کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-12-24 ساعت 01:11)Colonel نوشته:  سلام ، بالاخره همسر من ویزا گرفت، نقل قول از همسرم: ۷ اونجا بود پاسپورتشون رو گرفتن و اسمشون رو هایلایت کردن، کیف همه میبردن داخل به جز موبایل . وارد که شدم بده ۱۰ دقیقه رفتم واسه انگشت نگاری و بد از ۴۰ دقیقه مصاحبه ، یه خانوم خوش اخلاق بود که خواست قسم بخورم که همه مدارک درسته و حرف هایی که میزنم راسته

پرسید که چند وقت ازدواج کردین ، چجوری میشناختی همسرتو ، کارت چیه و چند وقت کار میکنی‌ ؟گفت عکسی داری که نشون بده باهم هستین ،چند تا از عکس هارو که قبلا آماده کرده بودم نشونش دادم

دوباره ترجمهٔ شناسنامه خواست که بهش دادم ،گفت کل صفحات رو می‌خواد (دوباره شناسنامه) بد گفت اگه تا ظهر ترجمهٔ کل صفحاتو واسم بیاری ویزا رو صادر می‌کنم میتونی‌ ۴،۵ روز دیگه از پست تحویل بگیری.
در اخر هم گفت خوشبخت بشید
همسرم رفت به آدرسی که بهش داده بودن ترجمه کرد و برد تحویل داد .

ایشالا قسمت باقی‌ دوستان، و دوستانی که منتظر کلییر شدن هستن از جمله علی‌ و امنیا عزیز
مبارک باشه ایشاله قسمت همه ی منتظران بشه و طعم ویزای یک ضرب رو بچشیم Wink
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، romance33 ، sib 24 ، Nightsky007 ، sepideh IR
(2013-12-24 ساعت 01:11)Colonel نوشته:  سلام ، بالاخره همسر من ویزا گرفت، نقل قول از همسرم: ۷ اونجا بود پاسپورتشون رو گرفتن و اسمشون رو هایلایت کردن، کیف همه میبردن داخل به جز موبایل . وارد که شدم بده ۱۰ دقیقه رفتم واسه انگشت نگاری و بد از ۴۰ دقیقه مصاحبه ، یه خانوم خوش اخلاق بود که خواست قسم بخورم که همه مدارک درسته و حرف هایی که میزنم راسته

پرسید که چند وقت ازدواج کردین ، چجوری میشناختی همسرتو ، کارت چیه و چند وقت کار میکنی‌ ؟گفت عکسی داری که نشون بده باهم هستین ،چند تا از عکس هارو که قبلا آماده کرده بودم نشونش دادم

دوباره ترجمهٔ شناسنامه خواست که بهش دادم ،گفت کل صفحات رو می‌خواد (دوباره شناسنامه) بد گفت اگه تا ظهر ترجمهٔ کل صفحاتو واسم بیاری ویزا رو صادر می‌کنم میتونی‌ ۴،۵ روز دیگه از پست تحویل بگیری.

ایشالا قسمت باقی‌ دوستان، و دوستانی که منتظر کلییر شدن هستن از جمله علی‌ و امنیا عزیز
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.کلنل تبریک .خیلی خوشحال شدم.برایتان زندگی سرشار از سلامتی و عشق روز افزون از خداوند خواستارم.موفق باشی.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow ، Colonel ، Nightsky007
سلام ، بالاخره همسر من ویزا گرفت، دوباره ترجمهٔ شناسنامه خواست که بهش دادم ،گفت کل صفحات رو می‌خواد (دوباره شناسنامه) بد گفت اگه تا ظهر ترجمهٔ کل صفحاتو واسم بیاری ویزا رو صادر می‌کنم میتونی‌ ۴،۵ روز دیگه از پست تحویل بگیری.
كلنل جان من يك سوال دارم خانومت صفحات شناسنامشو در كشور مصاحبه كننده انجام داده يعنى دارالترجمه ايرانى داده يا داده سفارت ايران تاييد كرده؟واينكه ترجمه رسمى دارترجمه وتاييديه قوه قضايى شناسنامه كه ميفرستيم هم بايد از تمام صفحات باشه يا فقط صفحه اصلى؟
[/align]
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، shadoow ، Nightsky007
(2013-12-24 ساعت 17:24)sepideh IR نوشته:  سلام ، بالاخره همسر من ویزا گرفت، دوباره ترجمهٔ شناسنامه خواست که بهش دادم ،گفت کل صفحات رو می‌خواد (دوباره شناسنامه) بد گفت اگه تا ظهر ترجمهٔ کل صفحاتو واسم بیاری ویزا رو صادر می‌کنم میتونی‌ ۴،۵ روز دیگه از پست تحویل بگیری.
كلنل جان من يك سوال دارم خانومت صفحات شناسنامشو در كشور مصاحبه كننده انجام داده يعنى دارالترجمه ايرانى داده يا داده سفارت ايران تاييد كرده؟واينكه ترجمه رسمى دارترجمه وتاييديه قوه قضايى شناسنامه كه ميفرستيم هم بايد از تمام صفحات باشه يا فقط صفحه اصلى؟
[/align]

راستش تو پروندهٔ ما شناسنامه خیلی‌ داستان داشت، اول کپی‌ شناسنامه با ترجمه صفحه ی اول رو فرستادیم NVC بهمون چک لیست خورد که اصل شناسنامه بفرستین، که فرستادیم .واسه سفارت به همسرم گفتم که از رو احتیاط دوباره کپی‌ برابر اصل رو که داشت با خودش ببره ،وقتی‌ تو سفارت دوباره ازش خواستن تحویل داد ولی‌ گفتن که کل صفحات و بهش یه لیست دادن که جاهائی‌ که میتونه بره و ترجمه کنه و اونم رفت به نزدیکترین آدرس...
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، shadoow ، Nightsky007
(2013-12-25 ساعت 06:07)Colonel نوشته:  
(2013-12-24 ساعت 17:24)sepideh IR نوشته:  سلام ، بالاخره همسر من ویزا گرفت، دوباره ترجمهٔ شناسنامه خواست که بهش دادم ،گفت کل صفحات رو می‌خواد (دوباره شناسنامه) بد گفت اگه تا ظهر ترجمهٔ کل صفحاتو واسم بیاری ویزا رو صادر می‌کنم میتونی‌ ۴،۵ روز دیگه از پست تحویل بگیری.
[/align]

راستش تو پروندهٔ ما شناسنامه خیلی‌ داستان داشت، اول کپی‌ شناسنامه با ترجمه صفحه ی اول رو فرستادیم NVC بهمون چک لیست خورد که اصل شناسنامه بفرستین، که فرستادیم .واسه سفارت به همسرم گفتم که از رو احتیاط دوباره کپی‌ برابر اصل رو که داشت با خودش ببره ،وقتی‌ تو سفارت دوباره ازش خواستن تحویل داد ولی‌ گفتن که کل صفحات و بهش یه لیست دادن که جاهائی‌ که میتونه بره و ترجمه کنه و اونم رفت به نزدیکترین آدرس...
من جوابمو نگرفتم كلنل جان ميتونى دوباره سوالمو بخونى و جوابمو بدى؟منظورم چه ارگانى ترجمه كرد و كجا تاييديه گرفتيد؟از سفارت ايران؟
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Colonel ، Nightsky007
سلام، من کدوم پستو بخونم که اطلاعات کلی دستم بیاد برای شروع؟
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، shadoow
(2013-12-26 ساعت 02:04)sepideh IR نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 06:07)Colonel نوشته:  
[/align]

من جوابمو نگرفتم كلنل جان ميتونى دوباره سوالمو بخونى و جوابمو بدى؟منظورم چه ارگانى ترجمه كرد و كجا تاييديه گرفتيد؟از سفارت ايران؟

سپیده جان گفتم که عزیزم ، خود سفارت یه لیست به همسرم دادن همون زمان مصاحبه برای جاهائی‌ که میتونه و بره ترجمه کنه همسر من هم به نزدیکترین آدرس رفت.
اگه منظورت اسم اون آدرس هست ، نمیدونم کجاست
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، 5ina ، sepideh IR ، Nightsky007 ، shadoow ، حاجی واشنگتن
(2013-12-26 ساعت 10:59)m2m2m22 نوشته:  سلام، من کدوم پستو بخونم که اطلاعات کلی دستم بیاد برای شروع؟

اینجا رو بخون.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، m2m2m22 ، Nightsky007 ، shadoow ، حاجی واشنگتن
سلام بچه ها یکی از من این سوال رو پرسید میشه جواب بدید من دقیق نمیدونم .

یک سوال دارم، کسی اگر بخواهد با شخصی که تازه گرین کارت گرفته ازدواج کند و اون شخص خودش می گه تا این مدت 4 سال تا سیتیزن شدنش، قصد داره که ایران باشه و فقط برای کنسل نشدنه پروسه گرین کارتش در سال 2 ماه بره آمریکا ، چه مسائلی داره و آیا شدنی هست یا نه؟ در سال ماهی 2 ماه رفتن به آمریکا کافی هست یا باید بیشتر بره؟ شخص گرین کارتی چقدر طول می کشه تا بتونه کاره همسرش را هم درست کنه؟
ممنون
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، Nightsky007 ، shadoow
(2013-12-26 ساعت 14:22)سانازی نوشته:  سلام بچه ها یکی از من این سوال رو پرسید میشه جواب بدید من دقیق نمیدونم .

یک سوال دارم، کسی اگر بخواهد با شخصی که تازه گرین کارت گرفته ازدواج کند و اون شخص خودش می گه تا این مدت 4 سال تا سیتیزن شدنش، قصد داره که ایران باشه و فقط برای کنسل نشدنه پروسه گرین کارتش در سال 2 ماه بره آمریکا ، چه مسائلی داره و آیا شدنی هست یا نه؟ در سال ماهی 2 ماه رفتن به آمریکا کافی هست یا باید بیشتر بره؟ شخص گرین کارتی چقدر طول می کشه تا بتونه کاره همسرش را هم درست کنه؟
ممنون

بله شدنی هست. و باید از طریق کتگوری f2a اقدام کنن واسه همسرشون. فقط واسه اینکه پروسهٔ گرین کارتشون به قول شما کنسل نشه باید طبق ضوابط خارج از آم ریک ا باشن. اگه اشتباه نکنم سالی‌ ۶ماه بیشتر نمی‌تونن خارج از خاک آ مریک ا باشن. و برای سیتیزن شدن نیاز به ۳۶ماه اقامت در آم ریک ا رو دارن. دوستان با تجربه اگر اطلاتی‌ راجع به خروج دارین دریغ نکنین لطفا Smile در ضمن می‌تونن پاس سفید هم بگیرن که می‌تونن ۲ سال خارج از خاک آمریکا باشن ولی‌ نمیدونم که تو این در می‌تونن واسه همسرشون اقدام کنن یا نه.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
پاسخ
(2013-12-26 ساعت 14:22)سانازی نوشته:  سلام بچه ها یکی از من این سوال رو پرسید میشه جواب بدید من دقیق نمیدونم .

ممنون

ایشون میتونن برای همسرشون اقدام کنن و میتونن از آمریکا هم خارج بشن.ولی موقع مصاحبه همسرشون باید ثابت کنن که دارن اونجا زندگی میکنن و هر بار خروج ایشون باید زیر 6 ماه باشه ولی اگه اینکار یک بار بیشتر تکرار بشه ممکنه به از دست دادن گرین کارتشون ختم بشه و اگر هم پاس سفید برای خروج دو ساله بگیرن پروسه سیتیزنیشون از 2 سال به بعد حساب میشه.بازم سوالی بود در خدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، sepideh IR ، Nightsky007 ، shadoow ، sib 24 ، morvarid1364 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان عزیز من بعد از اپرو شدن از اداره NVC بهم کیس نامبر دادن واسه آنکارا هست، ولی مدارکی رو نخواستن و نوشتن سهمیه ویزا برای امسال تموم شده و باید منتظر باشیم تا بهتون خبر بدیم و مدارکو ارسال کنید از دوستان عزیز کسی هست که این روند براش اتفاق افتاده باشه ممنون میشم توضیحاتی بدید.

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh IR
(2013-12-28 ساعت 11:27)Masoudpish نوشته:  سلام دوستان عزیز من بعد از اپرو شدن از اداره NVC بهم کیس نامبر دادن واسه آنکارا هست، ولی مدارکی رو نخواستن و نوشتن سهمیه ویزا برای امسال تموم شده و باید منتظر باشیم تا بهتون خبر بدیم و مدارکو ارسال کنید از دوستان عزیز کسی هست که این روند براش اتفاق افتاده باشه ممنون میشم توضیحاتی بدید.

شما باید صبر کنید بهتون ایمیل بزنند و درخواست 88$ و پرکردن فرم Ds-261 و I-864 رو بدهند
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh IR ، Masoudpish ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-12-28 ساعت 11:27)Masoudpish نوشته:  سلام دوستان عزیز من بعد از اپرو شدن از اداره NVC بهم کیس نامبر دادن واسه آنکارا هست، ولی مدارکی رو نخواستن و نوشتن سهمیه ویزا برای امسال تموم شده و باید منتظر باشیم تا بهتون خبر بدیم و مدارکو ارسال کنید از دوستان عزیز کسی هست که این روند براش اتفاق افتاده باشه ممنون میشم توضیحاتی بدید.

دوست عزیز من فکر کنم شما هنوز کارنت نیستید چون ارسال مدارکتون اکتبر و تا سپتامبر کارنت هستند.شاید دلیلش کارنت نبودنتون باشه.
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Masoudpish ، romance33 ، sepideh IR
دوستان عزیز من بعد از کیس نامبرم چه مدارکی باید بفرستم؟آخه میخوام از الان آماده کنم.فرم 261، I-864 ،و 88$ و 230 $.درسته؟همش باید آنلاین پر کرد؟ civil document چیه؟باید تو این مرحله فرستاد؟
ممنون میشم جواب بدید.مرسیWink
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان