کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-06-20 ساعت 17:57)mz64 نوشته:  جسارتا اون کاور شیت خیلی مهمه و مدارکی که بدون کاور شیت فرستاده میشه یا تاخیر میخوره یا میگن دوباره بفرستین.
? You must use this cover sheet when you physically submit forms
and/or supporting documents to the NVC.
Place a legible copy of this form on the top of each submission and
mail to the address given below.
Note: Failure to use this cover sheet will delay your visa.
Use this cover sheet only for the case number indicated
below.
Information for any other case(s) being mailed in the
same package
must include the cover sheet for that case
.

تنها وقتی لازم نیست این کاور شیت رو بگذارید که دارید با ای میل میفرستین.
Do Not use this cover sheet if you are submitting forms and/or
supporting documents by e-mail (Electronic Processing).
Instead, type your NVC case number in the subject line of the
e-mail message. Follow the directions on
www.immigrantvisas.state.gov to correctly scan and submit
forms and documents.

به به گل بود به سبزه نيز اراسته شد حالا يه بار ديگه بفرستيم ؟؟Sad
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه لینک اینی که گذاشتین رو هم بذارین
ممنون
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64
(2013-06-20 ساعت 18:40)saba.m نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 17:57)mz64 نوشته:  جسارتا اون کاور شیت خیلی مهمه و مدارکی که بدون کاور شیت فرستاده میشه یا تاخیر میخوره یا میگن دوباره بفرستین.
? You must use this cover sheet when you physically submit forms
and/or supporting documents to the NVC.
Place a legible copy of this form on the top of each submission and
mail to the address given below.
Note: Failure to use this cover sheet will delay your visa.
Use this cover sheet only for the case number indicated
below.
Information for any other case(s) being mailed in the
same package
must include the cover sheet for that case
.

تنها وقتی لازم نیست این کاور شیت رو بگذارید که دارید با ای میل میفرستین.
Do Not use this cover sheet if you are submitting forms and/or
supporting documents by e-mail (Electronic Processing).
Instead, type your NVC case number in the subject line of the
e-mail message. Follow the directions on
www.immigrantvisas.state.gov to correctly scan and submit
forms and documents.

به به گل بود به سبزه نيز اراسته شد حالا يه بار ديگه بفرستيم ؟؟Sad

به نظرم دوباره بفرستید ضرر نداره.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al
این متن رو من از ای میلی که ار NVC دریافت کردم گذاشتم.در واقع این متن بخشی از کاورشیت هست پائین این متن بارکد ، شماره کیس و آدرس و نام دپارتمان مورد نظر در NVC درج شده.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al ، حاجی واشنگتن
صبا جان نگران نباش. ما فرم های اسپانسری رو بدون کاور شیت فرستادیم رسیدگی کردن. اینم روش. نگران نباش خواهر جان
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، mz64
(2013-06-21 ساعت 03:13)alaleh_al نوشته:  صبا جان نگران نباش. ما فرم های اسپانسری رو بدون کاور شیت فرستادیم رسیدگی کردن. اینم روش. نگران نباش خواهر جان

عزيزم چه عالي مرسي مهربون ولي ما فردا يه سري ديگه با كاور شيت ميفرستيم همسرم اصرار داره بفرستيم
اصلا ديگه حوصله انتظار رو ندارم خيلي سخت شده Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
ایشالا درست میشه
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
صبا جان یک سوال تو به cmr فرستادی یا DR؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
توي كاورشيت cmrزده نميدونم همسرم كجا فرستاده اين چي هست ؟
پاسخ
من چند سال پیش تو یه شرکتی کار میکردم که یه پروژه برای شهرداری داشتیم الان فهمیدم که شهرداری برامون اون مدت بیمه رد میکرده !!!!!! به نظرتون الان که دارم فرمها مو یه بار دیگه میفرستم فرم ds230 رو اصلاح کنم و بزنم اون مدت رو تو شهرداری بودم ؟Sad چی کار کنم ؟
پاسخ
(2013-06-21 ساعت 15:20)saba.m نوشته:  من چند سال پیش تو یه شرکتی کار میکردم که یه پروژه برای شهرداری داشتیم الان فهمیدم که شهرداری برامون اون مدت بیمه رد میکرده !!!!!! به نظرتون الان که دارم فرمها مو یه بار دیگه میفرستم فرم ds230 رو اصلاح کنم و بزنم اون مدت رو تو شهرداری بودم ؟Sad چی کار کنم ؟

ایشالا فرم شما رو هم بدون کاور شیت نگاه کنن اما به نظرم کاره خوبی میکنید که دوباره میفرستید. خودشون هم توی متن از کلمه Must استفاده کردن که باید کاورشیت باشه.
من خودم همه سوابق کاریم رو ننوشتم مخصوصا شغلهایی که ممکن هست روش حساس بشن مثل کار کردن در جاهای دولتی. شما کتگوری F2A هستید، ویزای کار نیست که براشون شغل اهمیت داشته باشه. بعدا هم اگر جائی خواستید رزومه بدید لزوما نباید دقیقا مثل چیزی باشه که تو این فرم ها مینویسین.
برای مثال من برای یه دوره Training رفتم هند برای حدودا 2 ماه و یه مدرک گرفتم، اما تو قسمت مدارک آموزشی این مدرکم رو ننوشتم چون شاید باعث طولانی تر شدن پروسه ارزیابی و چک پروندم بشه.
باز هم هر جوری که احساس میکنید راحترید فرم رو پر کنید. خوبی انجمن ها اینه که میشه دیدگاه، راهها و تجربیات مختلف دیگران رو بررسی کرد که باعث مبشه با دید بازتری مسائل رو حل کرد.
پاسخ
(2013-06-21 ساعت 19:02)mz64 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 15:20)saba.m نوشته:  من چند سال پیش تو یه شرکتی کار میکردم که یه پروژه برای شهرداری داشتیم الان فهمیدم که شهرداری برامون اون مدت بیمه رد میکرده !!!!!! به نظرتون الان که دارم فرمها مو یه بار دیگه میفرستم فرم ds230 رو اصلاح کنم و بزنم اون مدت رو تو شهرداری بودم ؟Sad چی کار کنم ؟

ایشالا فرم شما رو هم بدون کاور شیت نگاه کنن اما به نظرم کاره خوبی میکنید که دوباره میفرستید. خودشون هم توی متن از کلمه Must استفاده کردن که باید کاورشیت باشه.
من خودم همه سوابق کاریم رو ننوشتم مخصوصا شغلهایی که ممکن هست روش حساس بشن مثل کار کردن در جاهای دولتی. شما کتگوری F2A هستید، ویزای کار نیست که براشون شغل اهمیت داشته باشه. بعدا هم اگر جائی خواستید رزومه بدید لزوما نباید دقیقا مثل چیزی باشه که تو این فرم ها مینویسین.
برای مثال من برای یه دوره Training رفتم هند برای حدودا 2 ماه و یه مدرک گرفتم، اما تو قسمت مدارک آموزشی این مدرکم رو ننوشتم چون شاید باعث طولانی تر شدن پروسه ارزیابی و چک پروندم بشه.
باز هم هر جوری که احساس میکنید راحترید فرم رو پر کنید. خوبی انجمن ها اینه که میشه دیدگاه، راهها و تجربیات مختلف دیگران رو بررسی کرد که باعث مبشه با دید بازتری مسائل رو حل کرد.

همسرم هم دقيقا حرف شما رو ميزنه ولي من ميترسم توي بررسي هاشون يا FBI check دچار مشكل بشم البته زمانش حدود يك سال بود و مربوط به ٧ سال پيشه اصلا نمي دونم چي كار كنم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64
(2013-06-21 ساعت 19:53)saba.m نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 19:02)mz64 نوشته:  

همسرم هم دقيقا حرف شما رو ميزنه ولي من ميترسم توي بررسي هاشون يا FBI check دچار مشكل بشم البته زمانش حدود يك سال بود و مربوط به ٧ سال پيشه اصلا نمي دونم چي كار كنم Sad
اگر بصورت پروژه ای و قرار دادی کار کردین که اصلا جز کارمندا نبودین، اما به هر حال اگر اسم جای دولتی بیاد احتمال داره که یه مقدار بیشتر بخوان چک کنن. میگم، من هم یک سری از سابقه کارم رو نزدم چون در اصل براشون مهم نیست. مثلا، اگر من بگم 10 سال تو کمپانی پیام آوران نو اندیشان قشنگ ( اسم من در آوردی! ) مدیر عامل بودم براشون مهم نیست اما اگه بگم مدیر عامل مثلا کشتیرانی ج . ا . ایران بودم اون وقت براشون مهمه و مطمئنا بیشتر چک می کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al
(2013-06-21 ساعت 14:41)saba.m نوشته:  توي كاورشيت cmrزده نميدونم همسرم كجا فرستاده اين چي هست ؟
مکانشون که یکیه ولی دیپارتمانشون فرق داره. باید بره سر جاش.
من برای دوباره فرستادن فرم هام با همسر جان مشورت کردم گفت روزی که بستت رسید من زنگ می زنم در صورت مشکل یک کپی ازش با کاور شیت از امریکا می فرستم. اینم راه حل ما.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
بابا چند روزه از هیکس هیچ خبری نیست. یکی بیاد یک چیزه بگه دلمون خوش باشه وقتی میام مهاجرسرا رو چک می کنیم. از بی کاری و انتظار زیاد و اعصاب خوردی روزی 40 باز چک می کنم. حداقل بیاین خودمون هوای خودمون رو داشته باشیم.
راستی هیچ کس نامه ی مصاحبه دریافت نکرده؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان