کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
دوستان سوال..من یک ساله در آمریکا کار میکنم و درآمد 12 هزار در سال رو دارم پدر و مادرم هم دو ساله اینجا هستند و بالای 24 هزار در سال دارند و همسر من تقریبا 10 ماه دیگه کارنت میشه..آیا شرایط ما برای اسپانسری و کواسپانسر کافیست؟
نوع ويزا :F2A
اپروو Jan 2015
Priority Date: 02Sep2014
120$ : 14 Aug
320$: 20 Aug
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، hamidoo_b ، sib 24 ، Tolu IR
(2015-06-16 ساعت 07:49)AliHamidi نوشته:  دوستان سوال..من یک ساله در آمریکا کار میکنم و درآمد 12 هزار در سال رو دارم پدر و مادرم هم دو ساله اینجا هستند و بالای 24 هزار در سال دارند و همسر من تقریبا ۱۰ ماه دیگه کارنت میشه..آیا شرایط ما برای اسپانسری و کواسپانسر کافیست؟

من پیشنهاد میکنم که شما پدر و مادرتون رو به عنوان household در فرمi-864 معرفی کنید. مجموع درآمدتون میشه 36 هزار که برای خانواده 4 نفره (خودتون و پدر مادرتون و همسرتون) 30 هزار درآمد کافیه.
فقط دقت کنید که در این صورت شما باید i-864 رو پر کنید و پدر و مادرتون i-864a رو پر کنند
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sib 24 ، barfi1 ، AliHamidi ، Tolu IR ، حاجی واشنگتن ، kasra
ببخشید دوستان میخواستم بدونم با داشتن اسپانسر چه کارهایی رو نباید انجام بدیم یا مثلا کدوم از مسایل پولی و مالی ما گردن اسپانسر میوفته؟؟؟؟
من در کل میخوام بدونم با وجود اسپانسر میتونم کالج یا مدرسه برم برای دوره های فنی ثبت نام کنم و وام بگیرم. یا میتونم از کلاسهای زبان که تو کلیساها یا مدارس به صورت مجانی برگزار میشه استفاده کنم یا از درمانگاهای ارزون قیمتی که برای کلیساهاست استفاده کنم بدون اینکه اسپانسرم درگیر باشه یانه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2015-06-19 ساعت 16:27)sang نوشته:  ببخشید دوستان میخواستم بدونم با داشتن اسپانسر چه کارهایی رو نباید انجام بدیم یا مثلا کدوم از مسایل پولی و مالی ما گردن اسپانسر میوفته؟؟؟؟
من در کل میخوام بدونم با وجود اسپانسر میتونم کالج یا مدرسه برم برای دوره های فنی ثبت نام کنم و وام بگیرم. یا میتونم از کلاسهای زبان که تو کلیساها یا مدارس به صورت مجانی برگزار میشه استفاده کنم یا از درمانگاهای ارزون قیمتی که برای کلیساهاست استفاده کنم بدون اینکه اسپانسرم درگیر باشه یانه؟؟؟؟
مسائلی که مربوط به تحصیل ایرادی نداره.وقتی کلاسی رو خود دولت رایگان گذاشته هرفردب میتونه استفاده کنه بازم ربطی به اسپانسر نداره.ولی شما نمیتونی مثلا تقاضای فود استمپ کنی یا کمک هزینه برای کرایه خونه بگیری چون میگن شما اسپانسر دارید یا مثلا کردیت کارت گرفتی خرج کردی پول بانک رو ندادی اونها خودشون مستقیم از حساب اسپانسر برمیدارند.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، Tolu IR ، حاجی واشنگتن
(2015-06-19 ساعت 19:00)sib 24 نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 16:27)sang نوشته:  ببخشید دوستان میخواستم بدونم با داشتن اسپانسر چه کارهایی رو نباید انجام بدیم یا مثلا کدوم از مسایل پولی و مالی ما گردن اسپانسر میوفته؟؟؟؟
مسائلی که مربوط به تحصیل ایرادی نداره.وقتی کلاسی رو خود دولت رایگان گذاشته هرفردب میتونه استفاده کنه بازم ربطی به اسپانسر نداره.ولی شما نمیتونی مثلا تقاضای فود استمپ کنی یا کمک هزینه برای کرایه خونه بگیری چون میگن شما اسپانسر دارید یا مثلا کردیت کارت گرفتی خرج کردی پول بانک رو ندادی اونها خودشون مستقیم از حساب اسپانسر برمیدارند.

معذرت میخوام ممنونم که پاسخ دادین ولی میتونم در مورد بیمه هم بدونم مثلا اوباما کیر به کسایی که اسپانسر دارن تعلق میگیره. و مورد از همه مهمتر خونه هایی که اجارش از طرف دولت کمتر هست چی؟؟ اونا رو مثلا همسرم میتونه اجاره کنه چون اون که اسپانسر نداره.
پاسخ
(2015-06-20 ساعت 09:54)sang نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 19:00)sib 24 نوشته:  

معذرت میخوام ممنونم که پاسخ دادین ولی میتونم در مورد بیمه هم بدونم مثلا اوباما *** به کسایی که اسپانسر دارن تعلق میگیره. و مورد از همه مهمتر خونه هایی که اجارش از طرف دولت کمتر هست چی؟؟ اونا رو مثلا همسرم میتونه اجاره کنه چون اون که اسپانسر نداره.
خواهش میکنم.راجع به بیمه نمیدونم.کسانی که درامدشون کم هست یا درامد ندارند دولت بهشون تو کرایه خونه و کارت خرید مواد غذای کمک میکنه اگه بخوان.از من بشما نصیحت استفاده نکنید نه شما و نه همسرتون.چون تو سیستم وارد میشه تو سیتیزن شدن مشکل ایجاد میکنه،هرجا میخواهید استخدام بشید یکی از سوالها اینه که از دولت کمک گرفتید یا خیر و تاثیر منفی داره و مشکل دیگه پرونده شماست اداره مهاجرت میگن خود شخص که همسر شماست داره از دولت کمک میگیره اونوقت واسه همسرشم اقدام کرده بیاد.اینجاست یهو میبینید الکی پروسه ویزا گرفتنتون طول میکشه
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، amirsalehish ، shadoow ، barfi1 ، tico ، shadi79 ، Tolu IR ، حاجی واشنگتن
(2015-06-16 ساعت 13:06)hamidoo_b نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 07:49)AliHamidi نوشته:  دوستان سوال..من یک ساله در آمریکا کار میکنم و درآمد 12 هزار در سال رو دارم پدر و مادرم هم دو ساله اینجا هستند و بالای 24 هزار در سال دارند و همسر من تقریبا ۱۰ ماه دیگه کارنت میشه..آیا شرایط ما برای اسپانسری و کواسپانسر کافیست؟

من پیشنهاد میکنم که شما پدر و مادرتون رو به عنوان household در فرمi-864 معرفی کنید. مجموع درآمدتون میشه 36 هزار که برای خانواده ۴ نفره (خودتون و پدر مادرتون و همسرتون) 30 هزار درآمد کافیه.
فقط دقت کنید که در این صورت شما باید i-864 رو پر کنید و پدر و مادرتون i-864a رو پر کنند

ممنون دوست عزیز یعنی با این فرمول خودم و همسرم و خانوادم که مجموعا شش نفر میشم اگر 125% را داشته باشیم درست میشه؟ (125% 32,570$$)
نوع ويزا :F2A
اپروو Jan 2015
Priority Date: 02Sep2014
120$ : 14 Aug
320$: 20 Aug
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidoo_b ، Tolu IR
(2015-06-22 ساعت 08:17)AliHamidi نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 13:06)hamidoo_b نوشته:  

من پیشنهاد میکنم که شما پدر و مادرتون رو به عنوان household در فرمi-864 معرفی کنید. مجموع درآمدتون میشه 36 هزار که برای خانواده ۴ نفره (خودتون و پدر مادرتون و همسرتون) 30 هزار درآمد کافیه.

ممنون دوست عزیز یعنی با این فرمول خودم و همسرم و خانوادم که مجموعا شش نفر میشم اگر 125% را داشته باشیم درست میشه؟ (125% 32,570$$)

بله درست میشه. 125%ها در فرم i-864p مشخص شده
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow ، AliHamidi ، حاجی واشنگتن
ببخشید دوستان.من یه سوال دارم.من نمیتونم پیغام خصوصی بذارم.همش ارور میده که تا 25 پست در مهاجر سرا نداشته باشید این امکان وجود نداره.در صورتیکه قبلا راحت پیغام میذاشتم.الان چند وقته که این ارور رو میده.کسی اگه میدونه علتش چیه خواهشا بهم پیغام خصوصی بده.ممنون
پاسخ
با سلام

من همسرم سیتیزن آمریکا هست و الان حدود سه سال هست ازدواج کردیم و امسال برای گرفتن گرین کارت آمریکا برای من اقدام کرد و فرم 130 و هزینه هاو مدارک مربوطه رو فرستاد و کیس ما طی یک ماه قبول شد و شماره کیس و پرونده اعلام شد و برای وقت مصاحبه یک سری مدارک خواستن که یکی فرم اسپانسر هست که با توجه به اینکه همسر بنده از 15 سالگی ایران بودن و تا الان هم دانشجو هستن در آمریکا شغلی نداشته که صورت وضعیت مالیاتی و حقوقی داشته باشه و مادر و پدر ایشون ایران هستن پس کمکی نمی تونند بکنن می خواستم بپرسم دوست و یک فرد غیر از فامیل می تونه اسپانسر من بشه یا کو اسپانسر بشه؟ و چه مدارکی رو اسپانسر و کو اسپانسر تهیه کنن؟الان ما کلا گیج شدیم که آیا خانم من باید آمریکا ساکن بشه و بعد اقدام کنه به عنوان اسپانسر یا از همین جا میشه کاری صورت داد ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین در این مورد به اشتراک بذارین.
پاسخ
(2015-05-18 ساعت 19:05)sib 24 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 15:15)line نوشته:  سلام
برای ویزای نامزدی و ازدواج ایا هم اسپانسر و هم کواسپانسر نیاز هست؟
اگه اسپانسر درامدش کافی نباشه بله احتیاج به کواسپانسر هست

سلام
من خانمم و مادرشون آمریکایی هستش و هر دو ساکن ایران و از 15 سالگی ایران بوده همسرم، بعد از سه سال بعد از ازدواج برای گرین کارت برای من اقدام کرده الان برای اسپانسر مشکل داریم همسرم در آمدی تو آمریکا نداشته می خواستم بپرسم دوست و آشنا غیر فامیل می تونه اسپانسر بشه یا کو اسپانسر ؟ما برای انجام این مرحله چه جوری باید اقدام کنیم؟ممنون می شم اگه بتونید راهنمایی کنید
پاسخ
(2015-01-27 ساعت 21:33)sib 24 نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 15:32)kathy.fini نوشته:  سلام ااسم من کتی هست سیتیزن هستم یک پسر دو ساله هم دارم که از طریق سفارت در ایران براش پاس آمریکا گرفتم براهمسرم هم تقاضاویزا از طریق ازدواج دادم الان باید پول به ویزا سنتربفرستم الان در ایران زندگی میکنیم وکیلم می گوید بلیط بگیر ومالیات چند سال اخر رو درست کن در این صورت همسرت می تواند بیا ید من کسی رو برا زمانت ندارم لطفاراهنمای کنید

تا زمانی که کسی رو برای اسپانسر ندارید کاری نمیتونید بکنید پرونده معلق میمونه

من هم همسرم ایرانه در آمدی نداره اما یه دوستی داریم غیر فامیل هستش اون حاضر به انجامش هست و تمام شرایط رو داره غیر فامیل رو قبول می کنن؟
پاسخ
(2014-04-30 ساعت 23:26)maryampourjafari نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 13:07)romance33 نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 02:56)maryampourjafari نوشته:  من توی آمریکا شغل ندارم و مالیات پرداخت نکرده اگه خودم اسپانسر اصلی باشم با در امد صفر می تونم یه جوینت اسپانسر داشته باشم ایا این مشکل منو رو حل میکنه . خواهش میکنم یکی جواب بده

دوست عزیز شما به عنوان اسپانسر اصلی باید فرم ها رو پر کنین و درآمدتون رو صفر بزنین و از یک جوینت اسپانسر استفاده کنین.هیچ مشکلی نیست و تنها راهش هم همینه.
مرسی از راهنمایی شما دوست عزیز امیدوارم که حل بشه واقعا پروسه دپرس کننده ای هستش ادم باید اعصاب فولادی داشته باشه واسه دونه دونه مسالش . به هر حال ممنونم از اینکه جواب منو دادید
خسلام
همسر من سیتیزن هستش اما از 15 سالگی ایران بوده در آمدی نداشته تو آمریکا می خواستم بپرسم به عنوان اسپانسر آیا باید بره یه مدت آمریکا زندگی کنه تا اسپانسر به حساب بیاد و دیگه اینکه می تونه ایران باشه در آمدش صفر بزنه و یکی از دوستان غیر فامیل کو اسپانسر بشه چون فامیلی ندازیم اونجا و یک دوستی داریم که سیتیزن هستش و در آمدش بالاتر از حد تعیین شده هستش و ساکن آمریکا هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
(2015-06-27 ساعت 23:14)shayan_yg نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 23:26)maryampourjafari نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 13:07)romance33 نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 02:56)maryampourjafari نوشته:  من توی آمریکا شغل ندارم و مالیات پرداخت نکرده اگه خودم اسپانسر اصلی باشم با در امد صفر می تونم یه جوینت اسپانسر داشته باشم ایا این مشکل منو رو حل میکنه . خواهش میکنم یکی جواب بده

دوست عزیز شما به عنوان اسپانسر اصلی باید فرم ها رو پر کنین و درآمدتون رو صفر بزنین و از یک جوینت اسپانسر استفاده کنین.هیچ مشکلی نیست و تنها راهش هم همینه.
مرسی از راهنمایی شما دوست عزیز امیدوارم که حل بشه واقعا پروسه دپرس کننده ای هستش ادم باید اعصاب فولادی داشته باشه واسه دونه دونه مسالش . به هر حال ممنونم از اینکه جواب منو دادید
خسلام
همسر من سیتیزن هستش اما از 15 سالگی ایران بوده در آمدی نداشته تو آمریکا می خواستم بپرسم به عنوان اسپانسر آیا باید بره یه مدت آمریکا زندگی کنه تا اسپانسر به حساب بیاد و دیگه اینکه می تونه ایران باشه در آمدش صفر بزنه و یکی از دوستان غیر فامیل کو اسپانسر بشه چون فامیلی ندازیم اونجا و یک دوستی داریم که سیتیزن هستش و در آمدش بالاتر از حد تعیین شده هستش و ساکن آمریکا هست .

کو اسپانیر نیازی نیست از بستگانتان باشد..
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، حاجی واشنگتن
(2015-06-27 ساعت 23:05)shayan_yg نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 21:33)sib 24 نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 15:32)kathy.fini نوشته:  سلام ااسم من کتی هست سیتیزن هستم یک پسر دو ساله هم دارم که از طریق سفارت در ایران براش پاس آمریکا گرفتم براهمسرم هم تقاضاویزا از طریق ازدواج دادم الان باید پول به ویزا سنتربفرستم الان در ایران زندگی میکنیم وکیلم می گوید بلیط بگیر ومالیات چند سال اخر رو درست کن در این صورت همسرت می تواند بیا ید من کسی رو برا زمانت ندارم لطفاراهنمای کنید

تا زمانی که کسی رو برای اسپانسر ندارید کاری نمیتونید بکنید پرونده معلق میمونه

من هم همسرم ایرانه در آمدی نداره اما یه دوستی داریم غیر فامیل هستش اون حاضر به انجامش هست و تمام شرایط رو داره غیر فامیل رو قبول می کنن؟

برای جوینت اسپانسر کاری به نسبت طرف ندارند.دوست،فامیل،غریبه.با درامدش فقط کار دارندن و موقع مصاحبه ممکن فقط بپرسند با کواسپانسر یا جوینت اسپانسر چه نسبتی دارید از کجا میشناسیدش همین.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، shayan_yg ، حاجی واشنگتن ، tico ، Tolu IR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان