کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
یوزر جان، مدیر عزیز تاپیک

یک پیشنهاد دارم، انشاءالله که قبول بفرمایید، اینکه ما برندگان بدون کیس نامبر، آنطور که باید و شاید پیگیر سایر تاپیک ها بخصوص تاپیک مربوط به " مصاحبه" نبودیم و کمی از موضوع و محتویات آن فاصله گرفته ایم. ازآنجا که تاریخ مصاحبه دوستان که این روزها دارند نامه های خود را دریافت می کنند بسیار نزدیک می باشد و حدوداً زیر یک ماه می باشد، این درخواست را دارم :

استثناً و بطور ویژه نسبت به تهیه لیست سایر مدارک مورد نیاز برای مصاحبه و سایر نکات ضروری دراین خصوص، در این تاپیک پرداخته شود تا اینکه دوستان از سردرگمی در تاپیک مربوطه و با تعداد صفحات بالا در این مدت کم رهایی یابند.

پیشاپیش تشکر Smile
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: rayan.s ، MHM ، alirezagh ، Linspire ، SALAR110 ، sare ، maaref ، farnaz82 ، User ، mml ، hassan1358arab
[سلام
مدیر محترم سایت لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم نامه اولو دریافت نکردم اون فرمهایی که تو سایت KCC بودو پرکردم و فرستادم میخواستم بدونم بد از این چی میشه؟
و اینکه اون قسمت داخل فرمها که یه ادرس داخل امریکا میخواستو ننوشتم و همین طور ادرس گرین کارتو؟ چی میشه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام

منم نامه اولو دریافت نکردم اون فرمهایی که تو سایت KCC بودو پرکردم و فرستادم میخواستم بدونم بد از این چی میشه؟
و اینکه اون قسمت داخل فرمها که یه ادرس داخل امریکا میخواستو ننوشتم و همین طور ادرس گرین کارتو؟ چی میشه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-23 ساعت 13:01)mghdv2011 نوشته:  [سلام

سلام

سلام دوست عزيز
شما يه زحمت بكش اطلاعاتت رو براي فري فري در جدول 2011 در يك نگاه بصورت پيام خصوصي بفرست ، بچه ها هم مطمئن باش كه جواب همه سئوالات رو مي دن ، دير و زود داره ، اما سوخت و سوز نداره
موفق باشي
سلام به همه . من امروز پست بودم و بعداز کلی‌ صحبت با مترجم نامه‌های خارجی‌ روشن شد که اگر آدرس کسی‌ ناقص باشه و نامه عادی باشه یا اگر شخصی‌ باشه تا ۱۵ روز در پست نگهداری میشه ولی‌ اگر دولتی منظور همون سفارت باشه ۲ روزه برگشت میخوره اگر پستچی از رو اسم شما بتونه شما رو بشناسه تحویل میگیره در غیر این صورت نامه میره تو لیست برگشت و به این نتیجه رسیدیم که باید ۳ روزی ۱ بار به پست مرکزی مراجعه کنیم به این دلیل که نامه‌های خارجی‌ عادی ۳ روزی ۱ بار به پست میاد پیشنهاد میکنم ریسک نکنید و به پست مراجعه کنید .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: User ، maaref ، rayan.s ، taraneh@mini ، alirezagh ، ehsan.birjandian
(2011-01-22 ساعت 19:23)sorooshii نوشته:  یوزر جان، مدیر عزیز تاپیک

یک پیشنهاد دارم، انشاءالله که قبول بفرمایید، اینکه ما برندگان بدون کیس نامبر، آنطور که باید و شاید پیگیر سایر تاپیک ها بخصوص تاپیک مربوط به " مصاحبه" نبودیم و کمی از موضوع و محتویات آن فاصله گرفته ایم. ازآنجا که تاریخ مصاحبه دوستان که این روزها دارند نامه های خود را دریافت می کنند بسیار نزدیک می باشد و حدوداً زیر یک ماه می باشد، این درخواست را دارم :

استثناً و بطور ویژه نسبت به تهیه لیست سایر مدارک مورد نیاز برای مصاحبه و سایر نکات ضروری دراین خصوص، در این تاپیک پرداخته شود تا اینکه دوستان از سردرگمی در تاپیک مربوطه و با تعداد صفحات بالا در این مدت کم رهایی یابند.

پیشاپیش تشکر Smile

من همین الان یه نامه از ابوظبی گرفتم برای کلیه مدارک مورد نیاز. امیدوارم مفید باشه.

فایل‌های پیوست
.doc   DV Lottery.doc (اندازه 30.5 KB / تعداد دانلود: 155)
تشکر کنندگان: rayan.s ، sorooshii ، satusa ، alirezagh ، AmericanHamid ، SALAR110 ، maaref
(2011-01-23 ساعت 13:01)mghdv2011 نوشته:  [سلام

سلام

دوست عزیز سلام

من از طرف این تاپیک عذرخواهی می کنم که دیر جوابتان داده می شود.

دوست گرامی زمانی که فرم هایتان را پر کردید و فرستادید ابتدا از دریافت آن توسط کی سی سی مطمئن شوید. بعد از آن باید منتظر باشی تا به ترتیب بررسی مدارک در کی سی سی به پرونده شما رسیدگی بشود. در نهایت هم باید مثل سایر دوستان این تاپیک منتظر دریافت نامه دوم باشید.

اینکه در فرم آدرسی در امریکا وارد نکردید تا آنجا که من می دانم تا زمان مصاحبه و نهایتاً تا ورود شما در فرودگاه امریکا مشکلی پیش نمیاد. نهایتاً در فرودگاه امریکا یک فرم هست که باید پر کنید که کجا ساکن می شوید و ... . اما دوست عزیز پیشنهاد بنده به شما اینست که تا روز مصاحبه یک شخص (دوست، فامیل و ...) پیدا کنید و آدرس ایشان را در روز مصاحبه به آفیسر تحویل بدهید.

سوال دیگه باشد درخدمتیم
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، taraneh@mini ، rayan.s ، maaref ، satusa
سلام ممنون از راهنماییتون

من نامه هامو به تاریخ 03/01/2011 واسه KCC فرستادم. حدودا چند وقت دیگه نامه از KCC بدستم میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یه متن واسه اینکه ببینم نامه هام رسیده یا نه واسه ایمیل به KCC برام بذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونتون میشم.....
(2011-01-23 ساعت 23:36)mghdv2011 نوشته:  سلام ممنون از راهنماییتون

من نامه هامو به تاریخ 03/01/2011 واسه KCC فرستادم. حدودا چند وقت دیگه نامه از KCC بدستم میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یه متن واسه اینکه ببینم نامه هام رسیده یا نه واسه ایمیل به KCC برام بذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونتون میشم.....

دوست عزیز

متاسفانه کی سی سی هیچگونه پاسخی به ایمیل ها (انواع متن نامه ) نمی دهد جز یک پاسخ اتوماتیک که نداشتن کیس نامبر مشکلی در روند بررسی پرونده شما ایجاد نمی کند و بازیابی اطلاعات بدون داشتن کیس نامبر مقدور نمی باشد.

همچنین ما از ماه آگوست تا کنون منتظر نامه (دوم) هستیم که خدا را شکر نامه ها به ترتیب شروع به ارسال شده اند. بنابراین شما هم می بایست منتظر نامه دوم باشید که در این خصوص پیشنهاد می کنم با پستچی محل هماهنگ باشید و مرتب پیگیر شوید.

تشکر کنندگان: taraneh@mini ، maaref ، mghdv2011 ، satusa
سلام دوستان
من هم صمیمانه به همهی دوستام مخصوصا اونایی که نامه دومشونو گرفتن تبریک میگم . نمیدونید چقدر واسم خوشحال کننده بود وقتی دیدم 7-8 نفر از بچه های گروه کیس نامبرشونو گرفتن و میخوان مصاحبه بدن. ایشالا دست پر برمیگردید و برامون خبرای خیلی خوب بیارید همیشه .
Big GrinWinkRolleyes
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: pejvakgroup ، rayan.s ، maaref ، javidk ، farnaz82 ، mml ، satusa ، taraneh@mini

سلام
خیلی خوب میشه اگه تاریخ دریافت نامه دوم رو در جدول مشخصات افرادی که کیس نامبر ندارند وارد کنید.
ممنون
تشکر کنندگان: maaref ، farnaz82
سلام

اگر ممكنه يكي به من جواب جواب بده . من 3-4روز پيش به سفارت ابوظبي ايميل زدم و كيس نامبر خواستم امروز جواب دادن وكيس نامبرمو برام فرستادن و روز مصاحبمو كه كيسم ***14هستش و روز مصاحبم 22FEB ولي من خانمم بارداره و اسفند فارق ميشه ممكنه بهم بگين چه ايميلي بايد براي سفارت بزنم كه تاريخ مصاحبرو عقب بندازه؟
خواهشن هركي ميدونه سريع جواب بده
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: ehsan.birjandian ، maaref
كسي آنلاين نيست منو راهنمايي كنه؟
(2011-01-19 ساعت 07:30)User نوشته:  دوستان عزیزی که کیس نامبر و نامه دوم رو دریافت کردند، برای اینکه در روند پروسه قرار بگیرند سری به تاپیک 2011 در یک نگاه بزنند و با کیس های مشابه آشنا شوند تا تخمین درست تری از مدت زمان انتظار داشته باشند.
اگر هم هنزو اطلاعات خود را برای فری فری ارسال نکرده اید، دست بکار شوید تا در جدول صعود کنید! دوستان برای شما یک کف مرتب خواهند زد!

به امید دریافت نامه دوم همه دوستان این تاپیک

كجا بايد اطلاعات كيس نامبرو وارد كنيم
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2011-01-27 ساعت 12:10)alisarshar نوشته:  سلام

اگر ممكنه يكي به من جواب جواب بده . من 3-4روز پيش به سفارت ابوظبي ايميل زدم و كيس نامبر خواستم امروز جواب دادن وكيس نامبرمو برام فرستادن و روز مصاحبمو كه كيسم ***14هستش و روز مصاحبم 22FEB ولي من خانمم بارداره و اسفند فارق ميشه ممكنه بهم بگين چه ايميلي بايد براي سفارت بزنم كه تاريخ مصاحبرو عقب بندازه؟

ببخشید من جواب سوالتون را نمیدونم اما یعنی شما کیس نامبرتون را سفارت بهتون داد و نامه براتون نیومده؟درست متوجه شدم؟Cool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2011-01-27 ساعت 13:06)farnaz82 نوشته:  

ببخشید من جواب سوالتون را نمیدونم اما یعنی شما کیس نامبرتون را سفارت بهتون داد و نامه براتون نیومده؟درست متوجه شدم؟Cool

بله درست متوجه شديد با ايميلي كه به سفارت زدم و شماره كانفيرميشنمو با اوضاع و احوال براشون فرستادم كيس نامبرمو برام فرستادن به همراه تاريخ مصاحبه
2011AS14706

به امید فردا
(2011-01-27 ساعت 13:14)alisarshar نوشته:  
(2011-01-27 ساعت 13:06)farnaz82 نوشته:  

بله درست متوجه شديد با ايميلي كه به سفارت زدم و شماره كانفيرميشنمو با اوضاع و احوال براشون فرستادم كيس نامبرمو برام فرستادن به همراه تاريخ مصاحبه

وای چه خبر خوبی پس حسابی تبریک میگم بهتون،پس اینجوری ما ها هم باید اقدام کنیم انشاالله به ما ها هم جواب بداند چون من یکی همه مدارکم ایران است
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: javidk ، taraneh@mini ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان