کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام دوستان عزیز
اگر خبر حدیدی دارید لطفا اعلام کنید. اگر پیشرفت و یا احتمال پیشرفت کوچکی هست باز هم اعلام کنید تا انرژی مثبت سایر دوستان را در کنار خود احساس کنید.

من به بکی از دوستان قول کمک داده بودم. متاسفانه فرصت کافی نداشتم. اما دوباره در خدمت دوستان هستم.

یک خبر کمی متفاوت هم به شما بدهم: یکی از دوستان برنده که کیس نامبرش فقط 30-40 تا با کیس من تفاوت داشت بعد از 6 ماه بررسی پرونده بالاخره تاریخ مصاحبه را دریافت کرد. در این مدت 6 ماه تنها جوابی که از KCC دریافت می کرد این بود که پرونده شما در حال بررسی می باشد.

پس احتمال اینکه بررسی پرونده های ارسال شده قبل از دوستان بدون کیس نامبر هنوز تمام نشده، (که شاید از نظر کی سی سی اولویت دارتر هستند!) وجود دارد. به گفته ای دیگر شاید هنوز بررسی فرم های اولیه ارسالی به پایان نرسیده. پس امیــدوار باشید!

Hope is a very dangerous thing to lose!
تشکر کنندگان: rayan.s ، pejvakgroup ، sorooshii ، silia ، farnaz82 ، hassan1358arab ، AMIN3Y ، sare ، boshra
با سلام، دوستان من به صورت خیلی فوری به راهنمایی شما احتیاج دارم!
یک اتّفاق عجیبی برای من افتاده؛ من موقع ثبت نام در فرمهای ثبت نام مامان و بابا هم آدرس ایمیل خودم رو نوشته بودم و بااینکه چندین بار بعد از 10 جولای 2010 تو سایت اصلی چک کرده بودم، میگفت که شما انتخاب نشدین ولی من امروز لابه لای ایمیل هام ایمیلی رو که روز 14 سپتامبر از طرف kccdv@americamail.com برام مبنی بر اینکه شما برنده شدین پیدا کردم و واقعا شوکه شدم!! (درضمن لازمه که بگم تو ایمیلی که برام اومده کیس نامبر هم نوشته شده ولی تا حالا نامه ای دستم نرسیده) الآن هم وقتی میرم سایت اصلی که دوباره چک کنم ببینم که آیا فرد برنده خودم بودم یا مامان و یا بابا، بعد از وارد کردن مشخصات لازم مینویسه که .Session timed out
حالا میخواستم از شما بپرسم ببینم که آیا راهی وجود داره که بتونم بفهمم که اصلا کسی برنده شده یا نه و اگر شده چه کسی بوده؟ & آیا اینکه در صورت برنده شدن باز هم میتونم فرم رو براشون بفرستم یا وقتش تموم شده؟ & اگر همه چیز خوب پیش بره و بتونم فرم ها رو بفرستم، چه فرمی رو و به کدوم آدرسی باید ایمیل بزنم؟
ممنون میشم اگر هر چه زودتر جواب منو بدین.
تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 00:06)Farzad.K نوشته:  با سلام، دوستان من به صورت خیلی فوری به راهنمایی شما احتیاج دارم!
یک اتّفاق عجیبی برای من افتاده؛ من موقع ثبت نام در فرمهای ثبت نام مامان و بابا هم آدرس ایمیل خودم رو نوشته بودم و بااینکه چندین بار بعد از 10 جولای 2010 تو سایت اصلی چک کرده بودم، میگفت که شما انتخاب نشدین ولی من امروز لابه لای ایمیل هام ایمیلی رو که روز 14 سپتامبر از طرف kccdv@americamail.com برام مبنی بر اینکه شما برنده شدین پیدا کردم و واقعا شوکه شدم!! (درضمن لازمه که بگم تو ایمیلی که برام اومده کیس نامبر هم نوشته شده ولی تا حالا نامه ای دستم نرسیده) الآن هم وقتی میرم سایت اصلی که دوباره چک کنم ببینم که آیا فرد برنده خودم بودم یا مامان و یا بابا، بعد از وارد کردن مشخصات لازم مینویسه که .Session timed out
حالا میخواستم از شما بپرسم ببینم که آیا راهی وجود داره که بتونم بفهمم که اصلا کسی برنده شده یا نه و اگر شده چه کسی بوده؟ & آیا اینکه در صورت برنده شدن باز هم میتونم فرم رو براشون بفرستم یا وقتش تموم شده؟ & اگر همه چیز خوب پیش بره و بتونم فرم ها رو بفرستم، چه فرمی رو و به کدوم آدرسی باید ایمیل بزنم؟

دوست عزیز؛ آدرس کنتاکی سنتر که مربوط به لاتاری اینه:
KCCDV@state.gov
و این میل برای کلاهبرداریه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Farzad.K
(2010-12-07 ساعت 01:00)rayan.s نوشته:  
(2010-12-07 ساعت 00:06)Farzad.K نوشته:  با سلام، دوستان من به صورت خیلی فوری به راهنمایی شما احتیاج دارم!

KCCDV@state.gov
و این میل برای کلاهبرداریه. ازتون خواسته پولیم به حسابی واریز کنید؟

این کل متن نامه ارسالی به من هست:

U.S. Department of-State

Bureau of Consular-Affairs, National-Visa Center

63 Rochester-Avenue, Portsmouth (NH) 3874

Case-Number: WAC2010383157

Preference-Categories: DV-DIVERSITY

Foreign-State-Chargeability: Asia-Pacific

Dear winner,
This letter is to notify you that you have been selected among the lucky winners of the U.S. Green Card lottery in the DV-Diversity Immigrant visa lottery program for fiscal year 2010. Winners-were-selected via computer-draw-system of email extractions.

Notification is through the selected e-mail addresses (undisclosed). Approximately 967 lucky winners have been notified through their selected e-mail addresses including you today- 14-09-2010.

Please read and follow all the enclosed instructions carefully.
The filling of immigrant visa petition is the initial step required to receive the green card. The visas have been apportioned among the six geographical regions.

You will obtain your visa through the U.S. Embassy nearest to you with your application documents which will be processed and post to you by our processing officer in the Asia Pacific region where your green card winning numbers falls as indicated.

You need to act on your immigrant visa issuance application quickly to enhance your chances of early visa issuance. Selected winners and accompanying family members who do not receive visas before the 30th of October 2010, will derive no further benefits from their green card winning status.

Please complete and return the green card & immigrant visa issuance application forms for yourself and all accompanying family members.

To receive the application forms and further details about this letter, please contact our Asia pacific office where your case has been assigned with the below contact details. If it should be necessary to contact them by telephone, you must refer to your case number as clearly written above.

Contact person. MR. MARK HOWARD
Address: Diethelm Towers Building , 28 North Wireless Road Bangkok , Thailand .
Tel: +66 835 619 209 +66 833 078 270
Fax: +66 2251 9977
Email: usdv@america.hm

Application documents processed by United States officers abroad requires a visa-application (machine readable visa MRV) fee that recovers for the United States the costs associated with manufacturing, processing and printing the documents.

Therefore, those selected in the random drawing should be prepared to pay the processing fee associated with immigration to the United States which are listed below:
Single application processing fee $970. Family: $1,490

Read-the-act-here What is a Green Card?

Sincerely Yours,
Mrs. Veronica Adams
.Kentucky Consular Center
(2010-12-07 ساعت 01:00)rayan.s نوشته:  

KCCDV@state.gov
و این میل برای کلاهبرداریه. ازتون خواسته پولیم به حسابی واریز کنید؟

U.S. Department of-State

Bureau of Consular-Affairs, National-Visa Center

63 Rochester-Avenue, Portsmouth (NH) 3874

Case-Number: WAC2010383157
Preference-Categories: DV-DIVERSITY

Foreign-State-Chargeability: Asia-Pacific

Dear winner,
This letter is to notify you that you have been selected among the lucky winners of the U.S. Green Card lottery in the DV-Diversity Immigrant visa lottery program for fiscal year 2010. Winners-were-selected via computer-draw-system of email extractions.

Notification is through the selected e-mail addresses (undisclosed). Approximately 967 lucky winners have been notified through their selected e-mail addresses including you today- 14-09-2010.

Please read and follow all the enclosed instructions carefully.
The filling of immigrant visa petition is the initial step required to receive the green card. The visas have been apportioned among the six geographical regions.

You will obtain your visa through the U.S. Embassy nearest to you with your application documents which will be processed and post to you by our processing officer in the Asia Pacific region where your green card winning numbers falls as indicated.

You need to act on your immigrant visa issuance application quickly to enhance your chances of early visa issuance. Selected winners and accompanying family members who do not receive visas before the 30th of October 2010, will derive no further benefits from their green card winning status.

Please complete and return the green card & immigrant visa issuance application forms for yourself and all accompanying family members.

To receive the application forms and further details about this letter, please contact our Asia pacific office where your case has been assigned with the below contact details. If it should be necessary to contact them by telephone, you must refer to your case number as clearly written above.

Contact person. MR. MARK HOWARD
Address: Diethelm Towers Building , 28 North Wireless Road Bangkok , Thailand .
Tel: +66 835 619 209 +66 833 078 270
Fax: +66 2251 9977
Email: usdv@america.hm

Application documents processed by United States officers abroad requires a visa-application (machine readable visa MRV) fee that recovers for the United States the costs associated with manufacturing, processing and printing the documents.

Therefore, those selected in the random drawing should be prepared to pay the processing fee associated with immigration to the United States which are listed below:
Single application processing fee $970. Family: $1,490

Read-the-act-here What is a Green Card?

Sincerely Yours,
Mrs. Veronica Adams
Kentucky Consular Center
تشکر کنندگان:
دوست عزیز؛ این کلاه برداریه ولا غیر.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 02:08)rayan.s نوشته:  دوست عزیز؛ این کلاه برداریه ولا غیر.موفق باشید

ممنون از راهنماییتون، مرسی
تشکر کنندگان:
(2010-10-20 ساعت 18:51)rayan.s نوشته:  من دو هفته دیگه مصاحبه دارم قول میدم بعد گرفتن ویزام ( 2A کنید) زنگ بزنم KCC بگم من دارم میام آمریکا آیا میتونم با وکالت نامه ایی که از دوستم دارم بیام کیس نامبرش رو ازتون بگیرم .(البته این کار رو هرکدوم از دوستانی که ویزاشون رو گرفتن میتونند انجام بدن) اون موقع معلوم میشه طرح گرفتن وکیل خوبه یا نه.

دوستان عزیز؛ فکر نکنید قولی که بهتون دادم یادم رفته هاShy من که ویزام قراره تا فردا دستم برسه ...شما هم یکیتون برام کانفرمیشن نامبرش رو با نام و نام خانوادگی و تاریخ تولدش با پیام خصوصی بفرسته منم به قولم عمل میکنم.با آرزوی بهترینها.

تشکر کنندگان: User ، MHM ، success ، boshra ، taraneh@mini ، sare ، hassan1358arab ، sorooshii ، silia ، free_free ، Ehsan2011
سلام دوستان

امروز شنبه 20/9/89 برابر با 11 دسامبر 2010 بنده به پست مرکزی و گمرک جمهوری اسلامی ایران مراجعه کردم.

برای بنده تاریخ 18 نوامبر یک نامه سفارشی از کانادا ارسال شده است، بنده خدا که برای من این یک برگ A4 را ارسال کرده است ( حتماً باید اصل را دریافت کنم) 2-3 روزی یکبار تماس می گیرد که رسید یا نه؟؟ باورش نمی شود که نرسیده است. برای همین امروز مراجعه کردم که جویای احوال پست مرکزی شوم. در کمال شگفتی مسئول قسمت گفت، همین امروز صبح نامه های سفارشی و پیشتاز و ....مهرماه از انگلستان رسیده است. گفت که تحریم هستیم و نامه ها حساب کتاب ندارند و 1 ماه می شود که ار کانادا نامه نداشتیم.

برای پیگیری نامه عادی امریکا و یا سوئد هم به بخش نامه های عادی مراجعه کردم که البته کاری بس بیهوده بود با توجه به اوضاع پست سفارشی!! با این حال دیر رسیدم و معدود نامه های رسیده از سایر کشور ها بسته بندی و آماده ارسال شده بودند.

از مسئول واحد نامه های عادی پرسیدم که علت برگشت این نامه ها چی هستش؟؟ گفت خیلی دلایل مثلاً پلاک قدیم و جدید، نقص آدرس، نداشتن نام و ... به همین راحتی. به جرات میگم که بی نظم ترین ارگان پست هستش، هرگوشه کنار یک نامه، پاکت و بسته افتاده است، بی صاحب، بی مسئولیت و مهم تر اینکه بی انگیزه و کم دانش

خلاصه اینکه فقط باید منتظر معجزه باشیم .
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: User ، rayan.s ، silia
(2010-12-12 ساعت 00:13)sorooshii نوشته:  سلام دوستان

امروز شنبه 20/9/89 برابر با 11 دسامبر 2010 بنده به پست مرکزی و گمرک جمهوری اسلامی ایران مراجعه کردم.

برای بنده تاریخ 18 نوامبر یک نامه سفارشی از کانادا ارسال شده است، بنده خدا که برای من این یک برگ A4 را ارسال کرده است ( حتماً باید اصل را دریافت کنم) 2-3 روزی یکبار تماس می گیرد که رسید یا نه؟؟ باورش نمی شود که نرسیده است. برای همین امروز مراجعه کردم که جویای احوال پست مرکزی شوم. در کمال شگفتی مسئول قسمت گفت، همین امروز صبح نامه های سفارشی و پیشتاز و ....مهرماه از انگلستان رسیده است. گفت که تحریم هستیم و نامه ها حساب کتاب ندارند و 1 ماه می شود که ار کانادا نامه نداشتیم.

برای پیگیری نامه عادی امریکا و یا سوئد هم به بخش نامه های عادی مراجعه کردم که البته کاری بس بیهوده بود با توجه به اوضاع پست سفارشی!! با این حال دیر رسیدم و معدود نامه های رسیده از سایر کشور ها بسته بندی و آماده ارسال شده بودند.

از مسئول واحد نامه های عادی پرسیدم که علت برگشت این نامه ها چی هستش؟؟ گفت خیلی دلایل مثلاً پلاک قدیم و جدید، نقص آدرس، نداشتن نام و ... به همین راحتی. به جرات میگم که بی نظم ترین ارگان پست هستش، هرگوشه کنار یک نامه، پاکت و بسته افتاده است، بی صاحب، بی مسئولیت و مهم تر اینکه بی انگیزه و کم دانش

خلاصه اینکه فقط باید منتظر معجزه باشیم .

سلام سروشي جان
ممنون از رحمتت
البته قبلاً هم بنده همين مطالب شما رو گفته بودم(پس مراجعه و جستجو در پست چهارراه لشگر) كه برخي دوستان كه نامه شون رسيده بود ، از زحمات شبانه روزي پست تمجيد مي كردند و ... ما متهم مي شديم به اينكه بد بين هستيم و ...
بگذريم ، هر چي كه خدا بخواد همون ميشه
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز
من ديروز نامه دوم رو دريافت كردم كه روش مهر سوئد خورده و توي همون پاكت نارنجي (بزرگتر از A5) بود. ظاهرا نامه هاي دوم هم داره مجددا از سوئد با همون فرمت توزيع ميشه.
اين سر نخ خوبي مي تونه باشه براي پيگيري از پست.

تشکر کنندگان: farnaz82 ، star
(2010-12-12 ساعت 10:35)satusa نوشته:  دوستان عزيز
من ديروز نامه دوم رو دريافت كردم كه روش مهر سوئد خورده و توي همون پاكت نارنجي (بزرگتر از A5) بود. ظاهرا نامه هاي دوم هم داره مجددا از سوئد با همون فرمت توزيع ميشه.
اين سر نخ خوبي مي تونه باشه براي پيگيري از پست.

مبارك باشه Smile شما نامه اول رو نگرفته بوديد مثل ما؟
تشکر کنندگان: User ، satusa
نه دوست عزيز
ايشون نامه اولا رو قبلا دريافت كرده اند.
تشکر کنندگان: satusa ، rayan.s
(2010-12-12 ساعت 13:43)User نوشته:  نه دوست عزيز
ايشون نامه اولا رو قبلا دريافت كرده اند.

مرسي از جواب، به ما كه هيچ جوابي نميدن نمي دونم سايت رو واسه چي گذاشتن كه ما چك كنيم بعد غصه بخوريم Sad
تشکر کنندگان: User ، satusa
دوست عزيز
اگر منظورتون از سايت، انجمن مهاجرسراست، كه خوب دوستان در حد بسيار خوبي پاسخگو هستند.
اگر هم گاهي وقت ها پاسخ رو سريع دريافت نمي كنيد، بايد دليلش رو ببينيد چيه:
يا سوال پر-تكرار-شونده است! (به عبارتي قبل از شما بارها سوال پرسيده شده و جواب داده شده)
يا سوال مخاطب خاص دارد: مثلا شما در اين مورد از satusa سوال پرسيده ايد، طبيعتا كسي غير از ايشان ممكن است جواب ندهد. يا جواب را نداند.
يا اينكه در آن لحظه دوستان زيادي آنلاين نيستند.
يا سوال را در تاپيك مناسب نپرسيده ايد.

من هميشه تلاش كرده ام سوالي را بدون پاسخ(اگر ميدانم) نگذارم.
مطمئنا اين تلاش دوطرفه باشد بسيار مفيدتر خواهد بود.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: star ، rayan.s ، sare ، silia ، satusa ، free_free ، farzad.s ، taraneh@mini ، Ehsan2011
(2010-12-12 ساعت 15:44)User نوشته:  دوست عزيز
اگر منظورتون از سايت، انجمن مهاجرسراست، كه خوب دوستان در حد بسيار خوبي پاسخگو هستند.
اگر هم گاهي وقت ها پاسخ رو سريع دريافت نمي كنيد، بايد دليلش رو ببينيد چيه:
يا سوال پر-تكرار-شونده است! (به عبارتي قبل از شما بارها سوال پرسيده شده و جواب داده شده)
يا سوال مخاطب خاص دارد: مثلا شما در اين مورد از satusa سوال پرسيده ايد، طبيعتا كسي غير از ايشان ممكن است جواب ندهد. يا جواب را نداند.
يا اينكه در آن لحظه دوستان زيادي آنلاين نيستند.
يا سوال را در تاپيك مناسب نپرسيده ايد.

من هميشه تلاش كرده ام سوالي را بدون پاسخ(اگر ميدانم) نگذارم.
مطمئنا اين تلاش دوطرفه باشد بسيار مفيدتر خواهد بود.

موفق باشيد

نه user عزيز منظور من سايت kcc بود و اينكه به ما جواب درست نميدن نه سايت مهاجرسرا يا شما،
شما هميشه زود جواب داديد سپاس فراوان
موفق باشيد Smile
تشکر کنندگان: satusa ، free_free ، User ، rayan.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان