کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
(2014-05-20 ساعت 08:54)Khaneh bedoosh نوشته:  توی این سایت وارد میکنم
http://ankaraniv.net/

سلام دوست عزیز برای خیلی از بچه ها این مشکل وجود داشت و داره مثل خودم باید ایمیل بزنی و یا از طریق Contact Us سایت بهشون اطلاع بدید نگران نباشید
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
24 Sep هم همسرم هم فرزندم آپدیت شدند و همان روز ویزای هر دو صادر شد
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ویزای ما بعد 6 ماه اماده شده.البته واسه خانمم گفته پاس رو بفرستید واسه منم اپدیت شده
.انشالله واسه شما هم زود اماده بشه. میخواستم واسه بلیط راهنمایی بگیرم از کدوم هواپیمایی بهتر و ارزونتر هست؟واسه پیک اپ ویزا کجا بهتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 13:51)farbar نوشته:  سلام دوستان ویزای ما بعد 6 ماه اماده شده.البته واسه خانمم گفته پاس رو بفرستید واسه منم اپدیت شده
.انشالله واسه شما هم زود اماده بشه. میخواستم واسه بلیط راهنمایی بگیرم از کدوم هواپیمایی بهتر و ارزونتر هست؟واسه پیک اپ ویزا کجا بهتره؟

سلام دوست گرامی
مبارک باشه شادی تون رو تبریک میگم
این روزها بلیت بسیار گرونه زیرا فصل مسافرت هست اما میزان بار هم برای انتخاب ایر لاین مهمه و این موضوع را جدی بگیرید
شما پروازهای ارزان رو فقط ملاک قرار ندید چون راه زیاده و اگر فضای بین صندلیها کم باشه واقعا" آزار دهنده می شه من پیشنهادم امارات هست
لطفا" بفرمایید از کدوم سفارت اقدام کردید و چرا ویزای خودتون نیومده؟
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست گرامی
این روزها بلیت بسیار گرونه زیرا فصل مسافرت هست اما میزان بار هم برای انتخاب ایر لاین مهمه و این موضوع را جدی بگیرید
شما پروازهای ارزان رو فقط ملاک قرار ندید چون راه زیاده و اگر فضای بین صندلیها کم باشه واقعا" آزار دهنده می شه من پیشنهادم امارات هست
[/quote]

ممنون دوست عزیز ما از دوبی اقدام کردیم.برای من اپدیت شده ولی هنوز کامپلیت نشده و دلیلشو نمیدونم جز اینکه سربازی رفته بودم کلییر خوردم.

(2014-05-20 ساعت 21:45)farbar نوشته:  سلام دوست گرامی

ممنون دوست عزیز ما از دوبی اقدام کردیم.برای من اپدیت شده ولی هنوز کامپلیت نشده و دلیلشو نمیدونم جز اینکه سربازی رفته بودم کلییر خوردم.
[/quote]

عجیبه که مال شما اپدیت شده از 4 ماه پیش ولی کامپلیت نشدهSad
پاسخ
تشکر کنندگان:

[/quote]

[/quote]

می دونید بازم جای شکرش برای شما باقیه که باز یه خبری گرفتید ما هیچی به هیچی تازه من سربازی هم معاف شدم نمی دونم چرا اینقدر الافم کردن واقعا" کلافم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه

من و همسر و دخترم هم همچنان منتطر کلیرنس هستیم. الان 9 ماه تموم شده ولی حتی 1 بار هم اپدیت نشدیم. ما هم دیروز پاس هامونو فرستادیم برای اقای وجاهتی. جلوی سفارت تو دبی دیده بودیمشون و خیلی هم کمکمون کردن که زود رفتیم داخل بخاطزه اینکه بچه کوچیک همراهمون بود. در هر صورت ما هم پاسهامونو فرستادیم. امیدوارم با ویزا برگرده. همینطور واسه همه شما دوستان عزیز.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، farbar
(2014-05-20 ساعت 08:54)Khaneh bedoosh نوشته:  توی این سایت وارد میکنم
http://ankaraniv.net/

سفارت دبی با کیس نامبر پیگیری میشه این که چرا سفارت آنکارا با بارکد گذاشته و تازه اونم میگید جواب نمیده.مشکل از دیتا بیس سایت میتونه باشه
اما سایتی که وحید جان داد ند باید شماره بارکد برگ کانفرمتون رو وارد کنید این سایت رو واشبنگتن میگن از نظر پیگیری جلو تر از سایت سفارت عمل میکنه و با نشون دادن تاریخ آپدیت میتونید متوجه بشید که کلیر شدید یا هنوز نه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 17:40)سارا - مانی نوشته:  سلام به همه

من و همسر و دخترم هم همچنان منتطر کلیرنس هستیم. الان 9 ماه تموم شده ولی حتی 1 بار هم اپدیت نشدیم. ما هم دیروز پاس هامونو فرستادیم برای اقای وجاهتی. جلوی سفارت تو دبی دیده بودیمشون و خیلی هم کمکمون کردن که زود رفتیم داخل بخاطزه اینکه بچه کوچیک همراهمون بود. در هر صورت ما هم پاسهامونو فرستادیم. امیدوارم با ویزا برگرده. همینطور واسه همه شما دوستان عزیز.

ما هم دم در سفارت متوجه شدیم که برگ کانفرمیشن رو همراه اوردیم اما برگ اپوینمنت یا همون برگ قرار ملاقات رو همراهمون نداریم و مامور دم در سفارت داشت به همین خاطر ما رو در به در میکرد و میفرستاد دنبال نخود سیاه که بریم از کافی نت بگیریم که آقای وجاهتی گفت لازم نیست و اینحا خودشون لیست اسامی متقاضیان رو دارند و مامورا رو توجیه کرد که نداشتن برگ اپوینمنت ضروری نیست .
شما هم طبق تجربه خودم با رفتن پاستون به سفارت حداقل همسر و فرزندتون حتما کلیر میشن کد کانفرمیشن اونها رو هم توی سایت واشنگتن جداگانه چک کنید ببینید باید حداقل اونها کلیر بشن و امیدوارم که چون زمان شما هم نه ماه شده کلیر خودتون هم آماده باشه و با این پیگیری ویزاتون هم صادر بشه .
نتیجه کارتون رو به ما هم اطلاع بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 09:46)blacktornado نوشته:  

[/quote]

می دونید بازم جای شکرش برای شما باقیه که باز یه خبری گرفتید ما هیچی به هیچی تازه من سربازی هم معاف شدم نمی دونم چرا اینقدر الافم کردن واقعا" کلافم
[/quote]

دوست عزیز نگران نباشید حتما جواب میگیرید.انتظار و طولانی شدن کلیرنس همه جور فکر به کله آدم میندازه نگران نباشید به سربازی ربطی نداره اگر سربازی مشکلساز بود همون اول با وبزا موافقت نمیشد.
در مورد پروازها هم بله من هم هنوز نتونستم پرواز مناسبی رو که قیمت خوبی هم داشته باشه انتخاب کنم و متاسفانه ایرلانهای گرون تا یکی دو ماه دیگه پروازاشون جا میده و ایران ایر و ایرلانهای قیمت پایین هم یا تکمیلن یا مسیرهای ناجور و با تاخیر زیاد دارن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان دیروز (جمعه) تو سایت آنکارا پرونده خانم من آپ دیت شد ولی آفیسر اطلاعات بیشتری در مورد کارش خواستهکه باید توصیحات رو ارسال کنه لطفا اعلام نظر کنید
اما پرونده من همون یه آپ دیت چند روز بعد از مصاحبه رو داره و تغییری نکرده
نمی دونم این نشونه خوبی یا نه؟ نظر شما چیه تنها نکته مثبت این بود که دلم خوش شد ما رو یادشون نرفته Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، farbar ، majid.kh
(2014-05-24 ساعت 10:51)blacktornado نوشته:  دوستان دیروز (جمعه) تو سایت آنکارا پرونده خانم من آپ دیت شد ولی آفیسر اطلاعات بیشتری در مورد کارش خواستهکه باید توصیحات رو ارسال کنه لطفا اعلام نظر کنید
نمی دونم این نشونه خوبی یا نه؟ نظر شما چیه تنها نکته مثبت این بود که دلم خوش شد ما رو یادشون نرفته Big Grin
خوب این میتونه نشونه خوبی باشه و مطمن باشین که همین روزها کلیر میشین
پاسخ
تشکر کنندگان: farbar ، majid.kh ، blacktornado
(2014-05-24 ساعت 13:30)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 10:51)blacktornado نوشته:  دوستان دیروز (جمعه) تو سایت آنکارا پرونده خانم من آپ دیت شد ولی آفیسر اطلاعات بیشتری در مورد کارش خواستهکه باید توصیحات رو ارسال کنه لطفا اعلام نظر کنید

تبریک میگم
امیدوارم و مطمن که باقی دوستان هم که تا الان انتظار میکشن جواب بگیزن
دوست عزیز نوع وبراتون مگه توریستی نبود؟
به هر حال شما خانمتون رو شاغل معرفی کردید و سفارتهای امریکا وسواس زیادی دارند که متقاضیان شاغل کارشون با شرکتها و ارگانهای تحریمی و مرطبت با انرژی و همچنین هر گونه داد وستد با اونها و دولت نباشه.از خانوم من هم با وسواس توی مصاحبه افیسر در مورد کار و ارتباط با نهادها و ارگانهای دولتی زیاد سوال شد و به طور واضح میپرسید مبادا با مراکز تحریم شده و قسمتهای مرطبت با انرژی همکاری یا معامله ای در کار نیاشه از کار خودمم هم به همین ترتیب سوال شد که من چون کارم با این مراکز ربطی نداشت و کاملا شرکت خصوصی بود و هیچ ارتباطی با مراکز هسته ای و انرژی و .. . نداشت به روشنی توضیح دادم و افیسر از این نظر خیالش راحت شد و چیزی رد توی کامپیوتر وارد کرد که مشخص بود برای امتیاز بندی و اعتبارسنجی بعضی اطلاعات رو وارد میکنن.
من فکر میکنم افیسر شما توی مصاحبه یا فراموش کرده از کار همسرتون بپرسه و یا مطمن نشده توی جواب دادن دقت کنید تا ایشالا کلیر بشید. البته طبق قانون خانومها و کودکان بکراند چک ندارن مگر همسر شاغل باشه دد نتیجه کلیرشون هم سریعتر و نزدیک به کلیر پدر خانواده که هم اف بی ای چک داره اعلام میشه .
موفق باشید
خوشحالم راهنمایی و تجربه من بکار دوستان اومد. ا
پاسخ
تشکر کنندگان: blacktornado
(2014-05-25 ساعت 00:51)majid.kh نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 13:30)vahid.vp نوشته:  

تبریک میگم
امیدوارم و مطمن که باقی دوستان هم که تا الان انتظار میکشن جواب بگیزن
دوست عزیز نوع وبراتون مگه توریستی نبود؟
به هر حال شما خانمتون رو شاغل معرفی کردید و سفارتهای آمریکا وسواس زیادی دارند که متقاضیان شاغل کارشون با شرکتها و ارگانهای تحریمی و مرطبت با انرژی و همچنین هر گونه داد وستد با اونها و دولت نباشه.از خانوم من هم با وسواس توی مصاحبه افیسر در مورد کار و ارتباط با نهادها و ارگانهای دولتی زیاد سوال شد و به طور واضح میپرسید مبادا با مراکز تحریم شده و قسمتهای مرطبت با انرژی همکاری یا معامله ای در کار نیاشه از کار خودمم هم به همین ترتیب سوال شد که من چون کارم با این مراکز ربطی نداشت و کاملا شرکت خصوصی بود و هیچ ارتباطی با مراکز هسته ای و انرژی و .. . نداشت به روشنی توضیح دادم و افیسر از این نظر خیالش راحت شد و چیزی رد توی کامپیوتر وارد کرد که مشخص بود برای امتیاز بندی و اعتبارسنجی بعضی اطلاعات رو وارد میکنن.
من فکر میکنم افیسر شما توی مصاحبه یا فراموش کرده از کار همسرتون بپرسه و یا مطمن نشده توی جواب دادن دقت کنید تا ایشالا کلیر بشید. البته طبق قانون خانومها و کودکان بکراند چک ندارن مگر همسر شاغل باشه دد نتیجه کلیرشون هم سریعتر و نزدیک به کلیر پدر خانواده که هم اف بی ای چک داره اعلام میشه .
موفق باشید
خوشحالم راهنمایی و تجربه من بکار دوستان اومد. ا

دوستان خداکنه اینجوری که شما میگید باشه ؛ به هر حل اینکه کیس ما راکد نیست خودش به تنهایی خوبه
یه سوال: طبق قوانین تا زمانی که ویزای Main Applicant صادر نشه ویزای سایر افراد Drivated Applicants صادر نمی شه ت پس چطور بعضی بجه ها که متقاضی اصلی هستند ویزاشون OK نشده و برای همسر و فزندشان OK شده
حالا من کمی نگران این موضوع نیز هستم
به هر حال انشااله خبر های خوب برای همه باشه نه فقط ما اول وحید خان بعدش هم همه دوستان بالای شش ماهRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
سلام به همه
دوستان آدرس سايت واشنگتن رو هر كسي ميدونه بده لطفا تا من بتونم ايميل بزنم. من از 2014/01/06 كه تو آنكارا مصاحبه داشتم و برگ زرد گرفتم هنوز پيجم آپديت نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 18:24)morionlin نوشته:  سلام به همه
دوستان آدرس سايت واشنگتن رو هر كسي ميدونه بده لطفا تا من بتونم ايميل بزنم. من از 2014/01/06 كه تو آنكارا مصاحبه داشتم و برگ زرد گرفتم هنوز پيجم آپديت نشده.
هنوز صفر کیلومتر هستین و پر از انر‌ژی ، همه دوستان بیش از ۶ ماه منتظرن ، من نزدیک یکسال . حالا حالاها وقت داره نگران نباش
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان