کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2015-08-08 ساعت 00:36)negin26 نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 22:28)hamidoo_b نوشته:  دوستان بالاخره نامه تکمیل مدارک من هم ۳ روز پیش اومد Big Grin
تبریک اقا حمید....انشالا به پاس همه کمکهایی که تو این جمع کردین بزودی ویزای یک ضرب نصیبتون بشه[emoji111]

حمید آقا تبریک
منم همین آرزو رو دارمRolleyes
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، amirsalehish ، Tolu IR
دوست عزیز برای ما هم روال مثل بقیه بود ، منتها فکر می کردیم که باید برای پرداخت دوم اینویس نامبر جدید بیاد . و این بود که زنگ زدیم ان وی سی و فهمیدم که اصلا دلیل اینکه فرم ds260 کامپلت نخورده اینه که 325$ رو پرداخت نکردیم و به گفته خودشون چون آپدیت نکرده بودند ما نمی تونستیم ببینم که پرداخت باز هست.
برای ما فقط یک کاورشیت و اونم به طور مفصل اومد که همون ابتدا هر چه مدرک داشتیم از آخرین فیش حقوقی گرفته تا بیمه و برگ خرید ماشین و حساب بانکی و ... همه رو با هم فرستادیم ان وی سی. در همون تماس آخر هم متوجه شدیم که تا فرم 260 کامپلت نشه ، یعنی درست بعد از پرداخت دوم . فایل به صورت بسته ای که به ان وی سی فرستاده میشه ، بسته باقی می مونه ، و بعد از اون هست که فرم ها رو بررسی میکنن و چنانچه نیازی به مدرک دیگه ای نباشه پرونده کامپلت میشه.
و اگه بخت یار باشه و پرونده سریع به سفارت مورد نظر برسه خیلی زود سفارت یه زمان خالی می کنه برای مصاحبه

بنابراین هیچ زمانی رو از دست ندید ، به صورت پیگیر تماس بگیرید

به امید موفقیت همه Rolleyes
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، armehraboon ، Sam-90 ، Tolu IR ، حاجی واشنگتن
سلام
دوستان ببخشید من یه سوال دیگه هم دارم
ما آمریکا زندگی نمی کنیم ولی برای همه پرونده هامون آدرس خونه خالم تو آمریکا رو دادیم
حالا من اگه بخوام برای همسرم اقدام کنم، نیاز به حضور فیزیکی من تو آمریکا هست یا میشه فرم ها رو از طریق آدرس خالم پست کرد؟
خیلی ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
الان با پاسپورت ميشه إثبات كرد رابطه من و برادرم ؟:دي

يا بايد مدرك ديگه بفرستم ، من متوجه نميشم جوينت چرا بايد ثابت بشه كه أقوام درجه ١ اگه يكي دوست خانوادگيش باشه پس چي؟
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، Tolu IR
(2015-08-08 ساعت 20:48)510negar نوشته:  سلام
دوستان ببخشید من یه سوال دیگه هم دارم
ما آمریکا زندگی نمی کنیم ولی برای همه پرونده هامون آدرس خونه خالم تو آمریکا رو دادیم
حالا من اگه بخوام برای همسرم اقدام کنم، نیاز به حضور فیزیکی من تو آمریکا هست یا میشه فرم ها رو از طریق آدرس خالم پست کرد؟
خیلی ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین

فرم ها را به آدرس خالتون بفرستيد تا آنها از اونجا براتون پست كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: 510negar ، حاجی واشنگتن
(2015-08-08 ساعت 23:07)mahyar66 نوشته:  الان با پاسپورت ميشه إثبات كرد رابطه من و برادرم ؟:دي

يا بايد مدرك ديگه بفرستم ، من متوجه نميشم جوينت چرا بايد ثابت بشه كه أقوام درجه ١ اگه يكي دوست خانوادگيش باشه پس چي؟

دوست عزیز جوینت اسپانسر با household فرق داره
اگر آدرس شما با آدرس برادرتون یکی هست و در یکجا زندگی میکنید ایشون household حساب میشن به عنوان دیگر شما به همراه ایشون میتوانید از 125% خط فقر بالا بزنید. در این صورت شما I864 پر میکنید و ایشون I864a. فقط اینو در نظر داشته باشید که household size شما برای 125% خط فقر دیگه 3 نفر یا بیشتر میشه.
ولی اگر برادرتون در آدرس دیگری زندگی میکنه ایشون میتونن جوینت اسپانسر بشن و هم شما هم ایشون فرم I864 رو باید پر کنید.

اثبات رابطه مربوط به I864a هست
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: طناز12 ، حاجی واشنگتن
سلام به همگى من sepideh IR هستم زمانيكه با اين سايت آشنا شدم نوع ازدواجم ،ازدواج با گرين كارتى بود الان ازدواج با سيتيزنه منتها چون از اين صفحه كِه ٣٩ تا بود شروع كردم دوست داشتم اين خبر رو اينجا هم بنويسم،بلاخره بعد از نزديك ٣ سال نامه مصاحبه من هم اومد خوشحالم و پر از استرس.
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon ، shandiz ، Haghighat ، mohammadreza88 ، Sam-90 ، مینز ، طناز12
(2015-08-12 ساعت 04:48)Tolu IR نوشته:  سلام به همگى من sepideh IR هستم زمانيكه با اين سايت آشنا شدم نوع ازدواجم ،ازدواج با گرين كارتى بود الان ازدواج با سيتيزنه منتها چون از اين صفحه كِه ٣٩ تا بود شروع كردم دوست داشتم اين خبر رو اينجا هم بنويسم،بلاخره بعد از نزديك ٣ سال نامه مصاحبه من هم اومد خوشحالم و پر از استرس.

سلام خيلي تبريك ميگم ، ولي چزا ٣ سال طول كشيده ؟
ايشالا با ويزاي يك ضرب برگردين كه خستگي اين چند سال گرفته بشه
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، طناز12
سلام بچه ها
من امروز تولدمه .ديشب نامه كامپليت و وقت مصاحبه هم ايميل شد .هنوز باورم نميشه. مصاحبه ام sep 2015 هست .
فقط نمي دونم واسه وقت دكتر بايد چطوري وقت بگيرم ميشه بهم بگيد چيكار كنم؟
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon ، tico ، fahi ، armehraboon ، شاپرک ، Sam-90 ، EMIR68 ، مینز ، طناز12 ، حاجی واشنگتن
(2015-08-12 ساعت 06:34)ATYY نوشته:  سلام بچه ها
من امروز تولدمه .ديشب نامه كامپليت و وقت مصاحبه هم ايميل شد .هنوز باورم نميشه. مصاحبه ام sep ۲۰۱۵ هست .

حدودا يك ماه ديگه مصاحبه ام هست نمي دونم چه كارهايي بايد انجام بدم .چون وكيل گفت بقيه كارها با خودته .سايتي كه بايد وقت واسه مديكال بگيرم چيه .مصاحبه ام 8 صبح هست همون روز مي تونم از دبي به ابوظبي برم يا بايد شب قبل برم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، طناز12
من امروز تولدمه .ديشب نامه كامپليت و وقت مصاحبه هم ايميل شد .هنوز باورم نميشه. مصاحبه ام sep ۲۰۱۵ هست .
اتی جان تبریک اول بابت تولدت و دوم بابت سر اومدن انتظارت....خیلی خوشحال شدم.سفرنامه های ابوظبی رو بخون حتی برای بچه های لاتاری.کل اطلاعات رو پیدا میکنی و حتی باعت میشه استرست کم بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، amirsalehish ، ATYY ، tico ، fahi ، شاپرک ، Sam-90 ، طناز12 ، حاجی واشنگتن
(2015-08-12 ساعت 04:48)Tolu IR نوشته:  سلام به همگى من sepideh IR هستم زمانيكه با اين سايت آشنا شدم نوع ازدواجم ،ازدواج با گرين كارتى بود الان ازدواج با سيتيزنه منتها چون از اين صفحه كِه ٣٩ تا بود شروع كردم دوست داشتم اين خبر رو اينجا هم بنويسم،بلاخره بعد از نزديك ٣ سال نامه مصاحبه من هم اومد خوشحالم و پر از استرس.
سپیده جان واقعا مبارکت باشه...بالاخره تموم شد.اصلا نگران نباشید.بقیش هم به راحتی انجام میشه و بالاخره بزودی میرید کنار همسترتون...مبارکت باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، fahi ، شاپرک ، Sam-90 ، طناز12 ، حاجی واشنگتن
(2015-08-12 ساعت 07:15)negin26 نوشته:  
اتی جان تبریک اول بابت تولدت و دوم بابت سر اومدن انتظارت....خیلی خوشحال شدم.سفرنامه های ابوظبی رو بخون حتی برای بچه های لاتاری.کل اطلاعات رو پیدا میکنی و حتی باعت میشه استرست کم بشه.

مرسي عزيزم .خيلي استرس دارم .هميشه منتظر اين لحظه بودم ولي الان نمي دونم چه كارهايي رو بايد انجام بدم
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، شاپرک ، طناز12
آتی جان خیلی خوشحال شدم آقا حمید برای شما هم همینطور ایشالا ویزا یکظرب نامه من هم بعد از تقریبا دو ماه اومد که نقص مدرک خوردم با وجود وکیل ایشالا که انتظارها تموم بشه ما ورمونتی ها خیلی اذیت شدیم از این اداره مهاجرتSad
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، ATYY ، armehraboon ، Sam-90 ، طناز12 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان
من یه سوال دارم
من از وقتی که برای اولین بار وارد امریکا شدم یه سال و نیم میگذره ولی توی این مدت هر 6 ماه یه بار اومدم دو هفته موندم و برگشتم
الان برای مدارک اثبات زندگی توی امریکا باید چیکا کنم ؟
اجاره خونه که ندارم
تکس که ندادم
فقط یه حساب بانکی دارم و یه کارت سوشال سکیوریتی
خواهش میکنم کمک کنید
با یه وکیل حرف زدم که خیلی حرفه ای بود بهم گفت که کیس شما از همین الان بهتون میگم که ریجکت میشه Sad
و به همین دلیل هم چون نمیخوام سابقه کاریم خراب بشه کیس شما رو دست نمیگیرم
اینا رو وکیله گفت
چیکا کنم من الان ؟ شماها چی فک میکنید ؟ میشه شماره وکیل اگه دارین بهم بدین که بازم با یه وکیل دیگه صحبت کنم ؟
الانم توی مرحله پرداخت 325 دلار هستم !!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان