کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2015-02-02 ساعت 10:27)طناز12 نوشته:  دوستان عزیز! به جز من و Atty و Aida123 و barfi1 و tico و Ate کیا منتظر اپرو شدن هستند ؟ ( F2A , ورمونت سرویس)Rolleyes

دوست عزیز من californa servics center هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی می دونه الان با این زمانی که مونده تا کارنت شدنمون، قبلش دعوت به سفارت خواهیم شد؟ یا بعد اینکه کارنت شدیم تازه باید منتظر شیم ایمیل بیاد برای وقت سفارت؟Cool
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
U.S. Department of State Liaison Committee of the American Immigration Lawyers Association (AILA), recently met with the National Visa Center (NVC) authorities. This meeting helped AILA identify a number of issues that are currently affecting the immigrant visa process.

NVC is facing backlogs and according to AILA, NVC received an increased number of immediate relative immigrant visa petitions from USCIS over the past year. The agency used to receive only 8,000 petitions every week before October 2013 but later it started to receive 25,000 petitions every week. The agency faced backlogs and in summer it took around 45 days to create cases. However, it has now reduced to 12 days and NVC is now receiving around 17,000 cases per week.

Currently, NVC is facing delays in reviewing supporting documents submitted along with immigrant petitions. In order to eliminate the backlogs and process applications faster, the agency is cross training its staff and is reallocating resources to document review. NVC is also hiring additional staff to bring the backlog down.

When NVC was asked about the processing times for immigrant visa applications, NVC told AILA that it takes around six months to process 40 percent of cases it receives and 120 days to process 7.6 percent of cases. The agency takes 180 to 239 days to process 20.8 percent of cases and takes longer to process some immigrant visa cases.

NVC stated that it will review all civil and financial documents while it reviews DS-260 Immigrant Visa Electronic Application. So NVC told AILA that the processing times can be reduced and delays can be avoided if all the supporting documents are submitted in one package.

It must be remembered that NVC does not adjudicate cases and it only conducts administrative review of documents to make sure that the applications are complete. After reviewing the documents, the agency will schedule interviews. NVC schedules interviews for 144 immigrant visa processing posts.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، barfi1
(2015-02-03 ساعت 13:39)ATYY نوشته:  
(2015-02-02 ساعت 18:01)Sam-90 نوشته:  
(2015-02-02 ساعت 10:27)طناز12 نوشته:  دوستان عزیز! به جز من و Atty و Aida123 و barfi1 و tico و Ate کیا منتظر اپرو شدن هستند ؟ ( F2A , ورمونت سرویس)Rolleyes

منSad

مرسي طناز جون
ميشه اونهايي كه سرويس سنتر ورمانت هستند تاريخ رسيد نامبر شون رو اينجا بنويسن تا تاريخ ها رو ببينيم

8feb 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ممنون میشم سریع جوابمو بدید من ۶ روز دیگه عازم سفرم و زمانم کمه

من برنده لاتاری هستم ،شهریور ۹۲ رفتم امریکا و ۲۰ روز موندم .اومدم ایران با دوست پسرم ازدواج کردم گرین کارتم هم رسید دستم. الان بعد از ۶ماه میخوام برم امریکا ، هم پاس سفید بگیرم و برای ویزای ازدواج همسرم اقدام کنم ،چند تا سوال دارم

1)قصدم از گرفتن پاس سفید دور نبودن از همسره تا کار ایشون درست شه اما شنیدم باید برای درست کردن کار ایشون من اسپانسرش باشم و در امریکا شغل داشته باشم درسته ؟[/size][/quote]
یا حداقل زمانی که ایشون مصاحبه دارن من باید ساکن امریکا باشم ؟

۲)فرمی که برای ویزای ازدواج باید پر کنم i130 و g325 هست ? اگر باید حضوری ببرم به کجا واگر باید پست کنم به چه آدرسی ?

۳) ۶ ماه از تاریخ گرین کارتم گذشته،برای گرفتن سیتیزنی بعد از گرفتن پاس سفید اون مدت صفر میشه ?

برای تک تکتون بهترین هارو میخوام
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2015-02-04 ساعت 04:12)enaserinia نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم سریع جوابمو بدید من ۶ روز دیگه عازم سفرم و زمانم کمه

من برنده لاتاری هستم ،شهریور ۹۲ رفتم آمریکا و ۲۰ روز موندم .اومدم ایران با دوست پسرم ازدواج کردم گرین کارتم هم رسید دستم. الان بعد از ۶ماه میخوام برم آمریکا ، هم پاس سفید بگیرم و برای ویزای ازدواج همسرم اقدام کنم ،چند تا سوال دارم

1)قصدم از گرفتن پاس سفید دور نبودن از همسره تا کار ایشون درست شه اما شنیدم باید برای درست کردن کار ایشون من اسپانسرش باشم و در آمریکا شغل داشته باشم درسته ؟[/size]
موقع ارسال مدارک به NVC باید ثابت کنید آمریکا زندگی میکنید
یا حداقل زمانی که ایشون مصاحبه دارن من باید ساکن آمریکا باشم ؟ بله

۲)فرمی که برای ویزای ازدواج باید پر کنم i130 و g325 هست ? بله
اگر باید حضوری ببرم به کجا واگر باید پست کنم به چه آدرسی ?امضای من رو بخونید

۳) ۶ ماه از تاریخ گرین کارتم گذشته،برای گرفتن سیتیزنی بعد از گرفتن پاس سفید اون مدت صفر میشه ?بله

برای تک تکتون بهترین هارو میخوام
[/quote]
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، enaserinia ، sepideh IR
(2015-02-03 ساعت 18:20)مینز نوشته:  بچه ها کسی می دونه الان با این زمانی که مونده تا کارنت شدنمون، قبلش دعوت به سفارت خواهیم شد؟ یا بعد اینکه کارنت شدیم تازه باید منتظر شیم ایمیل بیاد برای وقت سفارت؟Cool
فعلا مدارک NVC رو ازشما میخوان.با این روند 14 ماه دیگست مصاحبه شما.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، sepideh IR
(2015-02-04 ساعت 07:05)sib 24 نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 18:20)مینز نوشته:  بچه ها کسی می دونه الان با این زمانی که مونده تا کارنت شدنمون، قبلش دعوت به سفارت خواهیم شد؟ یا بعد اینکه کارنت شدیم تازه باید منتظر شیم ایمیل بیاد برای وقت سفارت؟Cool

این رو می دونم سیب عزیز
می خواستم ببینم وقت مصاحبه نمیشه بعد از ۱۴ ماه؟ یعنی قبل Current شدن دعوت میشم به مصاحبه؟
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، shadoow ، sib 24
(2015-02-04 ساعت 13:23)مینز نوشته:  
(2015-02-04 ساعت 07:05)sib 24 نوشته:  

این رو می دونم سیب عزیز
می خواستم ببینم وقت مصاحبه نمیشه بعد از ۱۴ ماه؟ یعنی قبل Current شدن دعوت میشم به مصاحبه؟

بله.قبل ۱۴ ماه نامه مصاحبه میاد.همه اینها بر فرض احتمالات هست.یهو دیدین سرعتشون بالا رفت زودتر دعوت شدید مصاحبه
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، shadoow ، sepideh IR
سلام دوستان

من گرین کارت دارم و ایران زندگی میکنم ،میخوام برای پاس سفید اقدام کنم و برای ویزای ازدواج همسرم اقدام کنم سه روز دیگه میرم امریکا

۱)از وکیل شنیدم زمانی که همسرم برای مصاحبه میره باید من امریکا باشم ،این ینی یک سال و نیم تا دو سال بعد ،اما یکی از دوستان گفت وقتی پرونده همسرم میره به NVC باید امریکا باشم ینی ۵،۶ ماه بعد .کدوم درسته ؟

۲)میشه کسی جز من که همسرشم اسپانسر مالیش بشه ؟

ممنون دوستان
پاسخ
(2015-02-06 ساعت 18:12)enaserinia نوشته:  سلام دوستان

من گرین کارت دارم و ایران زندگی میکنم ،میخوام برای پاس سفید اقدام کنم و برای ویزای ازدواج همسرم اقدام کنم سه روز دیگه میرم آمریکا

۱)از وکیل شنیدم زمانی که همسرم برای مصاحبه میره باید من آمریکا باشم ،این ینی یک سال و نیم تا دو سال بعد ،اما یکی از دوستان گفت وقتی پرونده همسرم میره به NVC باید آمریکا باشم ینی ۵،۶ ماه بعد .کدوم درسته ؟

ممنون دوستان
دوست عزیز جفت زمانها باید آمریکا باشید هم مصاحبه هم موقع ارسال مدارک به nvc.فقط کسی میتونه موقع مصاحبه آمریکا نباشه که انقدر زمان زیادی برای اثبات زندگیش در آمریکا نشون داده باشه که آفیسر چیزی نگه ولی باز هم ریسک برای گرین کارتیها.سوالی که خیلی از دوستان جدیدا میپرسند این هست که همه پاس سفید میخوان بگیرن بمونن ایران.اینجوریها نیست چون سیتیزن نیستید هرچقدر خواستید بیرون آمریکا بمونید بعدشم راحت همسرتون رو بیارید.اینها همونهایی هستند پروندشون الکی جلو نمیره. ۱ سال و نیم آینده مصاحبه و ۶ ماه دیگه nvc هیچ کدوم زمان دقیق نیست کسانی هستند بعد یکسال هنوز اپروو نشدن کسانی هم داریم ۲۰ روزه اپروو شدن ومدرکشون رفته nvc.
بله کسی دیگه کواسپانسر میتونه بشه ولی اسپانسر اصلی شمایی حالا درامد داشته باشی چه نداشته باشی چونکه مدارک مالیات ۳ سال گذشته شما و کواسپانسر رو میخوان.
در آخر به شما و بقیه دوستانی که جدیدا میپرسند بگم اکه حتی ۶ ماه آخر هم آمریکا باشید معلوم نیست همسرتون ۲ماه بعد مصاحبه بشه یکی مثل کیس همسر من ۱ ساله پروندش تکمیله نوبت مصاحبه ندادن اصلا هیچ زمانی رو قطعی روش فکر نکنید ..
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، enaserinia ، Bita.t ، sepideh IR ، Masoudpish ، barfi1
(2015-02-06 ساعت 20:18)sib 24 نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 18:12)enaserinia نوشته:  سلام دوستان

من گرین کارت دارم و ایران زندگی میکنم ،میخوام برای پاس سفید اقدام کنم و برای ویزای ازدواج همسرم اقدام کنم سه روز دیگه میرم آمریکا

۱)از وکیل شنیدم زمانی که همسرم برای مصاحبه میره باید من آمریکا باشم ،این ینی یک سال و نیم تا دو سال بعد ،اما یکی از دوستان گفت وقتی پرونده همسرم میره به NVC باید آمریکا باشم ینی ۵،۶ ماه بعد .کدوم درسته ؟

ممنون دوستان
دوست عزیز جفت زمانها باید آمریکا باشید هم مصاحبه هم موقع ارسال مدارک به nvc.فقط کسی میتونه موقع مصاحبه آمریکا نباشه که انقدر زمان زیادی برای اثبات زندگیش در آمریکا نشون داده باشه که آفیسر چیزی نگه ولی باز هم ریسک برای گرین کارتیها.سوالی که خیلی از دوستان جدیدا میپرسند این هست که همه پاس سفید میخوان بگیرن بمونن ایران.اینجوریها نیست چون سیتیزن نیستید هرچقدر خواستید بیرون آمریکا بمونید بعدشم راحت همسرتون رو بیارید.اینها همونهایی هستند پروندشون الکی جلو نمیره. ۱ سال و نیم آینده مصاحبه و ۶ ماه دیگه nvc هیچ کدوم زمان دقیق نیست کسانی هستند بعد یکسال هنوز اپروو نشدن کسانی هم داریم ۲۰ روزه اپروو شدن ومدرکشون رفته nvc.
بله کسی دیگه کواسپانسر میتونه بشه ولی اسپانسر اصلی شمایی حالا درامد داشته باشی چه نداشته باشی چونکه مدارک مالیات ۳ سال گذشته شما و کواسپانسر رو میخوان.
در آخر به شما و بقیه دوستانی که جدیدا میپرسند بگم اکه حتی ۶ ماه آخر هم آمریکا باشید معلوم نیست همسرتون ۲ماه بعد مصاحبه بشه یکی مثل کیس همسر من ۱ ساله پروندش تکمیله نوبت مصاحبه ندادن اصلا هیچ زمانی رو قطعی روش فکر نکنید ..

دوست عزيز من هم دقيقا وضع شما را دارم البته ٣ ماه پيش رفتم و پاس سفيد گرفتم شما هم بهتر است اينكارو انجام دهيد در مورد وضعيت همسرتان به هر نتيجه اي رسيديد من هم مطلع كنيد ممنون ميشم ولي من چيزي كه ميدانم شما فقط بايد موقع مصاحبه امريكا باشيد و هر كسي هم ميتواند اسپانسر يا كواسپانسر براي شما بشود
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، barfi1 ، ate ، enaserinia
(2015-02-07 ساعت 00:07)seda نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 20:18)sib 24 نوشته:  [quote='enaserinia' pid='577974' dateline='1423230141
دوست عزيز من هم دقيقا وضع شما را دارم البته ٣ ماه پيش رفتم و پاس سفيد گرفتم شما هم بهتر است اينكارو انجام دهيد در مورد وضعيت همسرتان به هر نتيجه اي رسيديد من هم مطلع كنيد ممنون ميشم ولي من چيزي كه ميدانم شما فقط بايد موقع مصاحبه امريكا باشيد و هر كسي هم ميتواند اسپانسر يا كواسپانسر براي شما بشود
[/quote]
موقع ارسال مدارک به nvc چیزی به اسم دامیسیل هست که باید کلی قبض تلفن،برق،کرایه خونه و...بفرستید تا ثابت کنید هدفتون زندگی در آمریکاست وگرنه nvc انقدر نقص مدرک میفرسته یا مجبور بشید آمریکا بیاید مدرک آماده کنید یا از قید پرونده بگذرید
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، Masoudpish ، barfi1 ، حاجی واشنگتن ، ate
دوشنبه ویزا بولتن برا ماه مارچ اعلام میکنه دعا کنید این 1-2 ماه بره جلو نه 10 -15 روز واقعا بعضی وقتا سخت میگذره ...

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، barfi1 ، Bita.t ، حاجی واشنگتن ، aida123 ، sepideh IR ، ATYY ، ate ، مینز ، fahi
دوستان سه سال اخیر مالیات بعنی چی؟ من برای همسرم اقدام کردم و اپروو شده فعلا ولی فقط چهار ماهه اینجا مشغول کارم
مشکلی پیش میاد؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان