کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2011-02-06 ساعت 10:45)DV2011_Winner نوشته:  سلام دوستان
امروز نامه دوم ما رسید و زمان مصاحبه 2 روز دیگه تعیین شده.ما امادگی لازم رو نداریم.میشه راهنمایی کنید چه میتونیم بکنیم؟

سلام دوست عزيز
اولاً تبريك مي گم رسيدن نامه تون رو
دوماً در صورت امكان خواهش مي كنم كه اطلاعات نامه تون رو بدين كه چه شكلي بوده و از كجا و چه تاريخي ارسال شده
سوماً لطفاً منطقه اي كه نامه تون رو دريافت كردين لطفاً بنويسين
مهمتر از همه اينها پيشنهادم اينه كه يه ايميل به كي سي سي بفرستين و شرايط خودتون رو بگين ، اينكه كيس نامبر نداشتين و اين باعث شد كه غافلگير بشين و نتونين بموقع اقدام كنين ، چراكه حداقل يك ماه تا 45 روز طول مي كشه تا نامه برسه (تازه اگر برسه) و خلاصه امكان عكس العمل بموقع از افراد گرفته مي شه و اين تاخير تنها تاثيرش روي ما است كه كيس نداريم و خلاصه با توجه به روند كليرنس و اتفاقات سال گذشته ، اوضاعمون بدتر از بد ميشه
بهشون بفرمائين كه شرايط ما رو بيشتر درك كنن و يجوري اطلاع رساني كنن كه موثر باشه
متشكر از توجه شماSmile

(2011-02-06 ساعت 19:15)sorooshii نوشته:  سلام دوست عزیز

تبریک میگم خدمت شما.

دوست گرامی طبق قرار تعیین شده در این تاپیک، لطفاً اطلاعات خود را از قبیل تاریخ سربرگ نامه، تاریخ ورود به پست ایران، حدود کیس نامبر، کشور محل مصاحبه و .... را بیان کنید.

با تشکر

سلام سروشي عزيز
طبق صحبت قبلي ، ممنون مي شم اگه در صورت امكان جدول بچه هائي كه كيس نداشتن و كيسشون اومده (جدول صفحه اول تاپيك) رو تكميل كني تا ديد بهتري از همه بچه ها داشته باشيم
ممنون و متشكرWink
تشکر کنندگان: javidk ، rayan.s ، maaref
(2011-02-06 ساعت 20:17)alirezagh نوشته:  
امروز نامه دوم ما رسید و زمان مصاحبه 2 روز دیگه تعیین شده.ما امادگی لازم رو نداریم.میشه راهنمایی کنید چه میتونیم بکنیم؟

سلام
اول، خیلی تبریک
دوم، اصلا نگرون نباش و با یه ایمیل شرایط رو اعم از اینکه نامه تازه به دستت رسیده و کیس نامبر نداشتی که زودتر پیگیری کنی، تقاضا کن که ماه دیگه بهت وقت بدند.
سوم، اگه ممکنه بفرمایید کدوم سفارت رو انتخاب کردی و آیا توی یک ماه اخیر برای سفارت ایمیلی فرستادی که بهت پاسخ بدند؟
case # 2011eu00014xxx
سلام و تشکر از پاسخ همه دوستان
من سفارت آنکارا رو انتخاب کردم و تا حالا براشون ادمیلی نزدم.
شماره کیس: 2011EU00014XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 24:01@
محل دریافت نامه قبولی: neverland
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: By DHL - August 21, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: February 5, 2011
تاریخ مصاحبه: March 14, 2011
جمع تقریبی هزینه ها: 270 هزار تومان
(2011-02-07 ساعت 09:41)sare نوشته:  

سلام دوست عزيز
اولاً تبريك مي گم رسيدن نامه تون رو
دوماً در صورت امكان خواهش مي كنم كه اطلاعات نامه تون رو بدين كه چه شكلي بوده و از كجا و چه تاريخي ارسال شده
سوماً لطفاً منطقه اي كه نامه تون رو دريافت كردين لطفاً بنويسين
مهمتر از همه اينها پيشنهادم اينه كه يه ايميل به كي سي سي بفرستين و شرايط خودتون رو بگين ، اينكه كيس نامبر نداشتين و اين باعث شد كه غافلگير بشين و نتونين بموقع اقدام كنين ، چراكه حداقل يك ماه تا 45 روز طول مي كشه تا نامه برسه (تازه اگر برسه) و خلاصه امكان عكس العمل بموقع از افراد گرفته مي شه و اين تاخير تنها تاثيرش روي ما است كه كيس نداريم و خلاصه با توجه به روند كليرنس و اتفاقات سال گذشته ، اوضاعمون بدتر از بد ميشه
بهشون بفرمائين كه شرايط ما رو بيشتر درك كنن و يجوري اطلاع رساني كنن كه موثر باشه
متشكر از توجه شماSmile

(2011-02-06 ساعت 19:15)sorooshii نوشته:  سلام دوست عزیز

تبریک میگم خدمت شما.

دوست گرامی طبق قرار تعیین شده در این تاپیک، لطفاً اطلاعات خود را از قبیل تاریخ سربرگ نامه، تاریخ ورود به پست ایران، حدود کیس نامبر، کشور محل مصاحبه و .... را بیان کنید.

با تشکر

سلام سروشي عزيز
طبق صحبت قبلي ، ممنون مي شم اگه در صورت امكان جدول بچه هائي كه كيس نداشتن و كيسشون اومده (جدول صفحه اول تاپيك) رو تكميل كني تا ديد بهتري از همه بچه ها داشته باشيم
ممنون و متشكرWink

سلام و تشکر
برای نامه دوم ما آدرسی تو امریکا دادیم و من نامه رو در دست ندارم که اسکن کنم و براتون بفرستم. به محض دریافت این کار رو انجام میدم.

تشکر کنندگان: rayan.s ، javidk ، satusa ، sare ، maaref
سلام

ممنون از اطلاعاتی که در اختیار قرار دادید. یک سوال برای من پیش آمده است، شما ساکن اروپا هستید یا نکته ای دیگر هستش بفرمایید. شماره کیس شما case # 2011eu00014xxx هستش. EU چرا؟؟؟

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، maaref
(2011-02-07 ساعت 18:47)sorooshii نوشته:  سلام

ممنون از اطلاعاتی که در اختیار قرار دادید. یک سوال برای من پیش آمده است، شما ساکن اروپا هستید یا نکته ای دیگر هستش بفرمایید. شماره کیس شما case # 2011eu00014xxx هستش. EU چرا؟؟؟

برای خودم هم جای سوال هست؟شاید به این دلیل که متولد ترکیه هستم ؟؟؟؟در هر حال خوشبختانه تونستیم وقت مصاحبه رو به 14 مارس تغییر بدیم.
تشکر کنندگان: sorooshii ، satusa ، rayan.s ، maaref
(2011-02-07 ساعت 21:20)DV2011_Winner نوشته:  
(2011-02-07 ساعت 18:47)sorooshii نوشته:  سلام

برای خودم هم جای سوال هست؟شاید به این دلیل که متولد ترکیه هستم ؟؟؟؟در هر حال خوشبختانه تونستیم وقت مصاحبه رو به 14 مارس تغییر بدیم.

صد در صد، حتماً همین مورد بوده است. یادم آمد شما زمان پرکردن فرم ها فرمودید که 2 ملیتی هستید و محل تولد را ترکیه نوشتید.

تبریک میگم برای تغییر تاریخ، خوب هم نزدیک انداختند. پس یک تجربه دیگه اینکه، سفارت در این مورد (دیر رسیدن نامه دوم یا دریافت تاریخ با ایمیل) همکاری لازم را می کند.

انشاءالله موفق باشید.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: satusa ، rayan.s ، User ، mml ، sare ، DV2011_Winner ، javidk ، alirezagh ، maaref
(2011-02-07 ساعت 01:27)alirezagh نوشته:  
(2011-02-07 ساعت 00:51)sara59 نوشته:  سلام به همگی .منم نامه اول و دوم رو نگرفتم.از آنجاییکه اگه نامه دوم بیاد با توجه به تجربه بچه ها زمان زیادی تا مصاحبه باقی نمیمونه،غیر از ترجمه مدارک،چه کارهایی رو میشه از الان انجام داد؟چه فرم هایی باید پر کنیم و فرم ها کجا هستند؟ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنیدRolleyesبه امید موفقیت همهBig Grin

سارا جان خوش اومدی، غیر از ترجمه مدارک باید واکسن و جور کردن اسپانسره رو توی برنامه داشته باشی که ایشالا با اومدن نامه مصاحبه، معطلشون نشی.

ممنونم از راهنماییتون.فرم های مربوط به اسپانسر رو از کجا بردارم؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-02-08 ساعت 22:34)sara59 نوشته:  
(2011-02-07 ساعت 01:27)alirezagh نوشته:  
(2011-02-07 ساعت 00:51)sara59 نوشته:  سلام به همگی .منم نامه اول و دوم رو نگرفتم.از آنجاییکه اگه نامه دوم بیاد با توجه به تجربه بچه ها زمان زیادی تا مصاحبه باقی نمیمونه،غیر از ترجمه مدارک،چه کارهایی رو میشه از الان انجام داد؟چه فرم هایی باید پر کنیم و فرم ها کجا هستند؟ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنیدRolleyesبه امید موفقیت همهBig Grin

سارا جان خوش اومدی، غیر از ترجمه مدارک باید واکسن و جور کردن اسپانسره رو توی برنامه داشته باشی که ایشالا با اومدن نامه مصاحبه، معطلشون نشی.

ممنونم از راهنماییتون.فرم های مربوط به اسپانسر رو از کجا بردارم؟

با سلام به دوست عزیز

برو به
((( http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2621

اسپانسر و مدارک مرتبط با آن)))

مطالعه کن هر فرم و هر سوالی داری اونجا هست

To Wounds From One[font=Arial][/font]
SadSadسلام دوستان....
از دوستانی که سه چهار ماه از اینکه فرمهای سری اولو فرستادن میگذره، کسی دیگه تونسته بدون اینکه نامه دوم از کی سی سی براش بیاد با ایمیل کیس نامبرشو از سفارت بگیره.......؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: javidk ، maaref
(2011-02-10 ساعت 15:00)mghdv2011 نوشته:  SadSadسلام دوستان....
از دوستانی که سه چهار ماه از اینکه فرمهای سری اولو فرستادن میگذره، کسی دیگه تونسته بدون اینکه نامه دوم از کی سی سی براش بیاد با ایمیل کیس نامبرشو از سفارت بگیره.......؟؟؟؟؟؟

سلام به شما دوست عزيز
متاسفانه پاسخ منفي است ، جواب كي سي سي همون پاسخ اتوماتيكه كه نداشتن كيس تاثيري در روند پرونده شما نخواهد داشت Big Grin
صبر مي خواهد ، صبر ايوبSad
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، javidk ، maaref
سلام دوست عزيز
ظاهرا طبق پست هاي بچه ها چنانچه شماره كيستون كارنت بشه سفارت با اي ميل تاريخ رو ميگه. دو سه نفري بودن كه اينجوري گرفته بودن.منم به همين اميدم كه قبل از رسيدن نامه سفارت به من جواب بده .يعني وقتي كارنت شدم.اميدوارم همه موفق باشن
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، javidk ، sare ، maaref
(2011-01-27 ساعت 18:01)User نوشته:  دوستان عزيز
به هر دو سفارت آنكارا و ابوظبي ايميل بزنيد و تاريخ مصاحبه خود را بپرسيد. (بدون عنوان كردن اينكه كيس نامبر نداريد و طبيعتا بدون نوشتن كيس نامبر!

اگر پرونده شما به دست سفارت رسيده باشد اما نامه دوم هنوز نرسيده باشد، مي توانيد از كيس نامبر و تاريخ مصاحبه خود آگاه شويد.

موفق باشيد

(2010-11-03 ساعت 10:46)User نوشته:  دوستان عزيز
آنكارا جدول مصاحبه ها رو آپديت كرده،
بد نيست ايميل بزنيد به آنكارا براي زمان مصاحبه! شايد جواب داد!
(2010-11-03 ساعت 12:15)User نوشته:  لينك:
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
ايميل بزنيد كه من كيس نامبر ندارم. آيا زمان مصاحبه ام معين شده يا نه؟

به اينجا برويد و با اين فرم ايميل بزنيد:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html

سلام.برای سفارت آنکارا،فقط این فرمی که به آدرس بالاست رو SUBMIT کنیم کافیه؟اخه به من از این طریق جواب ندادند.آیا نباید به یک آدرس دیگه ای هم ایمیل جداگونه بزنیم؟؟؟؟ممنون اگه راهنمایی کنید.یه سوال دیگه هم دارم.واسه ابوظبی به چه آدرسی باید ایمیل بزنیم؟مرسی.
تشکر کنندگان: maaref ، javidk ، mghdv2011
(2011-02-12 ساعت 21:51)sara59 نوشته:  
(2011-01-27 ساعت 18:01)User نوشته:  دوستان عزيز
به هر دو سفارت آنكارا و ابوظبي ايميل بزنيد و تاريخ مصاحبه خود را بپرسيد. (بدون عنوان كردن اينكه كيس نامبر نداريد و طبيعتا بدون نوشتن كيس نامبر!

اگر پرونده شما به دست سفارت رسيده باشد اما نامه دوم هنوز نرسيده باشد، مي توانيد از كيس نامبر و تاريخ مصاحبه خود آگاه شويد.

موفق باشيد

(2010-11-03 ساعت 10:46)User نوشته:  دوستان عزيز
آنكارا جدول مصاحبه ها رو آپديت كرده،
بد نيست ايميل بزنيد به آنكارا براي زمان مصاحبه! شايد جواب داد!
(2010-11-03 ساعت 12:15)User نوشته:  لينك:
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
ايميل بزنيد كه من كيس نامبر ندارم. آيا زمان مصاحبه ام معين شده يا نه؟

به اينجا برويد و با اين فرم ايميل بزنيد:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html

سلام.برای سفارت آنکارا،فقط این فرمی که به آدرس بالاست رو SUBMIT کنیم کافیه؟اخه به من از این طریق جواب ندادند.آیا نباید به یک آدرس دیگه ای هم ایمیل جداگونه بزنیم؟؟؟؟ممنون اگه راهنمایی کنید.یه سوال دیگه هم دارم.واسه ابوظبی به چه آدرسی باید ایمیل بزنیم؟مرسی.

من نمیدونم سوال قبلیتون چی بوده فقط میدونم جوابهای USER جان؛ کامله و کافیه. اینم آدرس سایت ابوظبی:
abudhabiIV@state.gov
موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: maaref ، javidk
دوست عزیز من سوالی ندارم فقط تبریک عرض میکنم برای ما که 2012 ثبت نام کردیم هم دعا کنید
تشکر کنندگان: maaref ، javidk ، User
(2011-01-29 ساعت 09:56)alisarshar نوشته:  ببخشيد از اينكه دير كردم اين متن ايميلي كه من به سفارت ابوظبي فرستادم و جوابي كه به من دادند:

Confirmation Number: 20111*********

FIRSTNAME: ALIREZA

LASTNAME: SARSHAR MOGHADAM

Date of Birth: 09/17/1980

Preference Category: DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,

The month September is almost finished and unfortunately KCC didn't sent my Case Number via E-mail nor by my new mailing address

As I wrote to you several times before, I have checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that my Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery. According to the Mail Tracking Service I have used (DHL) with ticket no. AWB # 1434439381, my application forms (((totally two letters))) have been delivered to the KCC on 19th. August , 2010, (Signed for by: J SUTTON) & my Place for interview is AbuDhabi .

I would appreciate if you would send me information about my Case Number, appointment date and time and every thing I need for further processing.

If it's not possible for you to send my Case Number and my Case is cancelled, please tell me straightly and frankly.

Regards,
ALIREZA SARSHARMOGHADAM

.............................................................
Dear Sir,

Thank you for your email. Your case number is 2011AS14***, your appointment has been scheduled for February 22, 2011 at 8 am. Please submit this email as your appointment confirmation.

Thank you,

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi

abudhabiiv@state.gov

/sv

Privacy/PII

This email is UNCLASSIFIED.
.........................

اينم ايميل ابوظبي :

AbuDhabiIV@state.gov

ببخشيد از اينكه دير كردم اين متن ايميلي كه من به سفارت ابوظبي فرستادم و جوابي كه به من دادند:

Confirmation Number: 20111*********

FIRSTNAME: ALIREZA

LASTNAME: SARSHAR MOGHADAM

Date of Birth: 09/17/1980

Preference Category: DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,

The month September is almost finished and unfortunately KCC didn't sent my Case Number via E-mail nor by my new mailing address

As I wrote to you several times before, I have checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that my Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery. According to the Mail Tracking Service I have used (DHL) with ticket no. AWB # 1434439381, my application forms (((totally two letters))) have been delivered to the KCC on 19th. August , 2010, (Signed for by: J SUTTON) & my Place for interview is AbuDhabi .

I would appreciate if you would send me information about my Case Number, appointment date and time and every thing I need for further processing.

If it's not possible for you to send my Case Number and my Case is cancelled, please tell me straightly and frankly.

Regards,
ALIREZA SARSHARMOGHADAM

موفق باشيد.
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: rayan.s ، javidk ، maaref ، mghdv2011 ، sorooshii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان