کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
دوستای عزیز پیگیریه وضعیتتون از این سایت https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx

در ضمن من نمی دونستم شاید بعضی ها مثل من ندونن اگه کیس نامبرتون گرفتین اون حروف اولش مشخص کننده سفارتی هستش که قراره مصاحبتون باشه. برای من ABD بود که همون اوظبی میشه.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m ، yalda91
سلام به دوستان مهاجرسرا

من خیلی‌ وقت هست که تو این سایت هستم از ساله ۲۰۰۸

ساله ۲۰۱۰ عضو سایت شدم

الان چند وقت واسه همسرم اقدام کردم ،تو این مدت از کمک saba.m عزیز استفاده کردم

چند روز پیش ایمیل از nvc دریافت کردم که واسعم instruction package ارسال کردن هم واسه من هم همسرم در ایران

می‌خواستم بدونم چند وقت طول میکش که این package رو بگیرم و آیا باید جفتمون پر کنیم؟ و اینکه یه خلاصه بهم بگید چه کنم
گجحخه
ممنون

در ضمن من ۳ سال هست در سن دیگو زندگی‌ می‌کنم قبلش فرانسه بودم و از ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ هم ترکیه قبل ترش هم سوئد و روسیه اگه سوالی از این مکان‌ها یا زندگی‌ در سن دیگو دارید خوشحال میشم کمک باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m ، yalda91 ، alaleh_al
colonel عزیز شما کتگوریتون چیه توضیح بدین یا امضا بزارین لطفاً ....

alaleh جان میشه لطفاً شما بگین pd یا تاریخ اقدامتو کی هستش ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Omnia جان فکر کنم از اسم تاپیکی که هستیم و سوالمو توش پرسیدم معلوم باشه کتگوریم چیه
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
برادر چرا ناراحت میشی ؟! جزئیات رو می خواستم اگه دوست دارین بزارین . PD، تاریخ NOA1 و NOA2 و ....
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
(2013-05-18 ساعت 07:51)Colonel نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا

من خیلی‌ وقت هست که تو این سایت هستم از ساله ۲۰۰۸

ساله ۲۰۱۰ عضو سایت شدم

الان چند وقت واسه همسرم اقدام کردم ،تو این مدت از کمک saba.m عزیز استفاده کردم

چند روز پیش ایمیل از nvc دریافت کردم که واسعم instruction package ارسال کردن هم واسه من هم همسرم در ایران

می‌خواستم بدونم چند وقت طول میکش که این package رو بگیرم و آیا باید جفتمون پر کنیم؟ و اینکه یه خلاصه بهم بگید چه کنم
گجحخه
ممنون

در ضمن من ۳ سال هست در سن دیگو زندگی‌ می‌کنم قبلش فرانسه بودم و از ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ هم ترکیه قبل ترش هم سوئد و روسیه اگه سوالی از این مکان‌ها یا زندگی‌ در سن دیگو دارید خوشحال میشم کمک باشم

کلنل عزیز معمولا چیزی ایران نمی یاد یعنی پست هم کنن نمی رسه
در مورد instruction package هم من اطلاعی ندام فرم ها رو به شماره میشناسم Smileچون معمولا این چیزا رو همسرم پیگیری میکنه اگه بگین الان تو چه مرحله ای هستین شاید بتونم بهتر کمکی بکنم
موفق باشین دوست عزیز
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، omnia ، Colonel
alaleh جان میشه لطفاً شما بگین pd یا تاریخ اقدامتو کی هستش ؟
[/quote]

الان امضام رو درست می کنم.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
آلاله خوش بحالتون . شما و صبا فاصله ای با من ندارین ولی من هنوز اپروو نشدم . دعا کنین Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 13:59)omnia نوشته:  آلاله خوش بحالتون . شما و صبا فاصله ای با من ندارین ولی من هنوز اپروو نشدم . دعا کنین Sad
چرا آخه؟ تماس گرفتین؟ زنگ بزنین خوب. اینجوری که نمی شه. ماه دیگه یا دو ماه دیگه که نوبتتونه. از دست می دین تاریختون رو. نگران شدم.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
omnia جان زنگ بزن به شماره ای که دادن Customer service شاید بتونی پیگیری کنی چون انگار هنوز تو مرحله ی Initial Review دارن درجا میزنن ! اگر وکیل داری بگو حتما وکیلتون پیگیری کنه چون وکیل من گفت که این پروسه ی approve شدن نهایت ۷-۸ ماه هست ، برای بعضیا سریع تر .
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم از لطفت
صبا جان

ضمن اینکه فکر می‌کنم باید منتظر پرداخت مبالغ بعدی باشم و Invoice بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan
من یه سوال مهم دارم از شما الهه سابق

ولی‌ متاسفانه پیام خصوصی شما بسته است

اگر لطف کنید به من یه پیام بدید بهتون ریپلای می‌کنم سوالمو

tnx
پاسخ
تشکر کنندگان:
colonel یعنی کیس شما یک ماهه اپرو شده ؟!

(2013-05-18 ساعت 17:26)مهسا ح نوشته:  omnia جان زنگ بزن به شماره ای که دادن Customer service شاید بتونی پیگیری کنی چون انگار هنوز تو مرحله ی Initial Review دارن درجا میزنن ! اگر وکیل داری بگو حتما وکیلتون پیگیری کنه چون وکیل من گفت که این پروسه ی approve شدن نهایت ۷-۸ ماه هست ، برای بعضیا سریع تر .
زنگ زدم مهسا جان یک سال و نیمه زنگ میزنم 3 بار inquiry form پر کردم . میگن نرمال پروسس هستی کسایی که بعد از شما اپرو شدن به صورت رندوم هستن . تو uscis که میزنی الان wait time f2a رو زده 19 ماه !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-19 ساعت 08:51)omnia نوشته:  colonel یعنی کیس شما یک ماهه اپرو شده ؟!

(2013-05-18 ساعت 17:26)مهسا ح نوشته:  omnia جان زنگ بزن به شماره ای که دادن Customer service شاید بتونی پیگیری کنی چون انگار هنوز تو مرحله ی Initial Review دارن درجا میزنن ! اگر وکیل داری بگو حتما وکیلتون پیگیری کنه چون وکیل من گفت که این پروسه ی approve شدن نهایت ۷-۸ ماه هست ، برای بعضیا سریع تر .
زنگ زدم مهسا جان یک سال و نیمه زنگ میزنم 3 بار inquiry form پر کردم . میگن نرمال پروسس هستی کسایی که بعد از شما اپرو شدن به صورت رندوم هستن . تو uscis که میزنی الان wait time f2a رو زده 19 ماه !
سلام
نگران نباش مطمئنا به زودی اپرووت میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia
(2013-05-19 ساعت 08:51)omnia نوشته:  colonel یعنی کیس شما یک ماهه اپرو شده ؟!

شایدم همه مراحل بعدش خیلی سریع و پشت هم برات درست بشه ،چون ۴-۵ ماه دیگه تاریخ PD شما احتمالا کارنت میشه . ایشالا که تو این مدتم approval Notic بیاد Smile
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان