کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
(2014-05-31 ساعت 12:48)blacktornado نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 11:42)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 11:30)blacktornado نوشته:  وحید جان نتیجه اقدام شد چه شد؟
هیچی و فعلا انتظار . پاسها بدون ویزا برگشته
حالا ببینیم این فرستادن پاسپورتها تاثیر می زاره یا اینکه کار بیهوده ای هست
با ارسال پاسها هیچکدام از کیس ها Update شدند یا خیر؟
همه اعضای خوانواده آپدیت شدن بجز من . که آقای وجاهتی گفت این نشونه خوبیه چون پرونده من در دبی هست و بزودی آپدیت میشم . حالا دیگه باقیشو خبر ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان: Kurosh_Salehi ، blacktornado ، Rock ، negi ، farbar
(2014-05-31 ساعت 13:48)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 12:48)blacktornado نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 11:42)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 11:30)blacktornado نوشته:  وحید جان نتیجه اقدام شد چه شد؟
هیچی و فعلا انتظار . پاسها بدون ویزا برگشته
حالا ببینیم این فرستادن پاسپورتها تاثیر می زاره یا اینکه کار بیهوده ای هست
با ارسال پاسها هیچکدام از کیس ها Update شدند یا خیر؟
همه اعضای خوانواده آپدیت شدن بجز من . که آقای وجاهتی گفت این نشونه خوبیه چون پرونده من در دبی هست و بزودی آپدیت میشم . حالا دیگه باقیشو خبر ندارم
امیدوارم که هرچه سریعتر ویزاتون Issue بشه
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
24 Sep هم همسرم هم فرزندم آپدیت شدند و همان روز ویزای هر دو صادر شد
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، vahid.vp ، farbar
سلام دوستان. انشاله به زودی خبر های خوش از تک تک شما بشنویم.
من یک سوال دیگه دارم . توی صفحه ای که کلیر شدن مادرمو نشون میده نوشته تا تاریخ ۲۰ اگوست اگر نیایید اکسپایر میشه. و بهتره ۴ هفته قبل این تاریخ مراجعه کنید ، می خوام بدونم می تونم ریسک کنم و یک هفته مونده به انقضا برم؟ چون خودمم میام ایران و دوست دارم هر چه دیر تر بیام. واینکه از وقتی ویارو بگیریم تا چند وقت بعدش مامانم باید وارد خاک امریکا بشه؟ ایا هنوز همون سه ماهه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 03:18)mina_s نوشته:  سلام دوستان. انشاله به زودی خبر های خوش از تک تک شما بشنویم.
من یک سوال دیگه دارم . توی صفحه ای که کلیر شدن مادرمو نشون میده نوشته تا تاریخ ۲۰ اگوست اگر نیایید اکسپایر میشه. و بهتره ۴ هفته قبل این تاریخ مراجعه کنید ، می خوام بدونم می تونم ریسک کنم و یک هفته مونده به انقضا برم؟ چون خودمم میام ایران و دوست دارم هر چه دیر تر بیام. واینکه از وقتی ویارو بگیریم تا چند وقت بعدش مامانم باید وارد خاک آمریکا بشه؟ ایا هنوز همون سه ماهه؟

با سلام
مادر شما پس از الصاق ویزا در پاسپورتشان مدت 3 ماه وقت دارند که وارد خاک آمریکا شوند که بهتره زودتر از آن زمان نهایی وارد شوند و ریسک نکنند
در مورد مراجعه به سفارت بهتره طبق پیشنهاد خودشون عمل کنید تا خدای نکرده سهمیه ویزای غیر مهاجرتی آن ماهی که شما به سفارت مراجعه می کنید تمام نشه
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s
بچه ها امروز دوباره پرونده همسرم update شد و مجددا status از More Info به Pending برگشت این یعنی چی؟ البته تو سایت سفارت
پرونده خودمم که هیچ اکشنی از ابتدا نداشته
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

ویزای ما هم هنوز اماده نشده. فقط برگه زردمون عوض شد. اقای وجاهتی میگه احتمالا تا 1 ماهه دیگه ویزاهاتون اماده میشه. پاسپورتامون هم پیش ایشون میمونه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 00:19)blacktornado نوشته:  بچه ها امروز دوباره پرونده همسرم update شد و مجددا status از More Info به Pending برگشت این یعنی چی؟ البته تو سایت سفارت

شما ابدیت شدن رو از سایت واشنگتن متوجه میشید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 08:36)سارا - مانی نوشته:  سلام

ویزای ما هم هنوز اماده نشده. فقط برگه زردمون عوض شد. اقای وجاهتی میگه احتمالا تا 1 ماهه دیگه ویزاهاتون اماده میشه. پاسپورتامون هم پیش ایشون میمونه.
دقیقا این اتفاق واسه ما هم افتاد تا ببینیم چی میشه در آینده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 08:39)سارا - مانی نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 00:19)blacktornado نوشته:  بچه ها امروز دوباره پرونده همسرم update شد و مجددا status از More Info به Pending برگشت این یعنی چی؟ البته تو سایت سفارت

شما ابدیت شدن رو از سایت واشنگتن متوجه میشید؟

از سایت سفارت البته آنکارا حتما ابوظبی هم همینطوریه اونجا هر بار آپدیت بشید تاریخ تغییر می کنه اگه سوالی هم داشته باشند status تغییر می کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان منتظر ویزا .

من هم همنطور که گفتم اینکارو انجام دادم و فقط برگه زرد عوض شد با همون کیس نامبر ولی نه اپدیت شد نه خبری الان در کل 9 ماه که از روز مصاحبه میگذره یکبارهم اپدیت نشدیم .البته از روزی که پاسها رو تحویل دادم و فقط برگه زرد عوض شد 4 ماه که میگذره و باز هم خبری نیست.البته من خودم رفتم دبی اقدام کردم .در هر صورت برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم وگرفتن سریع ویزا .البته من نمی خوام نه انرژی منفی بدم نه نا امید کنم دوستانو فقط تجربه و اتفاقی که برام افتاد خواستم بگم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-06 ساعت 13:33)mrts نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر ویزا .

من هم همنطور که گفتم اینکارو انجام دادم و فقط برگه زرد عوض شد با همون کیس نامبر ولی نه اپدیت شد نه خبری الان در کل 9 ماه که از روز مصاحبه میگذره یکبارهم اپدیت نشدیم .البته از روزی که پاسها رو تحویل دادم و فقط برگه زرد عوض شد 4 ماه که میگذره و باز هم خبری نیست.البته من خودم رفتم دبی اقدام کردم .در هر صورت برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم وگرفتن سریع ویزا .البته من نمی خوام نه انرژی منفی بدم نه نا امید کنم دوستانو فقط تجربه و اتفاقی که برام افتاد خواستم بگم.
قاعدتا نباید تغییری بکنه من نزدیک یکسال منتظرم و فکر کنم شما هم فعلا باید تو نوبت بمونید Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
تو سایت واشنگتن اعضای خانواده همه آپدیت شدن بجز من که اصلی هستم
پاسپورتها هم بعد از ۳ روز برگشته امپوست که بناست آقای وجاهتی بگیره و ببینیم چه اتفاقی افتاده که امروز بعدازظهر معلوم میشه
فکر می کنم این پروسه دقیقا واسه شما هم اتفاق افتاده
شما نظری دارین؟
[/quote]

سلام اقاي وحيد
شما بودين كه به من گفتين ويزا توريستي بهم نميدن جون در هين كلير شدن واسه نامزدي اقدام كردم؟؛)و توريستي ريجكت شد؟؟؛)
من داشتم اين پستارو ميخوندم ميبينم كه شما استتوس چك ميكنيد اما كيس نامبري كه به من داده بودن رو چك ميكردم فقط مينوشت صبر كن هيجي اپديت نميشد،جاي ديگه بايد چك ميكردم؟شايد در اپديت ها سوالي ميكردن از نامزدي كه اكه جواب ميدادم ممكن بود ريجكت نشه؟؛)
حالا من هفته پيش رفتم مصاحبه ويزا نامزدي وadmınıstratıve prosseccıng دارم،ايا چون چند ماه پيش توريستي اقدام كردم ممكنه كارم طول بكشه؟كاري ميشه كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ت سفارت با ارسال پاسپورتتون یک جواب میده حتی اگر نیاز به صبر بیشتر باشه ولی مطمن باشید که اگر کلیرنس هم نشده باشید توی سرعت کلیرنس اثر داره و حکم پیگیری ویزا رو برای سفارت داره.
در مورد اینکه چرا کلیرنسها بعضی مواقع خیلی دیر اعلام میشه یا بدون پیگیری اعلام نمیشه بنده حدس میزنم که احتمالا سفارت عمدن این کارو میکنه تا کسانی که پیگیر کارشون نیستن به یکسال بخورن و مجبور بشن از صفر شروع کنن که اگر تعمدی هم نباشه
دلسوزی به خرج نمیدن البته من شنیدم بعد شش ماه ارسال ایمیل به سفارت جهت پبگیری هم باعث خارج شدن پرونده در حال پردارش از حالت راکد میشه و در بررسی و سرعت کلیرنس باز تاثیر داره چون در هر حال پیگیری کردید پرونده شما حتما چک میشه و به قول اقای وجاهتی از زیر به رو میاد و در اولویت پردازش سریعتر قرار میگیره.
شما هر دو راه ر وقت دارید انجام بدید.
موفق و پی
[/quote]

سلام
شما در باره ويزا نامزدي هم اطلاع دارين؟راهي ميدونين كه كليرنس سريعتر باشه؟من هفته پيش مصاحبه داشتم و تازه فارق التحصيل شدم و كاري نميكنم،
اما چند ماه پيش براي توريستي اقدام كردم،اين ميتونه مشكل پيش بياره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-06 ساعت 16:26)مسكاتي نوشته:  تو سایت واشنگتن اعضای خانواده همه آپدیت شدن بجز من که اصلی هستم
پاسپورتها هم بعد از ۳ روز برگشته امپوست که بناست آقای وجاهتی بگیره و ببینیم چه اتفاقی افتاده که امروز بعدازظهر معلوم میشه
شما نظری دارین؟

سلام اقاي وحيد
شما بودين كه به من گفتين ويزا توريستي بهم نميدن جون در هين كلير شدن واسه نامزدي اقدام كردم؟؛)و توريستي ريجكت شد؟؟؛)
من داشتم اين پستارو ميخوندم ميبينم كه شما استتوس چك ميكنيد اما كيس نامبري كه به من داده بودن رو چك ميكردم فقط مينوشت صبر كن هيجي اپديت نميشد،جاي ديگه بايد چك ميكردم؟شايد در اپديت ها سوالي ميكردن از نامزدي كه اكه جواب ميدادم ممكن بود ريجكت نشه؟؛)
حالا من هفته پيش رفتم مصاحبه ويزا نامزدي وadmınıstratıve prosseccıng دارم،ايا چون چند ماه پيش توريستي اقدام كردم ممكنه كارم طول بكشه؟كاري ميشه كرد؟
[/quote]
پروسه ویزای نامزدی کمی پیچیده تره و مدت زمانش رو نمیشه با توریستی مقایسه کرد و شاید تا 2 سال طول بکشه . شما موقعیت عالی داشتید که حیف شد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-06 ساعت 21:23)vahid.vp نوشته:  
(2014-06-06 ساعت 16:26)مسكاتي نوشته:  تو سایت واشنگتن اعضای خانواده همه آپدیت شدن بجز من که اصلی هستم
شما نظری دارین؟

سلام اقاي وحيد
پروسه ویزای نامزدی کمی پیچیده تره و مدت زمانش رو نمیشه با توریستی مقایسه کرد و شاید تا 2 سال طول بکشه . شما موقعیت عالی داشتید که حیف شد .
[/quote]
WinkSmileخي ممنون از اين همه روحيه!
يعني واقعا اكه نامزدي اقدام نكرده بود ويزا ميدادن؟
اخه تو فرم دعوت نامه هم نوشته بود كه نامزد من هست كه به جاي من فرم پر كرده و افيسر حتما همون موقع مصاحبه اين رو ميدونست.و شايد سر همين ريجكت ميشدم؟و اونوقت تازه بايد اقدام ميكردم براي ويزا نامزدي و ٦ماه ديگه نوبتم ميشد؛(
البته خوب اگه ميخواست افيسر ريجكتم كنه چون مثلا دوس پسرم اونجا هست روز مصاحبه هم ميتونست ديگه؛) خدا ازون وكيل نگذره كه گفت ميشه ميشه دوتاشو باهم اقدام كني...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان