(2010-11-14 ساعت 13:59)rayan.s نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 13:34)silia نوشته:  من يه سوال دارم.اگه دوستان جواب بدن خيلي ممنون ميشم.
من در گير و دار اين تصميم مهم هستم و از طرفي هم متاسفانه نامه اول رو دريافت نكردم و نميدونم كه حدودا كي مصاحبه دارم و رسما بين زمين و هوا گير كردم.
تصميم من براي ازدواج رسمي،آخر سال آينده است و اگر يكدفعه نامه دوم دستم برسه و بخوام خودم رو به مصاحبه برسونم ،كل برنامه هاي زندگيم به هم ميريزه.
منم خیلی مردد هستم و نمیدونم چه تصمیمی بگیرم. اگه رد کنن خیلی بد میشه. ریسکه. شما کیس نامبرت تقریبا چنده silia جان؟ چقدر فرصت واسه تصمیم داری؟ من ***43 ام. ولی به هر حال باید تصمیم بگیریم فرم 230 رو دوباره DHL کنیم!

دوستان عزیز؛ من روز مصاحبه با sohrab-p عزیز بودم که کیسش ازدواج بعد از قبولی بود وآفیسر با دو سه تا سوال مطمئن شد که ازدواجشان مصلحتی نیست و ویزای خانومش که برنده اصلی بود را صادر کرد پس اگه واقعا" ازدواجتان مصلحتی نیست به مشکل نمی خورید ولی با عرض معذرت طرز سوال شما نشان میده بین همسری که قراره یه عمر باهاش زندگی کنید و ندادن ویزای آمریکا دو دلیید که در نوع خودش برام جالبه!!!
مرسی دوست عزیز. اگه منظورتون با من هست بله دودلم.چون هدف اصلیم که مدت ها درگیرش بودم ادامه تحصیل خارج از ایرانه و سنم هم سن ازدواج نیست .اما 5 سال دوری و صبر کردن توی این مدت آدمو به فکر ازدواج میندازه چون option دیگه ای نیست.
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان: silia ، maaref ، r.bazargan
سلام دوستان.
اگر بعد از دریافت ویزا ازدواج کنیم،مشکلی پیش میاد؟ و آیا همسرمون هم میتونه با ما بیاد؟ کسی رو میشناسید که این کار رو انجام داده باشه؟
یک سوال دیگه:چرا همین موضوع در انجمن 2010 نبود؟

راستی موقعی که همسر آقای sohrab-p ویزا گرفت، به خودش ویزا ندادند؟
ممنون از راهنماییهاتون
تشکر کنندگان: maaref
(2010-11-16 ساعت 11:51)ali.sh نوشته:  سلام دوستان.
اگر بعد از دریافت ویزا ازدواج کنیم،مشکلی پیش میاد؟ و آیا همسرمون هم میتونه با ما بیاد؟ کسی رو میشناسید که این کار رو انجام داده باشه؟
یک سوال دیگه:چرا همین موضوع در انجمن 2010 نبود؟

راستی موقعی که همسر آقای sohrab-p ویزا گرفت، به خودش ویزا ندادند؟
ممنون از راهنماییهاتون

اگر بعد از دریافت ویزا ازدواج کنید، کسی که ویزا گرفته بایستی وارد خاک آمریکا شود و بعد از دریافت گرین کارت باید برای همسرش از طریق ویزای ازدواج اقدام کنه که دردسر و زمان زیادی (دقیق نمی دونم ولی حدود 2-3 سال فکر کنم) طول می کشه که شخص دوم هم ویزا بگیره و قشنگ ترین سال های زندگی مشترک به تنهایی می گذره.

در مورد سوال دومتون باید بگم که همسرم ویزاشو همون موقع گرفت چون احتیاجی به مراحل اداری یا به اصطلاح کلیرنس نداشت و چون برنده اصلی بود می تونست همون موقع ویزاشو بگیره ولی من به علت مراحل اداری یا همون کلیرنس وقتی توی سایت اعلام کردند می تونم ویزامو بگیرم و از نظر آفیسر مشکلی از بابت ازدواج نبود.
شماره کیس(صاحب کیس همسرم): 2011AS000002XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010-May-08
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010-May-23
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-Sep
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-Sep-20
تاریخ مصاحبه: 2010-Nov-3
تشکر کنندگان: ali.sh ، rayan.s ، satusa ، lorecance ، maaref ، r.bazargan
سهراب جان ممنون از راهنماییت.
من الان کارنت شدم و برای ماه ژانویه مصاحبه دارم. اگر الان ازدواج کنم،آیا مشکلی پیش نمیاد؟
من الان کارنت شدم و برای ماه ژانویه مصاحبه دارم. اگر الان ازدواج کنم،آیا مشکلی پیش نمیاد؟
[/quote]

دوست عزیز اصلا معطل نکن هرچه سریعتر ازدواج کن و مدارک ایشونو بفرست.فقط سریع
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: satusa ، frozen mind ، maaref
(2010-11-17 ساعت 13:32)ali.sh نوشته:  سهراب جان ممنون از راهنماییت.

شما اگه واقعا" میخواید ازدواج کنید پس الان عقد کنید و فرمها رو مجدد پر کنید و برای KCC و سفارت میل,فکس و پست کنید و در روز مصاحبه به همراه کلیه مدارک اضافی برای متاهلان ( عقد نامه و شناسنامه همسر و ترجمه آنها) و یک نسخه از فرم ها و فرم مربوط به سفارت آنکارا به همراه همسرتان برید برای مصاحبه اگه ازدواجتان مصلحتی نباشه مشکلی پیش نمیاد. موفق باشید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، maaref

مهسا جان ببخشيد كه اينقدر دير جواب ميدم
من متاسفانه نامه اول رو دريافت نكردم و همين موضوع باعث دلشوره بيشتر من شده.طبق پيگيريهاي من تا زماني كه نامه دوم يعني چند روز مانده به مصاحبه نياد،من نميتونم بفهمم كه كيسم چنده و اصلا نميتونم براش برنامه ريزي كنمSad
من واقعا قصد دارم ازدواج كنم ولي الان نه.بلكه حداقل اواخر سال آينده.
من واقعا دوست ندارم 5سال از بهترين سالهاي زندگي مشتركمو تك و تنها اونجا باشم و واقعا دوست دارم با همسرم برم.ولي اين نداشتن كيس نامبر براي من به يه مشكل بزرگ مبدل شده.
نه ميتونم الان ازدواج كنم كه اونطوري هروقت كه وقت مصاحبه رسيد آماده باشيم(بايد بگم واقعا الان امكان ازدواج رو نداريم) و نه ميتونم طبق برنامه خودمون عمل كنم چون اون طوري بايد تنها برم مصاحبه.Sad
واقعا كلافه ام.بهتره كه شما خدا رو شكر كني كه كيستو داري و حداقل ميدوني كه حدودا كي مصاحبه ميشي و خيلي بهتر از من ميتوني برنامه ريزي كني.
فكر كنم من با اين تفاسير بايد قيد امريكا رفتنو بزنمSad
خدا كمكم كن
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: rayan.s ، Linspire ، lorecance ، maaref
(2010-11-20 ساعت 15:56)silia نوشته:  

مهسا جان ببخشيد كه اينقدر دير جواب ميدم
من متاسفانه نامه اول رو دريافت نكردم و همين موضوع باعث دلشوره بيشتر من شده.طبق پيگيريهاي من تا زماني كه نامه دوم يعني چند روز مانده به مصاحبه نياد،من نميتونم بفهمم كه كيسم چنده و اصلا نميتونم براش برنامه ريزي كنمSad
من واقعا قصد دارم ازدواج كنم ولي الان نه.بلكه حداقل اواخر سال آينده.
من واقعا دوست ندارم 5سال از بهترين سالهاي زندگي مشتركمو تك و تنها اونجا باشم و واقعا دوست دارم با همسرم برم.ولي اين نداشتن كيس نامبر براي من به يه مشكل بزرگ مبدل شده.
نه ميتونم الان ازدواج كنم كه اونطوري هروقت كه وقت مصاحبه رسيد آماده باشيم(بايد بگم واقعا الان امكان ازدواج رو نداريم) و نه ميتونم طبق برنامه خودمون عمل كنم چون اون طوري بايد تنها برم مصاحبه.Sad
واقعا كلافه ام.بهتره كه شما خدا رو شكر كني كه كيستو داري و حداقل ميدوني كه حدودا كي مصاحبه ميشي و خيلي بهتر از من ميتوني برنامه ريزي كني.
فكر كنم من با اين تفاسير بايد قيد امريكا رفتنو بزنمSad
خدا كمكم كن
یه سوال دوست من
شما برای اینکه نامه دوم رو از دست ندید چه کاری انجام دادید ؟؟؟
آدرس اول رو یادتون هست کجا دادید ؟
به نظر من همینجوری دست رو دست گذشتن کاری رو از پیش نمی بره
برای اینکه از این برزخ بیایید بیرون احتیاج به حرکت هست !!!
نمیخوام مایوستون کنم اتفاقا امیدوار هستم که کیس نامبر رو پیدا کنید
اما از طرفی نمی خوام وقتی سپتامبر شد و خبری از نامه نشد بگید ای کاش .....

تشکر کنندگان: silia ، maaref
دوستان عزیز من خودم به عینه دیدم که دوستم دقیقه 90 ازدواج کرد و حتی مدارک رو هم واسه سفارت فرستاده بود و ازدواج کرد اما بازم قبولشون کردند.چون توجیح درست داشتن و راستشو گفتند.
دوستم بخاطر اینکه کار سربازیش دیر درست شد . دیر ازدواج کرد و الانم ویرجینیاس
خانه دوست کجاست...
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref ، r.bazargan
سلام دوستان.واقعا ممنون از راهنماییهاتون.
من برای kcc ایمیل زدم و درباره ی ازدواج ازشون راهنمایی خواستم ولی اونها من رو به سفارت آنکارا refer دادند و گفتند که این سوال رو از اونها بپرس.
حالا میشه لطفا آدرس ایمیل سفارت امریکا در آنکارا رو به من بدید؟

بازم از لطفتون ممنونم
شما بايد به اين لينك مراجعه و سوالتان را مطرح كنيد:

http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html

موفق باشيد
واقعا ممنون از توجهت SATUSA جان.
فقط دو تا سوال: اول اینکه: آیا توی قسمتی که میخواهیم سوال رو مطرح کنیم،باید شماره ی کیس هم نوشته بشه؟
دوم اینکه: آیا بعد از زدن submit چیزی نباید برامون بیاد که بفهمیم سوال send شده یا نه؟
بازم از همه ممنون
(2010-11-21 ساعت 18:14)ali.sh نوشته:  واقعا ممنون از توجهت SATUSA جان.
فقط دو تا سوال: اول اینکه: آیا توی قسمتی که میخواهیم سوال رو مطرح کنیم،باید شماره ی کیس هم نوشته بشه؟
دوم اینکه: آیا بعد از زدن submit چیزی نباید برامون بیاد که بفهمیم سوال send شده یا نه؟
بازم از همه ممنون

من خودم تا حالا از اين سرويس استفاده نكرده ام ولي دوستاني كه با آنكارا مكاتبه مي كنند از همين سايت استفاده مي كنند. البته يه ايميل هم هست ولي همين سايت بهتره.
در خصوص كيس به نظر من اطلاعات كامل همانطور كه با kcc مكاتبه مي كنيد بنويسيد. و قاعدتا پس از submit يك پيغام مبني بر successfull بودن بايد بياد (اينو مطمئن نيستم)
تشکر کنندگان: ali.sh ، User ، maaref
(2010-11-21 ساعت 18:14)ali.sh نوشته:  واقعا ممنون از توجهت SATUSA جان.
بازم از همه ممنون

متن ارسالی باید مثل نگارش برای KCC حاوی کیس نامبر و نام و ..باشد یعنی متن تو مثلا" word بنویس و تو محل متن نامه کپی کن.مثل kcc براتون میلی مبنی بر دریافت میل نمیاد ولی متنی بعد ارسال ظاهر میشه که متوجه میشید میل رسیده.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، ali.sh ، User ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان