کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2015-09-15 ساعت 13:28)fahi نوشته:  سلام دوستان. من هنوز آنكارا هستم. ١٠ sep مصاحبم بود ولي هنوز وضعيتم در ceac به صورت ready هست و issued نشده. امروز ٩ روزه كه آنكارا هستم. به قول آقا حميد، دارم بهم مي ريزم و اصلا فكر نمي كردم كارم در اين مرحله گير كنه. خيلي نگرانم. به نظرتون زنگ بزنم يا ايميل؟ يا منتظر بمونم؟
فاهی جان به پست سر زدی??ممکنه اومده باشه پست
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tico ، Tolu IR ، طناز12 ، fahi ، Sam-90
نامه مصاحبه من هم برای اوایل اکتبر اومد.
و برای سو پیشینه دقیقا مثل شما نوشته . اگه معنی لغتش رو بخواهیم انجام بدیم این هست که شامل حال ما نمیشه.
[/quote]

دوست عزیز منم نقص مدرک خوردم که مدارکو فرستادم nvc که17 آگوست هم رسید دادن ولی هنوز خبری از کامپلیت یا وقت مصاحبه ندادن جالبه زنگ هم زدیم به nvc میگه تا 2 هفته دیگه تازه ریویو میکنیم بعد اگه کامل بود کامپلیت بعد از یه مدت دیگه وقت مصاحبه میدیم واقعا اینطوریه ؟کلی گفته یا در مورد شخص پرونده من گفته؟چون اول کلی کیس نامبرو تاریخ تولد میگیره من که به امضاها هم نگاه میکنم بعد از نقص مدرک میانگین 27 روزطول کشیده تازه ماخیلی وقته کارنت هم هستیم به نظر شما چیکار کنم اون از اپرو شدن که 17 ماه طول کشید یه نگاه به امضام بکنید nvc تورسید خودش میگه که 30 روزه ولی مدارک اولیه که ما فرستادیمnvc بعد از 54 روز بهم نقص مدرک زدن حالا هم باید صبر کرد چقدر صبر کنیم
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، fahi ، Tolu IR ، shadoow ، Sam-90 ، طناز12
(2015-09-15 ساعت 15:05)tico نوشته:  نامه مصاحبه من هم برای اوایل اکتبر اومد.
و برای سو پیشینه دقیقا مثل شما نوشته . اگه معنی لغتش رو بخواهیم انجام بدیم این هست که شامل حال ما نمیشه.

دوست عزیز منم نقص مدرک خوردم که مدارکو فرستادم nvc که17 آگوست هم رسید دادن ولی هنوز خبری از کامپلیت یا وقت مصاحبه ندادن جالبه زنگ هم زدیم به nvc میگه تا ۲ هفته دیگه تازه ریویو میکنیم بعد اگه کامل بود کامپلیت بعد از یه مدت دیگه وقت مصاحبه میدیم واقعا اینطوریه ؟کلی گفته یا در مورد شخص پرونده من گفته؟چون اول کلی کیس نامبرو تاریخ تولد میگیره من که به امضاها هم نگاه میکنم بعد از نقص مدرک میانگین 27 روزطول کشیده تازه ماخیلی وقته کارنت هم هستیم به نظر شما چیکار کنم اون از اپرو شدن که 17 ماه طول کشید یه نگاه به امضام بکنید nvc تورسید خودش میگه که 30 روزه ولی مدارک اولیه که ما فرستادیمnvc بعد از 54 روز بهم نقص مدرک زدن حالا هم باید صبر کرد چقدر صبر کنیم
[/quote]

با سلام

از اینکه کار شما با تاخیر مواجه شده متاسفم واقعا این تاخیرها ادم رو بعضی وقتها دلزده میکنه.
ولی نگران نباشید دیر نشده ، پروسه رسیدگی به مدارک حدودا 4 هفته هست(البته برای بیشتر دوستان موارد استثنا هم بوده که زودتر یا دیرتر شده).

کلا وقتی زنگ میزنید اطلاعات کلی میدند ما جمعه قبل زنگ زدیم و هیچی در مورد تاریخ مصاحبه نگفتند ولی دو شنبه نامه مصاحبه ایمیل شد.
شما هم احتمال زیاد توی این هفته نامه کامپلیت رو باید دریافت کنید چون 4 هفته گذشته.
انشالله به زودی کار شما درست میشه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، fahi ، shadoow ، طناز12 ، tico ، Sam-90
(2015-09-15 ساعت 12:55)negin26 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 12:27)ATYY نوشته:  بچه ها من از سفارت اومدم ap خوردم
دلیلشون چی بود اتی جان???انشالا زود کلیر میشی عزیزم

فكر ميكنم كارم بود هيچ كدوم از مدارك من رو نديد .گفت مدارك شما كامل است .يكي دو ماهه ديگه ويزاتون آماده است .فقط گفت تاريخ ازدواج .شغل همسر و شغل خودم تا شغلمو گفتم گفت يكي دو ماه ديگه ويزاتون آماده هست و يه كاغذ داد گفت اين سايت رو چك كنيد
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، amirsalehish ، fahi ، tico ، Tolu IR ، حاجی واشنگتن ، Sam-90 ، طناز12
با سلام

از اینکه کار شما با تاخیر مواجه شده متاسفم واقعا این تاخیرها ادم رو بعضی وقتها دلزده میکنه.
ولی نگران نباشید دیر نشده ، پروسه رسیدگی به مدارک حدودا ۴ هفته هست(البته برای بیشتر دوستان موارد استثنا هم بوده که زودتر یا دیرتر شده).

کلا وقتی زنگ میزنید اطلاعات کلی میدند ما جمعه قبل زنگ زدیم و هیچی در مورد تاریخ مصاحبه نگفتند ولی دو شنبه نامه مصاحبه ایمیل شد.
شما هم احتمال زیاد توی این هفته نامه کامپلیت رو باید دریافت کنید چون ۴ هفته گذشته.
[/quote]
مرسی دوستم .شما از تاریخ ارسال مجدد مدارک تا زمان کامپلیتتون چقدر شد؟یه چیز دیگه شما هم وقتی زنگ زدید تاریخ ریویو گفتن بهتون یا اینکه پروندتون کی رسیدگی میشه
F2A

پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Sam-90 ، armehraboon ، طناز12
فكر ميكنم كارم بود هيچ كدوم از مدارك من رو نديد .گفت مدارك شما كامل است .يكي دو ماهه ديگه ويزاتون آماده است .فقط گفت تاريخ ازدواج .شغل همسر و شغل خودم تا شغلمو گفتم گفت يكي دو ماه ديگه ويزاتون آماده هست و يه كاغذ داد گفت اين سايت رو چك كنيد
[/quote]
آتی جان خیلی ناراحت شدم ولی غصه نخور ببین وضع منو هنوزم تاریخ مصاحبه ندادن تازه مطمئنن ap هم میخورن ولی تو الان کلیر شدن داره برات کونتور میندازه
ایشالا که زود کلیر بشی.
F2A

پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، amirsalehish ، fahi ، حاجی واشنگتن ، Sam-90 ، armehraboon ، ATYY
دوستان عزیزم تبریک میگم بهSam و armehraboon وبه fahi جان بخاطر ویزا یکظرب ایشالا این انتظار برای هممون بسر برسه
F2A

پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، amirsalehish ، shadoow ، fahi ، حاجی واشنگتن ، Sam-90 ، hamidoo_b ، armehraboon
دوستان این AP ینی چی؟ همون FBI Check هستش؟

بعدم اینکه من کارمند شرکت دولتی هستم (نفت) ینی منم رد خور نداره کلیر میخورم؟؟؟

کسی بوده شغلش دولتی باشه کلیر نخوره؟؟؟ عجب داستانیه هااا
F2A
mailing documents to USCIS: 22 June 2015
USCIS Acceptance(PD): 23 June 2015
Documents Approval: 02 Sep 2015
Invoice and Case Number: 22 Oct 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Sam-90 ، طناز12
روال اداري اف بي اي چك كليرنس همش يكيه مهم اون جاست كه پاس رو برنگردونه يه ضرب بشه.وقتي بگه سايت چك كن ديگه فرقي نداره از ٢ هفته ديديم تا ٢ سال،حالا يكي از فاكتور هاي مهم شغل دولتي يا سربازي يا رشته حساس تشابه اسمي ميتونه مدت كلير شدن را كم زياد كنه همه مدل ديديم تو اين مدت بستگي به نظر كانسولر داره ايشالا خيره

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، amirsalehish ، Tolu IR ، hamidoo_b ، armehraboon ، shadoow ، طناز12
(2015-09-15 ساعت 09:25)hamidoo_b نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 02:33)Sam-90 نوشته:  دوستان بلاخره نامه ي مصاحبه ي من هم اومد Smile

مبارك باشه، ايشالا يكضرب ويزا بگيرى

ممنون اقا حميد، جديداً زنگ نزديد ان وي سي؟ من فكر مي كنم شما بيفتيد اول اكتبر اگه مشكلي تو پروندتون نباشه، ايشالا بزودي نامه تون مياد و ويزاي يكضرب ميگيريد، نگراني به خودتون راه ندهيد كه روزاي خوب تو راهه ايشالا
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، Tolu IR ، hamidoo_b ، armehraboon ، طناز12
(2015-09-15 ساعت 12:27)ATYY نوشته:  بچه ها من از سفارت اومدم ap خوردم

خیلی متاسفم
امیدوارم به زودی کلیر بشی
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Sam-90 ، حاجی واشنگتن ، طناز12
(2015-09-15 ساعت 17:39)tico نوشته:  با سلام

ولی نگران نباشید دیر نشده ، پروسه رسیدگی به مدارک حدودا ۴ هفته هست(البته برای بیشتر دوستان موارد استثنا هم بوده که زودتر یا دیرتر شده).

شما هم احتمال زیاد توی این هفته نامه کامپلیت رو باید دریافت کنید چون ۴ هفته گذشته.
مرسی دوستم .شما از تاریخ ارسال مجدد مدارک تا زمان کامپلیتتون چقدر شد؟یه چیز دیگه شما هم وقتی زنگ زدید تاریخ ریویو گفتن بهتون یا اینکه پروندتون کی رسیدگی میشه
[/quote]
بین 3 تا 4 هفته.
بله تماس گرفتم به من هم گفتند مشغول بررسی هستیم. و چند روز بعدش نامه کامپلیت اومد.
شما هم نگران نباشید برای شما هم یه زودی حتما میاد.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، طناز12 ، tico
دوستان من متوجه شدم اگر با ان وي سي چندين بار تماس نگيرين أصلا هيچ كاري جلو نميره . واسه من كه اينجوري بوده صبر فايده نداشته هر وقت تماس گزفتم دو روز بعد كارم درست شده و با خودم گفتم كاش إز اول زنگ زده بودم
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، tico
دوستان سلام؛
همسر من کار نیمه وقت دارن با کسر مالیات، سالانه $11/000 درامد دارن، و جوینت اسپانسرمون درامد $15/000 در سال
آیا جوینت اسپانسر باید سطح درامدش بالای خط فقر باشه، یا اینکه درامد ایشون با درامد همسرم جمع میشه و خط فقر رو پوشش میده؟ ( البته همسر اسپانسر و فرزنداشون هم شاغل هستند، ولی ترجیح میدیم فقط پدر خانواده جوینت اسپانسر شوند)
ما دو نفر هستیم، و اسپانسرمون 4 نفر هستند
مرسی

پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، armehraboon ، طناز12
(2015-09-15 ساعت 21:34)mahyar66 نوشته:  دوستان من متوجه شدم اگر با ان وي سي چندين بار تماس نگيرين أصلا هيچ كاري جلو نميره . واسه من كه اينجوري بوده صبر فايده نداشته هر وقت تماس گزفتم دو روز بعد كارم درست شده و با خودم گفتم كاش إز اول زنگ زده بودم

ما که تا الان هر چی زنگ زدیم جواب ندادن،ارتباط با کاخ سفید راحت تر به نظر میرسهSad
category:F2A
Case number:ANK2014
Priority date:march-5-2014
Complete:25 aug
Curennt date:9/9/2015
12/17/2015:intervie
12/24/2015:visa

شك دارم كه خالق دانه هاي انار،زندگي مرا بي نظم چيده باشد
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، طناز12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان