کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
بقول مجری تلویزیون : هموطن خبر خوشی در راه است !! Smile

دوستان عزیز خیلی خیلی خوشحال کننده است که کیس نامبر حدود 6-5 نفر از بچه ها، حدود 7000 یا کمتر است.

اگر کیس نامبر چندتن از دوستان که از طریق ایمیل دیافت شد و بالا نبود ( حدود 45000) میگفتم که دارن ما بدون کیس نامبر ها را قبل از 15000 قرار می دهند.

کسی چه می داند!!!!

انشاءالله از شنبه هر روز شاهد خبرهای خوشحال کننده باشیم.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: rayan.s ، javidk ، maaref ، mml
دوستان عزیز که نامه های خود را دریافت کرده اید در این چند روز اخیر

یک سوال خیلی مهم و امیدوارکننده و درجهت رفع استرس و ... :

"آیا آدرس پستی شما بر روی پاکت ارسالی از سوئد کامل و دقیقاً مشابه آدرسی بود که در فرم ها نوشته بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کم و کاستی، خلاصه ای در کار نبود؟؟؟؟؟ "

ممنون اگر حتی یک کلمه هم از آدرستون جا افتاده، اعلام کنید
تشکر کنندگان: alirezagh ، rayan.s ، User ، mml
دوستان عزیز؛ برید به دفتر پست محل زندگیتون و به نامه رسونتون بگید منتظر یه بسته هستید با مشخصات : پاکت سفید رنگ در قطعه A4 که از آمریکا یا سوئد براتون میاد و شماره تماس رو بدید. آدرس رو پاکت من اشتباه بود (اسم خیابون) ولی چون با پستچی همانگ بودم بهم زنگ زد. حتی اگه قرار باشه 2-3 ماه دیگه بیاد با داشتن تلفن پستچی تماس هفتگی حداقل دوباره به مشکل نمی خورید. به امید دریافت هرچه سریعتر نامه دوم و ویزا .موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، sorooshii ، satusa ، User ، Linspire ، SALAR110 ، alirezagh ، maaref ، ehsan.birjandian
(2011-01-20 ساعت 19:42)sorooshii نوشته:  دوستان عزیز که نامه های خود را دریافت کرده اید در این چند روز اخیر

یک سوال خیلی مهم و امیدوارکننده و درجهت رفع استرس و ... :

"آیا آدرس پستی شما بر روی پاکت ارسالی از سوئد کامل و دقیقاً مشابه آدرسی بود که در فرم ها نوشته بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کم و کاستی، خلاصه ای در کار نبود؟؟؟؟؟ "

ممنون اگر حتی یک کلمه هم از آدرستون جا افتاده، اعلام کنید

آدرسی که روی نامه ما بود دقیقا همان متنی است که توی فرمهای سری اول نوشتیم و با همون ترتیب بدون کم و کاستی.
راستی بعضی نامه ها توی پاکت A5 نارنجی ارسال شدند و بعضی ها A4 سفید (مال ما نارنجی بود)
تشکر کنندگان: sorooshii ، rayan.s ، SALAR110 ، alirezagh ، javidk ، maaref ، ehsan.birjandian
سلام
منم نامه اولو دریافت نکردم اون فرمهایی که تو سایت KCC بودو پرکردم و فرستادم میخواستم بدونم بد از این چی میشه؟
و اینکه اون قسمت داخل فرمها که یه ادرس داخل امریکا میخواستو ننوشتم و همین طور ادرس گرین کارتو؟ چی میشه؟ ممنون.
تشکر کنندگان: maaref
دعا كنين نامه منم برسه!!!!
يه سئوال داشتم نامه دوم من هنوز نرسيده ولي با اين كيس نامبرهايي كه از بچه ها ميبينم تاريخ مصاحبه تا يك ماه ديگس ولي مشكلي كه من دارم انه كه خانم من حاملس و اجازه پرواز نداره اگه نامه منم بياد و تاريخ مصاحبم همين حدود باشه چيكار بايد بكنم؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: maaref ، mml
(2011-01-22 ساعت 12:40)alisarshar نوشته:  دعا كنين نامه منم برسه!!!!
يه سئوال داشتم نامه دوم من هنوز نرسيده ولي با اين كيس نامبرهايي كه از بچه ها ميبينم تاريخ مصاحبه تا يك ماه ديگس ولي مشكلي كه من دارم انه كه خانم من حاملس و اجازه پرواز نداره اگه نامه منم بياد و تاريخ مصاحبم همين حدود باشه چيكار بايد بكنم؟

دوست عزیز با سفارت مکاتبه می کنی و شرایط رو میگی، در صورت نیاز مدارک هم میدی و زمان مصاحبه رو عقب میندازی. تا زمانی که خانمت ایشالله فارغ بشه.
بعد واسه کوچولوتونم ویزا میگیرید. کادوی تولدش! چه بچه خوش شانسی Wink
موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: alirezagh ، alisarshar ، rayan.s ، WIKIMAN ، sare ، maaref ، farnaz82 ، mml
سلام
منم نامه اولو دریافت نکردم اون فرمهایی که تو سایت KCC بودو پرکردم و فرستادم میخواستم بدونم بد از این چی میشه؟
و اینکه اون قسمت داخل فرمها که یه ادرس داخل امریکا میخواستو ننوشتم و همین طور ادرس گرین کارتو؟ چی میشه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان: maaref
سلاااااااااااااااااااااااااااااام.بچه ها به همه کسایی که نامشونو گرفتن تبریک می گمو می خوام بگگگگگگگگگگگگگگگگگگگم که امروز مام ناممونو گرفتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم.کیس نامبر ***7 و تاریخ مصاحبه 8فبریه و 9دسامبرم تاریخ ارسال نامه از امریکا بوده.پاکت اجری رنگ اندازه A4 .آدرس دقیقا همونیه که تو فرما فرستادیم.16روز دیگه تاریخ مصاحبمووووونهههههههههههههههه.در ضمن ما با پستچی محل هماهنگ بودیم.و مامانم می گفت وقتی رفته پست صدف تو وکیل آباد مشهد کلی ازین نامه ها مثل مال ما اومده بوده.در ضمن آدرسمون تو بلوار سجاده.دیگه سوالی هست در خدمتم.
به امید رسیدن نامه های همتون دوستای خوبم.
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
(2011-01-22 ساعت 15:51)taraneh@mini نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااااااام.بچه ها به همه کسایی که نامشونو گرفتن تبریک می گمو می خوام بگگگگگگگگگگگگگگگگگگگم که امروز مام ناممونو گرفتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم.کیس نامبر ***7 و تاریخ مصاحبه 8فبریه و 9دسامبرم تاریخ ارسال نامه از امریکا بوده.پاکت اجری رنگ اندازه A4 .آدرس دقیقا همونیه که تو فرما فرستادیم.16روز دیگه تاریخ مصاحبمووووونهههههههههههههههه.در ضمن ما با پستچی محل هماهنگ بودیم.و مامانم می گفت وقتی رفته پست صدف تو وکیل آباد مشهد کلی ازین نامه ها مثل مال ما اومده بوده.در ضمن آدرسمون تو بلوار سجاده.دیگه سوالی هست در خدمتم.
تبرییییییییک
خیلی خوشحال شدم امیدوارم برای مصاحبه 18 بهمن آمادگی داشته باشید و ویزاتون را یکضرب بگیرید. ( ببین تو رتبه ایی که قبلا" بهت داده بودم چی نوشته بودم!)

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، sorooshii ، maaref ، farnaz82
ممنونم رایان جان.ما دو هفته بیشتر وقت نداریم.خیلی همه چی هول هولی داره می شه.آره.قبلا دیده بودم.ممنووونم
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref
(2011-01-22 ساعت 15:51)taraneh@mini نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااااااام.بچه ها به همه کسایی که نامشونو گرفتن تبریک می گمو می خوام بگگگگگگگگگگگگگگگگگگگم که امروز مام ناممونو گرفتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم.کیس نامبر ***7 و تاریخ مصاحبه 8فبریه و 9دسامبرم تاریخ ارسال نامه از امریکا بوده.پاکت اجری رنگ اندازه A4 .آدرس دقیقا همونیه که تو فرما فرستادیم.16روز دیگه تاریخ مصاحبمووووونهههههههههههههههه.در ضمن ما با پستچی محل هماهنگ بودیم.و مامانم می گفت وقتی رفته پست صدف تو وکیل آباد مشهد کلی ازین نامه ها مثل مال ما اومده بوده.در ضمن آدرسمون تو بلوار سجاده.دیگه سوالی هست در خدمتم.

ترانه جان تبریک، تبریک، تبریکشیرینی مهاجرسرا سر جاشه دیگه؟
دست راستت رو سر ما (البته اگه اسلام دست ما را نبسته باشدBig Grin)
تشکر کنندگان: rayan.s ، sorooshii ، taraneh@mini ، maaref ، farnaz82 ، ehsan.birjandian
ترانه عزيز
تبريــــــــــــــــك مي گم!

الان چند وقتي هست كه من دو تاپيك رو قبل از همه سر مي زنم، يكي كليرنس ديگري همين تاپيك!

خيلي خوشحال شدم كه نامه رو دريافت كرديد!
(قبلا هم گفتم كه اين تنها شانسيه كه دوبار در خونه آدم رو مي زنه! شماها خوش شانسيتون دوبرابر برندگان عاديست!)
تشکر کنندگان: rayan.s ، sorooshii ، taraneh@mini ، Ashkan78 ، maaref ، ehsan.birjandian ، silia
ترانه جان تبرییییییییییک

گفتم که انشاءالله از شنبه این خبرهای خوش تداوم داشته باشه. وقتی علیرضا با sms بهم خبر داد خیلی خوشحال شدم، خستگی کار از تنم درآمدSmile

بچه ها میخوام یه چیزی بگم، بی زحمت حالگیری نکنید یه وقت، سعی کنید مثبت بنگرید!! من فکر کنم از روز اول بنا هر دلیل ممکنی برای برای ما کیس نامبر در نظر نگرفتند ( شاید از امسال اینطور باشه) این فقط یه حدس هستش و حالا دارن به ما کیس نامبر اختصاص می دهند. نمی دانم اما به دل من که اینطور افتاده.

یادم هستش اول این تاپیک یعنی 3-2 ما بعد اینکه فرم ها رسید کی سی سی همه میگفتیم مگر امکان داره که از این 44 نفر یکی کیس نامبرش عدد کوچکی نباشه و چرا اعلام نمیکنند؟؟!!!!! حالا دارم یه جورایی برعکس فکر می کنم، مگر می شود تک تک کیس نامبرهای زیر 8000 بگیریم!!!!!!!! البته من از خدا می خواهم همه به زودی زود یعنی همین فردا صبح همه نامه ها را دریافت کنند. واقعاً خوشحال می شویم همهSmile

نظر شما چی هستش؟

راستی ترانه جان، اطلاعات مربوط به وضعیت کیس نامبر را در امضاء خود تغییر بده و آن "هیچوقت" را پاک بکن Wink
تشکر کنندگان: Linspire ، rayan.s ، taraneh@mini ، sare ، maaref ، farnaz82
ممنووووونم از همتون.ایشالا شمام زود نامه هاتون می یاد.ولی دلیل اینکه ما نامه هامون زودتر اومده از روی کیس نامبر بدیهیه.که چون کیسمون پایین بوده زود اومده و بر اساس گفته ی یوزر عزیز نامه هارو به ترتیب کیس نامبرا و بررسی پرونده ها می فرستن.ایشالا هر روز یکیتون بیاد خبرای خوب بده.من که امروز زنگ زدم واسه دبی 5شنبه هفته دیگه و 3شنبه این هفته واسه تهران برای واکسن بلیط اوکی کردم.اونقد همه چی یهو شده که اصلا نمی دونم چیکا کنم.واسم دعا کنید اینهمه استرس بی نتیجه نمونه و به عنوان اولین کسی که نامه اولو نگرفته بوده و ویزاش تو دستشه برگردم.البته مامانم برنده اصلیه و من بچه زیر 21 سال تمام:دی
تشکر کنندگان: sorooshii ، free_free ، AmericanHamid ، rayan.s ، maaref ، ehsan.birjandian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان