کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام دوستان
آیا کسی هست بین دوستان که از اصفهان برای گرفتن بلیط اقدام کرده باشه؟؟
من دنبال آژانس هواپیمایی با قیمت مناسب در اصفهان هستم. هرکدوم از دوستان که راهنمایی کنن ممنون میشمSmile
خودم برای 4 سپتامبر از یک آژانس قیمت 000/200/1 (با یک استاپ توی فرانکفورت) گرفتم اما میخوام جاهای دیگه را هم سر بزنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
تشکر کنندگان: najibi ، maaref
(2011-08-04 ساعت 17:27)Rainy نوشته:  سلام. سؤالی از دوستان داشتم در مورد اولین سفر برای فعال سازی و دریافت گرین کارت. ما برای اولین سفرمان فقط می تونیم حدود سه هفته در آمریکا بمونیم و محبوریم برگردیم ایران. سؤالم اینه که آیا گرین کارت باید حتماً قبل از برگشتن به ایران به دستمون رسیده باشه یا اینکه می تونیم برگردیم و بعداً گرین کارت را که با پست به دست اقواممان می رسه از آنها بگیریم؟ و هنگام برگشتن در فرودگاه سئوالي ,مشكلي بوجود نمي يآد؟
از راهنمایی دوستانی که در این مورد تجربه یا اطلاعات دارند ممنون می شم.

دوست عزیز، پلیس فرودگاه به ما گفت بین 3 تا 6 ماه طول می کشه تا گرین کارتتون بیاد. ولی تو این مدت میتونین برین به هر جا که می خواین و از آمریکا خارج بشین و با همین مهر تو پاسپورتتون تا یک سال می تونین برین و بیاین. در واقع مهر تو پاسپورت حکم گرین کارت رو داره. البته کارت ما حدودا 1 ماهه اومد.
تشکر کنندگان: najibi ، free_free ، Rainy ، maaref ، jilibo ، hojat_nj
(2011-08-04 ساعت 23:05)mehran626 نوشته:  در مورد مقدار پولی که میشه برد گفته شده که اگر بیش از 10 هزار دلار داشته باشید با اظهار کردن مشکلی نخواهد بود آیا سقفی برای این موضوع هست و در صورتیکه نخواهیم پول نقد به همراه داشته باشیم چکار باید کرد که بتوانیم اظهار هم بکنیم

من هم دقیقا همین سوال رو دارم که حداکثری هم وجود داره برای مقدار پول نقدی که با خودمون میبریم؟
(2011-08-04 ساعت 23:27)Parniyan نوشته:  سلام دوستان
من دنبال آژانس هواپیمایی با قیمت مناسب در اصفهان هستم. هرکدوم از دوستان که راهنمایی کنن ممنون میشمSmile
خودم برای 4 سپتامبر از یک آژانس قیمت 000/200/1 (با یک استاپ توی فرانکفورت) گرفتم اما میخوام جاهای دیگه را هم سر بزنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز
همونطور که در پیام خصوصی هم براتون توضیح دادم برای ما شهرستانیها بهتری راه حل اینه که از تهران بریم
چون ایرلاینهای بسیار مناسبتری از نظر قیمتی و با کیفیت پروازی خوب هستند که میتونید از فرودگاه امام با اونها برید
در شهرستان ایرلاینهای ما محدود میشه به ترکیش که بعد از اینکه بهترین ایرلاین اروپا شد قیمتهاشو خیلی برده بالا و قطری که اونم چون 5 ستاره هست قیمتهاش خودبخود بالاست و حداکثر گلف ایر که پروازش تو مسیر تو هر شهر و کشوری سر راه Big Grin یک استاپ داره
ولی از تهران شما با ایرفلوت ، الاتحاد و آلیتالیا میتونید بعضا همون پروازها رو با یک و دو استاپ و 400 الی 500 تومن ارزونتر بخرید که ارزششو به نظر من داره
همونطور هم که گفتم جاهای دیگرم سر بزنم معنی نداره ، شما باید ایرلاینتو اول انتخاب بکنی و از هر آژانسی که عضو IATA باشه با قیمت یکسان میتونی بلیط تهیه کنی
موفق باشید
تشکر کنندگان: free_free ، najibi ، Parniyan ، maaref
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
من هنوز بلیط نگرفتم . ولی دوستان 2010 که بلیط گرفته بودند چند تاشون از یک آژانسی در شهرضا بلیط گرفتند . و خیلی راضی بودند. که من شماره اون رو دارم براتون پیام خصوصی میفرستم . شما کدوم شهر میرید؟

تشکر کنندگان: najibi ، coming soon ، free_free ، tamanna ، samadi2050 ، maaref
واسه دفعه اول ( بعد از سفر اول) تا چه مدت میتونیم بدون پر کردن فرم های مربوط به پاس سفید یا همون re-entry permitخارج از امریکا بمونیم؟ ؟
تشکر کنندگان: coming soon ، free_free ، tamanna ، maaref
(2011-08-05 ساعت 01:11)najibi نوشته:  واسه دفعه اول ( بعد از سفر اول) تا چه مدت میتونیم بدون پر کردن فرم های مربوط به پاس سفید یا همون re-entry permitخارج از امریکا بمونیم؟ ؟
برای کمتر از 6 ماه بدون مشکل و بیشتر از شش ماه تا یکسال ممکنه براتون در زمان ورود به آمریکا مشکل ساز بشه. یعنی با سوالات افسر مهاجرت مواجه بشید.

تشکر کنندگان: najibi ، free_free ، tamanna ، REZA1390 ، Goodie ، maaref
(2011-08-05 ساعت 00:58)AmericanHamid نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
من هنوز بلیط نگرفتم . ولی دوستان 2010 که بلیط گرفته بودند چند تاشون از یک آژانسی در شهرضا بلیط گرفتند . و خیلی راضی بودند. که من شماره اون رو دارم براتون پیام خصوصی میفرستم . شما کدوم شهر میرید؟

ممنون دوست عزيز
من آتلانتا ميرم

.
تشکر کنندگان:
ممنون میشم راهنمایی کنید
فکر میکنم منظورتون اینه که از آژانسهای اصفهان چون از اصفهان که پرواز نداره تا جایی که من میدونم.
من از آژانس براتون سوال کردم.
اولا که برای کحا مهمه ، من برای فلوریدا-میامی سوال کردم:
تهران-فرانکفورت - میامی 1960000 تومان.

و با آلیتالیا
تهران - رم - میامی
1600000 تومان.
زمان هم خیلی مهمه. من برای حدود یک ماه دیگه سوال کردم.

به هر حال نشون میده قیمت شما خوب باشه از کدوم آژانس پرسیدید. بگین که بچه های دیگه هم بدونن.

تشکر کنندگان: REZA1390 ، Parniyan ، najibi ، tamanna ، maaref ، flake
(2011-08-05 ساعت 10:18)jordanir نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنید
فکر میکنم منظورتون اینه که از آژانسهای اصفهان چون از اصفهان که پرواز نداره تا جایی که من میدونم.
و با آلیتالیا
تهران - رم - میامی
1600000 تومان.

سلام
من براتون پرسیدم
برای اوایل نوامبر (تهران-آتلانتا)
همونطور که دوست عزیزمون گفتند از اصفهان ظاهرا فقط گلف ایر پرواز داره که اونم با توجه به کانکشنش با ایرلاینهای متفرقه و استاپهاش اصلا توصیه نمیشه
شما میتونید از تهران با آلیتالیا برید یک استاپ در رم و یک استاپ در میامی تقریبا 800$
میتونید از تهران با ایرکانادا برید یک استاپ در لندن و یک استاپ در تورنتو در حدود 1100$
میتونید با قطری برید یک استاپ در دوحه یک استاپ در واشینگتن در حدود 1300$
این مشخصات رو یادداشت کنید و قیمت رو برای اوایل نوامبر اگه میرید از هر آژانس عضو IATA بپرسید. اگر آژانس نخواد کلاهبردای کنه قیمتش یکسان باید باشه
یعنی نباید از این قیمتی که براتون پرسیدم بهتون گرونتر بدند حالا با 5% بالا پایین همینه قیمت
ضمنا من به شخصه پروازی که در اون ایرلاین عوض میشه رو توصیه نمیکنم
موفق باشید
تشکر کنندگان: free_free ، Parniyan ، im-i ، najibi ، tamanna ، samadi2050 ، maaref
quote='jordanir' pid='124448' dateline='1312523281']
(2011-08-04 ساعت 23:27)Parniyan نوشته:  خودم برای 4 سپتامبر از یک آژانس قیمت 000/200/1 (با یک استاپ توی فرانکفورت) گرفتم اما میخوام جاهای دیگه را هم سر بزنم

به هر حال نشون میده قیمت شما خوب باشه از کدوم آژانس پرسیدید. بگین که بچه های دیگه هم بدونن.

[/quote]

ممنون بابت راهنماییتون

هرکدوم از دوستان شماره و اسم آژانس را خواستن پیام خصوصی بدن تا براشون بفرستم

.
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، maaref
(2011-08-05 ساعت 15:43)Rainy نوشته:  سلام.
اول از همه به جاداره به همه دوستانی که تازه کلیر شدن و یا یک ضرب ویزا گرفتن صمیمانه تبریک بگم.
سوالم از دوستانی که انشالله درصدد گرفتن بلیط سفر هستند و یا اینکه بلیطتشان را قبلا تهیه کرده اند. که آیا بلیط را از طریق اینترنتی cheapoair, expedia,..بگیریم ارزانتره یا از آژانسهای مسافرتی؟؟
ممنونم.

سلام دوست عزیز
مسلما این دو سایتی که نام بردید ارزانتر است ولی خرید از آنها مستلزم داشتن کارت اعتباری و در مرحله بعد VPN برای استفاده از کارت اعتباریتون (اگر دارید) هست که مسدود نشه
موفق باشید
تشکر کنندگان: najibi ، Rainy ، samadi2050 ، tamanna ، maaref ، free_free
(2011-08-05 ساعت 15:55)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-05 ساعت 15:43)Rainy نوشته:  سلام.
اول از همه به جاداره به همه دوستانی که تازه کلیر شدن و یا یک ضرب ویزا گرفتن صمیمانه تبریک بگم.
سوالم از دوستانی که انشالله درصدد گرفتن بلیط سفر هستند و یا اینکه بلیطتشان را قبلا تهیه کرده اند. که آیا بلیط را از طریق اینترنتی cheapoair, expedia,..بگیریم ارزانتره یا از آژانسهای مسافرتی؟؟
ممنونم.

سلام دوست عزیز
مسلما این دو سایتی که نام بردید ارزانتر است ولی خرید از آنها مستلزم داشتن کارت اعتباری و در مرحله بعد VPN برای استفاده از کارت اعتباریتون (اگر دارید) هست که مسدود نشه
موفق باشید
مرسی از پاسختون
اسپانسرم کردیت کارت داره و از اونجا اقدام میکنه ولی موضوعVPN چیه؟مشکل اینترنتی ایرانه؟
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
تشکر کنندگان: najibi ، REZA1390 ، tamanna ، maaref ، free_free
دوستان آیا کسی از سیستم درمانی در امریکا اطلاعات جامعی داره ؟ خودم تویwikipedia یه سری اطلاعات خوندم که خلاصه ش رو در زیر مینویسم.
خدمات درمانی در امریکا توسط موسسات قانونی مستقلی ارائه میشود. امکانات درمانی اکثرا خصوصی میباشند و توسط بخش خصوصی اداره میشوند.
ممنون میشم کسانی که الان در امریکا به سر میبرند کمی در این باره توضیح بدهند.
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، tamanna ، maaref ، free_free
(2011-08-05 ساعت 16:00)Rainy نوشته:  مرسی از پاسختون
اسپانسرم کردیت کارت داره و از اونجا اقدام میکنه ولی موضوعVPN چیه؟مشکل اینترنتی ایرانه؟
نه دوست من
از اونجا مشکلی نداره
من فکر کردم شما از اینجا میخواید بخرید
کارتهای اعتباری بدلیل ت..حریم..ها در صورت استفاده از ایران (با شناسایی IP شما که از ایران باشه) مسدود خواهند شد
موفق باشید

تشکر کنندگان: Rainy ، samadi2050 ، tamanna ، najibi ، maaref ، free_free
سلام به همه دوستان و آرزوی موفقیت
من چندتا سوال داشتم که نمیدونستم کجا باید بپرسم ولی حدس زدم جاش اینجاست
1- بعد از ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت ، آیا میتونیم برگردیم؟ اگر بله چقدر وقت داریم که دوباره برگردیم ؟
2- اصولا قوانین مربوط به مدت زمان حضور در آمریکا در سالهای اول رو از کجا میشه پیدا کرد ؟
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان