کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2011-04-23 ساعت 22:49)samadi2050 نوشته:  سلام دوستان
نامه دوم ما نیومده ،برای سفارت ایمیل زدم و جواب KCC را در مورد تاریخ مصاحبه (21 جون )براشون فرستادم ،بدون ذکر تائید یا عدم تائید تاریخ مصاحبه ساعت حضور در سفارت را 8 صبح اعلام کردند .
لطفا در مورد نحوه درخواست نامه دوم و کانفیرم زمان مصاحبه راهنمائی کنید .
دوست عزیز این خودش تاییده که گفتن ساعت 8 اینجا باشید. ما ابوظبی مصاحبه داشتیم و در جواب ایمیلمون همین پاسخو دریافت کردیم . نامه یا ایمیل کی سی سی کافیه، همونو روز مصاحبه پرینت کنید و ببرید.
تشکر کنندگان: maaref ، coming soon ، samadi2050 ، لیلا ج ، Hornet ، REZA1390 ، najibi
سلام دوستان
نامه دوم من2 روز قبل(24 آپریل) به آدرس در آمریکا رسید و 19 آپریل پست شده بود.
2011As25xxx آنکارا
تشکر کنندگان: maaref ، لیلا ج ، jilibo ، REZA1390 ، najibi
سلام دوستان مهاجرسرايي
امروز جواب ايميل منو هم دادند نامه دوم من هم نرسيده ولي گفتند كه 20 آپریل پست شده است.نگران نباشيد پست ماست ديگه. ايميل مجدد بزنيد جواب ميدن.Smile
يكي به ما بگه دقيقا چند روز قبل از مصاحبه بايد اونجا باشيم تا كارهاي پزشكي مون انجام بشه. ميگن براي بچه كوچيك بايد 3 روز قبل واكسن آبله بزنن.Sad

2011As25xxx آنکارا
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، coming soon ، maaref ، najibi
دوستان عزیز
می توانم خواهش کنم یکی از دوستانی که اخیراً ابوظبی مصاحبه دارن، تصویر نامه دومش رو برام بفرسته ؟
میخوام بدونم در مورد مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه، به خصوص در مورد اسپانسر چی نوشته ؟

تعجیل در ارائه پاسخ، مزید امتنان خواهد بود D-:

تعجیل در ارائه پاسخ، موجب مزید امتنان خواهد بود (نامه نگاری اداری را پاس بداریم!) Frozen Mind
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: samadi2050 ، AmericanHamid ، maaref ، frozen mind ، free_free ، najibi
(2011-04-27 ساعت 13:09)phoenix نوشته:  سلام دوستان مهاجرسرايي
امروز جواب ايميل منو هم دادند نامه دوم من هم نرسيده ولي گفتند كه 20 آپریل پست شده است.نگران نباشيد پست ماست ديگه. ايميل مجدد بزنيد جواب ميدن.Smile
يكي به ما بگه دقيقا چند روز قبل از مصاحبه بايد اونجا باشيم تا كارهاي پزشكي مون انجام بشه. ميگن براي بچه كوچيك بايد 3 روز قبل واكسن آبله بزنن.Sad

2011As25xxx آنکارا
دوست عزیز اون واکسن ابله نیست بلکه تست پوستی سل هست. ضمنا حدالقل 4 روز کاری قبل باید انکارا باشین . ضمنا تست پوستی روزهای پنجشنبه و یکشنبه انجام نمی شه .
موفق باشین

تشکر کنندگان: Hornet ، maaref ، najibi
من برای ماه جون کارنت شدم . زنگ زدم به kcc گفت نامه دوم را در تاریخ 12 آپریل ارسال کرده و اگه تا 4 هفته نرسید دوباره تماس بگیر تا با ایمیل برات بفرستیم
تشکر کنندگان: Hornet ، samadi2050 ، AmericanHamid ، maaref ، REZA1390 ، najibi
(2011-04-28 ساعت 20:05)Hornet نوشته:  دوستان عزیز
می توانم خواهش کنم یکی از دوستانی که اخیراً ابوظبی مصاحبه دارن، تصویر نامه دومش رو برام بفرسته ؟
میخوام بدونم در مورد مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه، به خصوص در مورد اسپانسر چی نوشته ؟

تعجیل در ارائه پاسخ، مزید امتنان خواهد بود D-:

با سلام ،درخواست Hornet عزیز درخواست ما نیز هست .مخصوصا اینکه اسپانسر باید جداگانه برای اعضای خانواده فرم I-134 را امضا کند یا نه ؟
با تشکر
شماره کیس: ***2011AS-27
تاریخ دریافت نامه قبولی:9 خرداد 89
تاریخ ارسال نامه اول :7 ژوئن 2010(17 خرداد 89)
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:9 آوریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: هنوز نیامده
تاریخ مصاحبه: June 21
تاریخ دریافت کلیرنس: 3 Agust
بعد از 44روز
تاریخ گرفتن ویزا:14و15 اگوست2011
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، Hornet ، maaref ، najibi
Question 
با سلام
دوستان چند تا سوال دارم لطفا اگر كسي ميدونه كمك كنه:
1-بنده روز چهارشنبه مصاحبه دارم بنظر شما روز دوشنبه وقت دكتر بگيرم و پروازم را روز يكشنبه بگيرم مشكلي پيش نمياد چون بايد بچه ام تست سل هم بده؟
2-آيا همه مدارك بايد به تائيد وزارت خارجه برسه از جمله كارت واكسيناسيون؟
3-از بچه 7 ساله هم آزمايش خون ميگيرن؟

4- بايد براي غير برنده اصلي هم سابقه كاري رزومه(cv) نوشته بشه؟

ممونم
تشکر کنندگان: maaref
با سلام

ما هم نامه دوممون به آدرس کانادا ( از ترس اینکه توسط پست ایران گم و گور نشه ) که خودمون داده بودیم رسید و خوشبختانه همه چیز ردیفه . Big Grin Big Grin Big Grin
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، zohreh36 ، sepinod ، Hornet ، satusa ، نگار 65 ، maaref ، REZA1390 ، tamanna ، aghdam ، samadi2050 ، najibi
دوستان سلام

ما هم در نهایت ناباوری نامه دوممون بعد از نزدیک دو ماه به آدرس منزلمون رسید و جالب این بود که ما فکر می کردیم به آدرس آمریکا که نامه ی اول فرستاده شده بود ارسال می شه و چون خیلی طول کشید یقین پیدا کرده بودیم که حتما گم شده تا اینکه دیروز نامه را دریافت کردیم.در نامه فقط زمان و تاریخ مصاحبه و اسامی نوشته شده و اینکه برای ادامه ی روند کار مطابق step 4که در سایت kccهست عمل کنید.
اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند. بگذار پایان تو را غافلگیر کند، درست مانند آغاز.
تشکر کنندگان: coming soon ، Hornet ، satusa ، نگار 65 ، maaref ، REZA1390 ، aghdam ، najibi
به کمک فوری احتیاج دارم
من دو تا فرزند دارم که بعد از قبولی متوجه شدم فرزند اولم ذر زمان ثبت نام جهت قرعه کشی بیشتر از 21 سال بوده ودرنتیجه فرم 230 را برای او نفرستادم حالا که نامه دوم برای مصاحبه (26 اردیبهشت تاریخ مصاحبه ) بدستم رسیده درانتهای نامه اسم فرزند اولم را که شامل او نمیشود (درحال حاضر 23 ساله است) ذکر شده ( beneficiaries) ولی فرزند دومم که 10 سال دارد ذکر نشده است برای سفارت در ابوظبی ایمیل فرستادم جوابی هنوز دریافت نکرده ام لطفا" پاسخ دهید

فرشته خانم،

حتما به کی سی سی و سفارت ایمیل بزن و موضوع رو براشون توضیح بده. من هم مشکلی تقریبا شبیه شما رو در مورد beneficiary داشتم. قبل از مصاحبه به کی سی سی و سفارت ایمیل زدم و اونها گفتن که به هر حال هر کس توی پرونده شما باشه بررسی میشه. روز مصاحبه هم تمام اطلاعات درست من رو داشتن و اشتباهشون هیچ مشکلی رو ایجاد نکرد.

لیلاخانم
همانطور که گفتم سفارت پاسخ کلی داده وکفته بچه های زیر 21 سال که ثبت نام اولیه (فرم شرکت در لاتاری) شده باشند در روز مصاحبه باید حضور ذاشته باشند اما من نگرانم چون یکی از دوستان نوشته بود (قسمت سفرنامه به ابوظبی)خانوادهای چهار نفری به دلیل عدم تثبت نام پسر 19 ساله انها کیسشان بسته شد حالا یک نامه در پاسخ سفارت فرستادم و اسامی سه نفری که ذر روز مصاحبه حضور داریم "اعلام کردم نظر شما چیست اگر کسی نظری دارد حتما"اعلام کند متشکرم 10 روز ذیگه مصاحبه دارم
تشکر کنندگان: maaref ، Hornet
(2011-05-03 ساعت 15:10)fereshteh نوشته:  به کمک فوری احتیاج دارم
من دو تا فرزند دارم که بعد از قبولی متوجه شدم فرزند اولم ذر زمان ثبت نام جهت قرعه کشی بیشتر از 21 سال بوده ودرنتیجه فرم 230 را برای او نفرستادم حالا که نامه دوم برای مصاحبه (26 اردیبهشت تاریخ مصاحبه ) بدستم رسیده درانتهای نامه اسم فرزند اولم را که شامل او نمیشود (درحال حاضر 23 ساله است) ذکر شده ( beneficiaries) ولی فرزند دومم که 10 سال دارد ذکر نشده است برای سفارت در ابوظبی ایمیل فرستادم جوابی هنوز دریافت نکرده ام لطفا" پاسخ دهید

فرشته خانم،

حتما به کی سی سی و سفارت ایمیل بزن و موضوع رو براشون توضیح بده. من هم مشکلی تقریبا شبیه شما رو در مورد beneficiary داشتم. قبل از مصاحبه به کی سی سی و سفارت ایمیل زدم و اونها گفتن که به هر حال هر کس توی پرونده شما باشه بررسی میشه. روز مصاحبه هم تمام اطلاعات درست من رو داشتن و اشتباهشون هیچ مشکلی رو ایجاد نکرد.

لیلاخانم
همانطور که گفتم سفارت پاسخ کلی داده وکفته بچه های زیر 21 سال که ثبت نام اولیه (فرم شرکت در لاتاری) شده باشند در روز مصاحبه باید حضور ذاشته باشند اما من نگرانم چون یکی از دوستان نوشته بود (قسمت سفرنامه به ابوظبی)خانوادهای چهار نفری به دلیل عدم تثبت نام پسر 19 ساله انها کیسشان بسته شد حالا یک نامه در پاسخ سفارت فرستادم و اسامی سه نفری که ذر روز مصاحبه حضور داریم "اعلام کردم نظر شما چیست اگر کسی نظری دارد حتما"اعلام کند متشکرم 10 روز ذیگه مصاحبه دارم
مواردی که باعث میشه برگه قرمز داده بشه
1 : متاهل باشی و مجرد ثبت نام کنی
2: مجرد باشی و متاهل ثبت نام گنی (البته یک مورد بود که نامزد بودن و بعد با هم ثبت نام کردن افیسر قبول کرده )
3: سهمیه کشور خودت نباشی
در مورد بچه زیر 21 سالی که در فرم هنگام ثبت نام وارد نکرده باشی مطمئن نیستم اما اینجوری که فهمیدم زمان ثبت نام هرکدام از قسمت ها رو انجوری که هستی ننویسی پروسه با مشکل مواجه میشه
اگر شما فرم های زمان ثبت نام رو دارین یه نگاهی بکنین و مطمئن بشین
امیدوارم مشکلی پیش نیادRolleyes
تشکر کنندگان: لیلا ج ، maaref ، aghdam ، Hornet ، sepinod ، najibi

فرشته خانم،

لیلاخانم

فرشته خانم،
اگر همه چیز صادقانه و مبتنی بر حقیقت باشه مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد.الان مشکل اینجاس که مطمئن نیستید که موقع ثبت نام اشتباه نکرده باشید. همونطور که گفتم شما ایمیل رو به سفارت بدید و همه چیز رو توضیح بدید. انشاالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: b!ta ، maaref ، Hornet ، najibi
(2011-05-03 ساعت 16:02)لیلا ج نوشته:  

فرشته خانم،

لیلاخانم

فرشته خانم،
اگر همه چیز صادقانه و مبتنی بر حقیقت باشه مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد.الان مشکل اینجاس که مطمئن نیستید که موقع ثبت نام اشتباه نکرده باشید. همونطور که گفتم شما ایمیل رو به سفارت بدید و همه چیز رو توضیح بدید. انشاالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد.

باید به شما دوستان اطلاع دهم که پسر بزرگم ثبت نام اولیه را انجام داده وهیچ اطلاعی هم از ان نداریم و نمی تونم مطمین باشم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان