کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
دوستان من تماس گرفتم با nvc .برام خوندن كيس نامبرمو(تاريخ صدورشو نميدونم) ولى گفتن نامه يا ايميل ديرتر مياد، حالا مرحله بعدى چيه؟
همسرم
سرويس سنتر كاليفرنيا
رسيد مدارك : 2014-8-September
اپروو: 2015-5-February
كيس نامبر: ...ANK
$120: August
$325:September
ارسال مدارك :9 October
كامپليت: November 18
تاريخ مصاحبه: March 30
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، sepideh IR ، reasonable
(2015-07-20 ساعت 02:04)Bita.t نوشته:  دوستان من تماس گرفتم با nvc .برام خوندن كيس نامبرمو(تاريخ صدورشو نميدونم) ولى گفتن نامه يا ايميل ديرتر مياد، حالا مرحله بعدى چيه؟

حالا بايد صبر كني تا اينويس نمبرت بياد، وقتي اومد بريد تو سايت www.ceac.state.gov كيس نمبر و اينويس نمبر را وارد كنيد، اگه خطا داد چند روز صبر كنيد تا باز بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، حاجی واشنگتن ، sepideh IR ، sib 24 ، reasonable ، Bita.t
سلام به همه دوستان عزیز.
نامه کامپلیت من هم امروز اومد خدا رو شکر..
All documentation necessary to complete the National Visa Center's processing of your case has
been received. As soon as an interview date has been scheduled, the applicant, petitioner and
attorney (if applicable) will be notified.

مرسی از حمید و سیب عزیز و سایر دوستان که کمک کردن به بچه ها.
پاسخ
(2015-07-20 ساعت 23:19)mehdi610 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز.
All documentation necessary to complete the National Visa Center's processing of your case has
been received. As soon as an interview date has been scheduled, the applicant, petitioner and

به خوشي ان شالله، مبارك باشه...
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، free pigeon ، ATYY ، sib 24 ، shadoow ، sepideh IR ، حاجی واشنگتن ، hamidoo_b ، tico ، Bita.t ، fahi
تبریک میگم دوست من، با آرزوی موفقیت برای شما در باقی مراحل. ممنون میشم یه اطلاعاتی بگذارید و اینکه چقدر بررسی مدارک در NVC زمان برد و در چه فاصله زمانی کامپلت شدین؟!
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، free pigeon ، sib 24 ، shadoow ، sepideh IR ، reasonable ، hamidoo_b ، tico ، barfi1
مرسی
والا 28 می مدارک رسیده بود به NVC و 3 جون هم به ما نامه زدن که مدارک رسیده. امروز هم که نامه کامپلیت اومد.
که تقریبا میشه 52-53 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon ، Haghighat ، ATYY ، sib 24 ، shadoow ، reasonable ، hamidoo_b ، tico ، حاجی واشنگتن ، fahi
سلام دوستان خسته نباشید. درحال حاضر میانگین تایم برای این ویزا به چقدر رسیده؟؟ آیا برای سال دیگه زمان کمتر میشه یا بیشتر؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، reasonable ، tico ، Bita.t
(2015-07-21 ساعت 00:42)amirrezat نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید. درحال حاضر میانگین تایم برای این ویزا به چقدر رسیده؟؟ آیا برای سال دیگه زمان کمتر میشه یا بیشتر؟

من فکر میکنم برای سال آینده زمانش کوتاه تر بشه البته باز هم بستگی به کیس داره و موردها با هم متفاوته ...
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، reasonable ، tico ، Bita.t ، حاجی واشنگتن
(2015-07-18 ساعت 09:49)sepideh IR نوشته:  سلام به همگى
بلاخره نامه تكميل پرونده ما هم اومد،از تاريخ امضام ميتونيد ببينيد كِه چقدر طول كشيد،اينجا نوشتم چون در ابتدا پرونده ما جزء گرين كارتى بود،و چون خيلى طول كشيد الان پرونده ما جزء سيتيزنيهاست،ولى لازم دونستم اينجا هم بنويسم،الان فقط منتظر تاريخ مصاحبه هستيم،مصاحبه من در استكهلم است

امکان داره توضیح بدید تو کدوم مرحله کیس شما از گرین کارتی به سیتیزنی تغییر کرده و بعد از اون چقدر سرعت بررسی پرونده تغییر کرده؟
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR

تبریک میگم بهت دوست من
امیدوارم به زودی خبر ویزای یکضربتو بدی
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Sam-90 ، tico ، barfi1 ، Bita.t ، amirsalehish ، حاجی واشنگتن

سلام دوست محترم ضمن عرض تبریک وارزوی موفقیت اگر لطف کنی و امضا بگذارید
کمک خوبی به اعضا جدید مشود.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Bita.t
(2015-07-21 ساعت 10:09)mohammadreza88 نوشته:  
(2015-07-18 ساعت 09:49)sepideh IR نوشته:  سلام به همگى
بلاخره نامه تكميل پرونده ما هم اومد،از تاريخ امضام ميتونيد ببينيد كِه چقدر طول كشيد،اينجا نوشتم چون در ابتدا پرونده ما جزء گرين كارتى بود،و چون خيلى طول كشيد الان پرونده ما جزء سيتيزنيهاست،ولى لازم دونستم اينجا هم بنويسم،الان فقط منتظر تاريخ مصاحبه هستيم،مصاحبه من در استكهلم است

امکان داره توضیح بدید تو کدوم مرحله کیس شما از گرین کارتی به سیتیزنی تغییر کرده و بعد از اون چقدر سرعت بررسی پرونده تغییر کرده؟

وقتى پنج سال همسرم تكميل شد سيتيزن شد كِه تقريبا ميشه پنج ماه قبل از آخرين مرحله پرونده ما(نامه تكميل پرونده آخرين مرحله پرونده ما بود)،از نظر سرعت روند كار تاثيرى نداشت،مشكل من اين بود كِه شناسنامه و كارت ملى نداشتم،تمام مدارك ،كارت اقامت،فيش حقوقى،شماره برسنلى،تاييديه اداره مهاجرت،و تاييديه پليس رو از همين كشورى كِه توش زندگى ميكنم ارائه دادم و اونها با توجه به مدارك اروپا پذيرفتن تا اين مرحله حالا تا بقيش هم نميدونم چى پيش مياد
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، mohammadreza88 ، tico
دوستان ميشه دقيقاً تيتر كنيد كه چي را بايد آماده كنم؟
Your appointment is on __________________at _________.

Please bring the following documents:
o Naturalization certificate and/or U.S. passport
o Driver’s license or Georgia ID
o Social Security card
o Employment verification letter prepared on a company letterhead stating:
o current position
o nature of the job, company
o pay rate: annual income (salary) or hourly wage
o date you were hired

The letter should be signed in a blue pen and must be original - faxed copies are not acceptable.

o Recent Income Tax Return with W-2 forms (2014)
o Recent bank statement or letter from your bank indicating the amount in your account

Beneficiary:
o Birth certificate(s) (with Original certified English translation)
o Marriage certificate (with original certified English translation)
o Original police clearance report
o Copy of relative’s valid, national passport
o Two passport style photographs with white background of your relative
o Employment and/or school information of relative for past 10 years
o Your relative’s address since she/he turned 16 .
o His/her parents information and address where they live
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، tico ، Bita.t
دوستان من يكم گيج شدم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد توي سايت پرداخت ١٢٠$ aos برامون باز شد و من پرداخت كردم و الان paid زده حالا مرحله بعد مگه نبايد پرداخت بعدي باز بشه؟ ولي توي next step زده فرم و مدارك مالي بايد پر كنم ولي هيچ كاور شيتي ندارم لطفا بفرماييد الان بايد دقيقا كدوم فرم را پر كنم و كاور شيت از كجا بيارم ممنونم??
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Sam-90 ، sepideh IR ، tico
(2015-07-22 ساعت 07:48)seda نوشته:  دوستان من يكم گيج شدم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد توي سايت پرداخت ١٢٠$ aos برامون باز شد و من پرداخت كردم و الان paid زده حالا مرحله بعد مگه نبايد پرداخت بعدي باز بشه؟ ولي توي next step زده فرم و مدارك مالي بايد پر كنم ولي هيچ كاور شيتي ندارم لطفا بفرماييد الان بايد دقيقا كدوم فرم را پر كنم و كاور شيت از كجا بيارم ممنونم??
فرم DS260 را پر کنید بعدش پرداخت دوم باز میشه
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، sepideh IR ، tico

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان