کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
اين ادرس را داده كه مداركي كه احتياج دارد را كبي كنم https://egov.uscis.gov/e-Request
حالا من تو كدام قسمتش بروم جكار كنم؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
وضعيت من هم مثل شماست الان ١ ماهه من را معلق كردند مدارك خواستند يك مقداري آماده كردم شنبه با dhl بفرستم خدا ميداند كه قبول بكنني راضي بشوند يا نه شما هم سريع اقدام كنيد مدارك را بفرستيد بعد از ايميل براتون تا مدت يكهفته نامه ميايد كه ليست مدارك را آنجا اعلام مي كنند
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، fahi ، sepideh IR
اين آدرس براي اين است كه اگر تا يكماه نامه به آدرستون نيامد درخواست مجدد بزنيد بهتر است با دقت بخونيد و اينقدر دستپاچه نشويد نامه تا چند روز ديگه به آدرس امريكاتون ميايد آن را پيگيري كنيد و بعد از دريافت مدارك را تكميل كنيد نگران نباشيد ٢ ماهيي وقت مي دهند
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، hamidoo_b ، Sam-90 ، fahi ، sepideh IR
(2015-04-23 ساعت 09:59)seda نوشته:  وضعيت من هم مثل شماست الان ١ ماهه من را معلق كردند مدارك خواستند يك مقداري آماده كردم شنبه با dhl بفرستم خدا ميداند كه قبول بكنني راضي بشوند يا نه شما هم سريع اقدام كنيد مدارك را بفرستيد بعد از ايميل براتون تا مدت يكهفته نامه ميايد كه ليست مدارك را آنجا اعلام مي كنند

دوست عزیز اگه لطف کنی خلاصه از پروندتون رو در امضا بگذارید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، Sam-90 ، tico ، sepideh IR
عزيزم من دستباجه نيستم دارم سكته مي كنم
On April 22, 2015, we suspended processing of your Form I130, IMMIGRANT PETITION FOR RELATIVE, FIANCE(E), OR ORPHAN, Receipt Number ..........., because we need more information from you. Your notice explains what we need from you to resume working on your case. We will not take action on your case until we receive the evidence or the deadline to submit it expires. Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your request for additional evidence notice by May 22, 2015, please go to www.uscis.gov/e-request to request a copy of the notice. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

A request for evidence is made when an application/petition is lacking required documentation/evidence (initial evidence) or the officer needs more documentation/evidence (additional evidence) to determine an applicant's eligibility for the benefit sought. We may send you a request for evidence at any stage of our review. The request will indicate what evidence or information is needed for us to fully evaluate your application or petition. The notice will explain where to send the evidence and will give the deadline for your response. Your application or petition will be held in suspense during that time. If you receive a request for evidence and have questions about what you need to submit, you may call our National Customer Service Center at 1-800-375-5283.

(2015-04-23 ساعت 09:59)seda نوشته:  وضعيت من هم مثل شماست الان ١ ماهه من را معلق كردند مدارك خواستند يك مقداري آماده كردم شنبه با dhl بفرستم خدا ميداند كه قبول بكنني راضي بشوند يا نه شما هم سريع اقدام كنيد مدارك را بفرستيد بعد از ايميل براتون تا مدت يكهفته نامه ميايد كه ليست مدارك را آنجا اعلام مي كنند

دوستم از شما جي خواستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
ميگم نامه ميايد همه چيز را كامل توضيح ميدهد من سال ٢٠١٣ طلاق گرفته بودم در ايران و سال ٢٠١٤ با همسر فعليم كه براشون اقدام كردم ازدواج كردم همه چيز هم فرستاده بودم ولي ميگن چرا رفتي ايران جدا شدي مدركي بده كه سال ٢٠١٣ حراقل يكي از شما ٢ تا ايران بوده ايد حالا ميفرستم ببينيم راضي ميشوند يا نه شما هم صبر كنيد تا نامتون بيايد من هم مثل شما شب عيد اين ايميل اومد مردم و زنده شدم نگران نباشيد درست ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، Sam-90 ، sib 24 ، fahi ، tico ، sepideh IR
(2015-04-23 ساعت 10:02)seda نوشته:  اين آدرس براي اين است كه اگر تا يكماه نامه به آدرستون نيامد درخواست مجدد بزنيد بهتر است با دقت بخونيد و اينقدر دستپاچه نشويد نامه تا چند روز ديگه به آدرس امريكاتون ميايد آن را پيگيري كنيد و بعد از دريافت مدارك را تكميل كنيد نگران نباشيد ٢ ماهيي وقت مي دهند

واقعا از استرس همه را بر عكس ديدم، ممكنه يكسري از مداركي كه از شما خواستند را ذكر كنيد تا من هم تا حدودي اماده باشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، sepideh IR
(2015-04-23 ساعت 10:12)Sam-90 نوشته:  عزيزم من دستباجه نيستم دارم سكته مي كنم
On April 22, 2015, we suspended processing of your Form I130, IMMIGRANT PETITION FOR RELATIVE, FIANCE(E), OR ORPHAN, Receipt Number ..........., because we need more information from you. Your notice explains what we need from you to resume working on your case. We will not take action on your case until we receive the evidence or the deadline to submit it expires. Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your request for additional evidence notice by May 22, 2015, please go to www.uscis.gov/e-request to request a copy of the notice. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

A request for evidence is made when an application/petition is lacking required documentation/evidence (initial evidence) or the officer needs more documentation/evidence (additional evidence) to determine an applicant's eligibility for the benefit sought. We may send you a request for evidence at any stage of our review. The request will indicate what evidence or information is needed for us to fully evaluate your application or petition. The notice will explain where to send the evidence and will give the deadline for your response. Your application or petition will be held in suspense during that time. If you receive a request for evidence and have questions about what you need to submit, you may call our National Customer Service Center at 1-800-375-5283.

بهتره آرامش خودت رو حفظ کنی. دوستمون صدا کامل گفت که چه اتفاقی افتاده و اینجاست که میگن تجربه پدر علمه!! حالا خدا رو شکر همون لحظه که استرس گرفتی ایشون آنلاین بودن و جواب رو دادن. تنها کار اینه که صبر کنی ببینی چه چیزایی ازت میخوان.
ما تو این پروسه صبر کردن رو داریم خوب یاد میگیریم
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، sib 24 ، fahi ، tico ، sepideh IR
اره واقعا ممنون از همه
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، sepideh IR
ليست ندادن فقط گفتن ثابت كنيد ايران بودين من هم ليست بيمه سند خونه مدارك بيمارستاني اين چيزا را ترجمه كردم بفرستم مگه وضعيت شما مشابه من هست ؟ شما بايد يك هفته صبر كنيد تا نامه بيايد
پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، tico ، sepideh IR
منم تو پروسه uscis به ابن مرحله برخوردم.گاهی دلایلش خیلی خنده داره.متلا من بدلیل اینکه تو ترجمه ها یه تاریخ اشتباه خورده بود و مدارک دچار تناقض بود rfe خوردم.بلافاصله هم مترجم یه نامه به ما داد که اشتباه از من بوده و یک روز بعد از رسیدن نامه کیس ما اپرو شد.به همین دلیل فعلا ارامش خودتون رو حفظ کنید تا نامه برسه و بعد مدارک رو کامل بفرستید.انشالا همه چی درست میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، hamidoo_b ، Sam-90 ، fahi ، sepideh IR
(2015-04-23 ساعت 10:30)seda نوشته:  ليست ندادن فقط گفتن ثابت كنيد ايران بودين من هم ليست بيمه سند خونه مدارك بيمارستاني اين چيزا را ترجمه كردم بفرستم مگه وضعيت شما مشابه من هست ؟ شما بايد يك هفته صبر كنيد تا نامه بيايد

نه من بيبي دارم احتمال ميدم در مورد اون باشه، اميدوارم هر جي كه هست خير باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، tico ، sepideh IR
دوستان من آدرس آمریکام عوض شده.یعنی تو فرم 260 آدرسی که نوشتم عوض شده.الان مدارکم رفته سفارت.بنظرتون به nvc نامه بزنم یا سفارت؟چیکار کنم؟
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، fahi ، وحیدی نیا ، sepideh IR
(2015-04-24 ساعت 06:40)فاطمه نوری نوشته:  دوستان من آدرس آمریکام عوض شده.یعنی تو فرم 260 آدرسی که نوشتم عوض شده.الان مدارکم رفته سفارت.بنظرتون به nvc نامه بزنم یا سفارت؟چیکار کنم؟

بنظرم به سفارت خبر بده.یا اینکه هیچ اقدامی نکنید موقع مصاحبه همسرتون به آفیسر بگه موقع که قسم میخوره .حالا ببینیم نظر دوستان دیگه چی هست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: فاطمه نوری ، fahi ، sepideh IR ، tico
(2015-04-24 ساعت 06:40)فاطمه نوری نوشته:  دوستان من آدرس آمریکام عوض شده.یعنی تو فرم 260 آدرسی که نوشتم عوض شده.الان مدارکم رفته سفارت.بنظرتون به nvc نامه بزنم یا سفارت؟چیکار کنم؟

به نظر من هم کاری نکنید چون دیگه با آدرس شما کاری ندارند.

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی