کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
با سلام.دوستان تازه وارد لطف کنن اول یکم صفحات گذشته رو مطالعه کنن،بعد سوال کنن.شما دارید واسه زندگیتون تصمیم میگیرید.پس یکم واسش ارزش قایل بشید و وقت بذارید.سایتهای اصلی رو مطالعه کنید.واسه تشکر کردن لازم نیست پست جدید بزارید.در کل پست گزاشتن های زیاد،با سوالاتی که همه جواباشون تو صفحات گذشته وجود دارن،به چیزی جز سخت تر شدن پیدا کردن مطالب مفید بین پستها منجر نمیشه.هرکس هم تاپیک رو میبینه،از حجم صفحات وحشت میکنه و بدون مطالعه،میاد فقط سوال میکنه.و این دور باطل ادامه پیدا میکنه.
کتگوری ویزا : F2A ازدواجی
California Service Center
مقصد : هیوستون،تگزاس
پرداخت 420$ و ارسال مدارک به (uscis) : 17/03/2015
رسیدن مدارک به (uscis) = {پی دی} : 19/03/2015
اپروو : 05/05/2015
دریافت کیس نامبر (آنکارا) و نامه رسیدن مدارک به (ان وی سی) : 29/05/2015
باز شدن سایت ceac و پرکردن آنلاین فرم (دی اس 261) : 07/01/2016
دریافت ایمیل اینویس نامبر و پرداخت 120$ : 09/01/2016
دریافت ایمیل بنفیشری آی دی و پرداخت 325$ : 19/01/2016
دریافت ایمیل کامپیلیت : 17/03/2016
پاسخ
[/quote]
سلام
من کلا سه ماه آمریکا بودم و برگشتم و فرمی پر نکردم و برگه مالیاتی ندارم. این عجیب نگرانم کرده ، کسی بوده که شرایطش مثل من باشه چون جوابای متفاوتی به من دادند
[/quote]

من دوستم اینجا 4 سال نه مالیات داده نه کار داشته چون امتحانای بورد پزشکی رو میخونه ولی با اسپانسر اقدام کرده هنوز که خانمش مصاحبه نرفته ببنمیم چی میشه..

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، sib 24 ، حاجی واشنگتن ، tico ، shadoow ، طناز12
ويزا بولتن:
15dec2013
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
(2015-07-11 ساعت 15:46)negin26 نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 15:18)ninimi نوشته:  خواهشا جواب منو بدین! فردا میخوام مدارکمو پست کنم اما سر ۲ تا از جوابها موندم Sad یکی آدرس ۵ سال گذشتم !!!!! و یکی قسمت آخر فرم G-325A ! من درخواست دهندم، برای فرم همسرم تو کادر پررنگ پایین اسم خودشو بنویسم یا اسم خودم رو؟؟
خواهشا جواب این دو سوال رو بدین! در ضمن خیلی از صفحات اینجا و ویزای ازدواج برای آمریکا رو هم خومدم! اما جواب سوالامو نگرفتم SadSad
شما ادرس ندارین بعدا چطوری میخواین تابت کنین آمریکا اقامت دارین!!!

من نگفتم آدرس ندارم ،دارم اما بار آخر رو رفتم هتل! می خوام بدونم اون کسانی که مثل من هر 6 ماه یه بار سر میزنن آدرس رو چطوری میزنن؟؟؟ اینجوری بیشتر اوقات رو ایران هستیم! میخوام بدونم اینو باید چیکار کنم؟؟؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، sepideh IR ، طناز12
(2015-07-11 ساعت 16:09)hamidoo_b نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 15:18)ninimi نوشته:  خواهشا جواب منو بدین! فردا میخوام مدارکمو پست کنم اما سر ۲ تا از جوابها موندم Sad یکی آدرس ۵ سال گذشتم !!!!! و یکی قسمت آخر فرم G-325A ! من درخواست دهندم، برای فرم همسرم تو کادر پررنگ پایین اسم خودشو بنویسم یا اسم خودم رو؟؟
خواهشا جواب این دو سوال رو بدین! در ضمن خیلی از صفحات اینجا و ویزای ازدواج برای آمریکا رو هم خومدم! اما جواب سوالامو نگرفتم SadSad

شما باید ۲تا g325 پر کنید یکی برای خودتون و یکی برای همسرتون، تو اون کادر پایین اسم کسی که فرم مربوط به اونه رو بنویسید. برای خودتون A number بنویسید و برای همسرتون خالی بگذارید.

بابت آدرس این شما دقیقا آدرس جاهایی که بودین رو باید بدین، آدرس جاهایی که ایران بودید رو بنویسید برای اون ۴ ماه آدرس آمریکا و برای او دوتا 12 روز چیزی نیاز نیست بنویسید (چون مثل اینه که تو این مدت ۲هفته شمال رفته باشین اونوقت بخواین آدرس تو فرم وارد کنیدWink)

فقط در نظر داشته باشید هیچکدوم از ما کارشناس uscis نیستیم و نظراتمون طبق تجربه و مطالعه هست.

ممنون از پاسختون
اما اگر طبق فرمایش شما اون دوتا 12 روز رو که اونم هر 6 ماه یکبار بوده نزنم، اینجوری انگار بیشتر از 6 ماه از امریکا دور بودم!! اینطور نیست؟؟؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2015-07-11 ساعت 23:49)ninimi نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 15:46)negin26 نوشته:  
شما ادرس ندارین بعدا چطوری میخواین تابت کنین آمریکا اقامت دارین!!!

من نگفتم آدرس ندارم ،دارم اما بار آخر رو رفتم هتل! می خوام بدونم اون کسانی که مثل من هر ۶ ماه یه بار سر میزنن آدرس رو چطوری میزنن؟؟؟ اینجوری بیشتر اوقات رو ایران هستیم! میخوام بدونم اینو باید چیکار کنم؟؟؟ Sad
دوست عزيز ما از وقتي گرين كارت ميگيريم يعني ساكن اونجا هستيم، وقتي بر مي گرديم ايران مياييم به همسرامون سر ميزنيم پس آدرس ما آدرس ا م ر ي ك ا ميشه نه آدرس سفرهايي كه انجام ميديم
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، sepideh IR ، tico ، طناز12
(2015-07-11 ساعت 10:05)مینز نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 07:23)parsush نوشته:  ما هم کارنت شدیم و مصاحبه گرفتیم برای ابوظبی.. دوستان میشه لطفا بگید برای گرفتن وقت دکتر و لیست مدارک لازم کجا رو باید چک کنم دقیقا؟

سلام و تبریک فراوان
چه تاریخی به شما وقت مصاحبه دادن؟
ممنونم. چند روز پیش یه ما وقت مصاحبه ابوظبی دادن برای آگوست. در حالیکه ما دو ماه پیش بهشون ایمیل داده بودین که همسره من کاناداست و درخواست تغییر محل مصاحبه دادیم. الانم دوباره به سفارت مونترال و ابوظبی ایمیل دادیم که بازم جواب نمیدن!!
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، tico ، sib 24
من امروز دقيقا يك ماه هست كه مداركم رو به nvc فرستادم واسه كامپليت و وقت مصاحبه
به نظرتون به nvc زنگ بزنم واسه وقتم يك ماه گذشته
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، sib 24 ، hamidoo_b ، طناز12 ، sepideh IR
(2015-07-12 ساعت 12:47)ATYY نوشته:  من امروز دقيقا يك ماه هست كه مداركم رو به nvc فرستادم واسه كامپليت و وقت مصاحبه
به نظرتون به nvc زنگ بزنم واسه وقتم يك ماه گذشته
آتی جان من فکر کنم زنگ بزنی بد نیست چون شما الان کارنتی توی نامه هم بهت گفته 30 روز البته 30 روز کاری حالا ببین این 30 روز کاری از زمان رسید دریافت پرونده که nvc داده کی میشه

دوستان عزیز یه سوالی پیش اومده ممنون میشم جواب بدید اگر حضور همسر بیرون ازآمریکابیش از 6 ماه یا بیشتر باشه وطرف مدارکی دال براینکه مجبور بوده که بیشتر از 6 ماه ایران باشه تو فرودگاه به پلیس امگریشن نشون بده آیا این مدارک باید ترجمه شده باشند؟اگر آره باید مهر دادگستری یا قوه قضایی هم بخوره؟چون میدونید که دادگستری بهمین راحتی مهرشونو نمیزنن
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: ATYY ، sib 24 ، hamidoo_b ، طناز12 ، sepideh IR
(2015-07-12 ساعت 13:58)tico نوشته:  [quote='ATYY' pid='635998' dateline='1436689035']

دوستان عزیز یه سوالی پیش اومده ممنون میشم جواب بدید اگر حضور همسر بیرون ازآمریکابیش از ۶ ماه یا بیشتر باشه وطرف مدارکی دال براینکه مجبور بوده که بیشتر از ۶ ماه ایران باشه تو فرودگاه به پلیس امگریشن نشون بده آیا این مدارک باید ترجمه شده باشند؟اگر آره باید مهر دادگستری یا قوه قضایی هم بخوره؟چون میدونید که دادگستری بهمین راحتی مهرشونو نمیزنن

توی تمام توضیحاتی که دادن و مدارک خواستن نوشتن باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشه با تایید مترجم مورد قبول. اما معمولن تمام مدارکی که بچه ها فرستادن و می فرستیم همه تایید دادگستری و وزارت خارجه رو داره. به نظر من هر دو تاییدیه رو بگیرید اگر می تونید به ریسکش نمی ارزه.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، sib 24 ، shadoow ، طناز12 ، sepideh IR
دوستان تا الان پيش اومده كه كسي ماني اوردر را براي ان وي سي ايميل كنه؟
پاسخ
(2015-07-12 ساعت 15:31)شاپرک نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 13:58)tico نوشته:  [quote='ATYY' pid='635998' dateline='1436689035']

دوستان عزیز یه سوالی پیش اومده ممنون میشم جواب بدید اگر حضور همسر بیرون ازآمریکابیش از ۶ ماه یا بیشتر باشه وطرف مدارکی دال براینکه مجبور بوده که بیشتر از ۶ ماه ایران باشه تو فرودگاه به پلیس امگریشن نشون بده آیا این مدارک باید ترجمه شده باشند؟اگر آره باید مهر دادگستری یا قوه قضایی هم بخوره؟چون میدونید که دادگستری بهمین راحتی مهرشونو نمیزنن

توی تمام توضیحاتی که دادن و مدارک خواستن نوشتن باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشه با تایید مترجم مورد قبول. اما معمولن تمام مدارکی که بچه ها فرستادن و می فرستیم همه تایید دادگستری و وزارت خارجه رو داره. به نظر من هر دو تاییدیه رو بگیرید اگر می تونید به ریسکش نمی ارزه.

اینکه مدارک باید حتما به زبان انگلیسی باشه که توش شکی نیست ولی در فرم های بچه های لاتاری صحبت هست که الزاما مهر دادگستری نمی خواهد. البته به شخصه هیچ وقت ریسک نکردم و هر وقت مدارکم رو دارالترجمه بردم هزینه بسیار سنگین مهر دادگستری و امور خارج را به دوش کشیدم و پرداخت کردم ولی بودند از بچه های لاتاری که مدارک رو بدون مهر دادگستری ترجمه کردند و فرستادند که مورد قبول هم واقع شده! به نظر من اگر توانستید مهر دادگستری بزنید که کار از محکم کاری عیب نمی کنه! ولی اگر نتوانستید مهر دادگستری بزنید با همان مهر دارالترجمه مدارک رو ترجمه کنید و همراه داشته باشید.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، طناز12 ، tico ، sepideh IR
سلام به همه دوستان،من تازه با اين سايت آشنا شده ام.لطفا راهنماييم كنيد.براي 17 August وقت مصاحبه به همسرم دادن.اگر من آمريكا نباشم ممكنه بهش ويزا ندن؟ من قبل از ازدواج ٦ ماه آمريكا ماندم ولي بعد از آن هر ٦ ماه ٢ هفته يا ١٠ روزه رفتم و برگشتم.الان هم تازه ٢ هفته هست كه برگشتم..
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، طناز12 ، sepideh IR
(2015-07-13 ساعت 14:32)Nanoo نوشته:  سلام به همه دوستان،من تازه با اين سايت آشنا شده ام.لطفا راهنماييم كنيد.براي 17 August وقت مصاحبه به همسرم دادن.اگر من آمريكا نباشم ممكنه بهش ويزا ندن؟ من قبل از ازدواج ٦ ماه آمريكا ماندم ولي بعد از آن هر ٦ ماه ٢ هفته يا ١٠ روزه رفتم و برگشتم.الان هم تازه ٢ هفته هست كه برگشتم..

دوست عزيز اظهار نظر در مورد اين موضوع فقط به عهده ي افيسري است كه روي پرونده شما كار مي كنه...
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، Nanoo ، shadoow ، sepideh IR
كسي جواب نميده!؟؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان