کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام دوستان عزیز
من جزو افرادی بودم که کیس نداشتم
درضمن به خاطر اشتباهی که در تاریخ تولد داشتم خودم رو رد شده میدونستم
اما نامه دوم یعنی تاریخ مصاحبه اومد و این هفته هم بی هیچ مشکلی ویزا گرفتم
پس خیالتون راحت راحت باشه
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، لیلا ج ، sare ، mml ، User ، arezoo_zarrabi ، sorooshii ، farzad.s ، ehsan.birjandian
(2011-02-24 ساعت 11:10)sare نوشته:  
(2011-02-24 ساعت 10:09)maaref نوشته:  درود ......درود.....درود.......درود......بر همه شما عزيزان مهاجر
هم اكنون بنده شماره كيسم را از طريق ايميل از كي سي سي دريافت نمودم و اين را مديون تجربيات دوستان مهاجر سرائي ميدانم.
هزاران بار تشكر.
اول از نامه يكي از دوستان كه براي سفارت ابوظبي ارسال كرده بود استفاده كردم و براي سفارت آنكارا ميل فرستادم و آنها جواب دادند كه در اينجا سابقه اي از شما موجود نميباشد وبايد با كي سي سي تماس بگيريد.
بنده هم همان نامه و جوابش را براي كي سي سي فوروارد كردم و امروز صبح جوابش به شرح ذيل آمد.
پيشنهاد مي كنم آنهائي كه هنوز شماره كيسشان را دريافت نكرده اند از اين روش استفاده بنمايند.
[ *** align=left]RE: Case Number 2011AS00020
Wednesday, February 23, 2011 4:12 PM
From:
"KCC DV" <KCCDV@state.gov>
View contact details
To:
"majid majidi" <goleyase20012000@yahoo.com>
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of April below 19,250. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

This email is UNCLASSIFIED

Phone: (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

-----Original Message-----
From: majid majidi [mailto:goleyase20012000@yahoo.com]
Sent: Tuesday, February 15, 2011 11:29 PM
To: KCC DV
Subject: Fw: RE: ivdiversity

--- On Thu, 2/3/11, Ankara-Consular-Public-MB <CA-Ankara@state.gov> wrote:

> From: Ankara-Consular-Public-MB <CA-Ankara@state.gov>
> Subject: RE: ivdiversity
> To: goleyase20012000@yahoo.com
> Date: Thursday, February 3, 2011, 2:08 AM
> Dear Sir;
>
> We do not have any records of your case. Please contact the
> KCC to see if you have won the lottry or not.
>
> Sincerely
> Immigrant visa Unit
>
> ------------------------------------------------------------
> Email: "goleyase20012000@yahoo.com"
>
> Name: "MO....."
> Question: "
> Confirmation Number: 20111......
> FIRSTNAME: MO...
> LASTNAME: MAAR......
> Date of Birth: 02/20/1968
> Preference Category: DV DIVERSITY
> Foreign State Chargeability: IRAN
> To whom it may concern,
> The month of September is almost finished and unfortunately
> KCC didn't send my Case Number neither by E-mail nor by my
> new mailing address
> As I wrote to you several times before, I have checked my
> status at DV-Lottery Status check, and I noticed that my
> Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery.
> According to the Mail Tracking Service I have used TNT with
> ticket no. 166170881, my application forms totally two
> letters have been delivered to the KCC on 11th. August ,
> 2010, Signed for by: J SUTTON & my Place for interview
> is ANKARA .
> I would appreciate if you would send me information about
> my Case Number, appointment date and time and every thing I
> need for further processing.
> If it's not possible for you to send my Case Number and my
> Case is cancelled, please tell me straightly and frankly.
> Regards,
> MO... MAAR.....
> "
> Submit: "Submit"
> Surname: "MAAR......." [/align]>
> ------------------------------------------------------------

شماره کیس: ???2011AS00020
تاریخ دریافت نامه قبولی:دريافت نكردم
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:7آگوست2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:ترجمه ها+عكس+واكسن حدودا 180000 تومان

سلام و عرض تبريك
بسيار بسيار مبارك است
بنده هم همين كار شما را در نامه قبلي ام انجام دادم ، يعني اول به سفارت نامه زدم ، پاسخ سفارت را به كي سي سي فوروارد كردم ولي متاسفانه همان جواب تكراري را از كي سي سي دريافت كردمBig Grin

salam bebakhshid man farsi minevisam, chon keyboardam farsi nadare man ham vared nistam ke peyda konam vaaaaa khabare mohemi daram Smile khoshbakhtane ma emrooz case numberemoono ba email az KCC gereftim. mikhastam be in doosti ke dar bala gofte boodan hamishe javabe moshabehi az KCC daryaft mikonan begam ke ma ham hamin moshkelo dashtim vali ye bar zang zadim be KCC va yek saat dardo del aho nale kardim ke baba ye case number be ma bedin ma hadeaghal bedoonim key current mishim! behem goft ke ye name bede be KCC esm tarikhe tavalod confirmation number VA ((((( e-maili ke tooye forme avali be onvane emailet neveshti ro gheid kon))))) VA AZ HAMOON EMAIL, EMAIL BEDE!!!!! ma hamin karo kardim va inbar ezafe kardim ke in emailiye ke ma ghablan ham dadim VA JAVAB DADAN!!!!! HOOOORAAAAAA
hala man oon tikaro baratoon mizaram ke har ki khast estefade kone Smile

سلام ببخشید من فارسی مینویسم، چون کیبردم فارسی نداره من هم وارد نیستم که پیدا کنم وااا خبر مهمی‌ دارم Smile خوشبختانه ما امروز کس نومبرمونو با ایمیل از kcc گرفتیم. می‌خواستم به این دوستی‌ که در بالا گفت بودن همیشه جواب مشابه از kcc دریافت می‌کنن بگم که ما هم همین مشکلو داشتیم ولی‌ یه بار زنگ زادیم به kccو یک ساعت درد‌ دل‌ آهو ناله کردیم که بابا یه کیس نامبر به ما بدین ما حداقل بدونیم کی‌ کارنت میشیم! بهم گفت که یه نامه بده به kcc اسم تاریکه تولد کانفرمیشن نامبر و ((((( آا‌-میلی‌ که توی فرم اولی‌ به عنوانه امیلت نوشتی‌ رو قید کن))))) و از همون ایمیل، ایمیل بده!!!!! ما همین کارو کردیم و اینبار اضافه کردیم که این امیلی که ما قبلان هم دادیم و جواب دادن!!!!! هوورااا
حالا من اون تیکرو براتون میزارم که هر کی‌ خواست استفاده کنه Smile

Confirmation Number: *************

FIRSTNAME: *******

LASTNAME: *********

Date of Birth: month/day/year

E-mail Address: ******@******* ( This is the email address that I have wrote in all of my forms since the begining of DVlottery 2011, and as you may have noticed I am sending this email through this address as well. )

ye chize dige, dar oon tamase telephoni ke man ba KCC dashtam behem goft ke ye barname jadid daran ke case number haro bedan yani har kas ke tahala emtehan karde in karo va nashode baz ham emtehan kone chon in barname jadideshoone.

.baz ham bebahshid ke emknesh nabood farsi benevisam
omidvaram hameye doostan zoodtar casenumbero tarikhe mosahebeo visao clearanco kholase har chi az khode mikhano begiran Big Grin

یه چیز دیگه، در اون تماس تلفنی که من با KCC داشتم بهم گفت که یه برنامه جدید دارن که کس نامبر هارو بدن یعنی‌ هر کس که تاحالا امتحان کرده این کارو و نشده باز هم امتحان کنه چون این برنامه جدیدشون.

.باز هم ببخشید که امکانش نبود فارسی بنویسم
امیدوارم همهٔ دوستان زودتر کیس نومبرو تاریخ مصاحبه ویزا و کلیرنسو خلاصه هر چی‌ از خود میخوانو بگیرن :د

دوستانی که امکان نوشتن فارسی ندارند، در بهنویس دات کام تایپ کرده سپس فارسی را اینجا ارسال کنند.
User
تشکر کنندگان: arezoo_zarrabi ، satusa ، sorooshii ، mghdv2011 ، sare ، rayan.s ، mml ، silia ، maaref ، farzad.s
چقدر خوشحال شدم که این خبرهای خوب رو شنیدم. امیدوارم همه موفق باشین و به زودی کیس نامبر و ویزاتون رو بگیرین.
تشکر کنندگان: sorooshii ، rayan.s ، mml ، jk2011 ، maaref
بچه ها واقعاً خبرهای خوبی می دهید، خوش خبر باشید.

فقط دوستان عزیز خواهش می کنیم همه:

به دلیل اهمیت هر کلمه که اینجا نوشته می شود، لطفاً تا آنجا که ممکن است در نوشته اولیه درخصوص دریافت اطلاعات از کی سی سی و یا سفارت ها، اطلاعت کامل را بنویسید،

کیس نامبر
تاریخ و ساعت ارسال ایمیل
تاریخ و ساعت دریافت ایمیل
و... هرآنچه که فکر می کنید مهم است (اگر با پست گرفته اید، تاریخ ارسال پاکت، تاریخ مهر پست ایران، رنگ، کشور ارسال کننده و ........)
[b]

چرا که ما هیجان بالایی داریم، شب ها خواب بسته پستی و ایمیل می بینیم، حالا دوستان محبت می کنند اطلاعات می دهند اما ناقص و .... این استرس ما رو چند برابر می کنه که یعنی این دوست عزیز دوباره کی این سایت را چک می کند که جواب ما را بدهد، در این بازه زمانی ما 1000 جور اما و اگر تو ذهنمون میاد و جان به لب می شویم ( دور از جون)

پس لطف کنید قبل از ارسال کامنت، 5 دقیقه تفکر و تامل کنید ، یه جمع بندی کنید که این کامنت چیزی، نکته ای کم و کاست نداره که شاید برای دوستان دیگر مفید باشد

مرسی
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: tamanna ، rayan.s ، mml ، maaref
دوست عزیز jl2011

ممنون از خبر خوشی که دادید

اما لطف کنید حدود کیس نامبر خود را بفرمایید، منظور اینکه اگر کیس نامبر شما در محدوده کیس های کارنت شده است یا نه، بالای آن مثلاً 25000 یا .... اگر در محدوده کیس های کارنت شده است که می توان گفت امری طبیعی است و گرنه واقعاً جای خوشحالی دارد. چرا که تا آخرین ویزا بولتن، کیس 19250 اعلام شده است.

دوست عزیز برای مثال خود بنده، تاریخ 2011-02-17 به کی سی سی ایمیل زدم و تاریخ 2011-02-18 جواب همیشگی را دریافت کردم. آیا شما بعد از این تاریخ ایمیل زده اید؟؟؟

لطف کنید اطلاعات کامل بدهید.

تشکر کنندگان: mghdv2011 ، tamanna ، sare ، rayan.s ، alirezagh ، mml ، maaref
به به
اخبار خوش
بچه ها من تو این تاپیک قبلا نوشتم ولی هیچ ایمیلی از آخرین نوشته هاتون به دستم نمی رسید و خیییلی اتفاقی سر زدم.
احتمال اینکه بعضی از دوستان از اتفاقات اخیر بی خبر باشن هست.
مدیران لطفا این مساله رو بررسی کنید و اگه میشه به کسانی که مشترک این تاپیک بودن، یه ایمیل بفرستید تا از قافله ی امریکا جا نمونن چون این قافله کمتر به تور کسی می خوره.
ایمیل دادم و منتظر جوابم
به نظر شما اگه جواب قدیمی رو بهمون دادن، به ایمیل دوستمون استناد کنیم، خوب میشه یا بد؟ (یعنی بگیم کسی هست که شرایط مارو داره و از خود شما کیس نامبر گرفته. پس به ما هم بدین)
تشکر کنندگان: maaref
با سلام
من هم با kcc دوبار تماس گرفتم و برخلاف همیشه گفتن مشخصاتت رو ایمیل کن تا بررسی شود 3 تا 5 روز کاری هم طول میکشه که پاسخ بدهند.
بنابراین بدون کیس نامبرهای عزززززززیز زودتر ایمیل بفرستید.
تشکر کنندگان: satusa ، sare ، User ، mml ، jk2011 ، aghdam ، silia ، maaref
(2011-02-26 ساعت 11:39)alirezagh نوشته:  با سلام
من هم با kcc دوبار تماس گرفتم و برخلاف همیشه گفتن مشخصاتت رو ایمیل کن تا بررسی شود 3 تا 5 روز کاری هم طول میکشه که پاسخ بدهند.

به به! پس خبرهاي خوشي در راه است!

من نميدونم اين هموطن هاي عزيز ما كه در KCC كار مي كنند، چرا اينقدر علاقه به جون به لب كردن ما دارن؟!!!
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: User ، sare ، alirezagh ، maaref
(2011-02-26 ساعت 13:52)mml نوشته:  
(2011-02-26 ساعت 11:39)alirezagh نوشته:  با سلام

به به! پس خبرهاي خوشي در راه است!

من نميدونم اين هموطن هاي عزيز ما كه در KCC كار مي كنند، چرا اينقدر علاقه به جون به لب كردن ما دارن؟!!!

بس كه تنبل هستند! اين هم از شانس بد ماست كه هموطنانمون هميشه از-زير-كار-در-رو هستندBig Grin
تشکر کنندگان: rayan.s ، sare ، mml ، alirezagh ، maaref
(2011-02-24 ساعت 22:28)mghdv2011 نوشته:  [quote='sorooshii' pid='97972' dateline='1298565945']
دوست عزیز jl2011

ممنون از خبر خوشی که دادید

اما لطف کنید حدود کیس نامبر خود را بفرمایید، منظور اینکه اگر کیس نامبر شما در محدوده کیس های کارنت شده است یا نه، بالای آن مثلاً 25000 یا .... اگر در محدوده کیس های کارنت شده است که می توان گفت امری طبیعی است و گرنه واقعاً جای خوشحالی دارد. چرا که تا آخرین ویزا بولتن، کیس 19250 اعلام شده است.

دوست عزیز برای مثال خود بنده، تاریخ 2011-02-17 به کی سی سی ایمیل زدم و تاریخ 2011-02-18 جواب همیشگی را دریافت کردم. آیا شما بعد از این تاریخ ایمیل زده اید؟؟؟

لطف کنید اطلاعات کامل بدهید.

اره لطفا حدود کیس نامبرتونو بذارید تا تکلیف خودمونو بدونیم

سلام به همهٔ دوستان

ببخشید من دیر جواب دادم، سایت رو چک نکرده بودم.

۱۶ فب تماس با ک س س ( بعد از چند بر ایمیل زدن به سفارت ابو ذبی‌، و فوروارد کردن جوابشون به ک س س و گرفتن همون جواب که به علت دلیل امنیتی تا کیس نامبر ندهی هیچ اطلاعاتی‌ بهت نمیتونیم بدیم)

۱۷ فب ایمیل زدیم به ک س س با این محتوا:
Dear Sir/Madam,

I have checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that my Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery, But due to mailing problems I didn’t receive my notification letter, therefore I don’t have my Case Number. After consulting with KCC on the phone, I downloaded the related forms and sent them.

I have contacted KCC many times but I always get one similar reply:
"KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information of your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). As it has been four month since my documents have been received by KCC and so far I haven't received any information in this regard and I am so worried I called KCC and I was told that if I provide these information I can get my case information:

Confirmation Number: *********

FIRSTNAME: *********

LASTNAME: *********

Date of Birth: ********

E-mail Address: ******@yahoo.com. ( This is the email address that I have wrote in all of my forms since the begining of DVlottery 2011, and as you may have noticed I am sending this email through this address as well. )

Foreign State Chargeability: IRAN

Therefore I would appreciate it if you could send me information about my Case Number, interview date, time and place and everything I need for further processing.

Best Regards,

۲۴ فب ک س س این جوابو داد

*Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of April below 19,250. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

*سابجکت میل هم شماره کیس بود. case number 2011AS00036xxx
اینو بدونین که مثل ما یهو ذوق مرگ نشین با دیدن یه میل با این موضوعBig Grin

همون طوری که قبلان گفتم به من پای تلفن گفت که برنامه جدیدشون اینه که کیس نامبر هارو بدن.
امیدوارم این بار همهٔ اطلاعات لازم رو داده باشم بازم اگر کمی‌ کاستی بود بفرماین حتما درست می‌کنم Smile

تشکر کنندگان: alirezagh ، sare ، mml ، aghdam ، mghdv2011 ، silia ، maaref
سلام من يك نامه به شكل زير دريافت كرده ام لطفا من رو از صحت نامه آگاه كنيد.متشكرم.

United -States- Department of State,
National- visa- center
.... Case- Number: FRC 5586566
Preferences- Categories:- (DV DIVERSITY)
Foreign- State -Chargeability:- (Asia-Pacific)
Dear winner,
We wish to inform you that you are among the lucky selected winners of the- US -Green -Card Email ballot lottery program of the 2010/11 edition .
Details.
This e-mail ballot visa- lottery- program was innovated December by- USAFIS, This is the 2nd edition of the program and its designed to be held every year, the aims and objectives of the program is to give free- visa's to- citizens of developing countries around the world who wishes to travel to -U.S and start a new life and work.

In this innovated program, no -registrations were being made or required as the program was being conducted through -computer -draw- system of e-mail random extractions from world-wide- registered- websites.

In this 2nd edition of the program, two hundred and twenty five (225) U.S- visa's were released and 6.3 million e-mail addresses were extracted from world wide registered web-sites during the 33-days extraction period that ran for final selection, all extracted email addresses were assigned to different ticket numbers for representation and privacy for final- selection through computer- draw- system.

Your e-mail address- attached to- ticket- number (56400.-...) drew -the lucky- number's which subsequently won- you the- U.S -visa and we are sending the winning- notification- directly through the- selected- winning e-mail address which means that if you receive the winning- notification in your mail box that you have been selected- among the lucky- winner's.

Approximately One hundred and fifty five (155) lucky- selected- winner's had been notified- through their selected e-mail addresses- including you today

Your visa- winning -identification- Case -number is FRC 5586566.... Note that your visa- winning identification Case -number is your PIN-CODE to- claiming your visa.

Disqualification,
Any -selected- lucky- winner from the some countries will be disqualified, this is because each has more than 50,000 candidates in the U.S:-

Basic- question.
How can I make the claim of my visa?
You will obtain- your- visa through the- U.S- Consular- officer in your home country or country of your present residence and note that the- U.S -Consular- officer in your home country or country of your present residence will not attend to you without your processed documents of which to access your visa- winnings through their network database.

Our- visa- processing- agents had- been -apportioned among six- geographic -regions, all -selected -lucky winner's will need to act on their claims- applications quickly before the visa- claim- expiration- deadline(4th March, 2011)

FOR YOUR- VISA- FORM AND REQUIREMENTS,CONTACT OUR ASIA/PACIFIC -AGENT VIA THIS CONTACT DETAILS,
Contact Person: Jaruchat Anderson (Mr)
Regional Liaison Director
2011 "US ELECTRONIC DIVERSITY GREEN CARD LOTTERY"
Tel: +66-87095393 Fax: +66-26564061

Benefits.
All the selected -lucky -winner's will be liable to processing/administrative cost, including courier delivery fees and cost of background check. Winners will get free- air -tickets to the- U.S. Your air- ticket will be send to you by- our Asia /pacific -agent together with your processed documents.

Please read and follow all the enclosed instructions very carefully.
Do not reply back to this notification e- mail (busy)

Sincerely yours,
Juliet Macdonald (Ms)
Secretary General US Consular center

Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: maaref ، آمریکا
آرتین جان این ایمیل جعلیه.
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: mml ، sare ، silia ، maaref
سلام
میشه آدرس پستی kccرا برای من ارسال کنید؟
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: maaref ، آرتين
(2011-02-26 ساعت 22:12)آمریکا نوشته:  سلام

سلام

بچه ها تا فردا شب (یکشنبه) همه ایمیل ها را به کی سی سی بزنید که انشاءالله تا آخر هفته یعنی ساعت 12 شب جمعه کسی بدون کیس نامبر نماند دیگه و همه خیال ها تخت و خوشحال از در آمدن از سردرگمی و استرس و نرسیدن پاکت پست و .....

جمعه شب دیگه تاپیک تقریباً بسته بشه و کسی از بچه های قدیمی و حتی جدیدترین دوستمان"امریکا" بدون کیس نامبر نباشند و این تاپیک فقط مرجع دوستان تازه وارد بشود.

شنبه دیگه جدول آپدیت آپدیت را انشاءالله نمایش بدهیم.

برای جدیدترین دوست عزیز : kccdv@state.gov

پس یادتون نرودSmile

ضمناً در راستای اجرای نهضت حذف کامنت های بدون بار اطلاعاتی یوزر عزیز، تا کنون بنده 15 کامنت خود را حذف نموده ام( البته ادامه دارد)، انشاءالله سایر دوستان هم به این نهضت بپیوندند و حجم فضای سایت را کنترل کنیم.
تشکر کنندگان: rayan.s ، Vahidn ، satusa ، aghdam ، sare ، لیلا ج ، arshida ، mghdv2011 ، mml ، User ، silia ، maaref ، alirezagh
(2011-02-27 ساعت 00:30)sorooshii نوشته:  
(2011-02-26 ساعت 22:12)آمریکا نوشته:  سلام

سلام

بچه ها تا فردا شب (یکشنبه) همه ایمیل ها را به کی سی سی بزنید که انشاءالله تا آخر هفته یعنی ساعت 12 شب جمعه کسی بدون کیس نامبر نماند دیگه و همه خیال ها تخت و خوشحال از در آمدن از سردرگمی و استرس و نرسیدن پاکت پست و .....

جمعه شب دیگه تاپیک تقریباً بسته بشه و کسی از بچه های قدیمی و حتی جدیدترین دوستمان"امریکا" بدون کیس نامبر نباشند و این تاپیک فقط مرجع دوستان تازه وارد بشود.

شنبه دیگه جدول آپدیت آپدیت را انشاءالله نمایش بدهیم.

برای جدیدترین دوست عزیز : kccdv@state.gov

پس یادتون نرودSmile

ضمناً در راستای اجرای نهضت حذف کامنت های بدون بار اطلاعاتی یوزر عزیز، تا کنون بنده 15 کامنت خود را حذف نموده ام( البته ادامه دارد)، انشاءالله سایر دوستان هم به این نهضت بپیوندند و حجم فضای سایت را کنترل کنیم.

خوش بحال دوست جدیدمون!!!!!!Winkچقدر تحویلش گرفتن!!!!!!!!!!یادمه اولین سوالی که من از دوستان پرسیدم بهم گفتن (زحمت بکشید یکم بگردید.فقط زود میخواید جواب بگیرید........)خلاصه حالمو گرفتنBig Grin
پس امریکا قدر خودتو بدونWink
ولی من کوچیکه همتون هستم مخصوصا javidkعزیز که همون اول منو ترکوندBig Grin
تشکر کنندگان: coming soon ، kamranjon ، mml ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان