کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
دوستان این موضوع کلیرنس اعصاب و روان هممون رو داغون کرده
اصلا" این یه توهین هست اینهمه مدت برای یه ویزای توریستی معطلت کنن می دونم که ما ایرانی هستیم اما بابا هرچیزی هم حدی داره
من یه ایمیل زدم و گفتم اگه می خواستید تا الان اجداد من هم اطلاعاتشون درآمده بود بابا آخه این چه وضع مسخره ایه اینها راه انداختن من که اعتراض کردم و اعلام کردم که این حق منه که بدونم نه تنها پروندم در چه وضعی هست بلکه باید اطلاعات دقیق و علت تاخیر رو هم توضیح بدید
اصلا" 1 ماه دو ماه سه ماه نه 7 ماه برای ویزای توریستی الان که یک ساله هم داریم خوب تا کی باید صبر کرد 1.5 سال دو سال جند سال ته زمانش کی هست ؟!؟
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
24 Sep هم همسرم هم فرزندم آپدیت شدند و همان روز ویزای هر دو صادر شد
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان: مسكاتي ، vahid.vp
(2014-06-06 ساعت 23:05)blacktornado نوشته:  دوستان این موضوع کلیرنس اعصاب و روان هممون رو داغون کرده
اصلا" این یه توهین هست اینهمه مدت برای یه ویزای توریستی معطلت کنن می دونم که ما ایرانی هستیم اما بابا هرچیزی هم حدی داره
من یه ایمیل زدم و گفتم اگه می خواستید تا الان اجداد من هم اطلاعاتشون درآمده بود بابا آخه این چه وضع مسخره ایه اینها راه انداختن من که اعتراض کردم و اعلام کردم که این حق منه که بدونم نه تنها پروندم در چه وضعی هست بلکه باید اطلاعات دقیق و علت تاخیر رو هم توضیح بدید
اصلا" 1 ماه دو ماه سه ماه نه 7 ماه برای ویزای توریستی الان که یک ساله هم داریم خوب تا کی باید صبر کرد 1.5 سال دو سال جند سال ته زمانش کی هست ؟!؟
کی ایمیل زدی ؟
جواب گرفتی واسه ما هم بزار اینجا ببینیم چه گفتن Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: مسكاتي
(2014-06-06 ساعت 22:47)مسكاتي نوشته:  
(2014-06-06 ساعت 21:23)vahid.vp نوشته:  
(2014-06-06 ساعت 16:26)مسكاتي نوشته:  تو سایت واشنگتن اعضای خانواده همه آپدیت شدن بجز من که اصلی هستم
پاسپورتها هم بعد از ۳ روز برگشته امپوست که بناست آقای وجاهتی بگیره و ببینیم چه اتفاقی افتاده که امروز بعدازظهر معلوم میشه
فکر می کنم این پروسه دقیقا واسه شما هم اتفاق افتاده
شما نظری دارین؟

سلام اقاي وحيد
شما بودين كه به من گفتين ويزا توريستي بهم نميدن جون در هين كلير شدن واسه نامزدي اقدام كردم؟؛)و توريستي ريجكت شد؟؟؛)
من داشتم اين پستارو ميخوندم ميبينم كه شما استتوس چك ميكنيد اما كيس نامبري كه به من داده بودن رو چك ميكردم فقط مينوشت صبر كن هيجي اپديت نميشد،جاي ديگه بايد چك ميكردم؟شايد در اپديت ها سوالي ميكردن از نامزدي كه اكه جواب ميدادم ممكن بود ريجكت نشه؟؛)
حالا من هفته پيش رفتم مصاحبه ويزا نامزدي وadmınıstratıve prosseccıng دارم،ايا چون چند ماه پيش توريستي اقدام كردم ممكنه كارم طول بكشه؟كاري ميشه كرد؟
پروسه ویزای نامزدی کمی پیچیده تره و مدت زمانش رو نمیشه با توریستی مقایسه کرد و شاید تا 2 سال طول بکشه . شما موقعیت عالی داشتید که حیف شد .
WinkSmileخي ممنون از اين همه روحيه!
يعني واقعا اكه نامزدي اقدام نكرده بود ويزا ميدادن؟
اخه تو فرم دعوت نامه هم نوشته بود كه نامزد من هست كه به جاي من فرم پر كرده و افيسر حتما همون موقع مصاحبه اين رو ميدونست.و شايد سر همين ريجكت ميشدم؟و اونوقت تازه بايد اقدام ميكردم براي ويزا نامزدي و ٦ماه ديگه نوبتم ميشد؛(
البته خوب اگه ميخواست افيسر ريجكتم كنه چون مثلا دوس پسرم اونجا هست روز مصاحبه هم ميتونست ديگه؛) خدا ازون وكيل نگذره كه گفت ميشه ميشه دوتاشو باهم اقدام كني...
[/quote]
ببخشید آخه باید واقیت رو بگم . بهرحال بعضی از این وکیلها سواد ندارن
امیدوارم زود تر جوابتون بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: مسكاتي
(2014-06-06 ساعت 23:48)vahid.vp نوشته:  
(2014-06-06 ساعت 23:05)blacktornado نوشته:  دوستان این موضوع کلیرنس اعصاب و روان هممون رو داغون کرده
کی ایمیل زدی ؟
جواب گرفتی واسه ما هم بزار اینجا ببینیم چه گفتن Shy
من دیروز ایمیل زدم حتما" جواب رو دادن اینجا اعلام می کنم
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان: مسكاتي ، vahid.vp
جالبه داشتم یه نگاهی به کلیرنس بچه های برنده لاتای 2014 نگاه می کردم دیدم اونهایی که بعد از ما مصاحبه داشتند یعنی در ماه ژانویه و فوریه 2014 کلیر شدند ؟!؟
اونوقت ما که تو ماه توامبر 2013 مصاحبه داشتیم و ویزامون هم ویزای کم ارزشتری هست هنوز الافیم واقعا" من که سر در نمی آرم اما به هر حال براشون خوشحالم واقعا"دوست دارم اینجا هم توی این تاپیک اعضاش شاد باشن و انرژی زیادی داشته باشن و خوشحالیشون را با بقیه تقسیم کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
چه خبر جرا هیچ کس اطلاعی نمی ده؛ به من که هنوز جواب ایملی که زدم رو ندادن اینو گفتم که بقیه هم اطلاع رسانی کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-06 ساعت 16:34)مسكاتي نوشته:  ت سفارت با ارسال پاسپورتتون یک جواب میده حتی اگر نیاز به صبر بیشتر باشه ولی مطمن باشید که اگر کلیرنس هم نشده باشید توی سرعت کلیرنس اثر داره و حکم پیگیری ویزا رو برای سفارت داره.
در مورد اینکه چرا کلیرنسها بعضی مواقع خیلی دیر اعلام میشه یا بدون پیگیری اعلام نمیشه بنده حدس میزنم که احتمالا سفارت عمدن این کارو میکنه تا کسانی که پیگیر کارشون نیستن به یکسال بخورن و مجبور بشن از صفر شروع کنن که اگر تعمدی هم نباشه
دلسوزی به خرج نمیدن البته من شنیدم بعد شش ماه ارسال ایمیل به سفارت جهت پبگیری هم باعث خارج شدن پرونده در حال پردارش از حالت راکد میشه و در بررسی و سرعت کلیرنس باز تاثیر داره چون در هر حال پیگیری کردید پرونده شما حتما چک میشه و به قول اقای وجاهتی از زیر به رو میاد و در اولویت پردازش سریعتر قرار میگیره.
شما هر دو راه ر وقت دارید انجام بدید.
موفق و پی

سلام
شما در باره ويزا نامزدي هم اطلاع دارين؟راهي ميدونين كه كليرنس سريعتر باشه؟من هفته پيش مصاحبه داشتم و تازه فارق التحصيل شدم و كاري نميكنم،
اما چند ماه پيش براي توريستي اقدام كردم،اين ميتونه مشكل پيش بياره؟
[/quote]

با سلام
من تحربه شخصی خودم در مورد ویزای توربستی و که میدونستم رو صادقانه در اختیار دوستان قرار دادم و چون در مورد ویزاهای دیگه اطلاع و تجربه ای ندارم اجازه بدید اظهار نظری نکنم.
اقا وحید و کلیه دوستانی که از تجربه من استفاده کردن انقدر استرس به خودتون وارر نکنید من هم مراحل شما رو تجربه کردم و وکلی هم حرص خوردم و کلافه شدم وقتی پس وقتی که شما هم عین من با ارسال پاس خونواده آپدیت خوردن و تنها کلیر شخص اصلی مونده بدونید تا دوماه طبیعیه که کلیر شما هم طول بکشه .اما تجربه استرس و حرص خوردن در حالی که منم تو این موقعیت بودم و جواب گرفتم واسه شما بی مورده .. پس بیخیال طی کنید خودش درست میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
دوستان بد نیست سوالات متداول از اف بی آی در مورد مدت زمان بررسی اف بی آی چک رو که دوستان مهاجر سرا زحمت ترجمه اون رو کشیدن اینجا هم بزاریم نکته جالبی که پاسخ اف بی آی در مورد آمار کلی افرادی که سابقه خوبی ندارند را تنها یک درصد اعلام کرده که دوستان منتظر کلیر شدن رو در حد 99درصد قبولی قرار میده!!!
چقدر طول میکشه تا بررسی اسم من کامل بشه؟
زمان طول کشیدن بررسی یک اسم که کامل بشود، از اسمی به اسم دیگرمتفاوت است. معمولا یک اسم توسط یک آژانس، مانند: اداره خدمات مهاجرتی و شهروندی آمریکا ( USCIS)، روی یک نوار اطلاعاتی( هارد، سی دی و ...) تایید و رسیدگی میشنود. در حال حاضر، برنامه بررسی اسم ملی ( NNCP) بیش از 75,000 بررسی اسم در هفته دریافت میکند، که در حدود 45% آن از اداره خدمات مهاجرتی و شهروندی آمریکا می آیند. زمانی که یک نوار حاوی اطلاعات وارد اینجا میشود، اسامی توی آن به صورت الکتریکی در برابر اداره شاخص بازرسی جهانی (UNI) (تحقیقات فدرال) چک میشنود. بازرسی ها در تمام ابعاد اسم متعلق به فرد در بایگانی های اصلی و بایگانی های مرجع ظاهر میشوند. بایگانی اصلی اسم، آن چیزی است که منحصر به فردش، خودش و یک موضوع تحقیق اف بی آی باشد، در حالیکه یک مرجع کسی است که اسمش در یک بازرسی اف بی آی ظاهر بشود. مرجع ها میتوانند معاشرتها ، خیانتکاریها یا گواهی باشند. اکثر بررسی اسمی که روی یک نوار اطلاعاتی هستند، بصورت الکتریکی در48 تا 72 ساعت تایید و رسیدگی میشوند و به آژانسی که آنها را فرستاده است با عنوان "بدون سابقه" بازگردانیده میشنود. "بدون سابقه" بیانگر اینست که پایگاه اطلاعاتی تحقیقات فدرالِ اف بی آی شامل اطلاعات قابل شناسایی راجع به یک فرد مشخصی نمیباشد. المثنی های تاییدها و بررسی ها ( برای مثال : عیناً با املای یکسان با تاریخهای تولد یکسان در 120 روز گذشته بررسی و تایید میشوند) بررسی نمیشوند، و حکمهای المثنی سریعاً به آژانسی که از آنجا فرستاده شده، برگردانده میشوند. جستجوی ثانویه دستی اسم ظرف مدت 20 تا 60 روز و معمولا شناسایی های درخواستهای اضافی که بر پایه "بدون سابقه" هستند، انجام میشوند. ماباقی بررسیهای اسم ( معمولا 10% از بررسیهای اسم که بصورت اصلی تایید شده اند)، شناسایی میشوند از مبحث سابقه اف بی آیی که امکان دارد وجود داشته باشد. در این مبحث، سابقه اف بی آیی باید بازنگری و بازیافته شود. اگر سابقه در سیستم نگهداری سابقه الکتریکی اف بی آی قابل درسترس و قابل استفاده بود، به سرعت بازنگری میشود. در غیر اینصورت، اطلاعات مرتبط باید از یک سابقه کاغذی موجود بازیافته بشوند. بازنگری از این اطلاعات معیین میکند که آیا اطلاعات به صورت مثبت با درخواست بررسی اسم شناسایی شدند. اگر اطلاعات با آن درخواست شناسایی نشدند، درخواست ( پرونده) با عنوان " بدون سابقه " بسته میشود و به آژانس درخواست کننده اینچنین اعلام میشود.به طور متوسط، زمان مورد نیاز برای بازنگری و بازیابی یک سابقه اف بی آی برای اطلاعات امکان پذیر به یک درخواست بررسی اسم که مخصوص وضعیت آن است_ این بستگی به شماره بایگانی هایی که یک تحلیلگر باید بدست بیاورد، بستگی دارد( که بوسیله شماره " رویدادها و اعمال مهمی که یک نفر انجام داده است" در یک اسم، دیکته شده)، منطقه و قابل دسترسی بودن آن پرونده ها (بایگانی شده) و مقدار اطلاعاتی که در آن پروند شامل میشود، بستگی دارد. اگر یک پرونده به صورت محلی ذخیره شده بود، یک تحلیلگر باید قادر به بدست آوردن پرونده در چند روز باشد. اگر یک پرونده در یک محیط اداری یا مکانهای دیگر اف بی آی باشد، اطلاعات قابل اطلاق باید از آن مکان درخواست شود. بیش از 265 مکان مختلف اف بی آی وجود دارد که میتواند اطلاعات مرتبط با یک درخواست بررسی اسم را نگهداری کند. اگر یک پرونده بصورت الکتریکی قابل دسترس باشد، یک تحلیلگر باید دسترسی فوری به آن پرونده را داشته باشد. بعلاوه، زمانیکه یک تحلیلگر پرونده را دریافت میکند، یا اطلاعات مرتبطی که در یک فایل ضمیمه شدند، برای اطلاعات امکان پذیر مرتبط با درخواست بررسی اسم باید بازنگری اش کند.گاهی اوقات، تأخیر درگیر فرایند باقی مانده بررسی اسامی که در زمان واقعی(نرمال) طول نمیکشند، است، ولی این مدت زمان برای یک تحلیلگر طول میکشد که کارهای یک درخواست بررسی اسم را انجام بدهد تا اینکه به اتمام برساندش. این از حجم دائمی بررسی ها ناشی میشود که هر سال چندین میلیون، از یک دسته ی 2.7 میلیون درخواستهای تایید شده توسطUSCIS در دسامبر 2002 در مقایسه با منابع محدود NNCP با وظیفه جاری اف بی آی در فرایند باقیمانده بررسیهای اسمی ترکیب شده. کمتر از 1% درخواستها با یک پرونده که شامل اطلاعات مضر ( سابقه دار) شناسایی میشنود. اگر لازم بود، اف بی آی یک خلاصه ای از اطلاعات مضر ( سابقه بد ) را به آزانس درخواست کننده میفرستد. این مهم است که توجه کنید که اف بی آی درباره یک پرونده قضاوت نمیکند، ولی فقط اطلاعات قابل دسترسی را برای آژانس درخواست کننده در جهت فرایند قضاوت، تهیه میکند.چگونه میتوانم یک بررسی اسم سریع داشته باشم ؟اف بی آی تلاش دارد که مراحل بررسی اسامی قدیمی تر را زودتر طی کند. مشتری های آژانسها بعضی اوقات تسریع در رسیدگی از چک کردن یک اسم خاص را درخواست میکنند. ضوابط قبلاً تعیین میکرد که بررسی تسریع دریافت اسم، امر داخلی از هر آژانس مشتری هستند. اف بی آی تقاضا میکند که شماره پرونده ها تسریع شده، در یک حداقلی با انصاف، نسبت به بقیه طول مدت درخواستهای بررسی اسم نگهداری شوند. چون هر آژانس مشتری معیین میکند که بررسیهای یک اسم تسریع شوند. تماس با نماینده های کنگره ای، اداره امور کنگره ای اف بی آی، یا NNCP، فقط موقعیتهای وقفه در منابع حیاتی را جلو میبرد و در تسریع بررسی یک اسم همکاری نخواهند کرد.
.آیا تماس با نماینده کنگره ای ام بررسی اسم من را تسریع می بخشد؟
خیر. آژانس مشتری است که بررسی تسریع را معیین میکند. سیاست اف بی آی این است که جوابگوی نیازهای مشتری هایمان با توجه به محدودیتهای منابع ما باشد. اولویت بندی مجدد از منابع چندگانه، قابلیت آژانس مشتری که پرونده های مقدم رامدیریت کند را پیچ و تاب میدهد.
.آیا هزینه ای وجود دارد که من بتوانم فرایند را تسریع ببخشم؟
خیر. زمانهای فرایند یک وظایفی از حجم کاری بر مقابل منابع هستند که میتوانند در وظیفه بکار برده شوند. پرداخت پول بیشتر نمیتواند فرایند بررسی اسم شما را سرعت بخشد.
من با خبر هستم که بعضی از بررسی های اسم که کامل شدند و تسلیم اف بی آی شدند، بعد از پرونده هایی که در نوبت وجود داشتند، بودند. چرا آن بررسیهای اسم به ترتیبی که دریافت شدند، بررسی نشدند؟
تعداد بسیار زیادی از درخواستهای بررسی اسم، در کمتر از 60 روز کامل میشوند. اف بی آی، نخست سعی در تکمیل کردن آن باقی مانده ها که اسمشان قدیمی ترهست، دارد. زمان مورد نیاز برای تکمیل هر بررسی نام متفاوت است. چندین فاکتور وجود دارند که زمان فرایند را تحت تاثیر قرار میدهند، مانند : شماره پرونده ها که بازیافته و بازبینی میشوند، مکان و قابیلت دسترسی یک پرونده، وضعیت پرونده، و بخشی از امور که باید توسط یک شخص خاص صورت بگیرد، همه و همه روی زمانهای فرایند تاثیر گذارند. عامل دیگری که میتواند باعث به تاخیر انداختن فرایند درخواست بررسی اسم در یک ورودی اول/خروجی اول اساس کار شود، تعداد درخواستها برای تسریع در بررسی دریافته شده از یک آژانس مشتری است.آزادی از اطلاعات و حقیقت حریم شخصی درخواست شده من، به اف بی آی منجر به جوابگویی " بدون سابقه" شد. با توجه به این، چرا بررسی اسم من هنوز در حالت تعلیق است؟آزادی اطلاعات و حقیقت حریم شخصی ( FOIPA) درخواست ها بعضی مواقع با درخواستهای بررسی اسم اشتباه گرفته میشوند. FOIPA کپی هایی از پرونده های اف بی آی که مربوط به یک درخواست ویژه FOIPA است، تهیه میکند. برای FOIPA، تحقیق اف بی آی، اسم یا اطلاعات از آنجایی که در درخواست ارائه شده توسط FOIPA تهیه شده اند، استفاده میکند. یک تحقیق FOIPA معین میکند که آیا یک پرونده تحقیق( بازرسی) با یک شخص با عنوان تحقیق " پرونده های اصلی" وجود دارد یا خیر.علاوه بر تحقیق یک اسم در جمعیت کثیری از جوامع، برای یک بررسی اسم، "پرونده های اصلی" و " پرونده های مرجع" ، هر دو در تلاش حفاظت امنیت شهروندی بررسی میشوند.
از چه کسی میتوانم وضعیت بررسی اسم خود را جویا شوم؟
اف بی آی فقط مسئول استعلامهای وضعیت به آژانسهای مشتری اش خواهد بود. خواهشمند است، که با سازمانی که درخواست اصلی تان را ازشان دریافت میکنید، تماس حاصل فرمایید.موفق باشید...      
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، blacktornado ، Kurosh_Salehi ، Rock ، mohasa67
200 روز گذشتSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 11:49)blacktornado نوشته:  200 روز گذشتSad
از من 2 روز دیگه میشه یکسال یعنی 365 روز . تنها نیستی Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 12:49)vahid.vp نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 11:49)blacktornado نوشته:  200 روز گذشتSad
از من 2 روز دیگه میشه یکسال یعنی 365 روز . تنها نیستی Big Grin
شما که صبر عیوب داری داداش؛ اما واقعا" مسخرست بجه های لاتاری همه کمتر از 6 ماه هم کلیر شدن ماها که ویزامو توریستیه چرا اینهمه باید معطل بشیم ؟!؟
من منتظر نتیجه کار شما هستم اگه ok شدید من شده برم آنکارا میرم واقعا" بیش از این نمی تونم علاف بشم واقعیتش اینه که دستمون جایی بند نیست ما که دلمون خوش بود یکیمون آپدیت شد اما واقعیتش هیچ خبری نیست که نیست
خبر از دوستان دیگه ندارم باید بچه ها همدیگر را در جریان قرار بدند این می تونه درک بهتری برای همه از شرایط ایجاد کنه
دلم از این می سوزه که اینهمه مدت برای 1 ویزای توریستی علافم که تو بهترین حالت 6 ماه اعتبار داره ای کاش برای ویزای کار اقدام میکردم و اسپانسر می گرفتم تا حداقل از 1 تا 3 سال حالش رو می بردم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-10 ساعت 08:44)blacktornado نوشته:  جالبه داشتم یه نگاهی به کلیرنس بچه های برنده لاتای 2014 نگاه می کردم دیدم اونهایی که بعد از ما مصاحبه داشتند یعنی در ماه ژانویه و فوریه 2014 کلیر شدند ؟!؟
اونوقت ما که تو ماه توامبر 2013 مصاحبه داشتیم و ویزامون هم ویزای کم ارزشتری هست هنوز الافیم واقعا" من که سر در نمی آرم اما به هر حال براشون خوشحالم واقعا"دوست دارم اینجا هم توی این تاپیک اعضاش شاد باشن و انرژی زیادی داشته باشن و خوشحالیشون را با بقیه تقسیم کنن

با سلام من وهمسرم در تاریخ 25feb 2013 در دبی برگه زرد گرفتیم وهنوز کلیرنس نشدیم
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان من 10 بار براشون ایمیل فرستادم با متن و زمانهای مختلف و3 بار هم تماس تلفنی داشتم اما جواب تمهس تلفنی این بود که از دست ما کاری ساخته نیست وباید صبر کنید تا پروسه تکمیل شود اینه 3بارش اما جواب ایمیلام اینه 10 بارش اینDear Sir/Madam,

We confirm that your case is currently undergoing administrative processing.

We are unable to predict the time required to complete this process. We are unable to expedite the clearance process.

Please continue to monitor the visa web status page with your 11 digit case number for any updates, further information requests or clearances.

Once the administrative processing is complete, the case number will appear on our website. This is where you check for status updates regarding your visa case.

Please do not schedule travel plans until you have your visa in hand.

We hope this information is helpful. Our website is http://dubai.usconsulate.gov.

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit/ASH

بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 21:59)یلدای بلند نوشته:  
(2014-06-10 ساعت 08:44)blacktornado نوشته:  جالبه داشتم یه نگاهی به کلیرنس بچه های برنده لاتای 2014 نگاه می کردم دیدم اونهایی که بعد از ما مصاحبه داشتند یعنی در ماه ژانویه و فوریه 2014 کلیر شدند ؟!؟

Sad
یعنی ۱۶ ماه؟
از کار و سربازی بگین لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 22:39)mrts نوشته:  با سلام به همه دوستان من 10 بار براشون ایمیل فرستادم با متن و زمانهای مختلف و3 بار هم تماس تلفنی داشتم اما جواب تمهس تلفنی این بود که از دست ما کاری ساخته نیست وباید صبر کنید تا پروسه تکمیل شود اینه 3بارش اما جواب ایمیلام اینه 10 بارش اینDear Sir/Madam,

We confirm that your case is currently undergoing administrative processing.

We are unable to predict the time required to complete this process. We are unable to expedite the clearance process.

Please continue to monitor the visa web status page with your 11 digit case number for any updates, further information requests or clearances.

Once the administrative processing is complete, the case number will appear on our website. This is where you check for status updates regarding your visa case.

Please do not schedule travel plans until you have your visa in hand.

We hope this information is helpful. Our website is http://dubai.usconsulate.gov.

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit/ASH

بود
ببخشید مصاحبه شما جه زمانی بود؟

(2014-06-14 ساعت 23:28)vahid.vp نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 21:59)یلدای بلند نوشته:  

Sad
یعنی ۱۶ ماه؟
از کار و سربازی بگین لطفا
؟؟؟ Sad ؟؟؟
وحید جان مثل اینکه صبر ایشون از شما بیشتره این امکان نداره Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان