کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
سلام دوستان عزيز
من در سايت سفارت هم تاريخ برام آپديت شد، اميدوارم كه ويزاي شما هم به زودي بياد.
جالب اينكه تاريخ سايت واشنگتن 24 آگوست 2014 هستش و تاريخ سايت دبي 20 آگوست 2014 كه امروز تازه در سايت ثبت شده بعد از 15 روز. يعني عملاً از 3 ماهيكه وقت براي ارسال داريم تا بفرستيم 1 ماه ازش ميپره.....
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
(2014-09-04 ساعت 13:13)Shahram_m نوشته:  سلام دوستان عزيز
جالب اينكه تاريخ سايت واشنگتن 24 آگوست 2014 هستش و تاريخ سايت دبي 20 آگوست 2014 كه امروز تازه در سايت ثبت شده بعد از 15 روز. يعني عملاً از 3 ماهيكه وقت براي ارسال داريم تا بفرستيم 1 ماه ازش ميپره.....
چقدر طول کشید این پروسه ویزا؟ Cool
من که ۱۶ ماه هست منتظرم

(2014-09-03 ساعت 11:17)h@med_nj نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 10:06)vahid.vp نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 21:08)ITGuy نوشته:  دو نفر از فامیل ما بعد از گذشت شونزده هفته از مصاحبشون تو دبی دیروز کلیر شدن.
ممنون که خبر دادین
من دو هفته دیگه میشه ۱۶ ماه انتظار

آقا وحید در سایت سیس در این 16 ماه کیس تون آپدیت شده؟
در ماه جولای ۲ بار آپدیت شد نزدیک ۲ ماه پیش و دیگه هیچ
پاسخ
تشکر کنندگان: h@med_nj
(2014-09-04 ساعت 14:30)vahid.vp نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 13:13)Shahram_m نوشته:  سلام دوستان عزيز
چقدر طول کشید این پروسه ویزا؟ Cool
من که ۱۶ ماه هست منتظرم

(2014-09-03 ساعت 11:17)h@med_nj نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 10:06)vahid.vp نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 21:08)ITGuy نوشته:  دو نفر از فامیل ما بعد از گذشت شونزده هفته از مصاحبشون تو دبی دیروز کلیر شدن.
ممنون که خبر دادین
من دو هفته دیگه میشه ۱۶ ماه انتظار

آقا وحید در سایت سیس در این 16 ماه کیس تون آپدیت شده؟
در ماه جولای ۲ بار آپدیت شد نزدیک ۲ ماه پیش و دیگه هیچ
وحيد جان از آپديتي كه در سيس خورد تا آپديتي كه سفارت خورد نزديكه 2 هفته
ولي از زمانيكه پاسپورتمو فرستادم برگشت خورد تا امروز كه آپديت شدم تقريباً 2 ماه، البته ميدونيكه من ويزام پارسال آمده بود پاسمو بعد از يكسال فرستادم كه بخاطر گذشت زمان برگشت خورد با يك برگه زرد جديد
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
سلام به همگی
بجه ها همسرم برای پیک آپ ویزای خودش و فرزندم هفته آخر سپتامبر به سفارت مراجعه می کنه به نظر شما پاسم رو بدم ایشون ببره ؟ اصلا" پاس منو می گیرن؟ نظر بدید لطفا" واقعا تو این 10 ماه پوستم کنده شده
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
24 Sep هم همسرم هم فرزندم آپدیت شدند و همان روز ویزای هر دو صادر شد
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 09:51)blacktornado نوشته:  سلام به همگی
بجه ها همسرم برای پیک آپ ویزای خودش و فرزندم هفته آخر سپتامبر به سفارت مراجعه می کنه به نظر شما پاسم رو بدم ایشون ببره ؟ اصلا" پاس منو می گیرن؟ نظر بدید لطفا" واقعا تو این 10 ماه پوستم کنده شده
حتما این کار رو بکن و پاستو بفرست سفارت . بله قبول می کنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 09:54)vahid.vp نوشته:  

وحید جان امکانش هست که ببینه ویزای همسر و فرزندم آماده شده ویزامو بده
متن وکالتنامه یا چیزی شبیه اینو دارید لطفا"؟
نظری در مورد اینکه همسرم با کنسول صحبت کنه و یا چی بگه دارید لطفا" همفکری فرمایید
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 14:15)blacktornado نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 09:54)vahid.vp نوشته:  

وحید جان امکانش هست که ببینه ویزای همسر و فرزندم آماده شده ویزامو بده
متن وکالتنامه یا چیزی شبیه اینو دارید لطفا"؟
نظری در مورد اینکه همسرم با کنسول صحبت کنه و یا چی بگه دارید لطفا" همفکری فرمایید
امکان صحبت با کنسول نیست و تا جایی که من میدونم اگه یکی از اعضای خوانواده واسه پیکاپ بره نیاز به وکالتنامه نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: blacktornado
بچه ها بعضی ها چه کاسبی راه انداختن
رفتم وکالتی رو که به همسرم دادم رو ترجمه کنن 1 برگ A4 بیشتر نیست مسول دارالترجمه می گه ترجمش به ترکی استانبولی می شه 80 تومن با مهر وزارت خارجه و دادگشستری جمعا" 150 تومن چون باید بره سفارت ترکیه هم تایید بشه اونم 100 تومن جمعا" 250 تومن 1 برگ وکالتنامه ؟!؟
خود وکالتنامه شد 34 تومن
گفت سفارت ترکیه خودش 20 دلار می گیره و ما هم 40 تومن اضافه که می شه 100 تومن
بابا ایهاالناس 250 برای 1 برگ؟!؟
می گم چه خبره می گه ترخ همینه بابا حالا بگیم ار اترجمه ترکی از نگلیسی گرونتره اما من مدارکم رو یه بار به فرانسه هم ترجمه کردم اینقدر گرون نبود دیگه آخه چقدر باید گرون باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودم برم آنکارا 4 شب یمونم هتل 3* با پرواز تابان تازه با صبحانه کلا" می شه 1 میلیون حالا 1 برگ ترجمه اونم بعد یک هفته می شه 250 تومن خوشبحال ما جماعت
باید برم میدون انقلاب ببینم اونجا نرخ چیه
کسی دارلترجمه با انصاف سراغ نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-10 ساعت 17:20)blacktornado نوشته:  بچه ها بعضی ها چه کاسبی راه انداختن
رفتم وکالتی رو که به همسرم دادم رو ترجمه کنن 1 برگ A4 بیشتر نیست مسول دارالترجمه می گه ترجمش به ترکی استانبولی می شه 80 تومن با مهر وزارت خارجه و دادگشستری جمعا" 150 تومن چون باید بره سفارت ترکیه هم تایید بشه اونم 100 تومن جمعا" 250 تومن 1 برگ وکالتنامه ؟!؟
خود وکالتنامه شد 34 تومن
می گم چه خبره می گه ترخ همینه بابا حالا بگیم ار اترجمه ترکی از نگلیسی گرونتره اما من مدارکم رو یه بار به فرانسه هم ترجمه کردم اینقدر گرون نبود دیگه آخه چقدر باید گرون باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودم برم آنکارا 4 شب یمونم هتل 3* با پرواز تابان تازه با صبحانه کلا" می شه 1 میلیون حالا 1 برگ ترجمه اونم بعد یک هفته می شه 250 تومن خوشبحال ما جماعت
اول اینکه مگه همسرتون واسه پیکاپ ویزا نمیره؟ اگه اینطور هست شما نیاز به وکالتنامه ندارین
دوم اینکه وکالتنامه ترجمه با مهر دارلترجمه به زبان انگلیسی کفایت میکنه
چرا اینقدر خودتو می پیچونی داداش Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar
(2014-09-10 ساعت 19:01)vahid.vp نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:20)blacktornado نوشته:  بچه ها بعضی ها چه کاسبی راه انداختن
خود وکالتنامه شد 34 تومن
اول اینکه مگه همسرتون واسه پیکاپ ویزا نمیره؟ اگه اینطور هست شما نیاز به وکالتنامه ندارین
دوم اینکه وکالتنامه ترجمه با مهر دارلترجمه به زبان انگلیسی کفایت میکنه
چرا اینقدر خودتو می پیچونی داداش Big Grin
وحید جان بر خلاف ابوظبی و دبی؛ برای آنکارا همانطور کی می دونی بعد از تحویل پاسها به سفارت ؛ و بعد از الصاق ویزا سفارت اونها را به پست تحویل می ده و اونوقته که وکالتنامه انگلیسی کاربرد نداره چون باید از یک کارمند ساده پست پاسها رو تحویل گرفت و کار گره می خوره البته من این موضوع را با افرادی که قبلا" رفته بودن مطرح کردن و صحت اونو پرسیدم تازه نه تنها باید ترچمه وکالت به زبان ترکی استامبولی باشه علاوه بر اون تایید وزارت خارجه ایران و تاییدیه سفارت ترکیه تو ایران نیز لازمه عزیز برادر Wink وگرنه من از خدام بود که این پول کضایی رو ندم که خیلی هم زور داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من با همسرم 24 اردیبهشت 93 اقدام کردیم و 19 شهریور جواب کلیرنس همسرم اومد، 2 هفته دیگه برای گرفتن ویزا می ریم آنکارا.
امیدوارم دوستانی که منتظر هستند به زودی جواب بگیرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، alireza_guitar
(2014-09-13 ساعت 00:02)Leila Amricaie نوشته:  سلام دوستان من با همسرم 24 اردیبهشت 93 اقدام کردیم و 19 شهریور جواب کلیرنس همسرم اومد، 2 هفته دیگه برای گرفتن ویزا می ریم آنکارا.
ممنونم که این خبر خوش رو به اشتراک گذاشتین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-13 ساعت 00:02)Leila Amricaie نوشته:  سلام دوستان من با همسرم 24 اردیبهشت 93 اقدام کردیم و 19 شهریور جواب کلیرنس همسرم اومد، 2 هفته دیگه برای گرفتن ویزا می ریم آنکارا.

مبارک باشه واقعا" شانس با شما یار بوده اکه اینقدر زود کلیر شدید
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar
سلام

. ما هم همچنان منتظریم. سیزده ماه گذشت و بقول اقای وجاهتی نحسی گریبان 2013 ها رو گرفته.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
عزيزاني كه هنوز خبري از ويزاتون نيست پيگيري كنيد به واشنگتن زنگ بزنيد و يا در سايت واشنگتن ايديتونو كه وارد مي كنيد وقتي پنجره جديد باز ميشه كه آپديت هاتونو نشون ميده پائين صفحه يه لينك هست براي انتخاب كه ميزنيد يه پنجره جديد باز ميشه كه در آنجا هم اولين ايميل كه زده را انتخاب كنيد يكي از گزينه هاش طول كشيدن بيش از 6 ماه هست.
تلفن واشنگتن هم 0012026631225 هست.
من خودم اين پيگيريهارو انجام دادم به خوبي هم جواب ميدهند.
اميدوارم به زودي ويزاي همه دوستان صادر بشه.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان