کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
پیام جان تبریک
دعا کن من و محمود هم که اکباتان هستیم بتونیم نامه دوم رو بگیریم.
امیدوارم که همیشه خوش خبر و شاد باشی
به امید دیدار در امریکا
تشکر کنندگان: User ، مونیکا ، sare ، free_free
اقا جان دوست من برادر اگه نامه اول رو دریافت نکردی نامه دوم هم دریافت نمی کنی پایمرد نامه اول رو گرفته بوده و گمش کرده !! همشهرکی
ببین ادرس تو فرم های اولت کجا دادی
دم پستچی رو ببین یا یه کاری کن بلکه نامه دوم به سرنوشت نامه اول دچار نشه !!
تشکر کنندگان: free_free
(2010-12-27 ساعت 15:41)saint نوشته:  اقا جان دوست من برادر اگه نامه اول رو دریافت نکردی نامه دوم هم دریافت نمی کنی پایمرد نامه اول رو گرفته بوده و گمش کرده !! همشهرکی
ببین ادرس تو فرم های اولت کجا دادی
دم پستچی رو ببین یا یه کاری کن بلکه نامه دوم به سرنوشت نامه اول دچار نشه !!

دوست عزيز
مهم اينه كه با دريافت اين نامه مشخص شد كارها توي KCC با روال خودش داره انجام ميشه.
آخه يكي از دوستان قبلا اظهار نگراني كرده بود كه ممكنه KCC كلا اين دسته از افراد و مدارك ارساليشون رو به رسميت نشناسه كه الان مشخص شد اينطور نيست.
payamrad هم همونطور كه گفتند قبلا نامه رو گم كردند و مداركشون رو بدون كيس نامبر ارسال كرده اند پس تفاوتي با ديگران كه كلا كيس نگرفته اند نداشتند.
حالا همونطور كه خودتون هم اشاره كرديد فقط بايد يا پست هماهنگ بود.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: Linspire
(2010-12-27 ساعت 04:09)ehsan.birjandian نوشته:  پیام جان بهتون تبریک میگم
نمیدونی چقدر خوشحال شدم این خبر رو شنیدم
ممنونم از اطلاع رسونیت
میشه بگی فاصله زمانی بین زمان مصاحبه و زمانی که نامه دوم رو دریافت کردی چند روزه ؟؟؟

ممنونم پیام جان
کلی امیدوارمون کردی

سلام
خیلی ممنونم از تبریکت
من نامه 26 دسامبر به دستم رسید و 24 جانویه وقت مصاحبه زدن برام.
البته تاریخ خود نامه 17 نوامبر هستش، بیشتر از یک ماه توی راه بوده تا برسه.
خواهش میکنم دوست عزیز، خیلی خوشحالم که همه امیدوار شدیم
تشکر کنندگان: silia ، taraneh@mini ، User
(2010-12-26 ساعت 10:53)payamrad نوشته:  سلام بچه ها
خبر خوش
من نامه اول نداشتم و امروز نامه دوم رو گرفتم
کیس نامبرم پایینه، جز سری اول اعلام شده ها هستم
یه ماه دیگه هم وقت سفارته
امیدوار باشید همه چی درست میشه

سلام پیام جان

تبریک فراروان، گرمی حسابی خاصی دادی به این تاپیک در این سرمای زمستان

انشاءالله که شما مثل سایر دوستان که کیس نامبر خود را دریافت کردند، این تاپیک را فراموش نکنید و ...

پیام جان برای اطمینان بیشتر می پرسم، اینکه شما در این مدت کارخاصی انجام دادید منظورم ایمیل خاصی زدید؟ فرم ها را اسکن کردید و فرستادید؟ یا اینکه فرم ها را مجدداً ارسال کردید؟

دوستان، هرچه تلاش میکنم که یک ارتباط بین زمان ارسال پرونده ها به کی سی سی و کیس نامبر پیدا کنم نمی توانم. دوستان با کیس نامبر بالا خیلی زودتر از پیام جان کیس نامبر خود را دریافت کردند.

اما اگر دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل را بدلیل آدرس پستی اشتباه درنظر نگیریم، می شود این را متصور شد بر اساس کیس نامبر های پایین و تاریخ مصاحبه نزدیک، نامه دوم ارسال می شود.

بهرحال مهم این است که اولین " نامه دوم " توسط یکی از دوستان بدون کیس نامبر دریافت شده است.

موفق باشید و به امید خبرهای خوش در روزهای نزدیک
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: farnaz82 ، rayan.s ، User ، hassan1358arab ، satusa ، payamrad ، silia ، free_free ، narcis_ala ، taraneh@mini
سروش جان
سلام
خوشحالم دوباره همه ما امیدوار شدیم.

من هم همانطور که قبلا گفتم، فکر می کنم به ترتیب کارنت شدن و رسیدن زمان مصاحبه کی سی سی نامه دوم را ارسال می کند.
در مورد دریافت کیس از طریق ایمیل هیچ توضیحی نمیشه داد غیر از اینکه کی سی سی صاحب نامه هایی را که برگشت خورده فقط از طریق ایمیل کیس.دار می کند.
اما در مورد نامه هایی که سرنوشت آنها معلوم نیست، کی سی سی بر اساس اطلاعات و فرم های ارسالی نامه دوم را ارسال می کند و این تنها شانسی است که دوبار در خانه آدم را می زند.
حدس من این است که آفیسرهای مصاحبه کننده این دسته از برندگان هنگام مصاحبه دقت و کنترل بیشتری بر برندگان خواهد داشت.

مطمئنا دادن خبرهای خوب در این تاپیک تازه شروع شده! برای همه دوستان آرزو می کنم هر چه زودتر نامه دوم را دریافت کنند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، farnaz82 ، satusa ، sorooshii ، sare ، success ، pejvakgroup ، payamrad ، silia ، taraneh@mini
سلام به سروش عزیز و سایر دوستان
ممنون از تبریک گرم شما
نه سروش جان من هیچ کار خاصی نسبت به سایر دوستان انجام ندادم، همون فرستادن فرم ها بدون کیس نامبر و صبر و انتظار. البته لاتاری 2012 هم شرکت کردم تو این فاصله Big Grin
فکر میکنم تو این حالت خاصی که ما هستیم (نامه برگشت نخورده و به دست ما هم نرسیده) شماره کیس من پایین تر باشه و این تنها دلیلی هستش که فعلا فقط من این نامه پستی دوم رو گرفتم. اگه کس دیگه ای از دوستان نامه اول نرسیده هم شماره کیسش زیر 10000 باشه (نوبت اول کارنت) باید این روزا نامه به دستش برسه.
من کاملا در خدمت دوستان عزیزم که هنوز نامه دوم به دستشون نرسیده هستم و اطلاعاتم رو کامل در اختیارشون میذارم. خدا رو شکر اومدن این نامه خیال همه رو راحت کرد که مشکلی از بابت نداشتن کیس نامبر نخواهیم داشت. دوستان درسته که من نامه اول رو در حقیقت گرفتم، اما با دور انداختن اون و نداشتن کیس نامبر روال کاری من از نظر KCC هیچ فرقی با کسی که نامه اول رو دریافت نکرده نمیکنه. پس این اومدن نامه دوم هیچ ربطی به نامه اول من نداره. و مطمئنا تمامی دوستانی که فرم هاشون رو درست و کامل پر کرده اند به تدریج نامه دوم رو (احتمالا به ترتیب کیس نامبرها) از طریق نامه پستی دریافت می کنند. فقط خواهش میکنم حواستون به آدرسی که تو فرم ها تون نوشتین و فرستادین باشه و پیگیر رسیدن نامه دوم بشید.
من بی صبرانه منتظر دومین نفری هستم که خبر رسیدن نامه دوم رو اینجا اعلام کنه و نفرات بعدی هم انشالله هر چه سریعتر تا دیگه هیچ برنده بدون کیس نامبری باقی نمونه
تشکر کنندگان: Linspire ، farnaz82 ، sare ، satusa ، maaref ، pejvakgroup ، User ، AmericanHamid ، narcis_ala
دوستان. من چند وقت پيش به خاطر يك بسته پستي شماره تلفن پستچي منطقه سعادت آباد رو پيدا كردم و براي آوردن بسته ام باهاش هماهنگ كردم.و ايشون هم خيلي همكاري كرد.همون موقع به يكي از دوستان اينجا شماره رو دادم.و از ايشون خواهش كردم به ساير دوستان هم شماره رو بدهند.حالا هر كدوم از عزيزان منطقه سعادت آباد كه فكر مي كنند اين شماره به دردشون ميخوره به من پيام خصوصي بدهند تا براشون بفرستم.
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa
دوستان مي تونيد آدرسي رو كه داديد تست كنيد ببينيد درست كار ميكنه يا نه و آيا نامه به اون آدرس ميرسه يا نه؟
يه نامه خودتون و يا يكي از دوستانتون با پست معمولي با آدرس انگليسي دقيقا به همون آدرسي كه نوشتيد بفرستيد و ببينيد آيا نامه رو دريافت مي كنيد و چقدر طول مي كشد؟
در آن صورت مي تونيد كمي مطمئن بشيد كه پست منطقه تون و پستچي مربوطه نامه هاي خارجي به اون آدرس رو صحيح و سلامت مي رسونه يا نه؟

موفق باشيد.
تشکر کنندگان: maaref

سلام
خیلی ممنونم از تبریکت
[/quote]

آقا خيلي تبريك ميگم بهت ابوظبي رفتي ببين نامه ما رو هم فرستادن يا هنوز مدارك به اونجا هم نرسيده. راستي گفته كه چه مداركي بايد ببري؟Smile
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-12-28 ساعت 13:34)alisarshar نوشته:  سلام
خیلی ممنونم از تبریکت

آقا خيلي تبريك ميگم بهت ابوظبي رفتي ببين نامه ما رو هم فرستادن يا هنوز مدارك به اونجا هم نرسيده. راستي گفته كه چه مداركي بايد ببري؟Smile

سلام دوست عزیز
باشه اگه به من جواب بدن اینکارو میکنم. لطفا دوستان اسمشون رو مطابق با پاسپورت به من بدن تا من اونجا ببینم کسی پرونده اش به سفارت ارجاع شده یا خیر. در مورد مدارکی که باید ببرم توی نامه چیزی ننوشته اما به سایت ارجاع داده.
تشکر کنندگان: satusa ، success ، alisarshar
سلام من جزو برندگان 2010 هستم دو هفته پیش يک ايمیل از سفارت آمريکا در تايلند به من رسيد که در اون نوشته بود که شما قبول شديد لطفا مدارک رو به آدرس ايمیل kentucky ارسال کنيد و شماره کيس نامبر داشت NB-00000012147*[/align]** و من نامه اي رو از پست دريافت نکردم يک فرم هم همراه ايمیل فرستادن گفتن با مدارک همراه فرم پرشده بايد ايميل بزنم. الان نميدونم واقعا بايد چيکار کنم و آيا باور کنم که قبول شدم يا نه به اونا باز ايميل زدم و گفتن آره لطفا سريعتر مدارک رو تا 15 ژانويه به ما ارسال کنيد!
کسی ميتونه کمک کنه؟
مرسی

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
(2010-12-29 ساعت 23:20)سوده نوشته:  سلام من جزو برندگان 2010 هستم دو هفته پیش يک ايمیل از سفارت آمريکا در تايلند به من رسيد که در اون نوشته بود که شما قبول شديد لطفا مدارک رو به آدرس ايمیل kentucky ارسال کنيد و شماره کيس نامبر داشت NB-00000012147*[/align]** و من نامه اي رو از پست دريافت نکردم يک فرم هم همراه ايمیل فرستادن گفتن با مدارک همراه فرم پرشده بايد ايميل بزنم. الان نميدونم واقعا بايد چيکار کنم و آيا باور کنم که قبول شدم يا نه به اونا باز ايميل زدم و گفتن آره لطفا سريعتر مدارک رو تا 15 ژانويه به ما ارسال کنيد!
کسی ميتونه کمک کنه؟
مرسی

سلام خانم سوده

شک نکنید فریب هستش و سوءاستفاده از مشخصات شما.

دوست عزیز پرونده برندگان 2010 سپتامبر گذشته بسته شده است.

شاید یکی از دلایل اینکه کی سی سی با ایمیل دیگه برنده شدن کسی را اعلام نمی کنه همین باشه، که هرکسی از این تیپ فرم ها می تواند درست کنه و بفرسته به صدها هزار ایمیل. حساب کنید 1 درصد اینها پاسخ مثبت بدهتد و در مرحله بعد چند دلار بدهند چه کلاهبرداری بزرگی میشود.

تنها آدرس زیر معتبر است برای اعلام برندگان.اگر برنده شده باشید به شما اعلام کرده است. این آدرس و لاغیر :

www.dvlottery.state.gov

درجریان بگذارید، انشاءالله که برنده شده باشید.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: rayan.s ، sare ، success ، hassan1358arab ، satusa
سلام منم تبريك ميگم به payamrad اميدوارم من هم يه روزي از همين روزها جواب خوش بدم به بچه ها و بقيه رو خوشحال كنم
به اميد موفقيت
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
(2010-12-30 ساعت 00:12)sorooshii نوشته:  
(2010-12-29 ساعت 23:20)سوده نوشته:  سلام من جزو برندگان 2010 هستم دو هفته پیش يک ايمیل از سفارت آمريکا در تايلند به من رسيد که در اون نوشته بود که شما قبول شديد لطفا مدارک رو به آدرس ايمیل kentucky ارسال کنيد و شماره کيس نامبر داشت NB-00000012147*[/align]** و من نامه اي رو از پست دريافت نکردم يک فرم هم همراه ايمیل فرستادن گفتن با مدارک همراه فرم پرشده بايد ايميل بزنم. الان نميدونم واقعا بايد چيکار کنم و آيا باور کنم که قبول شدم يا نه به اونا باز ايميل زدم و گفتن آره لطفا سريعتر مدارک رو تا 15 ژانويه به ما ارسال کنيد!
کسی ميتونه کمک کنه؟
مرسی

سلام خانم سوده

شک نکنید فریب هستش و سوءاستفاده از مشخصات شما.

دوست عزیز پرونده برندگان 2010 سپتامبر گذشته بسته شده است.

شاید یکی از دلایل اینکه کی سی سی با ایمیل دیگه برنده شدن کسی را اعلام نمی کنه همین باشه، که هرکسی از این تیپ فرم ها می تواند درست کنه و بفرسته به صدها هزار ایمیل. حساب کنید 1 درصد اینها پاسخ مثبت بدهتد و در مرحله بعد چند دلار بدهند چه کلاهبرداری بزرگی میشود.

تنها آدرس زیر معتبر است برای اعلام برندگان.اگر برنده شده باشید به شما اعلام کرده است. این آدرس و لاغیر :

www.dvlottery.state.gov

درجریان بگذارید، انشاءالله که برنده شده باشید.

من هم با شما موافق هستم.
این دسته ایمیل های قلابی بسیار شبیه به نامه های اصلی هستند (من خودم چند وقت پیش از همین ها گرفتم) در حالیکه ایمیل های قلابی سالهای قبل خیلی تابلو بودند.
احتمالا kcc که پارسال از طریق ایمیل نامه اول رو فرستاده بود، سوء استفاده هایی شده و نامه ها لو رفته و به دست سوء استفاده گران افتاده که دیگه امسال این قضیه ارسال نامه از طریق ایمیل رو منتفی کردند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان