کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2015-08-27 ساعت 10:05)mohammadreza88 نوشته:  خدا رو شکر که کیس ما هم از زیر دست نا مادری( سرویس سنتر ورمونت) در اومدش و منتقل شد به جایی دیگه و ایشالا طبق گفته دوستان منتظر هستیم که بزودی اپروو بشیم.
حالا با توجه به اینکه اکثر دوستان با pd های نزدیک ما یا بعد ازما پرونده هاشون تو nvc هستش، فکر می کنید چند وقت بعد از اپروو، اینویس نامبر میدن و باید فرم ها رو پر کنیم؟

با سلام

معمولا چند ماه قبل از کارنت شدنتون اینویس ارسال میشه. باید ببینید ماه آینده ویزا بولتن چقدر جلو میره. برای خودم 4 یا 5 ماه قبل از کارنت شدن اومد.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadreza88 ، fahi ، tico ، Tolu IR
بچه ها در اون قسمت كه مدارك لازم رو نوشته براي بعضي مدارك مثل ( UNITED ARAB EMIRATES POLICE CERTIFICATE ،FEE PAYMENT) نوشته كه received شده بايد چيز خاصي ببرم؟؟
و در همون قسمت جلوي - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART ۱
1 - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART ۲ نوشته كه آنلاين انجام شده ! اينا يعني چي ؟
نميدونم اين نامه مصاحبه خيلي گنگه يا من از استرس هيچي سر در نميارم!
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، free pigeon
(2015-08-27 ساعت 10:05)مینز نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 01:58)amirsalehish نوشته:  سلام به همه دوستان،خدارو شکر ایمیل تکمیل مدارک ما هم بعد از یه نقص مدارک اومد،به امید موفقیت همگی

دوست عزیز
۱. بعد از اینکه مدارک را ارسال کردید چقدر بعد اعلام کردند نقص مدرک خوردید؟
۲. از بعد آنکه موارد را فرستادید، چقدر طول کشید که ایمیل تکمیل مدارک رسید؟

1:یک ماه بعد از ارسال اولیه
28روز بعد از ارسال دوم ایمیل تکمیل مدارک اومد
category:F2A
Case number:ANK2014
Priority date:march-5-2014
Complete:25 aug
Curennt date:9/9/2015
12/17/2015:intervie
12/24/2015:visa

شك دارم كه خالق دانه هاي انار،زندگي مرا بي نظم چيده باشد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR ، tico ، مینز
برای مصاحبه باید دوباره تمام مدارک ترجمه کنیم؟عقدنامه شناسنامه و....
ایناروکه قبل فرستادیم ترجمه کرده بودیم بازهم دوباره ترجمه میخواد؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
دوستان در فرم AOF ... پارت B 2.a قسمت آدرس زده In care of name... من که الان پتیشنر هستم دارم برای همسرم از آمریکا پر میکنم این رو چی باید بزنم؟
نوع ويزا :F2A
اپروو Jan 2015
Priority Date: 02Sep2014
120$ : 14 Aug
320$: 20 Aug
پاسخ
(2015-08-28 ساعت 16:41)وحیدی نیا نوشته:  برای مصاحبه باید دوباره تمام مدارک ترجمه کنیم؟عقدنامه شناسنامه و....
ایناروکه قبل فرستادیم ترجمه کرده بودیم بازهم دوباره ترجمه میخواد؟
اگر بیشتر از یک سال از ترجمشون گذشته بهتره دوباره ترجمه کنید.تو سفرنامه دوستان داشتیم موردهایی که بدلیل تاریخ ترجمه مجبور شدن همونجا بدن مجدد ترجمه کنن تا ویزاشون صادر بشه.من هم بشخصه تاریخ ترجمه ها رو اپدیت کردم ولی پول کمتری دادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR
(2015-08-29 ساعت 06:10)AliHamidi نوشته:  دوستان در فرم AOF ... پارت B ۲.a قسمت آدرس زده In care of name... من که الان پتیشنر هستم دارم برای همسرم از آمریکا پر میکنم این رو چی باید بزنم؟

با سلام

اگر منظورتون فرم i864 و partB هست ، این قسمت مربوط به همسرتون میشه و آدرس اقامتشون در ایران یا هر جایی که هستند رو باید وارد کنید.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR ، free pigeon ، حاجی واشنگتن ، AliHamidi
سلام.دوستانی که دارن اماده میشن برای رفتن این سایت مطالب مفیدی برای مطالعه داره؛ببخشید با تاپیک نامرتبطه، اما چون مفید بود گفتم شایدمورد استفاده قرار بگیره
http://www.uscis.gov/tools/green-card-re...ted-states
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، شاپرک ، armehraboon ، mohammadreza88 ، fahi ، Tolu IR ، shadoow ، Masoudpish
(2015-08-29 ساعت 13:03)negin26 نوشته:  سلام.دوستانی که دارن اماده میشن برای رفتن این سایت مطالب مفیدی برای مطالعه داره؛ببخشید با موضوع تاپیک نامرتبطه، اما چون مفید بود گفتم شایدمورد استفاده قرار بگیره
http://www.uscis.gov/tools/green-card-re...ted-states

با سپاس از لینک بسیار مفیدی که گذاشتید
اتفاقا یکی از مهم ترین موارد برای همه ما همین مطالب هست، چون آخر و اول ، دیر و زود ویزا رو میدند و مهم اینه که اونجا باید زندگی خوبی داشت.
آشنایی با زبان انگلیسی در حد تسلط کامل، آشنایی با قوانین و ... سرنوشت ساز هستند و میتونن آینده خوب یا بدی رو رقم بزنن برای همه ما.

با تشکر مجدد
شاد و موفق باشید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، Tolu IR ، shadoow ، free pigeon
بچه ها سلام.
دوستایی که رفتن برای مصاحبه به ارمنستان یا جاهای دیگه.. آیا لازم هست که لپ تاپ ببریم باهامون یا مثلا اگه فقط هارد ببریم، اونجا کافی نتی چیزی هست که اگه نیاز شد کاری انجام بدیم؟؟ یا اصلا نیاز نیست به چیزی؟
ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
(2015-08-29 ساعت 15:59)mehdi610 نوشته:  بچه ها سلام.
دوستایی که رفتن برای مصاحبه به ارمنستان یا جاهای دیگه.. آیا لازم هست که لپ تاپ ببریم باهامون یا مثلا اگه فقط هارد ببریم، اونجا کافی نتی چیزی هست که اگه نیاز شد کاری انجام بدیم؟؟ یا اصلا نیاز نیست به چیزی؟
ممنون میشم کمک کنید
سلام.لپ تاپ بار خودتون نکنین.نیازی نیست.نیازتون چک میل هست که اونم با تبلت یا اسمارت فون حل میشه.اگر هم نیاز خاصی پیدا کردین معمولا کارمندان هتل باهاتون همکاری میکنن اگر ازشون بخواین
پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، armehraboon ، Masoudpish ، حاجی واشنگتن ، Tolu IR ، shadoow
salam dostan bebakhshid keyboard farsi nadaram .mamnon misham kasi javabamo bedeh.az dostani ke raftan mosahebeh kasi midone hatman man bayad america basham ghabl az interview ???akhe man mikham beram iran va vaght mosahebeh hamrah hamsaram basham
Merci
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 19:18)yasaman82 نوشته:  salam dostan bebakhshid keyboard farsi nadaram .mamnon misham kasi javabamo bedeh.az dostani ke raftan mosahebeh kasi midone hatman man bayad america basham ghabl az interview ???akhe man mikham beram iran va vaght mosahebeh hamrah hamsaram basham
Merci
سلام خانم یاسمن...این سوال رو خیلی از دوستان دیگه پرسیدن و جواب قطعی براش وجود نداره.بودن دوستانی که همسرشون ایران بوده و ویزای یکضرب گرفتن (نمونه که متال میزنم همسرشون متولد و بزرگ شده امریکا بودن).ولی باز هم توصیه اکید شده که موقع مصاحبه در امریکا حضور داشته باشید.چون احتمالا یکی از سوالاتی که همسرتون باید پاسخگو باشن وضعیت اقامت و رفت و امد شما به ایران هست.بازم میتونید مطالعه کنین سایت رو و تصمیم بگیرین.موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR ، shadoow
negin khanom shoma midonid hadeaghal cheghad bayad ghablesh america basham ???
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 23:05)oct 31 نوشته:  دوستان من فرم 260 را پر کردم و میخوامم مدارک را بفرستم .من باید کو اسپانسر داشته باشم چون در امد همسرم کافی نیست . کو اسپانسر ۴ ماه دیگه سومین تکس را پرداخت میکنن .
سوال ۱ - ایا اصلا مدارک مالی را نفرستم تا ۴ ماه دیگه .
۲- مدارک مالی همسرم را بفرستم و کو اسپانسر را برای ۴ ماه دیگه بزارم.
۳- هم اسپانسر و هم کواسپانسر را با توجه باینکه هنوز سه سال مالیات نداده بفرستم و منتظر نقص مدرک بشم .
سوال دوم شنیدم کو اسپانسر حتما باید سیتی زن باشه در اینصورت به مشکل میخورم چون گرین کارت دارن .
سوال سوم من معاف از سربازی هستم و هیچ جای فرم جایی نداشت که توضیح بدم . همه سوالات را نه زدم چون خدمت نکردم .
سوال چهارم من یکبار برای ویزای دانشجویی درخواست و رد شد چه توضیحی بنویسم افیسر گفت تو ایران زبان خوندن مقرون به صرفه تر هست و کلاسهای خوبی هم وجود داره .
در ضمن برداخت 325 دلار را انجام دادم تو بروسه بود که فرم 260 باز شد تگمیلش کردم ولی میخواستم دوباره مرور کنم و ارسال نکردم . یکدفعه جلو برداخت نوشت ریجتک و وقتی رفتم فرم را بازکنم دیگه نشد نمیدونم چرا برداخت انجام نشد . ایا دلیش اینه که فقط اجنت باید برداخت را انجام بده . چون دفعه قبل که او انجام داد از حسابش کسر شد ولی ایدفعه که بدرم انجام داد ریجکت شد.
لطفا راهنمایی کنید
خیلی ممنون
سوال من بین سوالات گم شده بود . منتظر باسخ شما دوستان گرامی هستم .
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان