کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام ، دوستان خيلي نگران نباشيد ، من هم همون جواب قبلي رو در پاسخ به ايميلي كه براشون اخيراً فرستاده بودم گرفتم . به نظرم مي خوان خلاصه مارو تا فرستاده شدن نامه دوم اگر برسه زجر كش كنن :

Thank you for your inquiry,
You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.
The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.
The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.
The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. However, for security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information of your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY).
تشکر کنندگان:
سلام
من مدارک و فرمهامو با DHL برای KCC فرستادم و بعد از رسیدن مدارک این جوابو دادن:
Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/...1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام بچه‌ها خوبین؟چند روزی سرم خیلی‌ شلوغ بود،به نامه بنده هم که دقیقا مثل متن نمیدونم یکی‌ از بچه‌ها که بهش جواب داده بودند نامت رسیده زده بودم،همون پاسخ مسخره نداشتن کیس نامبر را اعلام کردند میتونستند بگن نامت اومده فقط همین،یعنی‌ همین را هم از ما دریغ میکنند متاسفانه،یعنی‌ ما کاملا براشون گمنام هستیم،و من دارم یواش یواش به این نتیجه میرسم که اونها دست دستی‌ این نامه‌ها رو نفرستادند یعنی‌ یه تعدادی را رندوم نامه فرستادند با خودشون میگن خیلی‌‌هاشون نمی‌فهمند و خود به خود خیلی‌ها لازم نیست مصاحبه بشند،اما دیدند انگار این بار تعداد کسانی‌ که فهمیدند و دنبال نامشون هستند خیلی‌ زیاده،این هم به نظر من یک راه برای دور زدن ما هاست متاسفانه،خیلی‌ دوست داشتم یه نامه میزدم و هر چی‌ دلم میخواست و لایقش بودند را نثارشون می‌کردم،من اصلا نه تو خط آمریکا بودم نه چیزی،الکی‌ اعصاب ما‌ها ریختند به هم،من فهمیدم که ادعای عدالت و حق انسانیت و همه اینها که تبلیغشو میشنویم الکیه،پس الکی‌ اینقدر حرص نخورید دوستان من،میستیم ببینیم خودشون میخواهند چه غلطی بکنند،دیگه از ایمیل زدن و شنیدن پاسخ هایی که همشو شنیدیم و حفظیم هیچ انتظاری نداشته باشید،نشستند اونجا به ریش ما میخنددند خونسرد باشید دوست‌های من،فقط همین

برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
دوستان به من هم جواب تکراری دادند که نبود کسی نامبر دخالتی در روند پروندتون نداره!!! به نظرم فقط باید منتظر ماند، اونا خودشون می دونند دارند چی کار می کنند.
تشکر کنندگان:
یه مساله دیگه هم که هست اینه که الان ۲۱ روز از ۱ اگوست می‌گذره اگه فرض را بر این بگیریم که اینها مدارک دریافتی را که فکر می‌کنم زودترینش ۴ اگوست بهشون رسیده باشه راه شروع به بررسی‌ کرده باشند لااقل باید تا الان یا نهایتاً تا دو هفته دیگه یکی‌ از ما‌ها نامه را بگیره اگه کیس نامبر اینقدر مهمه که اصلا به ما جواب نمیداند پس باید زودتر نامه را برای ما بفرستند،ولی‌ میبینیم که کماکان همه شرایطمون عین هم است،مگه بررسی‌ یه پروندهٔ چقدر طول میکشه؟اونها که ماشالله کاری هستند از زیر کار مثل ما ایرانیها در نمیرند،پس مطمئن باشید اگه تا همین چند وقت هیچ کس تو این سایت نامه نگیره مساله کاملا بودار است
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
(2010-08-21 ساعت 08:32)alisarshar نوشته:  سلام
من مدارک و فرمهامو با DHL برای KCC فرستادم و بعد از رسیدن مدارک این جوابو دادن:
Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/...1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

علی جان

دوست عزیز ، این ایمیل اتوماتیک هستش که بلافاصله بعد از ایمیل ارسال ایمیتون برای شما میاد ، درواقع زیر 5 ثانیه. اگر دقت بفرمایید ، میگه این ایمیل اتوماتیک هستش و به آن جواب ندهید.

اما ، جوابی که بعداً میاد ، باز هم جواب کلیشه ای اتوماتیک هستش که بعد از 4-3 روز دریافت میکنی.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alisarshar
(2010-08-21 ساعت 09:27)farnaz82 نوشته:  سلام بچه‌ها خوبین؟چند روزی سرم خیلی‌ شلوغ بود،به نامه بنده هم که دقیقا مثل متن نمیدونم یکی‌ از بچه‌ها که بهش جواب داده بودند نامت رسیده زده بودم،همون پاسخ مسخره نداشتن کیس نامبر را اعلام کردند میتونستند بگن نامت اومده فقط همین،یعنی‌ همین را هم از ما دریغ میکنند متاسفانه،یعنی‌ ما کاملا براشون گمنام هستیم،و من دارم یواش یواش به این نتیجه میرسم که اونها دست دستی‌ این نامه‌ها رو نفرستادند یعنی‌ یه تعدادی را رندوم نامه فرستادند با خودشون میگن خیلی‌‌هاشون نمی‌فهمند و خود به خود خیلی‌ها لازم نیست مصاحبه بشند،اما دیدند انگار این بار تعداد کسانی‌ که فهمیدند و دنبال نامشون هستند خیلی‌ زیاده،این هم به نظر من یک راه برای دور زدن ما هاست متاسفانه،خیلی‌ دوست داشتم یه نامه میزدم و هر چی‌ دلم میخواست و لایقش بودند را نثارشون می‌کردم،من اصلا نه تو خط آمریکا بودم نه چیزی،الکی‌ اعصاب ما‌ها ریختند به هم،من فهمیدم که ادعای عدالت و حق انسانیت و همه اینها که تبلیغشو میشنویم الکیه،پس الکی‌ اینقدر حرص نخورید دوستان من،میستیم ببینیم خودشون میخواهند چه غلطی بکنند،دیگه از ایمیل زدن و شنیدن پاسخ هایی که همشو شنیدیم و حفظیم هیچ انتظاری نداشته باشید،نشستند اونجا به ریش ما میخنددند خونسرد باشید دوست‌های من،فقط همین
میشه بپرسم شما چی‌ فرستادید که این جوابو گرفتید؟اونم بدون کیس نامبر؟
[/quote]

سلام دوستان
خونسردی رو حفظ کنید. همه این جواب هایی که ماها دریافت می کنیم از قبل آماده است و اپراتور با خوندن ایمیل ما فقط جواب را انتخاب می کند.
برای مثال اگر شما دو تا سوال متفاوت در یک ایمیل بپرسید، فقط یک جواب دریافت خواهید کرد. مثلا من در یک ایمیل در یک جمله پرسیده بودم که "آیا فرم ها قابل قبول هستند، چون کیس نامبر من برای اکتبر کارنت شده است." و اونها جوابی رو ارسال کرده بودند که مهمتر بود برای من: یعنی زمان مصاحبه من را اعلام کردند. در حالیکه من اصلا در سوال نپرسیده بودم زمان مصاحبه من چه تاریخی است.

حالا اگر در یک ایمیل بیاییم و درددل کنیم براشون، بی ربط ترین جواب ممکن رو دریافت خواهیم کرد.
بنابراین انتظار نداشته باشید دقیقا پاسخ متناسب با ایمیل دریافت کنید.

و در باره اون جواب، همونطور که میبینید اون حواب اتوماتیکی هست که به هر ایمیل دریافتی داده میشه.

اما نکته ای دیگه که به خاطرم رسید: حدس من این است که: با توجه به اینکه کی سی سی همه اش داره اعلام می کنه که نداشتن کیس نامبر مانعی نیست و پرونده شما در جریان است، هیچ بعید نیست که بدون اینکه کیس نامبر را به شما اعلام کنند در جواب یکی از نامه های شما زمان مصاحبه را اعلام کنند. یعنی اینکه اونها میدونند که شماره کیس شما چه تاریخی کارنت میشه، و بدون اعلام آن به شما، پرونده شما را جلو می برند. و بالاخره در جواب یکی از ایمیل های شما تاریخ مصاحبه را به شما اعلام می کنند (که معمولا دو تا 3 ماه قبل از مصاحبه است تا زمان کافی داشته باشید.) بعد هنگام مصاحبه که شخص برنده را ملاقات کردند کیس نامبر را به او اعلام می کنند. در واقع نامه را به برنده تحویل می دهند. نهایت امنیت و راستی آزمایی. اگر این حدس به واقعیت نزدیک باشد شما باید متوسط هر دو هفته یک بار یک ایمیل به کی سی سی بزنید و در یک جمله بپرسید تاریخ مصاحبه من چه زمانی است؟
باید منتظر ماند و دید این سناریوی خودداری کی سی سی از اعلام شماره کیس به چه فرجامی خواهید رسید!
تشکر کنندگان: alirezagh ، sorooshii ، مونیکا ، boshra
دوستان عزیز؛ این کامنت های ناامید کننده از شما بعیده، من وضعیت تک تک شما رو درک می کنم چون منم دقیقا همین شرایط رو دارم، اما در نظر بگیرید همیشه برای رسیدن به خواستمون یا آرزو هامون یه راه صاف وجود نداره، خیلی ها هستند که الان دوست دارند جای ما باشند، من تاپیک های گذشته رو که می خوندم افرادی رو می دیدم که سالهاست دارند شرکت می کنند اما هرگز برنده نشدند، بعلاوه توی این پروسه هرکس در یک بخش ممکنه گیر کنه، یه نفر ممکنه کیس نامبر داشته باشه و زود هم بره مصاحبه اما کلیرنسش ماه ها طول بکشه و مثل ما هر روز بیاد سایت رو چک کنه. این رو هم نباید فراموش کرد اگه KCC برای ما برنامه ای نداشت دلیلی نداره که اسم ما رو برنده اعلام می کرد، پس برنامه وجود داره فقط ما داریم عجله می کنیم.
در کل می خوام بگم ما باید قوی باشیم و یکم صبور و یکمی هم توکلمون رو بیشتر کنیم.
تشکر کنندگان: farnaz82 ، sorooshii ، مونیکا ، taraneh@mini
ممنونم user جان از پاسخت اما من فکر می‌کنم اپراتور هم اونجا ننشسته و اینها همش سر کاریه،اون جواب دوم را هم کامپیوتر میده مگر اینکه همه اطلاعات را داده باشیم،اگه یه آدم اون پشت نشسته باشه اینقدر جواب‌های چرت نمیده هر چند که جواب هاش از قبل آماده باشه،خیلی‌ بی‌ ربط جواب میده خارج از موضوع و همین آدم را ناراحت میکنه،اگر میگفتند جواب نمیدیم تا فلان تاریخ که پروندهٔ‌ها کاملا برسی‌ بشه ما هم همون جور که تا اول اگوست صبر کردیم باز هم صبر میکردیم،متاسفانه جواب‌هاشون اصلا عادی نیست

اگر فرض بگیریم که اونها میدونند ما کارنت نیستیم هم عزیز،و پاسخ ما رو نمیدند به نظرم نمی‌تونه صحیح باشه یعنی‌ ما همه که نامه نگرفتیم انقدر شانسکی شانسکی نامه نگرفتیم انقدر شانسکی شانسکی هممون هم شماره هامون بالاست؟بالاخره تو اینجا باید حداقل یک نفر جواب درست و حسابی‌ بگیره،دقیقا مشکل ما همین بی‌ برنامگی و بی‌ نظمی اونهاست اگه می‌دونستیم یا میدیدیم یه نفر کارش جریان افتاده ما هم خیالمون راحت میشد فعلا که به نظرم باید صبر کنیم ببینیم اون خوش شانس تو بین ما کیه یا اصلا هست که نامه بهش برسه؟

(2010-08-21 ساعت 09:55)alirezagh نوشته:  دوستان عزیز؛ این کامنت های ناامید کننده از شما بعیده، من وضعیت تک تک شما رو درک می کنم چون منم دقیقا همین شرایط رو دارم، اما در نظر بگیرید همیشه برای رسیدن به خواستمون یا آرزو هامون یه راه صاف وجود نداره، خیلی ها هستند که الان دوست دارند جای ما باشند، من تاپیک های گذشته رو که می خوندم افرادی رو می دیدم که سالهاست دارند شرکت می کنند اما هرگز برنده نشدند، بعلاوه توی این پروسه هرکس در یک بخش ممکنه گیر کنه، یه نفر ممکنه کیس نامبر داشته باشه و زود هم بره مصاحبه اما کلیرنسش ماه ها طول بکشه و مثل ما هر روز بیاد سایت رو چک کنه. این رو هم نباید فراموش کرد اگه KCC برای ما برنامه ای نداشت دلیلی نداره که اسم ما رو برنده اعلام می کرد، پس برنامه وجود داره فقط ما داریم عجله می کنیم.
در کل می خوام بگم ما باید قوی باشیم و یکم صبور و یکمی هم توکلمون رو بیشتر کنیم.

حرفت را قبول دارم دوست عزیز،من قبول دارم که ما باید خیلی‌ راه سختی را بریم جلو،من خودم کلا آدم نا‌ امیدی نیستم اما مساله فقط همین جواب‌های چرت و پرتی است که به ما میدند کاش اصلا جوابمونو نمیدادند اینجوری به خدا بهتر بودSad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
بعضی از دوستان ، انگار با کی سی سی رابطه بهتری دارند و جواب رو در رو و مسقیم بهشون میدن ، مثل silia , taraneh@mini از این دوستان تقاضا میشه که ارتباطشون را با کی سی سی قطع نکنند Smile

من که دیگه بیخیال شدم. فقط 3-2 روزی یکبار ایمیل را چک میکنم . اگر خبری بود ، به دوستان اطلاع میدم بلا فاصله. منظورم از خبر اینکه، اگر ایمیلی خودشون زدن مثلاً ، وگرنه جواب آخر ایمیل را هم دادند که اتوماتیک بود.

ضمن اینکه 3-2 روزی یکبار هم باید از مستخدم مجتمع بپرسم ، احیاناً بسته ای ، پاکتی را تو خیابان و توی جوی آب ندیده ، لای دار و درختی ، زیر ماشینی و ....

یه نمیچه امیدی هم دارم اینکه ، توی ویزا بولتن ماه بعد (23-22 روز دیگه مثلاً ) ، این کی سی سی ها عقل کنند و 2 خط بنویسند که ما داریم همچنین .... می کنیم ونگران نباشید ای کل دنیا.

خدایی ، اگر یکم خرد و .... داشتند ، 3-2 خط خیلی قشنگ و واضح و .. توی ویزا بولتنی که منتشر شد مینوشتن که آقا کسانی که کیس نامبر ندارند ، ما روند کاریمون اینجوری هستش. معلومه که خودشون هم برنامه خاصی ندارند ، گفتند بهم که فعلاً ما بخواهیم از اینها که فرم هاشون بیاد ، بعد ببینیم چه میشه ، خدا کریمه Smile

یکار دیگه هم اینا میتونستن بکنند، بگن ای برندگان بدون کیس نامبر ، جهت اطلاع از روند بررسی پرونده خود و نقایص و نیز تاریخ ارسال مجدد نامه ، به لینک زیر مراجعه کرده و با وارد کردن "کانفرمیشن نامبر" و .... از آن مطلع شوید. اینکه دیگه امنیتی نیستش که ، مثل چک کردن برنده شدنمون می ماند. حداقل اینکه بگن ، مدارک رسیده ، کامل هستش، نیستش، کی نامه می فرستید ، اگر نرسید چیکار کنید و ....
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: farnaz82 ، alirezagh
سلام به همه دوستان عزيز
من منتظرم آقاي وكيل از تعطيلات تابستانيشون برگردن.هروقت برگشت يقه آقاي وكيل گرامي رو ميچسبم.
بچه ها فقط سعي كنين به اعصابتون مسلط باشين.
همه ما همين وضعيتو داريم،و اگه قرار باشه مرتب انرژي منفي به خودمون و ديگران بديم ديگه فاتحه هممون خوندس.
پس خواهشي كه از دوستان دارم اينه كه بجاي اينهمه منفي گرايي كمي مثبت فكر كنين و انرژي مثبت به همديگه بديم.

بابا شماها چرا خودتونو دست كم گرفتين؟ توي بزرگترين قرعه كشي دنيا برنده شدين.مطمئن باشين كه دير يا زود ما هم مثل همه اونايي كه نامه رو گرفتن ميريم مصاحبه و ويزا ميگيريم و آيندمون رو ميسازيم.
قبول دارم كه بدون استرس نيست.بخدا منم استرس دارم ولي بهتره بجاي اينكه كاري كنيم كه تا روز مصاحبه ضعف اعصاب بگيريم و آخر سر هم ما رو رواني تشخيص بدن و دست از پا درازتر برگرديم،به فكر زندگي اي باشيم كه پيش رومونه و با اعتماد بنفس هر چه بيشتر به پيش بريم.

ok?????
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: alirezagh ، مونیکا ، User ، taraneh@mini
(2010-08-21 ساعت 09:27)farnaz82 نوشته:  سلام بچه‌ها خوبین؟چند روزی سرم خیلی‌ شلوغ بود،به نامه بنده هم که دقیقا مثل متن نمیدونم یکی‌ از بچه‌ها که بهش جواب داده بودند نامت رسیده زده بودم،همون پاسخ مسخره نداشتن کیس نامبر را اعلام کردند میتونستند بگن نامت اومده فقط همین،یعنی‌ همین را هم از ما دریغ میکنند متاسفانه،یعنی‌ ما کاملا براشون گمنام هستیم،و من دارم یواش یواش به این نتیجه میرسم که اونها دست دستی‌ این نامه‌ها رو نفرستادند یعنی‌ یه تعدادی را رندوم نامه فرستادند با خودشون میگن خیلی‌‌هاشون نمی‌فهمند و خود به خود خیلی‌ها لازم نیست مصاحبه بشند،اما دیدند انگار این بار تعداد کسانی‌ که فهمیدند و دنبال نامشون هستند خیلی‌ زیاده،این هم به نظر من یک راه برای دور زدن ما هاست متاسفانه،خیلی‌ دوست داشتم یه نامه میزدم و هر چی‌ دلم میخواست و لایقش بودند را نثارشون می‌کردم،من اصلا نه تو خط آمریکا بودم نه چیزی،الکی‌ اعصاب ما‌ها ریختند به هم،من فهمیدم که ادعای عدالت و حق انسانیت و همه اینها که تبلیغشو میشنویم الکیه،پس الکی‌ اینقدر حرص نخورید دوستان من،میستیم ببینیم خودشون میخواهند چه غلطی بکنند،دیگه از ایمیل زدن و شنیدن پاسخ هایی که همشو شنیدیم و حفظیم هیچ انتظاری نداشته باشید،نشستند اونجا به ریش ما میخنددند خونسرد باشید دوست‌های من،فقط همین
[/quote]

(2010-08-21 ساعت 09:54)User نوشته:  سلام دوستان
خونسردی رو حفظ کنید. همه این جواب هایی که ماها دریافت می کنیم از قبل آماده است و اپراتور با خوندن ایمیل ما فقط جواب را انتخاب می کند.
برای مثال اگر شما دو تا سوال متفاوت در یک ایمیل بپرسید، فقط یک جواب دریافت خواهید کرد. مثلا من در یک ایمیل در یک جمله پرسیده بودم که "آیا فرم ها قابل قبول هستند، چون کیس نامبر من برای اکتبر کارنت شده است." و اونها جوابی رو ارسال کرده بودند که مهمتر بود برای من: یعنی زمان مصاحبه من را اعلام کردند. در حالیکه من اصلا در سوال نپرسیده بودم زمان مصاحبه من چه تاریخی است.

حالا اگر در یک ایمیل بیاییم و درددل کنیم براشون، بی ربط ترین جواب ممکن رو دریافت خواهیم کرد.
بنابراین انتظار نداشته باشید دقیقا پاسخ متناسب با ایمیل دریافت کنید.

و در باره اون جواب، همونطور که میبینید اون حواب اتوماتیکی هست که به هر ایمیل دریافتی داده میشه.
.....

باید منتظر ماند و دید این سناریوی خودداری کی سی سی از اعلام شماره کیس به چه فرجامی خواهید رسید!

من هم با نظر User موافقم.
درسته كه اونا جواب هاي از قبل آماده دارند ولي به اين معني نيست كه اتوماتيك پاسخ مياد.
من خودم هم قبلا كه مكاتبه كرده بودم و چند تا سوال كاملا متفاوت در يك ايميل پرسيده بودم تقريبا جوابها رو داده بودند. اگه اين جوابها اتوماتيك تهيه شده بود امكان نداشت اونجوري پاسخ بدن. ضمن اينكه اونا متناسب با سوالتون از بين پاسخ هاي آماده بهتون پاسخ ميدن. حالا معلومه وقتي سوالات با جوابهاي آماده اونا تطابقي نداشته باشه يه جواب پرت و پلا ميدن. روزانه هزاران ايميل از سراسر دنيا دريافت ميكنن و نميشه هر كارمندي مطابق با سليقه و نوشتار خودش پاسخ ايميل ها رو تايپ كنه. اگه مي خواستن اينكار رو بكنن بايد براي هر جواب حداقل يكماه مثل اداره مهاجرت كانادا صبر ميكرديم.
استرستون قابل دركه ولي كمي دندون رو جيگر بگذاريد مشكل همه حل ميشه.

تشکر کنندگان:
(2010-08-21 ساعت 11:32)silia نوشته:  سلام به همه دوستان عزيز
من منتظرم آقاي وكيل از تعطيلات تابستانيشون برگردن.هروقت برگشت يقه آقاي وكيل گرامي رو ميچسبم.
بچه ها فقط سعي كنين به اعصابتون مسلط باشين.
همه ما همين وضعيتو داريم،و اگه قرار باشه مرتب انرژي منفي به خودمون و ديگران بديم ديگه فاتحه هممون خوندس.
پس خواهشي كه از دوستان دارم اينه كه بجاي اينهمه منفي گرايي كمي مثبت فكر كنين و انرژي مثبت به همديگه بديم.

بابا شماها چرا خودتونو دست كم گرفتين؟ توي بزرگترين قرعه كشي دنيا برنده شدين.مطمئن باشين كه دير يا زود ما هم مثل همه اونايي كه نامه رو گرفتن ميريم مصاحبه و ويزا ميگيريم و آيندمون رو ميسازيم.
قبول دارم كه بدون استرس نيست.بخدا منم استرس دارم ولي بهتره بجاي اينكه كاري كنيم كه تا روز مصاحبه ضعف اعصاب بگيريم و آخر سر هم ما رو رواني تشخيص بدن و دست از پا درازتر برگرديم،به فكر زندگي اي باشيم كه پيش رومونه و با اعتماد بنفس هر چه بيشتر به پيش بريم.

ok?????
سیلیا جون 100% باهات موافقم
تشکر کنندگان:
سلام به همه.من اصلا هیچ میلی به کی سی سی نفرستادم.چون می دونم که بدون کیس نامبر هیچ جواب قاطعی نمی گیرم و فقط اعصاب عزیزمو خدشه دار می کنم:دی.فقط الان تنها کاری که دارم می کنم جمع آوری اطلاعات تو مهاجرسرا در مورد همه چیه.و شاید اگه اینو بگم خندتون بگیره.من اونقدر خودمو دارم اونجا می بینمو اصلا دیگه دنبال اینم که کدوم ایالت می خوام برم.کدوم دانشگاه.کتابای تافلو گرفتمو دارم می خونم و حتی اپسیلونی نگران نیستم و فقط دارم از قانون جذب استفاده می کنم و کیس نامبر که هیچ چی خود کی سی سی هم اگه نداشته باشم:دی بازم امید وارم که می رم سر وقتش.تازه از خدامه که اون ته تها مصاحبه شم که لیسانس پرستاریمو بگیرم و دارم از الان اطلاعات می گیرم واسه خریدن طرحم.نامه ام سر وقتش می یاد که ترجیح می دم یک سال دیگه باشه.حالا وقتی نامم اومد این پستو بخونید ببینید قانون جذب چیکار می کنه.
ولی ایشالا که نامه همتون زودتر از من می یادو اونجا می بینمتون:پی.
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: silia ، User
سلام دوستان چرا این همه پیچ در پیچش میکنند ما که نمیدنستیم که برنده شدیم . اگر نامه رسیده بود که نمیرفتیم ۱ آگوست سایت رو چک کنیم اونجا که رفتیم اون ۱۸ رقم کانفر ... رو و تاریخ رو با روز و ماه و سال و اسم و فامیلی رو نوشتیم میتونستن بگن شما برنده شدید میمردن کیس رو هم اعلام کنند . بعد وقتی‌ میگیم ما ایرانی‌‌ها درصد هوشمون از همه جای دنیا بالا تر هست .... ۱ دلیلی داره . من اگر کارم ردیف شد باید برم تو همین کی سی‌ سی‌ مشغول به‌ کار بشم تا این همه مردم دنیا اذیت .... شوخی‌ کردم.
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان