کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2014-10-25 ساعت 14:25)Mahanturbo نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 07:34)pouria.narimisa نوشته:  سلام دوستان

من همسرم در آمریکا کاری نداره و من قصد دارم در آینده پول در حساب همسرم بگزارم بجای اسپانسر چون اسپانسر نداریم

آیا به محض گذاشتن پول توی حساب میشود پرینت گرفت؟
آیا مورد قبول واقع میشود یا اینکه خیر؟ حتما" باید پول مدتی توی حساب بماند؟ یا همان موقع گداشتن و خارج کردن پول کافیست؟

خيلي در اين مورد تحقيق كردم اما گويا درآمد واسشون خيلي مهمه ، پول بايد تو حساب مدت زيادي باشه و سندي مبني بر اين باشه كه اين پول رو همسرتون در آورده ، پول هم بايد حتما در گردش باشه ، يه مبلغ ثابت تو يه مدت نباشه !

با سلام
شما از کجا این اطلاعات رو بدست آوردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، hooban
(2014-10-26 ساعت 00:58)mohsen1984 نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 14:25)Mahanturbo نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 07:34)pouria.narimisa نوشته:  سلام دوستان

من همسرم در آمریکا کاری نداره و من قصد دارم در آینده پول در حساب همسرم بگزارم بجای اسپانسر چون اسپانسر نداریم

آیا به محض گذاشتن پول توی حساب میشود پرینت گرفت؟
آیا مورد قبول واقع میشود یا اینکه خیر؟ حتما" باید پول مدتی توی حساب بماند؟ یا همان موقع گداشتن و خارج کردن پول کافیست؟

خيلي در اين مورد تحقيق كردم اما گويا درآمد واسشون خيلي مهمه ، پول بايد تو حساب مدت زيادي باشه و سندي مبني بر اين باشه كه اين پول رو همسرتون در آورده ، پول هم بايد حتما در گردش باشه ، يه مبلغ ثابت تو يه مدت نباشه !

با سلام
شما از کجا این اطلاعات رو بدست آوردید؟

تماس با NVC . وكيل هم قبل تر گفته بود
ويزاي نامزدي
ارسال مدارك : ٢٨ ژانويه ٢٠١٥
دريافت رسيد نامبر : ٢ فوريه ٢٠١٥
سرويس سنتر : كاليفرنيا
اپرو : ١٢ فوريه ٢٠١٥
سفارت : ارمنستان
وقت مصاحبه :٧ آوریل
دریافت ویزا : 11 آوریل
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، mohsen1984 ، hooban
سه برابر مبلغی که خط درآمده یعنی برای خانواده 2نفره اگر سالی 20 تاست 60 تا ... قبل ارسال مدارک اسپانسری واریز شود دو سه ماهی حداقل باید بماند تا اگر فرضا اداره مهاجرت از بانک استعلام کرد تو حساب باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، mohsen1984 ، hooban
(2014-10-26 ساعت 19:31)rahbar نوشته:  سه برابر مبلغی که خط درآمده یعنی برای خانواده 2نفره اگر سالی 20 تاست 60 تا ... قبل ارسال مدارک اسپانسری واریز شود دو سه ماهی حداقل باید بماند تا اگر فرضا اداره مهاجرت از بانک استعلام کرد تو حساب باشه

سه برابر براي ازدواجي ها هست ، براي بقيه ويزاها مثلا نامزدي ٥ برابر هست ،
ما مبلغ خيلي بيشتر از اين ها تو حساب نامزدم هست ، اما باز هم ريسك نكرديم و نامزدم ٢ جا كار مي كنه ،
اين هم مطالب از سايت nvc

The sponsor's income is totaled first. Personal assets and/or the income and assets of household members who have signed an I-864A are totaled next. Usually the sponsor must present evidence of location, ownership and value including liens and liabilities for each asset listed. The consular officer must find that the financial value of the asset can be converted to cash within one year to support the sponsored immigrant without undue harm to the sponsor or his/her family.

The total net value of assets, less liens and liabilities against them, must equal five times the difference between the sponsor's income and 125% of the poverty level for the household size.

Sponsors of spouses and children of U.S. citizens must only prove assets valued at three times the difference between the poverty guideline and actual household income.

Sponsors of orphans who will acquire citizenship after admission to the United States must only prove assets equal to the difference between the poverty guideline and actual household income.
ويزاي نامزدي
پاسخ
(2014-10-28 ساعت 10:58)mohsen1984 نوشته:  پس با این حساب برای من و همسرم باید 60 تا تو حساب باشه؟
اما
اگر همسرم کار کنه و ماهی 1500 دلار حقوقش باشه 30 تا کافیه تو حساب باشه؟

درسته ، حقوق هم قبل از كم شدن tax بايد حساب باشه ، پول هم همونطور كه بالا نوشته شرايط داره و در درجه اول درآمد مهمه .
ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، mohsen1984 ، hooban
سلام دوستان ممنون میشم زود کمک کنید چون مصاحبه نزدیکه. اسپا نسرما ۱۰۴۰سالهای ۲۰۱۱و۲۰۱۲ را قبلا به ما داده بودندوحالا که ۲۰۱۳ را خواستیم بجای۱۰۴۰فرم۸۸۷۹ را ایمیل کردند.این فرم چیه؟ همین کافیه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، hooban
سلام دوستان ممنون میشم زود کمک کنید چون مصاحبه نزدیکه. اسپا نسرما ۱۰۴۰سالهای ۲۰۱۱و۲۰۱۲ را قبلا به ما داده بودندوحالا که ۲۰۱۳ را خواستیم بجای۱۰۴۰فرم۸۸۷۹ را ایمیل کردند.این فرم چیه؟ همین کافیه؟ممنون
هیچ کس نمیدونه ؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
(2014-11-02 ساعت 23:13)farnaz.f نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم زود کمک کنید چون مصاحبه نزدیکه. اسپا نسرما ۱۰۴۰سالهای ۲۰۱۱و۲۰۱۲ را قبلا به ما داده بودندوحالا که ۲۰۱۳ را خواستیم بجای۱۰۴۰فرم۸۸۷۹ را ایمیل کردند.این فرم چیه؟ همین کافیه؟ممنون
هیچ ایوای نمیدونه ؟!!!
دوست عزیز من تابحال راجع به این فرم نشنیده بودم.از اسپانسرتون خواهش کنید همون ۱۰۴۰ و w2 رو بده که خدای نکرده گیر نکنید تو سفارت.من ۴سال پیش که با لاتاری اومده بودم اسپانسرم بخاطر ندادن تمامی صفحات ۱۰۴۰ کلی گیر افتاده بودم و میگفتند تمامی صفحات باید باشه و تا همرو تکمیل نکردم ویزا ندادند.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، farnaz.f ، shadoow ، mohsen1984 ، Nightsky007 ، hooban ، حاجی واشنگتن
دوستان اگه كمكي ميتونيد كنيد بهم كمك كنيد
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، hooban ، shandiz
سلام دوستام
من نیاز به اسپانسر برای ویزای ازدواج دارم . میتونین راهنمایی کنین؟
پاسخ
سلام ااسم من کتی هست سیتیزن هستم یک پسر دو ساله هم دارم که از طریق سفارت در ایران براش پاس امریکا گرفتم براهمسرم هم تقاضاویزا از طریق ازدواج دادم الان باید پول به ویزا سنتربفرستم الان در ایران زندگی میکنیم وکیلم می گوید بلیط بگیر ومالیات چند سال اخر رو درست کن در این صورت همسرت می تواند بیا ید من کسی رو برا زمانت ندارم لطفاراهنمای کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2015-01-27 ساعت 15:32)kathy.fini نوشته:  سلام ااسم من کتی هست سیتیزن هستم یک پسر دو ساله هم دارم که از طریق سفارت در ایران براش پاس آمریکا گرفتم براهمسرم هم تقاضاویزا از طریق ازدواج دادم الان باید پول به ویزا سنتربفرستم الان در ایران زندگی میکنیم وکیلم می گوید بلیط بگیر ومالیات چند سال اخر رو درست کن در این صورت همسرت می تواند بیا ید من کسی رو برا زمانت ندارم لطفاراهنمای کنید

تا زمانی که کسی رو برای اسپانسر ندارید کاری نمیتونید بکنید پرونده معلق میمونه
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، حاجی واشنگتن
سلام
میشه یکم منو راهنمایی کنید؟
من 2012 از طریق لاتری گرین کارت آمریکا گرفتم و رفتم پیش برادرم که اونجا بود. کلا هم خرج سفر و زندگیم رو پدر مادرم میدادن این مدت و من به عنوان دستیار برادرم فقط تو آزمایشگاه دانشگاه ساعتی کار میکردم(تقریبا بازی!)
تو این دوسال و نیم هم سه بار کلا رفتم آمریکا ( و البته اشتباه کردم و re entry permit گرفتم که حالا اون بحثش جداست و کسی راجبش اطلاعات داشته باشه ممنون میشم توضیح بدم که کمکم کنه) و میخوام الان که ازدواج کردم برای همسرم درخواست گرین کارت بدم. تا جایی که فهمیدم بحث اسپانسر و این فرم ها مال الان نیست و الان فقط I130 مطرحه. اما ممنون میشم لطف کنید بگید الان که من اونجا کاری نداشتم و مالیاتی ندادم میتونم رو اسپانسر شدن دوستانم حساب کنم؟ از نظر اونا مشکلی نداره (البته من تعهدات اسپانسر رو کامل نمیدونستم) . زمانش که بشه به اینکه من کاری نداشتم گیری نمیدن؟
پاسخ
کسی نیست تونسته باشه اسپانسرپیدا کنه؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: masmori ، msar
سلام دوستان عزیز. اگه کسی گرین کارت داره و از یک سال پیش وارد US- شده و از همان موقع کار می کرده میتونه اسپانسر بشه؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان