کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-08-21 ساعت 12:12)taraneh@mini نوشته:  سلام به همه.من اصلا هیچ میلی به کی سی سی نفرستادم.چون می دونم که بدون کیس نامبر هیچ جواب قاطعی نمی گیرم و فقط اعصاب عزیزمو خدشه دار می کنم:دی.فقط الان تنها کاری که دارم می کنم جمع آوری اطلاعات تو مهاجرسرا در مورد همه چیه.و شاید اگه اینو بگم خندتون بگیره.من اونقدر خودمو دارم اونجا می بینمو اصلا دیگه دنبال اینم که کدوم ایالت می خوام برم.کدوم دانشگاه.کتابای تافلو گرفتمو دارم می خونم و حتی اپسیلونی نگران نیستم و فقط دارم از قانون جذب استفاده می کنم و کیس نامبر که هیچ چی خود کی سی سی هم اگه نداشته باشم:دی بازم امید وارم که می رم سر وقتش.تازه از خدامه که اون ته تها مصاحبه شم که لیسانس پرستاریمو بگیرم و دارم از الان اطلاعات می گیرم واسه خریدن طرحم.نامه ام سر وقتش می یاد که ترجیح می دم یک سال دیگه باشه.حالا وقتی نامم اومد این پستو بخونید ببینید قانون جذب چیکار می کنه.
ولی ایشالا که نامه همتون زودتر از من می یادو اونجا می بینمتون:پی.

آفرين ترانه جان
به اين ميگن روحيهSmile
من با جذب كاملا موافقم ،همونطور كه با قانون جذب برنده شدم همونطورم ميخوام جذب كنم كه واقعا رفتنيم.البته به آمريكا نه اون دنياTongue
بچه ها شما ها هم اين كارو بكنين.از الان فكر كنين دارين ميرين.فكر كنين الان كيس نامبر دارين و مثل بقيه دوستان كاراتون روتين داره پيش ميره.

خودتونو توي اون موقعيت فرض كنين.فكر كنين اگه اون طوري بود الان چيكار ميكردين؟زبانتون ضعيفه؟برين آموزشگاه ثبت نام كنين.
واكسن نزدين؟برين بزنين اوليشو شروع كنين.
نميدونين كدوم ايالت برين؟تحقيق كنين و خودتونو آماده كنين براي همون ايالت دلخواهتون.
سخت نيست فقط يه كم بايد به اعصابمون مسلط باشيم و قوه تخيلمون رو قوي كنيم.
حتي از الان لباسهايي رو كه ميخواين توي امريكا بپوشين انتخاب كنين.Big Grin

شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: taraneh@mini
سلام ببیند کار ما به کجا کشیده که باید بریم سراغ متا فیزیک و به کائنات .... دل ببندیم با بی‌خیال از خیر این آمریکا گذشتیم داشتیم زندگیمونو میکردیما .....
(2010-08-21 ساعت 12:38)silia نوشته:  
(2010-08-21 ساعت 12:12)taraneh@mini نوشته:  سلام به همه.من اصلا هیچ میلی به کی سی سی نفرستادم.چون می دونم که بدون کیس نامبر هیچ جواب قاطعی نمی گیرم و فقط اعصاب عزیزمو خدشه دار می کنم:دی.فقط الان تنها کاری که دارم می کنم جمع آوری اطلاعات تو مهاجرسرا در مورد همه چیه.و شاید اگه اینو بگم خندتون بگیره.من اونقدر خودمو دارم اونجا می بینمو اصلا دیگه دنبال اینم که کدوم ایالت می خوام برم.کدوم دانشگاه.کتابای تافلو گرفتمو دارم می خونم و حتی اپسیلونی نگران نیستم و فقط دارم از قانون جذب استفاده می کنم و کیس نامبر که هیچ چی خود کی سی سی هم اگه نداشته باشم:دی بازم امید وارم که می رم سر وقتش.تازه از خدامه که اون ته تها مصاحبه شم که لیسانس پرستاریمو بگیرم و دارم از الان اطلاعات می گیرم واسه خریدن طرحم.نامه ام سر وقتش می یاد که ترجیح می دم یک سال دیگه باشه.حالا وقتی نامم اومد این پستو بخونید ببینید قانون جذب چیکار می کنه.
ولی ایشالا که نامه همتون زودتر از من می یادو اونجا می بینمتون:پی.

آفرين ترانه جان
به اين ميگن روحيهSmile
من با جذب كاملا موافقم ،همونطور كه با قانون جذب برنده شدم همونطورم ميخوام جذب كنم كه واقعا رفتنيم.البته به آمريكا نه اون دنياTongue
بچه ها شما ها هم اين كارو بكنين.از الان فكر كنين دارين ميرين.فكر كنين الان كيس نامبر دارين و مثل بقيه دوستان كاراتون روتين داره پيش ميره.

خودتونو توي اون موقعيت فرض كنين.فكر كنين اگه اون طوري بود الان چيكار ميكردين؟زبانتون ضعيفه؟برين آموزشگاه ثبت نام كنين.
واكسن نزدين؟برين بزنين اوليشو شروع كنين.
نميدونين كدوم ايالت برين؟تحقيق كنين و خودتونو آماده كنين براي همون ايالت دلخواهتون.
سخت نيست فقط يه كم بايد به اعصابمون مسلط باشيم و قوه تخيلمون رو قوي كنيم.
حتي از الان لباسهايي رو كه ميخواين توي امريكا بپوشين انتخاب كنين.Big Grin

سلام ببیند کار ما به کجا کشیده که باید بریم سراغ متا فیزیک و به کائنات .... دل ببندیم با بی‌خیال از خیر این آمریکا گذشتیم داشتیم زندگیمونو میکردیما .....
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
واقعا جواب می ده.من که دارم می رم ویرجینیا.راوناک.دانشگاه جفرسون.واسه تافلم دارم می خونم.طرحمم قراره 10میلیون وثیقه بذارمو مدرکمو بگیرمو ..... اونور می بینمتون بچه های بدون کیس نامبر عزیز:دی
عزیزم شما الانم فکر کنید که اصلا برنده نشدید.مثه اون موقع که ثبت نام کردید و منتظر بودید که ببینید اگه نامه ای اومد یعنی تازه برنده شدیدو قراره فرماتونو بفرستید.تازه الان از اون موقع بیشتر امیدوارید.چون اون موقع ممکن بود هیچ وقت نامه ای نیاد ولی الان فقط از زمانش بی خبرید.
بعدم اگه اصلا تو فکر آمریکا نبودید و داشتید زندگیتونو می کردید اصلا چرا ثبت نام کردید!!!!
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: User ، sorooshii ، alirezagh
(2010-08-21 ساعت 14:07)taraneh@mini نوشته:  واقعا جواب می ده.من که دارم می رم ویرجینیا.راوناک.دانشگاه جفرسون.واسه تافلم دارم می خونم.طرحمم قراره 10میلیون وثیقه بذارمو مدرکمو بگیرمو ..... اونور می بینمتون بچه های بدون کیس نامبر عزیز:دی
عزیزم شما الانم فکر کنید که اصلا برنده نشدید.مثه اون موقع که ثبت نام کردید و منتظر بودید که ببینید اگه نامه ای اومد یعنی تازه برنده شدیدو قراره فرماتونو بفرستید.تازه الان از اون موقع بیشتر امیدوارید.چون اون موقع ممکن بود هیچ وقت نامه ای نیاد ولی الان فقط از زمانش بی خبرید.
بعدم اگه اصلا تو فکر آمریکا نبودید و داشتید زندگیتونو می کردید اصلا چرا ثبت نام کردید!!!!

البته این هم هست که میگید . هر کاری تو دنیا بدون زحمت هم شده .. شاید ما خیلی پر توقع هستیم شاید هم خیلی ریزبین , نمیدونم ولی‌ باید صبر کرد ودید .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
بابا اینجا این قدر اعصاب ادم رو خورد میکنید که دیگه تمایلی واسه سر زدن نمیمونه
بابا جان
بگذارید به وقتش حتما یه خبری بهمون میدن دیگه
این قدر رو اعصاب این ها و خودتون سان میبینین که من اگه جای اونا بودم می گفتمکلا از ایران کسی حق نداره بره اونجا..........
تشکر کنندگان: silia ، arezoo_zarrabi ، User
(2010-08-23 ساعت 09:26)boshra نوشته:  بابا اینجا این قدر اعصاب ادم رو خورد میکنید که دیگه تمایلی واسه سر زدن نمیمونه
بابا جان
بگذارید به وقتش حتما یه خبری بهمون میدن دیگه
این قدر رو اعصاب این ها و خودتون سان میبینین که من اگه جای اونا بودم می گفتمکلا از ایران کسی حق نداره بره اونجا..........

منم موافقم، کاملا نا امید شدم دیگه.......
تشکر کنندگان:
بچه ها از ديشب تا حالا دارم فكر ميكنم كه چقدر خوب ميشد اگه بجاي اينكه ما رو با كيس نامبر كارنت كنند،با همون كانفرميشن نامبر كارنت ميكردن.
مگه نه؟
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: arezoo_zarrabi
دوستان بدون كيس نامبر
آيا تا به حال به KCC ايميل زديد و ازشون فقط تاريخ مصاحبتون رو بپرسيد؟
حدود يكماه از ارسال فرم ها كه گذشت ايميل بزنيد و فقط بپرسيد تاريخ مصاحبه شما كي هست؟. صحبتي هم از نداشتن كيس نامبر و اينكه كي كارنت ميشويد به ميان نياريد. فقط نام و نام خانوادگي كامل و تاريخ دقيق تولد و بقيه مشخصات رو اعلام كنيد.
اگر ازتون كيس نامبر خواست در پاسخ به همون ايميل اونا بهشون بگيد نامه رو دريافت نكرديد و كيس نامبر نداريد.

با اين روش اگر كارنت شده باشيد تاريخ مصاحبه رو بهتون اعلام ميكنن و اگر هم جزء كارنت شده هاي اون ماه نباشيد ميگن كه هنوز زمان مصاحبه براي شما تعيين نشده است. حداقل ميفهميد فرماتون دريافت شده و از طرفي هم ممكنه عقلشون برسه نامه دوم رو از طريق ايميلي كه تو فرم ها نوشتيد براتون بفرستند.
امتحانش ضرري نداره!
تشکر کنندگان: alirezagh
(2010-08-23 ساعت 11:26)silia نوشته:  بچه ها از ديشب تا حالا دارم فكر ميكنم كه چقدر خوب ميشد اگه بجاي اينكه ما رو با كيس نامبر كارنت كنند،با همون كانفرميشن نامبر كارنت ميكردن.
مگه نه؟

silia جان

بله ، خیلی خوب میشد، اما کانفرمیشن نامبر مثله نقل و نبات میماند از نظر اونا که دست هرکسی می تونه بیفتد.

ببینید فقط از کیس نامبر کجا استفاده میشه؟؟؟
1) برای کارنت شدن و تعیین زمان مصاحبه
2) برای مشخص شدن تاریخ کلیر شدن ( مرحله آخر)

در این بین ، اگر تاریخ کارنت شدن و مصاحبه را با کانفرمیشن نامبر اعلام کنند ، می ماند فقط تاریخ کلیر شدن ، که می توانند کیس نامبر روز مصاحبه بدهند دست خود شخص توی پاکت محرمانه.

اما بچه طبق تماس های گرفته شده ، اعلام کیس نامبر فقط از طریق پست هستش.

ویزا بولتن بعدی می تونه مهم باشه ، که توضیح میدن درمورد ما ها یا نه.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-08-23 ساعت 13:34)sorooshii نوشته:  
(2010-08-23 ساعت 11:26)silia نوشته:  بچه ها از ديشب تا حالا دارم فكر ميكنم كه چقدر خوب ميشد اگه بجاي اينكه ما رو با كيس نامبر كارنت كنند،با همون كانفرميشن نامبر كارنت ميكردن.
مگه نه؟

silia جان

بله ، خیلی خوب میشد، اما کانفرمیشن نامبر مثله نقل و نبات میماند از نظر اونا که دست هرکسی می تونه بیفتد.

ببینید فقط از کیس نامبر کجا استفاده میشه؟؟؟
1) برای کارنت شدن و تعیین زمان مصاحبه
2) برای مشخص شدن تاریخ کلیر شدن ( مرحله آخر)

در این بین ، اگر تاریخ کارنت شدن و مصاحبه را با کانفرمیشن نامبر اعلام کنند ، می ماند فقط تاریخ کلیر شدن ، که می توانند کیس نامبر روز مصاحبه بدهند دست خود شخص توی پاکت محرمانه.

اما بچه طبق تماس های گرفته شده ، اعلام کیس نامبر فقط از طریق پست هستش.

ویزا بولتن بعدی می تونه مهم باشه ، که توضیح میدن درمورد ما ها یا نه.

خوب منم همينو ميگم
اگه به قول شما با همين كانفرميشن ما رو به مصاحبه ميرسوندن و همونجا كيس نامبر رو ميدادن خيلي خوب ميشد

خدايا اميدمون به توه
تشکر کنندگان:
(2010-08-23 ساعت 13:20)satusa نوشته:  دوستان بدون كيس نامبر
حدود يكماه از ارسال فرم ها كه گذشت ايميل بزنيد و فقط بپرسيد تاريخ مصاحبه شما كي هست؟. صحبتي هم از نداشتن كيس نامبر و اينكه كي كارنت ميشويد به ميان نياريد. فقط نام و نام خانوادگي كامل و تاريخ دقيق تولد و بقيه مشخصات رو اعلام كنيد.
اگر ازتون كيس نامبر خواست در پاسخ به همون ايميل اونا بهشون بگيد نامه رو دريافت نكرديد و كيس نامبر نداريد.

با اين روش اگر كارنت شده باشيد تاريخ مصاحبه رو بهتون اعلام ميكنن و اگر هم جزء كارنت شده هاي اون ماه نباشيد ميگن كه هنوز زمان مصاحبه براي شما تعيين نشده است. حداقل ميفهميد فرماتون دريافت شده و از طرفي هم ممكنه عقلشون برسه نامه دوم رو از طريق ايميلي كه تو فرم ها نوشتيد براتون بفرستند.
امتحانش ضرري نداره!

من با نظر satusa موافقم، چون بالاخره از بین ما ها کسانی هستند که کیسشون زیر 9000 باشه و تاریخ مصاحبه دارند.
ولی نمی دونم به نظرتون به جای کیس نامبر در حد چند کلمه بنویسیم که نامه اول رو نگرفتیم؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-23 ساعت 14:15)alirezagh نوشته:  

امتحانش ضرري نداره!

من با نظر satusa موافقم، چون بالاخره از بین ما ها کسانی هستند که کیسشون زیر 9000 باشه و تاریخ مصاحبه دارند.
ولی نمی دونم به نظرتون به جای کیس نامبر در حد چند کلمه بنویسیم که نامه اول رو نگرفتیم؟

علیرضا جان

اگر دوستان موافق باشند و همه با هم همراه باشیم ، چند نوع ایمیل مختصر ، مفید و در حد 2-1 جمله بنویسسم . متفاوت از هم باشه.

امروز اول هفته اونهاست و شاید الان بفرسنیم تا 5-4 شنبه بهمان جواب دهند.

نظر دوستان؟؟؟
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-08-23 ساعت 14:21)sorooshii نوشته:  

امتحانش ضرري نداره!

علیرضا جان

اگر دوستان موافق باشند و همه با هم همراه باشیم ، چند نوع ایمیل مختصر ، مفید و در حد 2-1 جمله بنویسسم . متفاوت از هم باشه.

نظر دوستان؟؟؟

سروش عزیز، من حرفی ندارم، اما ظاهرا برای پرسیدن تاریخ مصاحبه باید به فرمت خاصی که خودشون خواستند ایمیل بزنیم.
تشکر کنندگان:
(2010-08-23 ساعت 14:24)alirezagh نوشته:  

امتحانش ضرري نداره!

علیرضا جان

نظر دوستان؟؟؟

سروش عزیز، من حرفی ندارم، اما ظاهرا برای پرسیدن تاریخ مصاحبه باید به فرمت خاصی که خودشون خواستند ایمیل بزنیم.

منم كاملا موافقم .يكي از دوستان كه زبانش قويه لطفا به ما كمك كنه تا چند تا متن خوب و مفيد براشون بفرستيم.
تشکر کنندگان:
(2010-08-23 ساعت 14:24)alirezagh نوشته:  

امتحانش ضرري نداره!

علیرضا جان

نظر دوستان؟؟؟

دوست عزيز اونا فرمت خاصي نمي خوان. توي تاپيك مكاتبه با KCC نمونه هاي متفاوتي هست ميتونيد استفاده كنيد. متفاوت بودن متن ايميل هم فكر نميكنم زياد مهم باشه.
يه نمونه اش اينه:

FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth (MM/DD/YYYY): (00/00/1900)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------------------------------
Dear Sir/Madam

I have been selected for further processing of DV-2011. I have sent the forms to KCC based on the instruction guided by KCC on "dvselectee.state.goc". It is highly appreciate if let me know the date of interview for my case by email

Best regards,
YOUR NAME

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان