کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
(2014-05-14 ساعت 15:00)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 14:51)mina_s نوشته:  آقا وحید شما نظرتون در مورد ارسال پاسپورت به سفارت چیه؟ مورد من هم شش ماه گذشته، شما میکنید این کارو؟ با توجه به اینکه شما مدت زیادی هست که منتظر هستین
تصمیم گرفتم این کار رو بکنم ، نظر شما چی هست؟

منم منتظر نتیجه شما می مونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 11:13)mina_s نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 14:51)mina_s نوشته:  آقا وحید شما نظرتون در مورد ارسال پاسپورت به سفارت چیه؟ مورد من هم شش ماه گذشته، شما میکنید این کارو؟ با توجه به اینکه شما مدت زیادی هست که منتظر هستین

من امروز فرستادم یک هفته دیگه سفارت هست ، فکر نکنم فرقی بکنه ولی شانسمو امتحان می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه منتظران ویزا.اقا وحید امیدوارم واز صمیم قلبم آرزو میکنم که پاستون با ویزا به دستتون برسه تا با خوشحالی شما ما هم خوشحال بشیم همچنین برای دیگر دوستان .امیدوارم همه از این انتظار و از این بلاتکلیفی با گرفتن ویزا خلا[/size]ص بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
(2014-05-15 ساعت 14:18)vahid.vp نوشته:  

من امروز فرستادم یک هفته دیگه سفارت هست ، فکر نکنم فرقی بکنه ولی شانسمو امتحان می کنم
امیدوارم که با ویزا براتون برگرده بی خبرمون نذارید
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
24 Sep هم همسرم هم فرزندم آپدیت شدند و همان روز ویزای هر دو صادر شد
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ

انشاله با ویزا و دست پر بر میگرده
پاسخ
(2014-05-16 ساعت 08:39)mina_s نوشته:  

انشاله با ویزا و دست پر بر میگرده
از همه دوستای عزیزم تشکر می کنم و امیدواره یک روزنه ای باز بشه که هممون از بلاتکلیفی خارج بشیم . مطمن باشین خبری بشه اول شما ها رو با خبر می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s
(2014-05-14 ساعت 21:23)blacktornado نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 17:51)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 15:56)blacktornado نوشته:  

جساراتا من هم مرز شش ماه هستم اگه امکانش هست اىن کار ضررى نداره اما درمورد آنکارا تو ساىتش زده ىکى از افراد مصاحبه شده باىد بىاد اما اگر ابوظبى قبول کنه ىه هزىنه پىک آپ خرجشه که نمى دونم چقدره؟ ببخشىد وحىد جان غىر منطقى به نظر مى رسه اما به به هرحال اىن دوستمون جوابگرفته
در مورد آنکارا این مشکل هست ، حالا می خواهین صبر کنین ببینین من چه می کنم
Ok پس وحید جان شما خبر بدید و مارو از نتیجه مطلع نمایید

وحید جان من هیچ نسبتی با این اقا ندارم و فقط از راهتماییشون بهره بردم و کار پیکاپمرو به ایشون دارم که با تجربه کسب شده مشخص شد که ایشان اطلاع درستی از پروسه کار سفارت دارن با شماره خودش که توی سایتش هم هست تماس بگیر و از خودش سوال کند آدمه خوش برخورد و با حوصله جواب میده و راهنمایی میکنه .
دوست عزیز وقتی پاس شما پیکاپ میشه سفارت مجبوره نتیجه پردازش و بهتون اعلام کنه و پلسپورت با ویزا یابدون ویزا برگردونه و دلیلی نداره نگرش ندارن.
خاصیت کار اقای وجاهتی این بود ک پاس من تا زمان آماده شدن کلیرنس خودم که پدر خانواده بودم پیششون بود و وقتی جواب سفارت مبنی بر اماده شدن ویزا بهم از طریق ایمیل اعلام شد و کلیر شدم ایشون مجدد پاسارو با امپوست که مجانی هم خدمات ویزا رو انجام میده از همون دبی به سفارت ارسال کردند و وقتی وضعیت ایشو شد و ویزا خورد و برگشت به ایران و همون یکبار هزینه پیکاپ از من بیشتردریافت نشد البته این در صورتی هست که پاسپورت لازمتون نباشه و به ایران بر نگرده تا جواب بیاد در غیر اینصورت دوباره باید هزینه بدید.
در ضمن چون تا باز گشت پیکاپ برگشت طول میکشه ایشون سایتی داره که تا رسیدن پاسپورتا ب دستتون تصویر ویزا و دیدن وضعیت پیگیری پیکاپ رو قرار داده تا برای رزرو وخرید بلیط معطل بازگشت پاسپورت نشوید و درضمن از اینکه ویزا تو پاستونه مطمن شوید.
البته من هم در ابتدا به خاطر بدگوییهای بعضی از هموطنان شک داشتم که نکنه این صحبت ایشون به خاطر گرفتن هزینه پیکاپ باشه و حتی آژاسهایی که کار پیک آپ میکردن هم میگفتن صبر کن کلیر بشی و ایشون بیخود.گفته و نباید پیکاپ کنی که با اعتمادی که کردم صحبت ایشون درست دراومد و از اونجا بود که به کار ایشون مطمن شدم چون روزی که پاس به سفارت رفت اعضاء خونواده توی همون روز توی واشنگتن آپدیت شدن و حرف دیگه ایشون که کلیرنسها به خود سفارتها سپردع شده صحیح بود .
در کل نظم و هماهنگی در کار پیکاپ و خدماتی که از سایت خودشون هم قابل پیگیری واقعا من رو از ایشون راضی و مطمن کرد والا بنده نه نسبت و نه آشنایی قبلی و خارج از این کار با ایشون داشتم.
دلیل اینکه الان هم تجربمو با مشقت و تایپ با موبایل ک این همه غلط تایپی انجام میدم اینه که بلاتکلیفی و انتظارر ذجر آور و کلافه کننده برای کلیر شدن رو کاملادرک میکنم و کشیدم و واقعا برای وحید اقا ناراحت شدم
خودتون میتونید به سایت ایشون برید و با مطالعه راهنماییها بررسی کنید مطمن باشید که ایشان به کارشون واردن. در ضمن از سرکار خانوم نعمتی زاده که زحمت کار ما در دفتر ایشون در تهران به عهده داشتن تشکر ویژه دارم .
Www.vejahati.com
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، Rock ، mina_s ، alireza_guitar

تجربه من در مورد ویزای توریستی و سفارت امریکا در دبی بود و اما شما بچه ها و خانومها بکراند چک ندارن و معمولا طی همین شش ماه کلیر نس میشن شما پاسپورتتون و اگه سفارتتون هر جا هست بفرستید اگر کلیرنس شده باشید که احتمالش زیاده همون تاریخی که پاستون به سفارت میره توی سایت واشنگتن آپدیت میشید که نشانه اول کلیرنس اپدیت اول بعد از مصاحبه است دو یا سه روز بعد کلریرنس یه بار دیگه ابدیت میشید که نشانه اقدام سفارت برای صدور ویراست و انشاله بعد ایشو میشید که نشانه صدور ویزاتون و خوردن توی پاس هست.
در هر صورت سفارت با ارسال پاسپورتتون یک جواب میده حتی اگر نیاز به صبر بیشتر باشه ولی مطمن باشید که اگر کلیرنس هم نشده باشید توی سرعت کلیرنس اثر داره و حکم پیگیری ویزا رو برای سفارت داره.
در مورد اینکه چرا کلیرنسها بعضی مواقع خیلی دیر اعلام میشه یا بدون پیگیری اعلام نمیشه بنده حدس میزنم که احتمالا سفارت عمدن این کارو میکنه تا کسانی که پیگیر کارشون نیستن مهم نیست که به یکسال بخورن و مجبور بشن از صفر شروع کنن که اگر تعمدی هم نباشه
دلسوزی به خرج نمیدن البته من شنیدم بعد شش ماه ارسال ایمیل به سفارت جهت پبگیری هم باعث خارج شدن پرونده در حال پردارش از حالت راکد میشه و در بررسی و سرعت کلیرنس باز تاثیر داره چون در هر حال پیگیری کردید پرونده شما حتما چک میشه و از زیر به رو میاد و در اولویت پردازش سریعتر قرار میگیره.
شما هر دو راه ر وقت دارید انجام بدید.
موفق و پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، mina_s

تجربه من در مورد ویزای توریستی و سفارت امریکا در دبی بود و اما شما بچه ها و خانومها بکراند چک ندارن و معمولا طی همین شش ماه کلیر نس میشن شما پاسپورتتون و اگه سفارتتون هر جا هست بفرستید اگر کلیرنس شده باشید که احتمالش زیاده همون تاریخی که پاستون به سفارت میره توی سایت واشنگتن آپدیت میشید که نشانه اول کلیرنس اپدیت اول بعد از مصاحبه است دو یا سه روز بعد کلریرنس یه بار دیگه ابدیت میشید که نشانه اقدام سفارت برای صدور ویراست و انشاله بعد ایشو میشید که نشانه صدور ویزاتون و خوردن توی پاس هست.
در هر صورت سفارت با ارسال پاسپورتتون یک جواب میده حتی اگر نیاز به صبر بیشتر باشه ولی مطمن باشید که اگر کلیرنس هم نشده باشید توی سرعت کلیرنس اثر داره و حکم پیگیری ویزا رو برای سفارت داره.
در مورد اینکه چرا کلیرنسها بعضی مواقع خیلی دیر اعلام میشه یا بدون پیگیری اعلام نمیشه بنده حدس میزنم که احتمالا سفارت عمدن این کارو میکنه تا کسانی که پیگیر کارشون نیستن به یکسال بخورن و مجبور بشن از صفر شروع کنن که اگر تعمدی هم نباشه
دلسوزی به خرج نمیدن البته من شنیدم بعد شش ماه ارسال ایمیل به سفارت جهت پبگیری هم باعث خارج شدن پرونده در حال پردارش از حالت راکد میشه و در بررسی و سرعت کلیرنس باز تاثیر داره چون در هر حال پیگیری کردید پرونده شما حتما چک میشه و به قول اقای وجاهتی از زیر به رو میاد و در اولویت پردازش سریعتر قرار میگیره.
شما هر دو راه ر وقت دارید انجام بدید.
موفق و پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s
(2014-05-18 ساعت 02:58)majid.kh نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 21:23)blacktornado نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 17:51)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 15:56)blacktornado نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 15:00)vahid.vp نوشته:  تصمیم گرفتم این کار رو بکنم ، نظر شما چی هست؟

جساراتا من هم مرز شش ماه هستم اگه امکانش هست اىن کار ضررى نداره اما درمورد آنکارا تو ساىتش زده ىکى از افراد مصاحبه شده باىد بىاد اما اگر ابوظبى قبول کنه ىه هزىنه پىک آپ خرجشه که نمى دونم چقدره؟ ببخشىد وحىد جان غىر منطقى به نظر مى رسه اما به به هرحال اىن دوستمون جوابگرفته
در مورد آنکارا این مشکل هست ، حالا می خواهین صبر کنین ببینین من چه می کنم
Ok پس وحید جان شما خبر بدید و مارو از نتیجه مطلع نمایید

وحید جان من هیچ نسبتی با این اقا ندارم و فقط از راهتماییشون بهره بردم و کار پیکاپمرو به ایشون دارم که با تجربه کسب شده مشخص شد که ایشان اطلاع درستی از پروسه کار سفارت دارن با شماره خودش که توی سایتش هم هست تماس بگیر و از خودش سوال کند آدمه خوش برخورد و با حوصله جواب میده و راهنمایی میکنه .
دوست عزیز وقتی پاس شما پیکاپ میشه سفارت مجبوره نتیجه پردازش و بهتون اعلام کنه و پلسپورت با ویزا یابدون ویزا برگردونه و دلیلی نداره نگرش ندارن.
خاصیت کار اقای وجاهتی این بود ک پاس من تا زمان آماده شدن کلیرنس خودم که پدر خانواده بودم پیششون بود و وقتی جواب سفارت مبنی بر اماده شدن ویزا بهم از طریق ایمیل اعلام شد و کلیر شدم ایشون مجدد پاسارو با امپوست که مجانی هم خدمات ویزا رو انجام میده از همون دبی به سفارت ارسال کردند و وقتی وضعیت ایشو شد و ویزا خورد و برگشت به ایران و همون یکبار هزینه پیکاپ از من بیشتردریافت نشد البته این در صورتی هست که پاسپورت لازمتون نباشه و به ایران بر نگرده تا جواب بیاد در غیر اینصورت دوباره باید هزینه بدید.
در ضمن چون تا باز گشت پیکاپ برگشت طول میکشه ایشون سایتی داره که تا رسیدن پاسپورتا ب دستتون تصویر ویزا و دیدن وضعیت پیگیری پیکاپ رو قرار داده تا برای رزرو وخرید بلیط معطل بازگشت پاسپورت نشوید و درضمن از اینکه ویزا تو پاستونه مطمن شوید.
البته من هم در ابتدا به خاطر بدگوییهای بعضی از هموطنان شک داشتم که نکنه این صحبت ایشون به خاطر گرفتن هزینه پیکاپ باشه و حتی آژاسهایی که کار پیک آپ میکردن هم میگفتن صبر کن کلیر بشی و ایشون بیخود.گفته و نباید پیکاپ کنی که با اعتمادی که کردم صحبت ایشون درست دراومد و از اونجا بود که به کار ایشون مطمن شدم چون روزی که پاس به سفارت رفت اعضاء خونواده توی همون روز توی واشنگتن آپدیت شدن و حرف دیگه ایشون که کلیرنسها به خود سفارتها سپردع شده صحیح بود .
در کل نظم و هماهنگی در کار پیکاپ و خدماتی که از سایت خودشون هم قابل پیگیری واقعا من رو از ایشون راضی و مطمن کرد والا بنده نه نسبت و نه آشنایی قبلی و خارج از این کار با ایشون داشتم.
دلیل اینکه الان هم تجربمو با مشقت و تایپ با موبایل ک این همه غلط تایپی انجام میدم اینه که بلاتکلیفی و انتظارر ذجر آور و کلافه کننده برای کلیر شدن رو کاملادرک میکنم و کشیدم و واقعا برای وحید اقا ناراحت شدم
خودتون میتونید به سایت ایشون برید و با مطالعه راهنماییها بررسی کنید مطمن باشید که ایشان به کارشون واردن. در ضمن از سرکار خانوم نعمتی زاده که زحمت کار ما در دفتر ایشون در تهران به عهده داشتن تشکر ویژه دارم .
Www.vejahati.com
منم پاسها رو واسه ایشان فرستادم تا ببینم چه میشه . محتاجیم به دعا Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، majid.kh ، mina_s
سلام
به چه سايتي بايد براي پيگيري كارمون ايميل بزنيم. من از آنكارا اقدام كردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من و همسرم برای گرفتن ویزای توریستی به آنکارا رفتیم و برگه زرد گرفتیم چندتا سوال دارم:
1- گرفتن برگه زرد یعنی چی؟
2- من وقتی کد کانفرمیشن ( بارکد) خودم را وارد میکنم میگه چنین کدی وجود نداره دلیلش چی هست؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 15:22)Khaneh bedoosh نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم برای گرفتن ویزای توریستی به آنکارا رفتیم و برگه زرد گرفتیم چندتا سوال دارم:
1- گرفتن برگه زرد یعنی چی؟
2- من وقتی کد کانفرمیشن ( بارکد) خودم را وارد میکنم میگه چنین کدی وجود نداره دلیلش چی هست؟
کجا وارد می کنین که میگه چنین کدی وجود نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
توی این سایت وارد میکنم
http://ankaraniv.net/
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 08:54)Khaneh bedoosh نوشته:  توی این سایت وارد میکنم
http://ankaraniv.net/
با شماره فرم 160 خودتون از اینجا چک کنین
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...YubaSQI+RA==
پاسخ