کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
دوستان عزیز
اگر ما بیایم آمریکا و گرین کارتمون را بگیریم آیا می شه بریم کشور دیگه ای ؟ من خواهرم در تورنتو کانادا زندگی می کنه و تصمیم گرفتیم یکماه بعد از اومدن به آمریکا و گرفتن گرین کارت 1 یا 2 ماه بریم پیش اونها آیا می شه و اگر می شه چه اقداماتی لازم داره ؟
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: free_free ، shahrooz59 ، najibi ، California
پس یادم باشه فردا اومدم ایران اولین کاری که انجام بدم برای عید برم گینه بیسائو Big Grin
تشکر کنندگان: frozen mind ، rayan.s ، Lamborghini ، success ، free_free ، najibi ، California ، tata63
يعني ديگه نميتونم آزدانه به گينه بيسبابا سفر كنم!؟ Sad
تشکر کنندگان: frozen mind ، Lamborghini ، rayan.s ، emankh101 ، success ، free_free ، najibi ، tata63
(2011-01-22 ساعت 18:06)mr.amir نوشته:  پس یادم باشه فردا اومدم ایران اولین کاری که انجام بدم برای عید برم گینه بیسائو Big Grin

امیر جان، قبل از رفتن به گینه بیصاحاب Big Grin، لطفا به سوال من در تاپیک کلیرنس برندگان 2011 جواب بده. قربونت.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: Lamborghini ، rayan.s ، emankh101 ، peyman74 ، mr.amir ، free_free ، najibi ، California
(2011-01-22 ساعت 18:05)parastoo2011 نوشته:  دوستان عزیز
اگر ما بیایم آمریکا و گرین کارتمون را بگیریم آیا می شه بریم کشور دیگه ای ؟ من خواهرم در تورنتو کانادا زندگی می کنه و تصمیم گرفتیم یکماه بعد از اومدن به آمریکا و گرفتن گرین کارت 1 یا 2 ماه بریم پیش اونها آیا می شه و اگر می شه چه اقداماتی لازم داره ؟

هیچ اقدامی بعد از گرفتن گرین کارت لازم نداره و میتونی راحت بری. موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: parastoo2011 ، maaref ، DLT ، free_free ، shahrooz59 ، najibi ، California
(2011-01-22 ساعت 18:59)rayan.s نوشته:  

عزیز بزرگوارSmile
آیا مطمئنید که با " ال پی آر" امریکا(گرین کارت هولدر) شخص دارنده می تواند به کانادا رفته سکونت یابد و کار برای خویش دست و پا کند. یعنی دولت کانادا هیچ ممانعتی از بابت ویزای تردد و کار و .... نخواهد کرد؟مطمئنید سورس بدهید چک کنیم.

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: maaref ، DLT ، najibi ، California
(2011-01-22 ساعت 21:24)maxsupermax نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 18:59)rayan.s نوشته:  

عزیز بزرگوارSmile
آیا مطمئنید که با " ال پی آر" امریکا(گرین کارت هولدر) شخص دارنده می تواند به کانادا رفته سکونت یابد و کار برای خویش دست و پا کند. یعنی دولت کانادا هیچ ممانعتی از بابت ویزای تردد و کار و .... نخواهد کرد؟مطمئنید سورس بدهید چک کنیم.

بزرگوار از کجای سوال دوستمان و جواب من چنین نتیجه گرفتید که کسی قراربا گرین کارت آمریکا بره کانادا سکونت کنه و کار کنه؟ ایشون پرسیدند که میشه رفت پیش خواهرم تو کانادا و من گفتم بله. واقعا" از برداشت شما مبهوت شدم!!!

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
کانادا ومکزیک و سویس البته اخری رو مطمئن نیستم-ولی مکزیک و prکانادایی ویزا مخاد واسه امریکا
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-23 ساعت 04:28)fairwall نوشته:  کانادا ومکزیک و سویس البته اخری رو مطمئن نیستم-ولی مکزیک و prکانادایی ویزا مخاد واسه امریکا
دوست عزیز؛ کسی که پاسپورت سوئیسی یا کانادایی داره برای مدت محدودی بدون ویزا وارد خاک آمریکا میتونه بشه.(مثل ما که میریم ترکیه) حالا منظور شما برای آمریکا ویزا میخواد را متوجه نشدم! ضمنا" شما با داشتن گرین کارت آمریکا وقتی برای اخذ ویزا هر کجا اقدام کنید مشکل ندارید چون تمام مشکل اخذ ویزا برای ایرانیها اینه که میگن طرف بره برنگرده! موفق باشید

تشکر کنندگان: emankh101 ، parastoo2011 ، fairwall ، maaref ، DLT ، Linspire ، free_free ، shahrooz59 ، najibi ، California
دوستان عزيز الي الخصوص rayan عزيز كه اطلاعات كامل تري دارند:اگر كسي گرين كارت داشته باشه ميتونه بدون ويزا به كشورهاي عضو شينگن مسافرت كنه؟
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: fairwall ، maaref ، emankh101 ، peyman74 ، najibi ، California
(2011-01-23 ساعت 16:05)naeiji1974 نوشته:  دوستان عزيز الي الخصوص rayan عزيز كه اطلاعات كامل تري دارند:اگر كسي گرين كارت داشته باشه ميتونه بدون ويزا به كشورهاي عضو شينگن مسافرت كنه؟

خیر نمیتونه .مگر سیتی زن باشه
تشکر کنندگان: rayan.s ، frozen mind ، emankh101 ، maaref ، megaholding ، clear ، shahrooz59 ، najibi ، California
(2011-01-23 ساعت 16:11)zohreh36 نوشته:  
(2011-01-23 ساعت 16:05)naeiji1974 نوشته:  دوستان عزيز الي الخصوص rayan عزيز كه اطلاعات كامل تري دارند:اگر كسي گرين كارت داشته باشه ميتونه بدون ويزا به كشورهاي عضو شينگن مسافرت كنه؟

خیر نمیتونه .مگر سیتی زن باشه

ولي حتما با داشتن گرين كارت راحت تر ميشه ويزاي شينگن گرفت.
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، maaref ، clear ، najibi ، kamrani.navid
من از یه منبع (دوست ) در سفارت آلمان شنیدم،که با گرین کارت تا سه ما میتونی فقط به صورت توریستی بری و برگردی.اما صحت و سقم این قضیه هیج جا درج نشده است.اما خیلی راحت بهتون ویزا میدن با گرین کارت.
تشکر کنندگان: maaref ، frozen mind ، AmericanHamid ، mitr.p ، najibi ، California
من يم مطلب مي گم شايد به اينجا ربطي نداشته باشه ولي به درد مي خوره . آدرس زير را پيدا كردم كه در خصوص زندگي در آمريكا توضيحاتي دارد.
www.america.gov/persian/amlife.html
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: hooman421 ، maaref ، Linspire ، frozen mind ، rayan.s ، emankh101 ، maxsupermax ، kamranjon ، behzadb57 ، najibi
(2011-01-24 ساعت 12:48)HOMAYON53 نوشته:  من يم مطلب مي گم شايد به اينجا ربطي نداشته باشه ولي به درد مي خوره . آدرس زير را پيدا كردم كه در خصوص زندگي در آمريكا توضيحاتي دارد.
www.america.gov/persian/amlife.html

این سایت برای داخل ایران هیتلره! و باید با هیتلر ش.ک.ن واردش بشیم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: maaref ، emankh101 ، fairwall ، rayan.s ، javidk ، behzadb57 ، free_free ، Hossein81 ، success ، najibi ، kamrani.navid ، tata63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان