کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2011-05-03 ساعت 22:11)fereshteh نوشته:  باید به شما دوستان اطلاع دهم که پسر بزرگم ثبت نام اولیه را انجام داده وهیچ اطلاعی هم از ان نداریم و نمی تونم مطمین باشم

با اعتماد بنفس و محکم پیش برید ،هر آنچه که لازم بوده رو (با توجه به صحبت دوستان)الان دیگه انجام دادید.همه چیز به آمادگی حضورتون تو روز مصاحبه بستگی داره .بی صبرانه منتظر دیدن ویزاتون هستیم
تشکر کنندگان: maaref ، REZA1390 ، coming soon ، Hornet ، aghdam ، najibi
(2011-05-04 ساعت 08:05)ارمان دیار نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 22:11)fereshteh نوشته:  باید به شما دوستان اطلاع دهم که پسر بزرگم ثبت نام اولیه را انجام داده وهیچ اطلاعی هم از ان نداریم و نمی تونم مطمین باشم

با اعتماد بنفس و محکم پیش برید ،هر آنچه که لازم بوده رو (با توجه به صحبت دوستان)الان دیگه انجام دادید.همه چیز به آمادگی حضورتون تو روز مصاحبه بستگی داره .بی صبرانه منتظر دیدن ویزاتون هستیم

تشکر کنندگان: Hornet
با تشکر از پاسخ شما دوستان. در مکاتباتی که با سفارت داشتم توجه من به اینکه اسم پسر 9ساله ام در نامه دوم ذکر نشده و در نامه بعدی هم اسامی 3 نفری که در روز مصاحبه حضور داریم اعلام کرده ام واصلا" به اشتباهمون در مورد پسر بزرگم اشاره نکرده ام البته فرم 230 را برای او نفرستاده ام ودر ضمن اسم او را هم در نامه مربوط به حضور در روز مصاحبه ننوشته ام فکر کردم که ببینم پاسخ سفارت به این نامه چیست و شاید بهتر ه که در مصاحبه تو ضیح بدهم شما چه نظری دارید؟
تشکر کنندگان: Hornet ، maaref
I have an interview with your office on May 16th but there is a problem with the latest documents that I have received (dated March 04-2011). I have a 9 years old son, .........., and I have filled the DS-230 form for him, but his name is not included as a beneficiary in the documents that I have received from the Kentucky center. I was wondering if you have his name on file and I should bring him with me for the interview.
پاسخ سفارت

Thank you for your email. Your spouse and children who were under the age of 21 years at the time you submitted your entry are required to appear at the time of interview.

Sincerely,

Communications Unit

U.S. Embassy Abu Dhabi

Thank you,

تشکر کنندگان: Hornet ، maaref ، samadi2050 ، najibi
نامه دوم منم رسید. همینجا تهران.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: samadi2050 ، Hornet ، najibi
نامه دوم من هنوز نرسیده. kcc میگه 12 اپریل ارسال کرده ولی هنوز خبری نیست.آیا باید به اداره پست مراجعه کنم؟در ضمن من 9 جون مصاحبه دارم
[quote='rayan.s' pid='95832' dateline='1296846720']
tamanna و namojdehi عزیز؛ به سوالاتتان در زیر جواب دادم:
دوستان مدارک مورد نیاز برای بردن به سفارت ایناست:
1-همراه داشتن اصل پاسپورت + یک نسخه کپی از تمام صفحات
2-همرا داشتن اصل شناسنامه + ترجمه آن + یک نسخه کپی از تمامی صفحات شناسنامه + یک نسخه کپی از ترجمه شده آن
3-همراه داشتن اصل مدرک ازدواج یا طلاق + ترجمه آنها + دو نسخه کپی از تمام صفحات آنها + دو نسخه کپی از ترجمه آنها
4-همراه داشتن اصل آخرین مدرک تحصیلی در صورت دارا بودن مدارک فوق دیپلم به بالا + دیپلم که برابر 12 سال تحصیل (برای ایران دیپلم + پیش دانشگاهی) + ترجمه های این مدارک یا در صورت نداشتن دیپلم گواهی 2 سال سابقه کار معتبر و مورد قبول
5-همراه داشتن اصل کارت پایان خدمت یا معافی + ترجمه آن
6- همراه داشتن نامه دوم و در صورت عدم دریافت نامه دوم پیرینت جواب ایمیل KCC که در آن روز مصاحبه مشخص شده
7-ترجیهاً 6 قطعه عکس 5*5
8-گواهی عدم سوء سابقه که البته برای ایرانیان نیازی نیست
9-گواهی آزمایشات پزشکی + کارت بین المللی واکسیناسیون انستیتو پاستور

اینم ایمیل سفارت آنکاراست :
webmaster_ankara@state.gov
اینم ایمیل سفارت ابوظبی:
[/quote

ببخشید من یه سوال دارم. برای ارسال مدارک به سفارت چند نسخه کپی باید بفرستم؟ آیا اینهایی کهه نوشتین دو سری باید دو سری بفرستم؟
من مدارکم را که ترجمه کردم دارالترجمه یه کپی ضمیمه کرده و همه را با هم منگنه کرده، آیا میتونم از روی همونها کپی بگیرم یا باید دوباره بدم دارالترجمه کپی برابر اصل بزنه و مهر قضایی و خارجه میخواد؟
(2011-05-06 ساعت 13:26)obama نوشته:  نامه دوم من هنوز نرسیده. kcc میگه 12 اپریل ارسال کرده ولی هنوز خبری نیست.آیا باید به اداره پست مراجعه کنم؟در ضمن من 9 جون مصاحبه دارم

دوست عزیز به نظرم نامه دوم اطلاعات خاصی نمیده که شما از نرسیدنش نگران باشی.
من الان امکان اسکن نامه خودمو ندارم ولی اگه شما این عبارت رو تو گوگل سرچ کنی کلی نمونه نامه دوم افراد مختلف رو براتون میاره.
"please follow instructions provided in stpe 4 at"
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: samadi2050 ، Hornet ، najibi
با سلام به همه دوستان
مي خواستم سوال كنم از دوستاني كه مدارك مصاحبه رو جديدا براي سفارت انكارا پست كردن، با چه پستي ارسال كردن؟ممنون از راهنماي.
به اميد ويزاي بدون كليرنس يا كليرنس زود هنگام براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Hornet ، coming soon ، maaref ، Linspire
(2011-05-07 ساعت 09:57)REZA1390 نوشته:  با سلام به همه دوستان
مي خواستم سوال كنم از دوستاني كه مدارك مصاحبه رو جديدا براي سفارت انكارا پست كردن، با چه پستي ارسال كردن؟ممنون از راهنماي.

سلام
ما مدارک را روز پنج شنبه مورخ 8اردیبهشت با پست دی اچ ال به آنکارا ارسال کردیم و هزینه ی آن هم یکصد هزارتومان شد البته نرخ هشتاد و پنج هزارتومانی هم داشت که ما ترجیح دادیم گزینه ی اول را انتخاب کنیم.
پیروز باشید
اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند. بگذار پایان تو را غافلگیر کند، درست مانند آغاز.
تشکر کنندگان: Hornet ، coming soon ، REZA1390 ، maaref ، najibi
من اخرای فروردین از دی اچ ال شهرک غرب فرستادم شد 58 تومان
البته زیر 500 گرم بود
تشکر کنندگان: Hornet ، coming soon ، REZA1390 ، maaref ، najibi
(2011-05-07 ساعت 09:57)REZA1390 نوشته:  با سلام به همه دوستان

---------------------------------------------------------
با سلام
با ارمكس 29500 تومان
موفق باشيد
تشکر کنندگان: coming soon ، Hornet ، najibi
با سلام و تشکر از همه.
من یه سوال آسون دارم. گشتم ولی جواب مشخصی براش پیدا نکردم. من تازه کارنت شدم میخواستم بدونم این مدارکی که باید برای مصاحبه ببریم. اونایی که کپی میخواد حتما باید کپی برابر اصل باشه؟ یعنی اصولا کپی معمولی اونجا قابل قبول هست یا نه؟ اصلا این کپی ها باید از اصل مدارک باشه یا از ترجمشون؟ مرسی
تشکر کنندگان: maaref ، najibi
(2011-05-13 ساعت 22:59)dalton نوشته:  با سلام و تشکر از همه.
من یه سوال آسون دارم. گشتم ولی جواب مشخصی براش پیدا نکردم. من تازه کارنت شدم میخواستم بدونم این مدارکی که باید برای مصاحبه ببریم. اونایی که کپی میخواد حتما باید کپی برابر اصل باشه؟ یعنی اصولا کپی معمولی اونجا قابل قبول هست یا نه؟ اصلا این کپی ها باید از اصل مدارک باشه یا از ترجمشون؟ مرسی
دوست عزيز مدارك ترجمه شده كه خودشون تاييده وزارت خارجه ودادگستر ي رو دارن وضمييه انها كپي مدرك هم هست لذا همون ترجمه ها باكپي مدرك كافيه

(2011-05-13 ساعت 22:59)dalton نوشته:  با سلام و تشکر از همه.
دوست عزيز مدارك ترجمه شده كه خودشون تاييده وزارت خارجه ودادگستر ي رو دارن وضمييه انها ترجمه مدرك هم هست لذا همون ترجمه ها باكپي مدرك كافيه

تشکر کنندگان: maaref ، najibi
دوستای عزیزی که نامه دوم رو دریافت کردن میشه بگن کی نامه رسیده؟
kcc به من گفته که ۱۵ آوریل نامه رو فرستاده ولی تا الان که ۱۴ می هستش یعنی ۱ ماه هیچ خبری نیست.
تشکر کنندگان: coming soon ، maaref ، Hornet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان