کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
چقدر خلوت شده اينجا
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR ، alireza51 ، Sam-90 ، inanna ، Titi7 ، Bita.t ، طناز12 ، مینز
(2015-11-03 ساعت 19:15)mahyar66 نوشته:  چقدر خلوت شده اينجا
سلام
- اکثر دوستان پرونده هاشون در جریان است و منتظر هستن.
- سطح آگاهی دوستان بالاست و به امور اشراف کافی دارند.
من اله توفیق
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Sam-90 ، Tolu IR ، inanna ، armehraboon ، Bita.t ، طناز12 ، amirsalehish
خيلى از دوستانو من ميشناسم كِه هم دوره من بودن اكثرا ويزا شدن و رفتن و ظاهرا وقتى دوستان ويزا ميشن براى هميشه از اين سايت خداحافظى ميكنن،بعضيها هم باز هم ميان سر ميزنن يا توى قسمتهاى ديگه سوالهاى جديدى كِه پس از ورود به امريكا واسشون پيش ميادو مطرح ميكنن?
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، hamidoo_b ، shadoow ، Bita.t ، Sam-90 ، طناز12 ، amirsalehish ، tico ، lottory
(2015-11-03 ساعت 19:15)mahyar66 نوشته:  چقدر خلوت شده اينجا
من که هنوز حضور دارم و وضعیت دوستان رو پیگیری میکنم[emoji4]
پاسخ
(2015-11-03 ساعت 20:53)Tolu IR نوشته:  خيلى از دوستانو من ميشناسم كِه هم دوره من بودن اكثرا ويزا شدن و رفتن و ظاهرا وقتى دوستان ويزا ميشن براى هميشه از اين سايت خداحافظى ميكنن،بعضيها هم باز هم ميان سر ميزنن يا توى قسمتهاى ديگه سوالهاى جديدى كِه پس از ورود به امريكا واسشون پيش ميادو مطرح ميكنن?
وای سپیده جان میدونم اونجا هم خیلی داره بهتون سخت میگذره , ولی باز خدارو شکر که دوره انتظارتون اینجا نیستید ! ایران هر لحظه اش " طاقت فرسا " که هیچ , روح و کل وجودت از همه جهت فرسایش پیدا میکنه ! امیدوارم هرچه زودتر کارتون انجام بشه و از بلاتکلیفی دربیایید ,هیچ کسی حال ماها رو نمیفهمه ,الا خودمون ! ایشالا همه منتظرها به زودی به عزیزشون بپیوندند Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، mahyar66 ، shadoow ، Bita.t ، طناز12 ، amirsalehish ، مینز ، tico ، sib 24
(2015-11-03 ساعت 21:21)inanna نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 20:53)Tolu IR نوشته:  خيلى از دوستانو من ميشناسم كِه هم دوره من بودن اكثرا ويزا شدن و رفتن و ظاهرا وقتى دوستان ويزا ميشن براى هميشه از اين سايت خداحافظى ميكنن،بعضيها هم باز هم ميان سر ميزنن يا توى قسمتهاى ديگه سوالهاى جديدى كِه پس از ورود به امريكا واسشون پيش ميادو مطرح ميكنن?
وای سپیده جان میدونم اونجا هم خیلی داره بهتون سخت میگذره , ولی باز خدارو شکر که دوره انتظارتون اینجا نیستید ! ایران هر لحظه اش " طاقت فرسا " که هیچ , روح و کل وجودت از همه جهت فرسایش پیدا میکنه ! امیدوارم هرچه زودتر کارتون انجام بشه و از بلاتکلیفی دربیایید ,هیچ کسی حال ماها رو نمیفهمه ,الا خودمون ! ایشالا همه منتظرها به زودی به عزیزشون بپیوندند Rolleyes

شما توى ايران به دليل اينكه ميدونيد دير يا زود داره ولى سوخت و سوز نداره راحت تر و با اميد روزهاتونو ميگذرونيد ولى داستان براى من متفاوته درست شدن كارهاى من نسبت يك به نودونه هست بنا بر اين من دارم به زندگى روزمره بى ثمرم ادامه ميدم چون ميدونم و مطمئنم رفتنى در كار نيست،تازه بايد الان بيفتم دنبال كارهاى ادارى شوهرم كِه هرچى داره و نداره رو توى امريكا فيصله بِده و بياد اروپاى سردو آدمكش زندگى كنه،هرچى توى اين سالها ساخته و تلاش كرده رو بايد بزاره كنار و بياد از صفر شروع كنه???
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Sam-90 ، طناز12 ، amirsalehish ، sib 24
Dear Sir/Madam,

All documentation necessary to complete the National Visa Center's processing of your case has been received. As soon as an interview date has been scheduled, the applicant, petitioner and attorney (if applicable) will be notified.

The applicant should NOT make any travel arrangements, sell property, or give up employment until the US Embassy or Consulate General has issued a visa.

The US Embassy or Consulate General may require additional documentation at the time of the interview.

Sincerely,

این یعنی کامپیلت؟؟؟!!Rolleyes

یعنی ممکنهقبل از سال نو وقت مصاحبه بگیرم؟؟
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
(2015-11-04 ساعت 09:57)طناز12 نوشته:  Dear Sir/Madam,

All documentation necessary to complete the National Visa Center's processing of your case has been received. As soon as an interview date has been scheduled, the applicant, petitioner and attorney (if applicable) will be notified.

The applicant should NOT make any travel arrangements, sell property, or give up employment until the US Embassy or Consulate General has issued a visa.

The US Embassy or Consulate General may require additional documentation at the time of the interview.

Sincerely,

مباركههههه
آنكارا احتمالش كمه به اين زودى بده ولى اميد داشته باش هيچى بعيد نيست

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
سلام دوستان، همسر من دیشب با NVC تماس گرفتند و اینویس و کیس نامبر را گرفتند. دیشب سایت باز نشد و لی امروز که رفتم پرداخت ها به صورت PAY NOW بودش. من متاسفانه چون اول راه اطلاعاتی در مورد پر کردن فرم ها نداشتم و هزاران تاسف که شما دوستان رو نمی شناختم از وکیل کمک گرفتم.
وکیل ما کمی شل عمل میکنه و باید پیگیرش بود. حالا تا جایی که من فهمیدم ابتدا باید وکیل فرم DS-261 رو پر کنه؛ بعد پرداخت ها رو انجام بده. ولی من جایی برای پر کردن این فرم و پیگیریش تو سایت ندیدم. راهنمایی می فرمایید؟؟؟
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR ، aida123 ، tico ، طناز12
(2015-11-04 ساعت 10:41)mohammadreza88 نوشته:  سلام دوستان، همسر من دیشب با NVC تماس گرفتند و اینویس و کیس نامبر را گرفتند. دیشب سایت باز نشد و لی امروز که رفتم پرداخت ها به صورت PAY NOW بودش. من متاسفانه چون اول راه اطلاعاتی در مورد پر کردن فرم ها نداشتم و هزاران تاسف که شما دوستان رو نمی شناختم از وکیل کمک گرفتم.
وکیل ما کمی شل عمل میکنه و باید پیگیرش بود. حالا تا جایی که من فهمیدم ابتدا باید وکیل فرم DS-261 رو پر کنه؛ بعد پرداخت ها رو انجام بده. ولی من جایی برای پر کردن این فرم و پیگیریش تو سایت ندیدم. راهنمایی می فرمایید؟؟؟

من چون وكيل داشتم فرم ds-261 را نداشتم كه تكميل كنم و پرداختها همزمان باز بود و همزمان پرداختها را انجام دادم و سپس ds-260 را تكميل كردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR ، حاجی واشنگتن ، طناز12

Sincerely,

آره خودشه مبارک باشه ایشالا بزودی مصاحبه
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، ATYY ، Tolu IR ، Sam-90 ، حاجی واشنگتن ، sib 24 ، طناز12
(2015-11-04 ساعت 14:57)tico نوشته:  

Sincerely,

آره خودشه مبارک باشه ایشالا بزودی مصاحبه

طناز جون مبارك باشه .تا يكماه ديگه وقت مصاحبه حتما مي گيري
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR ، Sam-90 ، sib 24 ، طناز12
سلام دوستان
من میخوام فرم 260 را تکمیل کنم. فقط یه سوال کوچولو مونده. من سربازی "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" بودم. برا سوال اول Branch of Service چی بنویسم؟
توی ویکی پدیا نوشته Iranian Revolutionary guard corps ولی ترجمه درستش میشه Islamic Revolutionary Guard Corps
من احساس میکنم که توی اینترنت با نام Iranian میشناسنش ولی این ترجمش نمیشه. اساتید کمک کنند. ممنون. شما چی نوشتید؟
Category: F2A
Priority Date: Oct 2014
NVC Welcome Letter: Jul 2015
DS 261: Jul 2015
Pay 120: Jul 2015
Pay 325: Aug 2015
NVC Required Document Sending(Both Affidavit and Domicile): Nov 2015
DS 260: Nov 2015
NVC Complete Letter: Dec 2015
NVC Interview Letter: Feb 2016
Interview Appointment: April 2016_ Yerevan, Armenia
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
بچه ها امروز نامه كامپليت ما هم از nvc اومد ولي pd ما كه ٢٦ سپتامبر هست يعني ديگه بجز چك كردن ويزا بولتن هيچكاره ديگه اي نبايد انجام بديم كاش زودتر نامه مصاحبه همسرم بيايد به نظرتون من كه پاس سفيد و يك دختر كوچولو ٣ ماهه دارم و الان ايران هستم نميتونم براي مصاحبه با همسرم برم آنكارا؟

پاسخ
hamidoo جان
من لینک مربوط به سربازی شما را دیدم ولی توی همان لینک اگه دقت کنی اولش نوشته Islamic ولی در پایین همان صفحه که میخواهد در مورد درجه ها صحبت کنه برا سپاه نوشته Iranian . حالا موندم چی بنویسم.
ممنون
Category: F2A
Priority Date: Oct 2014
NVC Welcome Letter: Jul 2015
DS 261: Jul 2015
Pay 120: Jul 2015
Pay 325: Aug 2015
NVC Required Document Sending(Both Affidavit and Domicile): Nov 2015
DS 260: Nov 2015
NVC Complete Letter: Dec 2015
NVC Interview Letter: Feb 2016
Interview Appointment: April 2016_ Yerevan, Armenia