کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2015-07-17 ساعت 21:12)dream.land نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 18:45)Haghighat نوشته:  ببینید دوست من مشابه سوال شما در تاپیک های مختلف این سایت زیاد شده! به همین دلیل هم رقبتی برای اینکه به سوال شما پاسخ دهند نشان داده نمی شود و باکمی جستجو به جواب خود می رسید.و البته جواب سوال شما هم همیشه یکی هست. توصیه شده که فردی که برای کسی اپلای میکنه ( همسر یا نامزد ) زمان مصاحبه در آمریکا باشد چون اصل این ویزایی که میگیرید بر این اساس هست که شما درخواست ویزا میدید برای پیوستن و ماندن در کنار همسر و یا نامزدتون. یکی از سوال های اصلی آفیسر در روز مصاحبه هم همین است که نامزد و یا همسر ،الان کجا هستند؟ و در صورتی که در کشور شما زندگی میکند پس دلیلی اصلی این ویزا از بین میرود.
البته من مواردی رو هم دیدم که هر دو نفر زمان مصاحبه با هم بودند که البته در اون مورد برای آفیسر و سوال آفیسر جواب قانع کننده ایی داشته اند یعنی شرایط اپلیکنت به گونه ایی بوده است که می بایست پتیشنر در کنارشون باشه و همراهیشون کنه! فقط دقت کنید عرض کردم جواب قانع کننده!

با سلام دوستان

بنظرتون اگه موقع مصاحبه پتیشنر به علت بارداری کنار اپلیکنت باشه مشکلی‌ پیش خواهد آمد؟

خب الان باز یه مسئله ویژه دیگه بوجود میاد. قبل از مصاحبه یک سری آزمایش باید بدید. یک سری واکسن هست و یک روز قبل از مصاحبه هم عکس از قفسه سینه هست که خانم های باردار نمیتونن این آزمایشات رو انجام بدن چون برای بچه ضرر داره! و طبیعی هست وقتی که آزمایش انجام ندید ویزا هم به شما تعلق نمیگیره و شما رو بر میگردونن خونه تا بچه بدنیا بیاد و بعد بتونید مدیکال رو انجام بدید و باقی مراحل کار ....! پس این نمیتونه دلیل خوبی باشه.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: dream.land ، Tolu IR
(2015-07-18 ساعت 13:46)Haghighat نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 21:12)dream.land نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 18:45)Haghighat نوشته:  ببینید دوست من مشابه سوال شما در تاپیک های مختلف این سایت زیاد شده! به همین دلیل هم رقبتی برای اینکه به سوال شما پاسخ دهند نشان داده نمی شود و باکمی جستجو به جواب خود می رسید.و البته جواب سوال شما هم همیشه یکی هست. توصیه شده که فردی که برای کسی اپلای میکنه ( همسر یا نامزد ) زمان مصاحبه در آمریکا باشد چون اصل این ویزایی که میگیرید بر این اساس هست که شما درخواست ویزا میدید برای پیوستن و ماندن در کنار همسر و یا نامزدتون. یکی از سوال های اصلی آفیسر در روز مصاحبه هم همین است که نامزد و یا همسر ،الان کجا هستند؟ و در صورتی که در کشور شما زندگی میکند پس دلیلی اصلی این ویزا از بین میرود.
البته من مواردی رو هم دیدم که هر دو نفر زمان مصاحبه با هم بودند که البته در اون مورد برای آفیسر و سوال آفیسر جواب قانع کننده ایی داشته اند یعنی شرایط اپلیکنت به گونه ایی بوده است که می بایست پتیشنر در کنارشون باشه و همراهیشون کنه! فقط دقت کنید عرض کردم جواب قانع کننده!

با سلام دوستان

بنظرتون اگه موقع مصاحبه پتیشنر به علت بارداری کنار اپلیکنت باشه مشکلی‌ پیش خواهد آمد؟

خب الان باز یه مسئله ویژه دیگه بوجود میاد. قبل از مصاحبه یک سری آزمایش باید بدید. یک سری واکسن هست و یک روز قبل از مصاحبه هم عکس از قفسه سینه هست که خانم های باردار نمیتونن این آزمایشات رو انجام بدن چون برای بچه ضرر داره! و طبیعی هست وقتی که آزمایش انجام ندید ویزا هم به شما تعلق نمیگیره و شما رو بر میگردونن خونه تا بچه بدنیا بیاد و بعد بتونید مدیکال رو انجام بدید و باقی مراحل کار ....! پس این نمیتونه دلیل خوبی باشه.

ممنون از پاسختون دوست عزیز

پتیشنر همسر بنده میباشند که باردار میباشند و دارای گرین کارت هستند

به همین دلیل فکر نمیکنم به آزمایشات و واکسیناسیون پزشکی‌ داشته باشند

من اپلیکنت هستم و درخواست گرین کارت از طریقه ایشان دادم

سوال بنده اینه : خانم بنده موقع مصاحبهٔ من باید دمسایل باشند.

ولی‌ بخاطر وضعیتشون بعید میدونم که بتونه تنها بره اونجا

آیا امکانش هست که بخاطر نرفتنش از کارمون ایراد بگیرند؟
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
اها الان متوجه شدم! اره میتونه دلیل موجه ایی باشه! امیدوارم موفق باشید.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: dream.land ، shadoow ، armehraboon ، Tolu IR ، حاجی واشنگتن
بچه ها يك سوال من اسپانسر ميشوم براي همسرم كدوم فرم را بايد پر كنم و كواسپانسر ما كه پسردايي من است كدام فرم را بايد تكميل كند ممنون ميشم جواب دهيد
پاسخ
سلام دوستان
پرونده ما هم نياز به اسپانسر دوم داره،با اينكه در آمد از حد نصاب بالاتر بود با اين حال ما بايد اسپانسر دوم داشته باشيم،كِه توى اين هفته بايد اين مرحله رو تمام كنيم،چقدر اين مرحله طول ميكشه؟چون من ١سپتامبر مصاحبه دارم!
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2015-08-12 ساعت 04:32)Tolu IR نوشته:  سلام دوستان
پرونده ما هم نياز به اسپانسر دوم داره،با اينكه در آمد از حد نصاب بالاتر بود با اين حال ما بايد اسپانسر دوم داشته باشيم،كِه توى اين هفته بايد اين مرحله رو تمام كنيم،چقدر اين مرحله طول ميكشه؟چون من ١سپتامبر مصاحبه دارم!

مگه تا مشکل اسپانسر حل نشده وقت مصاحبه میدن؟
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
ممنون از پاسخ هاتون و مهاجر سرا
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
درود بر دوستان عزیز
در رابطه با پر کردن فرم I864 سوالی داشتم که خواهشمندم دوستان پیش کسوت به بنده کمک کنند.
در پارت ۵ این فرم (Household size) یکی از آیتم ها به فرزندان زیر 21 سال مربوط می شود. همسر بنده به عنوان اسپانسر من که الان در آمریکا هستند از ازدواج قبلی خودشون فرزندی زیر 21 سال دارند که در ایران با پدرش زندگی می کنه ولی ظرف سه سال آینده قصد پیوستن به ما را دارد.
از طرفی، اسم ایشون در فرم مالیاتی همسر من درج نشده حالا آیا ما باید در قسمت household ایشون را جزو شمارش بیاریم یا خیر؟
F2Aبازمانده لاتاری 2014, ارسال مدارک Oct 2014, تاریخ Priority date: 27 Oct 2014 , اپرو: 11March 2015, دریافت کیس نامبرو اینویس نامبر(تلفنی) :2015june10 ، تکمیل فرم 261: 2015july07 , دریافت ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر: 15July2015 , پرداخت 120$: 2015 21July ، دریافت ایمیل پرداخت 325$: 22July 2015 و پرداخت 325$: 26July2015، تکمیل فرم 260: 2015Aug05
پاسخ
(2015-08-22 ساعت 11:55)مرلی نوشته:  درود بر دوستان عزیز
در رابطه با پر کردن فرم I864 سوالی داشتم که خواهشمندم دوستان پیش کسوت به بنده کمک کنند.
در پارت ۵ این فرم (Household size) یکی از آیتم ها به فرزندان زیر 21 سال مربوط می شود. همسر بنده به عنوان اسپانسر من که الان در آمریکا هستند از ازدواج قبلی خودشون فرزندی زیر 21 سال دارند که در ایران با پدرش زندگی می کنه ولی ظرف سه سال آینده قصد پیوستن به ما را دارد.
از طرفی، اسم ایشون در فرم مالیاتی همسر من درج نشده حالا آیا ما باید در قسمت household ایشون را جزو شمارش بیاریم یا خیر؟

با سلام

با توجه به اینکه ملاک حال حاضر هست لازم نیست اسم ایشون رو بیارید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، tico ، Tolu IR
(2015-08-12 ساعت 10:26)shadoow نوشته:  

همسر من شد اسپانسرم و از حد معمول هم درآمدش بيشتر بود منتها ان وى سى پذيرفت ولى سفارت مصاحبه كننده نپذيرفت و درخواست اسپانسر دوم رو كرد،البته من مديكالمم ناقصه ولى فرصت ندارم ،نميدونم چى پيش مياد

دوستان لطفا منو راهنمايى كنيد چه مداركى رو بايد از اسپانسر دوم ببرم سفارت؟؟؟
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 16:26)vahid4573 نوشته:  من فكر ميكنم ٢٥ رقم مناسبي هست باز دوستان وارد تر جواب ميدن

همسر من فكر ميكنم حدودا ٢٧٠٠٠تا گذاشت ولى نپذيرفتن،البته ان وى سى پذيرفت سفارت استكهلم نپذيرفت
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 02:44)مهتاب.م نوشته:  اسپانسر ما جا زد محترمانه معذرت خواهي كرد و گفت اينا بيش از حد اطلاعات ميخوان من نميتونم اين اطلاعات رو در اختيارشون بزارم ?
دوستان به نظرتون چه كار كنم ايا راهي هست كه بدون اسپانسر پروسمونو ادامه بديم تمكن مالي يا هر چيز ديگه؟ اخه ما ديگه كسي رو تو امريكا نداريم
تو رو خدا كمكم كنيد چه كار كنم؟?

سلام يكى از دوستان من با ٢٥٠٠$يك اسپانسر خريد?مسخرس ولى شده بيزينس
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-28 ساعت 13:36)Tolu IR نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 10:26)shadoow نوشته:  

همسر من شد اسپانسرم و از حد معمول هم درآمدش بيشتر بود منتها ان وى سى پذيرفت ولى سفارت مصاحبه كننده نپذيرفت و درخواست اسپانسر دوم رو كرد،البته من مديكالمم ناقصه ولى فرصت ندارم ،نميدونم چى پيش مياد

دوستان لطفا منو راهنمايى كنيد چه مداركى رو بايد از اسپانسر دوم ببرم سفارت؟؟؟

همون مدارکی که برای اسپانسر هست به علاوه کپی پاسپورت آمریکاییش
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، shadoow ، armehraboon ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان یه سوال !
اگر کو اسپانسر از یک ایالت دیگه ای باشه و اسپانسر ( نامزد ) از ایالت دیگه ایرادی وارد نیست ؟
ممنون میشم جواب بدین
ضمنا کسی می تونه کو اسپانسر ی که هزینه دریافت کنه و اینکار رو انجام بده ( به قول دوستمون خریدنی ) معرفی کنه که مطمئن باشه
ارسال مدارک 11 می 2015 به USCIS , دریافت رسیپت نامبر 21 می و 22 جون approved Cool دریافت ایمیل کیس نامبر 3 اگوست - وقت مصاحبه 18 نوامبر آنکارا
Follow your dreams , don't give up
پاسخ
دوستان كسي راهنماي تكميل فرم i-134 را به فارسي داره؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان