کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-01-29 ساعت 15:38)mehran626 نوشته:  در مورد مراحل دریافت سیتیزنی پس از اخذ گرین کارت و شرایط آن اگر کسی اطلاعاتی ، منبعی و یا تاپیکی سراغ داره راهنمایی کنه ممنون میشم

مهران جان؛ کجا با این عجله؟Big Grin مطمئنا" تا 5سال آینده خودت تمام مراحل را اوستا میشی. ولی تو همین تایپیک به سوالت تو حداکثر 5-7 صفحه قبل جواب دادم. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: maaref ، California
(2011-01-29 ساعت 15:18)afroz1 نوشته:  سلام دوستان
من تاریخ ویزام تا 28 آوریل 2011 اعتبار داره. ار برندگان لاتاری 2011 هستم اگر فروردین برم دیر نیست؟دوستان می گویند برای مسائل پیش بینی نشده زوردتر برم بهتره. ولی اسفند بلیط گران است. و اینکه میخوام برم کالیفرنیا شهر orange country بهترین مسیر کدومه؟از کدوم آژانس و کی بلیط تهیه کنم؟منتظر راهنمائی شما هستم
با تشکر
خیر - برید لس آنجلس-از هر آژانسی که بلیط امارات یا KLM یا .. میفروشه.در همین تایپیک توضیحات مناسبی داده شده(هستی بانو عزیز؛ در مورد اورنج کانتی توضیحات خوبی ارسال کردند) زحمت بکشید مطالعه کنید.منم منتظر جواب شما به این سوال هستم" چقدر این سایت برای اخذ ویزاتون مفید بوده؟ " مرسی

(2011-01-29 ساعت 14:52)DLT نوشته:  دوستان
من از آژانسی که بلیط گرفتم،به من تخفیف حدود 300 تومنی داد.خود قطر ایرویز هم بدون تخفیف میداد.اگر خواستین پیام خصوصی بدین تا بهتون آدرس و شماره بدم.
هیچ آژانسی به ما تخفیف نداد.
DLTجان؛ روی هر بلیط 300 هزار تومن تخفیف گرفتی؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: maaref ، Lamborghini ، Linspire ، shahrooz59 ، najibi ، California
(2011-01-29 ساعت 16:57)mehran626 نوشته:  
(2011-01-29 ساعت 16:00)rayan.s نوشته:  
(2011-01-29 ساعت 15:38)mehran626 نوشته:  در مورد مراحل دریافت سیتیزنی پس از اخذ گرین کارت و شرایط آن اگر کسی اطلاعاتی ، منبعی و یا تاپیکی سراغ داره راهنمایی کنه ممنون میشم

مهران جان؛ کجا با این عجله؟Big Grin مطمئنا" تا 5سال آینده خودت تمام مراحل را اوستا میشی. ولی تو همین تایپیک به سوالت تو حداکثر 5-7 صفحه قبل جواب دادم. موفق باشید
ممنون رایان جان
عجله ندارم ولی راههایی هست که میشه این مدت رو کم کرد میخواستم به منابع رسمی مراجعه کنم و با ایمیل از صحت وسقم آنها مطلع بشم در ضمن اگر شماره ارسال رو بگید بهتره چون تعداد آیتم من در هر صفحه با شما متفاوت هست
مهران جان؛ بعد 5 سال یا 10 سال( 2ماه کمتر) اگر 2.5 سال آمریکا باشی درخواست میدی و پس از گذرندان امتحان قانون اساسی و تاریخ آمریکا و بلد بودن زبان محاوره انگلیسی و سوگند وفاداری خوردن، سیتیزن میشید که این پروسه خودش یک سال حدودا" طول میکشه پس پروسه شهروند آمریکا شدن حداقل 5.5 ساله و راه کمتری من نشنیدم و نندیدم جایی. موفق باشی

تشکر کنندگان: maaref ، Linspire ، mitr.p ، najibi ، California
من تاریخ ویزام تا 28 آوریل 2011 اعتبار داره. ار برندگان لاتاری 2011 هستم اگر فروردین برم دیر نیست؟دوستان می گویند برای مسائل پیش بینی نشده زوردتر برم بهتره. ولی اسفند بلیط گران است. و اینکه میخوام برم کالیفرنیا شهر orange country بهترین مسیر کدومه؟از کدوم آژانس و کی بلیط تهیه کنم؟منتظر راهنمائی شما هستم
با تشکر

دوست عزیز،

همانطور که رایان عزیز فرمودند، شما باید به مقصد لس آنجلس (فرودگاه LAX) بلیط بگیرید. کلاً پروازهایی که با یک توقف از تهران به لس آنجلس میرن خیلی محدود هستن و مثل شهرهای نیویورک و واشنگتن و ... انتخاب زیادی پیش رو ندارید. لیست این پروازها رو در زیر می نویسم. فقط توجه داشته باشید که تو این لیست فقط پروازهایی رو نوشتم که دارای فقط یک توقف باشه و هر دو پرواز مسیر توسط یک شرکت انجام بشه.

به نظر من اگر برای چند روز قبل از اعتبار ویزا هم پرواز کنید مشکلی نداره ولی فکر می کنم اگر فروردین هم می خواهید پرواز کنید، بهتره بلیط خودتون رو زودتر تهیه کنید چون قیمت ریالی بلیط متأثر از قیمت دلار هستش و با افزایش تدریجی قیمت دلار، بلیط هم گران خواهد شد. در ضمن موقعی که من برای تهیه بلیط رفته بودم، قیمت بلیط ها تو اسفند تفاوتی با قیمت فروردین نداشت.

به ترتیب حروف الفبا:

Aeroflot / Alitalia / BMI / Emirates / KLM / Lufthansa / Turkish Airlines

من خودم برای لس آنجلس تو آپریل از ترکیش گرفتم که اطلاعات کامل مربوط به این موضوع رو تو این پست نوشتم:

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...7#pid93527
تشکر کنندگان: rayan.s ، clear ، maaref ، DLT ، frozen mind ، peyman74 ، emankh101 ، armido ، najibi
(2011-01-29 ساعت 19:46)Baabak نوشته:  
با تشکر

دوست عزیز،

همانطور که رایان عزیز فرمودند، شما باید به مقصد لس آنجلس (فرودگاه LAX) بلیط بگیرید. کلاً پروازهایی که با یک توقف از تهران به لس آنجلس میرن خیلی محدود هستن و مثل شهرهای نیویورک و واشنگتن و ... انتخاب زیادی پیش رو ندارید. لیست این پروازها رو در زیر می نویسم. فقط توجه داشته باشید که تو این لیست فقط پروازهایی رو نوشتم که دارای فقط یک توقف باشه و هر دو پرواز مسیر توسط یک شرکت انجام بشه.

به نظر من اگر برای چند روز قبل از اعتبار ویزا هم پرواز کنید مشکلی نداره ولی فکر می کنم اگر فروردین هم می خواهید پرواز کنید، بهتره بلیط خودتون رو زودتر تهیه کنید چون قیمت ریالی بلیط متأثر از قیمت دلار هستش و با افزایش تدریجی قیمت دلار، بلیط هم گران خواهد شد. در ضمن موقعی که من برای تهیه بلیط رفته بودم، قیمت بلیط ها تو اسفند تفاوتی با قیمت فروردین نداشت.

به ترتیب حروف الفبا:

Aeroflot / Alitalia / BMI / Emirates / KLM / Lufthansa / Turkish Airlines

من خودم برای لس آنجلس تو آپریل از ترکیش گرفتم که اطلاعات کامل مربوط به این موضوع رو تو این پست نوشتم:

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...7#pid93527

ویزا ما هم تا 19 اپریل اعتبارداره برای 7 اپریل بلیط گرفتمklm
تشکر کنندگان: Lamborghini ، emankh101 ، maaref ، najibi
دوستان...
خبر جدید و بد این که دیگر هیچ ایرلاینی برای مسافران آمریکا خدمات فریت بار ارائه نمی کند...!Sad
تشکر کنندگان: javidk ، frozen mind ، success ، mitr.p ، California
(2011-01-30 ساعت 12:52)shirinderella نوشته:  دوستان...
خبر جدید و بد این که دیگر هیچ ایرلاینی برای مسافران آمریکا خدمات فریت بار ارائه نمی کند...!Sad

دوست عزیز لطف می کنی که بیشتر توضیح بدی؟
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-30 ساعت 13:04)javidk نوشته:  
(2011-01-30 ساعت 12:52)shirinderella نوشته:  دوستان...

دوست عزیز لطف می کنی که بیشتر توضیح بدی؟

توضیح بیشتر اینکه:
من امروز با خدمات فریت بار لوفت هانزا و امارات و ... در فرودگاه امام خمینی تماس گرفتم و جویای مراحل کار شدم...در جواب وقتی مقصد رو ازم پرسیدند گفتند 1 ماه است که به مقصد آمریکا بار فریت نمی کنیم...!
اما امارات شماره تلفن گرفت تا خبر بده...چون من گفتم فقط مطبوعات و کتاب دارم برای فریت کردن...
خلاصه تماس گرفتند و گفتند مطبوعات رو میتونند...ولی تاکید کردند 2 روز قبل از رفتن به فرودگاه برای پست کردن بسته تماس بگیریم و مطمئن بشیم...چون ممکنه دوباره قانونی وضع بشه که نتونیم...!
تشکر کنندگان: emankh101 ، rayan.s ، clear ، armido ، javidk ، maaref ، usa ، maxsupermax ، peyman74 ، hamed_gh ، megaholding ، success ، mitr.p ، California
دوستان
بنده روی 2 تا بلیط این تخفیف رو گرفتم نه یه دونه.
تشکر کنندگان: clear ، emankh101 ، armido ، rayan.s ، maaref ، mr.amir ، success
بالاخره ما هم به این تاپیک ارتقا درجه!! پیدا کردیم. عجب!
حالا برای حسن شروع دو تا سوال بپرسم.توی فرم ها ادرس محل زندگی رو شرق امریکا دادم(نیویورک) اما می خوام برم غرب امریکا زندگی کنم. حالا فرق می کنه از کدوم فرودگاه وارد امریکا بشم؟ یعنی اگه برم فرودگاه لس انجلس بگم اومدم خواهر برادر رو ببینم بعد برگردم نیویورک مساله ای نیست یا دردسر بی خودی برای خودم درست کردم؟
دوم اینکه: فرق میکنه پتیشنر(کسی که برای من اقدام کرده )در لحظه ورود من کجای امریکا باشه؟ می دونم باید امریکا باشه که هست. اما ایا باید توی ایالت خودش و توی خونه خودش باشه یا فرق نداره؟
F2A
شماره کیس: ANK2009X
پر کردن فرم I-130 - اگوست 2006
اپرو شدن: May 2009
دریافت اولین نامه از NVC و: June 2009
نامه Choice of A:اپریل 2010
نامه مربوط به Affidavit of S:می 2010
نامه مربوط به DS230 :جولای 2010
نامه وقت سفارت: Dec 2010
مصاحبه: 24 JAN 2011
دریافت ویزا: 25 JAN
گرفتن پاکت پستی: 27 JAN
ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان: frozen mind ، maaref ، emankh101 ، California
(2011-01-30 ساعت 18:09)Zoso نوشته:  بالاخره ما هم به این تاپیک ارتقا درجه!! پیدا کردیم. عجب!
حالا برای حسن شروع دو تا سوال بپرسم.توی فرم ها ادرس محل زندگی رو شرق امریکا دادم(نیویورک) اما می خوام برم غرب امریکا زندگی کنم. حالا فرق می کنه از کدوم فرودگاه وارد امریکا بشم؟ یعنی اگه برم فرودگاه لس انجلس بگم اومدم خواهر برادر رو ببینم بعد برگردم نیویورک مساله ای نیست یا دردسر بی خودی برای خودم درست کردم؟
دوم اینکه: فرق میکنه پتیشنر(کسی که برای من اقدام کرده )در لحظه ورود من کجای امریکا باشه؟ می دونم باید امریکا باشه که هست. اما ایا باید توی ایالت خودش و توی خونه خودش باشه یا فرق نداره؟
خوش اومدید. نیازی به دروغ گفتن نیست شما میتونید بدون بهانه ایی وارد هر فرودگاهی بشید ولی یادتان باشد ممکنه گرین کارت و شماره تامین اجتماعیتون به آدرس اولیه بره.اما سوال دومتون رو متوجه نشدم مگه شما کیستان لاتاری نیست؟ و اگر منظورتان اسپانسره که مهم نیست کجا باشه.در ضمن اگر کیستان لاتاری نیست برایی اینکه اشتباه راهنمایی نشید به تایپیک مربوطه به مهاجرت خانوادگی برید و سوالتان را مطرح کنید.موفق باشید

تشکر کنندگان: Zoso ، javidk ، maaref ، clear ، emankh101 ، California
دوستان من تصمیم دارم امضاء انگلیسیم را تغییر بدم.
یعنی امضاء که در فرم های سفارت انجام دادم با امضاء که میخوام تو فرودگاه برای مدارک و تحویل پاکت زرد هست تفاوت خواهد داشت.
آیا مشکلی پیش نمیاره؟
کسی چنین تجربه ای داره؟
لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: Lamborghini ، maaref ، peyman74 ، OverLord ، mr.amir ، California
(2011-01-30 ساعت 19:54)emankh101 نوشته:  دوستان من تصمیم دارم امضاء انگلیسیم را تغییر بدم.
یعنی امضاء که در فرم های سفارت انجام دادم با امضاء که میخوام تو فرودگاه برای مدارک و تحویل پاکت زرد هست تفاوت خواهد داشت.
آیا مشکلی پیش نمیاره؟
کسی چنین تجربه ای داره؟
لطفا راهنمایی کنید.

هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط یادتون باشه هر امضایی که تو فرودگاه بزنید همون امضا روی گرین کارتتون چاپ خواهد شد
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ashkan78 ، emankh101 ، kianoush ، Lamborghini ، javidk ، maaref ، DLT ، clear ، naeiji1974 ، armido ، User ، aadine ، peyman74 ، b!ta ، OverLord ، mr.amir ، California ، Man
دوستان عزیز
با بررسی که در این چند روز من انجام دادم برای تهیه بلیط به لوس آنجلس مناسب ترین بلیط از لحاظ قیمت در مسیر یک طرفه ایرفلوت - ترکیش و امارات را دارند . ضمنا" جدیدا" ترکیش پرواز مستقیم به lax در روزهای شنبه و یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه را ه اندازی نموده و به قیمت 1015000 تومان تا سپتامبر و پس از آن ارزانتر می باشد .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: rayan.s ، frozen mind ، clear ، emankh101 ، hasti_banoo ، armido ، javidk ، maaref ، DLT ، usa ، coming soon ، OverLord ، California ، tata63
سلام به دوستان مسافر

خيلي گشتم اما آژانس هواپيمايي خوب و خوش انصاف كه تقريبا همه ايرلاينهارو داشته باشه پيدا نكردم
لطفا چندتا آژانس هواپيمايي تو تهران معرفي كنين كه هم قيمتهاش خوب باشه ( تخفيف بدن ) همه در صورت امكان ايرلاينهاي خوب داشته باشه كه بتونيم راحت تر اونجا تصميم بگيريم لطفا آدرس و شماره تلفن بزارين

متشكرم
تشکر کنندگان: California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان