کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
omnia جون من به کمکت احتیاج دارم.آیا امکان صحبت تلفنی هست؟اگر پاسخ مثبته لطفا پیام خصوصی بدید.سپاس بیکران.SadSadSadSad
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia
(2013-07-20 ساعت 13:56)omnia نوشته:  انتظار چیست ؟
انتظار یه موجود بیخود گنده بک بیریخته که دائماً به جماعت مظلوم منتظران زور میگه و حکمرانی می کنه . انتظار در دیاری به نامه NVC زندگی می کنه و جماعت منتظر در دیاری به نامه پارس.
منتظران در قالب یک ارتش چند صد میلیونی هم نمیتونه به انتظار پیروز بشه چون انتظار سلاح های قوی همچون چک لیست، Document miss و ... داره که از بمب اتم هم ویرینگر تره و بسان آب سردیست که هنگام اصابت آن توسط ایمیل بر سر فرد منتظر ، رخ می دهد . فرد منتظر کاری جز حرف شنوایی و چشم قربان نمی تواند انجام دهد . امیدواریم به زودی با عنایت بر لطف الهی این قول مرحله یکی مونده به آخر رو همه منتظران رد کنند و به مرحله نهایی مصاحبه برسند. مرحله سخت بعدی که مورد لطف بعضی ها واقع میشه اف بی آی چک هست که در ادامه به تعریف این واژه خواهیم پرداخت.
تا بعد خدانگهدار همه شما منتظران.
امنیای منتظر مسافر بیچاره خسته ...
سوت دست و جیغ و هورای بلنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد
غول بزن خاکش کن غول بزن خاکش کن
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33
(2013-07-20 ساعت 12:27)alaleh_al نوشته:  خوب دوستان خواهش می کنم به افتخار خنگ بودن ما دست نزنید. شرمنده می شیم. یکی نیست بگه عزیزم وقتی یک چیزی می گن درست بخون دیوووووووووووووووووانــــــــــــــه
وقتی می زنی مرحله ی بعدی کار می نویسه لطفا لیست زیر رو بفرستین ما هم عین یک جمع کودن فقط چسبیدیم به فرم DS230.
وقتی دارین این فرم رو پر می کنین لطفا لیست کامل مدارک خواسته شده رو بفرستین مثل ما .... نباشید.
آدرس لینک مدارک: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3190.html
بله اینم قصه قشنگ پت و مت که به آخر نمی رسه این کلاغ بداقبال ما برسه خونششش اَررررررررررررررررررررررررر
بچه ها کسی مدارک شو همون موقع فرستاده؟ کسی این موضوع رو می دونسته که نگفته باشه؟

فکر کنم من چند وقت پیش این لیک رو گذاشتم ولی‌ کسی‌ زیاد توجه نکردShy
ارسال ۶۷۰ اتفاقا آلاله جان شما تنها کسی‌ بودید که اون پست رو تشکر کردید ، نمیدونم شاید همون صفحه اول رو خوندید
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، romance33 ، سی سی
(2013-07-21 ساعت 11:57)Colonel نوشته:  
(2013-07-20 ساعت 12:27)alaleh_al نوشته:  خوب دوستان خواهش می کنم به افتخار خنگ بودن ما دست نزنید. شرمنده می شیم. یکی نیست بگه عزیزم وقتی یک چیزی می گن درست بخون دیوووووووووووووووووانــــــــــــــه
وقتی می زنی مرحله ی بعدی کار می نویسه لطفا لیست زیر رو بفرستین ما هم عین یک جمع کودن فقط چسبیدیم به فرم DS230.
وقتی دارین این فرم رو پر می کنین لطفا لیست کامل مدارک خواسته شده رو بفرستین مثل ما .... نباشید.
بله اینم قصه قشنگ پت و مت که به آخر نمی رسه این کلاغ بداقبال ما برسه خونششش اَررررررررررررررررررررررررر
بچه ها کسی مدارک شو همون موقع فرستاده؟ کسی این موضوع رو می دونسته که نگفته باشه؟

کلنل جان مسئله من و آلاله اینه که فقط صفحه اول و نهایتا دوم رو دیدیم Wink و مشکل اساسی تر من اینه که همسرم با دو تا وکیل حرف زد وکیلایی که تا قبل از این جریان خیلی خوب بودن و کار هزار نفر تو دور و بری های ما رو راه انداخته بودن وقت گرفت هزینه کرد کلی با هاشون کلنجار رفت هر دو تا گفتن چون اولش فرستادین دیگه لازم نیست بفرستین و نمی خوااااااان Sad
الان متاسفم که بهشون اعتماد کردیم متنفرم ازشون دلم میخواد بکشمشون Sad
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، Colonel ، alaleh_al ، romance33 ، derakhtekhatereh
من هم گفته بودم این کار رو بکنین اصلاً گذشته از هرچیزی محکم کاریه . ولی اشکال نداره صبا و آلاله جان . حالا مجدداً پست کردین . من یه هفته میگذره که به دستشون رسیده :l
استرس مرا فرا میگیرد همش و یهویی . فلوکستین لازم شدم فکر کنم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، Colonel ، romance33
(2013-07-21 ساعت 12:05)saba.m نوشته:  

کلنل جان مسئله من و آلاله اینه که فقط صفحه اول و نهایتا دوم رو دیدیم Wink و مشکل اساسی تر من اینه که همسرم با دو تا وکیل حرف زد وکیلایی که تا قبل از این جریان خیلی خوب بودن و کار هزار نفر تو دور و بری های ما رو راه انداخته بودن وقت گرفت هزینه کرد کلی با هاشون کلنجار رفت هر دو تا گفتن چون اولش فرستادین دیگه لازم نیست بفرستین و نمی خوااااااان Sad
الان متاسفم که بهشون اعتماد کردیم متنفرم ازشون دلم میخواد بکشمشون Sad
من هم لینک صفحه سوم رو فرستادم 
ولی‌
چشم دل‌ بگشا صبا جان
ایشالا درست می‌شه
میدونم، همه دوست داریم کارمون رو حداقل تا قسمتی‌ که به خودمون مربوط می‌شه کامل انجام بدیم ولی‌ ما هم انسانیم و اشتباه می‌کنیم . مطمئن باش یه روزی ایشالا وقتی‌ پیش همسرت بودی اینها برات خاطرات با ‌نمکی می‌شه که حالا حالا‌ها باید واسه دیگران تعریف کنی‌

موفق باشی‌
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia ، saba.m ، romance33 ، derakhtekhatereh

ارسال ۶۷۰ اتفاقا آلاله جان شما تنها کسی‌ بودید که اون پست رو تشکر کردید ، نمیدونم شاید همون صفحه اول رو خوندید
من این صفحه رو شاید بیشتر از 100 بار دیدم. همش می گفتم خوب ما که مدرکامون فرستادیم این رو هم که باید موقعه مصاحبه ببریم. بعد با صبا هم که مشورت کردیم اون نگفته بفرستیم و هیچ کس دیگه ای هم نگفتSad
ما هم در هپروت واسه خودمون خرسند.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m ، romance33 ، derakhtekhatereh
آلاله جان این نیز بگذرد نگران نباشید . حالا فرستادین دوباره مدارکو ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-07-21 ساعت 12:21)omnia نوشته:  من هم گفته بودم این کار رو بکنین اصلاً گذشته از هرچیزی محکم کاریه . ولی اشکال نداره صبا و آلاله جان . حالا مجدداً پست کردین . من یه هفته میگذره که به دستشون رسیده :l
استرس مرا فرا میگیرد همش و یهویی . فلوکستین لازم شدم فکر کنم Smile

نامردی اگه از ما زودتر بری.
اگه رفتی باید سور بدی ها فکر نکنی می تونی در بری. ما منتظیم بااللهBig Grin
سفرنامه

پاسخ
آلاله مثل اینکه یادت رفته من یه اسپانسر دارم که مطمئنم رد میشه Smile بعد شما میریم من میشینم غصه می خورم Sad
اگه case complete شدم به خدا سور میدم همرو ...
پاسخ
(2013-07-21 ساعت 12:30)omnia نوشته:  آلاله جان این نیز بگذرد نگران نباشید . حالا فرستادین دوباره مدارکو ؟
نه دیگه دیروز تازه نامه اومده امروز رفتم دارالترجمه گفته پس فردا با مهر امضا امور خارجه و دادگستری آمده است. همین دیگر.
سفرنامه

پاسخ
(2013-07-21 ساعت 12:38)omnia نوشته:  آلاله مثل اینکه یادت رفته من یه اسپانسر دارم که مطمئنم رد میشه Smile بعد شما میریم من میشینم غصه می خورم Sad
اگه case complete شدم به خدا سور میدم همرو ...
نمی دونم اهل کجا هستی ولی باید بیای مشهد ببریمون ارم شیشلیک رو نوشه جان کنیم. این یعنی این که کارات درسته جوش الکی نزن. نذر ما بکون کارت حل شهBig Grin
سفرنامه

پاسخ
من یه ره تهرونیم . می آم چق چق موکونیم Smile من مشهد پروژه زیاد داشتم زیاد اومدم !
پاسخ
(2013-07-21 ساعت 13:43)omnia نوشته:  من یه ره تهرونیم . می آم چق چق موکونیم Smile من مشهد پروژه زیاد داشتم زیاد اومدم !
فعلا برادر چق چقی ول کُن. سورِ بده با پولویِ سر ریز. اگه اینجه آمدی باید بِدِنی مشدی جماعت غذاهاشا خیلی کار درسته. تو بیه اینجه هم ما به یه نون نوایی برسِم هم دوستان. ای دم آخریه یک زیارتم بری که مسیر حرم تا حرمسرا درست بره.
سفرنامه

پاسخ
دوستان من این مدارکو اولش فرستادم uscis بنظرتون بازم بفرستم nvc؟
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان