کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2015-06-27 ساعت 11:15)طناز12 نوشته:  حمید عزیز فرم دی 260 رو پر کردیم و مدارک رو هم فرستادیم ، اما بعد از ده روز با اینکه زده pay اما از حساب برداشت نشده ، باید به بانک مراجعه کنیم یا به ان وی سی زنگ بزنیم و چقدر بعد پرداخت دوم باز میشه؟

بعد از این همه وقت هنوز 120$ از حساب برداشت نشده، به ان وی سی هم تماس گرفتیم گفت 24h صبر کنید ،الان سه روز رد شده. تصمیم گرفتیم مانی اوردر بفرستیم چون ظاهرا تا 120 تا پرداخت نشه، فرم ویزا اپلیکیشن باز نمیشه.
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، tico ، حاجی واشنگتن ، sepideh IR
(2015-07-03 ساعت 11:48)طناز12 نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 11:15)طناز12 نوشته:  حمید عزیز فرم دی 260 رو پر کردیم و مدارک رو هم فرستادیم ، اما بعد از ده روز با اینکه زده pay اما از حساب برداشت نشده ، باید به بانک مراجعه کنیم یا به ان وی سی زنگ بزنیم و چقدر بعد پرداخت دوم باز میشه؟

بعد از این همه وقت هنوز 120$ از حساب برداشت نشده، به ان وی سی هم تماس گرفتیم گفت 24h صبر کنید ،الان سه روز رد شده. تصمیم گرفتیم مانی اوردر بفرستیم چون ظاهرا تا 120 تا پرداخت نشه، فرم ویزا اپلیکیشن باز نمیشه.

یک مقدار صبر کنید، ما 325$ رو مانی اوردر فرستادیم، هنوز paid نزده تو سیس، ولی وقتی بهشون زنگ زدیم گفتن پول دست ما رسیده و مشکل از واشنگتنه که paid ننوشته و حتی گفت مدارک AOSتون هم کامله ولی کامپلیت نزده زیرش. برای فرم ds260 هم گفتن باید صبر کنید که رو سایت باز بشه و مشکل از واشنگتنه.

حالا سیس تو آپدیت دیروزش نوشته تا 5 جولای صبر کنید :
We will take our database offline at 3:30 pm on Thursday, July 2 through Sunday, July 5.
پایینترش هم اینجوری نوشته:
We expect the NVC’s immigrant visa database to again be operational on Monday, July 6 and our Customer Service Representatives will be able to fully answer public inquiries then.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، tico ، حاجی واشنگتن ، sepideh IR
دوستان من نمي تونم با كيس نمبر و اينويس نمبر لاگين بشم، دوستاني كه قبلاً اين مشكل و داشتيد براي رفع اين مشكل چكار كرديد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
دوستان الگوي شما براي براي تكميل DS260 چي بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 19:06)Sam-90 نوشته:  دوستان الگوي شما براي براي تكميل DS260 چي بوده؟

من الگو نداشتم خودم جواب دادم.ولی بتازگی یکی از بچه های مهاجرسرا ترجمه فارسیش رو گذاشته بود یادم نیست کدوم تاپیک ولی تو تاپیکهای ازدواج بود.بگردید حتما پیدا میکنید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، tico ، حاجی واشنگتن ، shadoow ، وحیدی نیا
تو تاپيك لاتاري قبلاً بود الان اونايي كه باز كردم حذف شدن، ولي چند ماه پيش كوپي كرده بودم نمي دونم تفاوت با ازدواجي داره يا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: وحیدی نیا ، sepideh IR
دوستان choose an Agent همون انتخاب كشور محل سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، وحیدی نیا
ببخشید دوستان کسی میدونه که برای کپی پاسپورت ها کپی از تمام صفحات لازم هست یا فقط صفحه اول؟؟ یا صفحاتی که مهر خورده؟؟
ممنون میشم اگر میدونید جوابم رو بدید.
پاسخ
دوستان من یک بار لینکی مربوط به پر کردن فرم I-130 رو پیدا کردم اما الان هرچی میگردم پیداش نمی کنم Sad کسی می آدرس لینکش رو میدونه؟
اگر برای راهنمای پر کردن فرم G-325A هم لینکی هست ممنون میشم برام بذارید.
پاسخ
(2015-07-04 ساعت 11:45)ninimi نوشته:  ببخشید دوستان کسی میدونه که برای کپی پاسپورت ها کپی از تمام صفحات لازم هست یا فقط صفحه اول؟؟ یا صفحاتی که مهر خورده؟؟
ممنون میشم اگر میدونید جوابم رو بدید.

صفحه اول كافيه
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، ninimi ، sepideh IR ، barfi1 ، وحیدی نیا ، tico ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان عزیز و ممنون بابت کمکهاتون
من سر آدرس خودم یکم گیج شدم! من هر 6 ماه یکبار میرم و بر میگردم و تا الان 3 بار رفتم و اینبار میخوام مدارک همسرم رو هم ببرم ( تا 10 روز دیگه )اما تو فرم I-130 و G-325a آدرس خودم رو نمی دونم کجا باید بزنم! من بار اول 5 ماه و بار دوم 20 روز پیش یکی از دوستان پدرم بودم و بار سوم 12 روز هتل ! بودم؛ حالا با این اوصاف آدرس اقامت 5 سال گذشته خودم رو کجا باید بنویسم!!
خیلی ممنون میشم منو از سر در گمی نجات بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، وحیدی نیا ، tico
سلام به همه ی دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین،من ۲ ماه میشه مدارکمو فرستادم ولی نامه کامپلیت و هنوز دریافت نکردمه،یک ماه پیش هم واسم ایمیل فرستا ن که سرمون شلوغه یک ماه صبر کنید٬حالا به نظرتون چکار کنم حداکثر چند ماهه نامه کامپلیت و میفرستن؟
category:F2A
Case number:ANK2014
Priority date:march-5-2014
Complete:25 aug
Curennt date:9/9/2015
12/17/2015:intervie
12/24/2015:visa

شك دارم كه خالق دانه هاي انار،زندگي مرا بي نظم چيده باشد
پاسخ
(2015-07-04 ساعت 15:31)amirsalehish نوشته:  سلام به همه ی دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین،من ۲ ماه میشه مدارکمو فرستادم ولی نامه کامپلیت و هنوز دریافت نکردمه،یک ماه پیش هم واسم ایمیل فرستا ن که سرمون شلوغه یک ماه صبر کنید٬حالا به نظرتون چکار کنم حداکثر چند ماهه نامه کامپلیت و میفرستن؟
سلام.برای من هم این نامه اومد و با اختلاف یک ماه و چند روز نامه کامپلیت ارسال شد.نگران نباشید[emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، barfi1 ، amirsalehish ، fahi ، tico ، حاجی واشنگتن ، sepideh IR
(2015-07-04 ساعت 12:45)ninimi نوشته:  دوستان من یک بار لینکی مربوط به پر کردن فرم I-130 رو پیدا کردم اما الان هرچی میگردم پیداش نمی کنم Sad کسی می آدرس لینکش رو میدونه؟
اگر برای راهنمای پر کردن فرم G-325A هم لینکی هست ممنون میشم برام بذارید.

اگه اشتباه نكنم صفحه ٣٢٣ ويزاي ازدواج براي ا م ر ي ك ا باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ninimi ، sepideh IR
(2015-07-04 ساعت 16:39)negin26 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 15:31)amirsalehish نوشته:  سلام به همه ی دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین،من ۲ ماه میشه مدارکمو فرستادم ولی نامه کامپلیت و هنوز دریافت نکردمه،یک ماه پیش هم واسم ایمیل فرستا ن که سرمون شلوغه یک ماه صبر کنید٬حالا به نظرتون چکار کنم حداکثر چند ماهه نامه کامپلیت و میفرستن؟
سلام.برای من هم این نامه اومد و با اختلاف یک ماه و چند روز نامه کامپلیت ارسال شد.نگران نباشید[emoji4]

نگین خانم تو صفحه سایت سیس شما جلوی مدارک مالی نشوته شده کامپلیت؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان