کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
سلام دوست عزیز
تبریک میگم بهتون
آیا شما دعوتنامه داشتید؟ ویا قبل از کلیرنس ایمیلی به سفارت فرستاده بودید؟

سلام، ممنون
دعوتنامه داشتم ولي ارائه ندادم چون براي ويزاي توريستي خيلي لازم نيست سفارت هم نخواست دعوتنامه، هم ايميل زدم هم به واشنگتن تلفن زدم
[/quote]

سلام شماره که شما برای واشنگتن دادید من نتوانسته تماس بگیرم چه ساعاتی پاسخگو هستند؟
[/quote]
سلام شماره تلفن واشنگتن و آدرس ایمیلی که فرستادید رو لطف میکنید بهم بدید؟ با تلفن واشنگتن می توان فارسی صحبت کرد؟ تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-17 ساعت 00:37)Leila Amricaie نوشته:  سلام دوست عزیز
تبریک میگم بهتون
سلام، ممنون
دعوتنامه داشتم ولي ارائه ندادم چون براي ويزاي توريستي خيلي لازم نيست سفارت هم نخواست دعوتنامه، هم ايميل زدم هم به واشنگتن تلفن زدم
[/quote]

سلام شماره که شما برای واشنگتن دادید من نتوانسته تماس بگیرم چه ساعاتی پاسخگو هستند؟
[/quote]
سلام شماره تلفن واشنگتن و آدرس ایمیلی که فرستادید رو لطف میکنید بهم بدید؟ با تلفن واشنگتن می توان فارسی صحبت کرد؟ تشکر
[/quote]
سلام
تلفن واشنگتن 0012026631225 هستش ساعت 9 شب به وقت ايران خوبه، فقط انگليسي صحبت مي كنند، ايميل سفارت مربوطه و خود واشنگتن را از سايت خودشان بر داريد چون هر از گاهي آدرس ايميل را تغيير مي دهند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Leila Amricaie ، blacktornado
salam be hame
.man bad az 8 mah ke barge zard gerefte boodam javabam oomad, raftam ankara vizamo gereftami
ishala male hame ok beshe
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، blacktornado ، alireza_guitar
دوستان سلام ، بعد از 6 ماه یک ایمیل زدم به سفارت پیگیری کنم، الان سایت آنکارا آپدیت شده و از من دوباره اطلاعات سفر رو خواستن که کی میری؟ کجا میری؟ چقدر میمونی؟ با کی میری؟ Sad بنظرتون این پرسیدن دوباره سوالها در ویزای توریستی عادی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، Leila Amricaie ، blacktornado
(2014-09-18 ساعت 12:56)h@med_nj نوشته:  دوستان سلام ، بعد از 6 ماه یک ایمیل زدم به سفارت پیگیری کنم، الان سایت آنکارا آپدیت شده و از من دوباره اطلاعات سفر رو خواستن که کی میری؟ کجا میری؟ چقدر میمونی؟ با کی میری؟ Sad بنظرتون این پرسیدن دوباره سوالها در ویزای توریستی عادی هست؟

این یعنی اینکه ویزای شما در راه است و اطلاعات شما را برای دابل چک نیاز دارن
بله اینگونه سوالات عادیه نگران نباشید انشااله بزودی ویزاتون آماده می شه

(2014-09-18 ساعت 11:54)morionlin نوشته:  salam be hame
.man bad az 8 mah ke barge zard gerefte boodam javabam oomad, raftam ankara vizamo gereftami
ishala male hame ok beshe

مبارکتون باشه شاد باشید
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
24 Sep هم همسرم هم فرزندم آپدیت شدند و همان روز ویزای هر دو صادر شد
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان: h@med_nj ، alireza_guitar
(2014-09-17 ساعت 12:31)Shahram_m نوشته:  
تبریک میگم بهتون
سلام، ممنون

[/quote]
[/quote]
سلام
تلفن واشنگتن 0012026631225 هستش ساعت 9 شب به وقت ايران خوبه، فقط انگليسي صحبت مي كنند، ايميل سفارت مربوطه و خود واشنگتن را از سايت خودشان بر داريد چون هر از گاهي آدرس ايميل را تغيير مي دهند.
[/quote]
دوستان من زنگ زدم واشنگتن ولی خانمی که پاسخ داد با کمال احترام و ادب همون اطلاعاتی که تو سایت بود و می دونستم رو ارایه کرد
حتی گفتم ویزای همسرم آماده شده و اگه نره پیک آپ کنه اکسپایر می شه و ما می خواهیم باهم بریم و در جواب گفت می تونیم برای ایشون Administrative Process جدید بزنیم تا کار شما Complete بشه منم تشکر کردم جون اعتقاد دارم سیلی نقد به از حلوای نسیه است
مصاحبه Nov 2013 آپدیت خودم 6Decو برای همسرم 3Dec و 23May و 4Jun و آخرین آپدیت برای همسرم 23 Jun و همان روز ساعت 18:30 بعد از 210 روز کلیر شدند
21 Oct هم در سایت واشنگتن پرونده خودم آپدیت شد و فرداش یعنی چهارشنبه 22 Oct بعد از 11 ماه کلیر شدم-تحویل پاس 30 Oct و همون روز آپ دیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 11:02)blacktornado نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 12:31)Shahram_m نوشته:  
تبریک میگم بهتون
سلام، ممنون

[/quote]
سلام
[/quote]
دوستان من زنگ زدم واشنگتن ولی خانمی که پاسخ داد با کمال احترام و ادب همون اطلاعاتی که تو سایت بود و می دونستم رو ارایه کرد
حتی گفتم ویزای همسرم آماده شده و اگه نره پیک آپ کنه اکسپایر می شه و ما می خواهیم باهم بریم و در جواب گفت می تونیم برای ایشون Administrative Process جدید بزنیم تا کار شما Complete بشه منم تشکر کردم جون اعتقاد دارم سیلی نقد به از حلوای نسیه است
[/quote]

سلام
خوب اطلاعاتي كه ميدن بايد با سايت يكي باشه ولي مي تونستيد بپرسيد كه از واشنگتن پروندتون به سفارت ارسال شده يا نه؟
در ضمن مطمئن باشيد زنگ زدنتون بي تاثير نيست در سرعت انجام كارتون
ايشاا.. كه به زودي ويزاتون بياد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم بعد از دو ماه که کارت زرد از دوبی گرفتیم امروز هم تو سایت دوبی چک کردم هم بهم ایمیل زدن که پاستون رو خیلی زود بیارید.حالا چند سوال داشتم.1- چند روز برای ارسال پاسپورت وقت دارم2- کیس نامبر منو همسرم یکی هست یعنی برای جفتمون ویزا اوکی شده یا نه 3- اگه خودم پاسپورتو ببرم دوبی یا بدم به یه آشنا چند روز طول میکشه پاس رو پس بدن.4- تو سایت واشینگتن برای خودم تاریخم اپدیت شده ولی برای همسرم نشده معنی این چیه نکنه برای همسرم ویزا آماده نشده باشه .متن ایمیلی هم که برام اومد رو زیر نوشتم :
(
Dear Applicant,

We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: 0000000000000 has been completed and you may drop off your passport for visa processing. Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.

The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link: http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...nformation

Sincerely,

Non-Immigrant Visa Section
U.S. Consulate Dubai
)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 23:50)رضا موتوری نوشته:  سلام دوستان من و همسرم بعد از دو ماه که کارت زرد از دوبی گرفتیم امروز هم تو سایت دوبی چک کردم هم بهم ایمیل زدن که پاستون رو خیلی زود بیارید.حالا چند سوال داشتم.1- چند روز برای ارسال پاسپورت وقت دارم2- کیس نامبر منو همسرم یکی هست یعنی برای جفتمون ویزا اوکی شده یا نه 3- اگه خودم پاسپورتو ببرم دوبی یا بدم به یه آشنا چند روز طول میکشه پاس رو پس بدن.4- تو سایت واشینگتن برای خودم تاریخم اپدیت شده ولی برای همسرم نشده معنی این چیه نکنه برای همسرم ویزا آماده نشده باشه .متن ایمیلی هم که برام اومد رو زیر نوشتم :
(
Dear Applicant,

We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: 0000000000000 has been completed and you may drop off your passport for visa processing. Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.

The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link: http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...nformation

Sincerely,

U.S. Consulate Dubai
)
خیلی مبارکه
1 - سه ماه
2 - هر دوتا اکی شده
3 - 3 روز کاری
4 - واسه همه اینطوره
کمی از وضعیت کاری و سربازی و ... بگید تا بیشتر با روند دبی آشنا بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 23:50)رضا موتوری نوشته:  سلام دوستان من و همسرم بعد از دو ماه که کارت زرد از دوبی گرفتیم امروز هم تو سایت دوبی چک کردم هم بهم ایمیل زدن که پاستون رو خیلی زود بیارید.حالا چند سوال داشتم.1- چند روز برای ارسال پاسپورت وقت دارم2- کیس نامبر منو همسرم یکی هست یعنی برای جفتمون ویزا اوکی شده یا نه 3- اگه خودم پاسپورتو ببرم دوبی یا بدم به یه آشنا چند روز طول میکشه پاس رو پس بدن.4- تو سایت واشینگتن برای خودم تاریخم اپدیت شده ولی برای همسرم نشده معنی این چیه نکنه برای همسرم ویزا آماده نشده باشه .متن ایمیلی هم که برام اومد رو زیر نوشتم :
(
Dear Applicant,

Sincerely,

U.S. Consulate Dubai
)
به به دوست عزیز خیلی مبارکه جدا" در این مدت کوتاه اون هم هر دو متقاضی اقعا" یه هدیه خیلی خوبه قدرش رو بدونید که بی خود و بی حهت علاف نشدید عالیه Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: رضا موتوری ، alireza_guitar
(
Dear Applicant,

Sincerely,

U.S. Consulate Dubai
)

سلام
تبريك ميگم بهتون اميدوارم ويزاي بقيه هم به زودي بياد.
سايت واشنگتن چند روز بعد تاريخ آپديت ميخوره نگران نباشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: رضا موتوری ، alireza_guitar
(2014-09-23 ساعت 09:40)vahid.vp نوشته:  
(
Dear Applicant,

Sincerely,

U.S. Consulate Dubai
)
خیلی مبارکه
1 - سه ماه
2 - هر دوتا اکی شده
3 - 3 روز کاری
4 - واسه همه اینطوره
کمی از وضعیت کاری و سربازی و ... بگید تا بیشتر با روند دبی آشنا بشیم

ممنون. خودم کارمند بانکم. همسرم استخدام دانشگاه علوم پزشکی . معافیت کفالت. حساب بانکی هم خیلی قوی نبود مانده پرینت حسابم 23 میلیون که همون روز ریختم تو حساب. مادرم ساکن امریکا با گرین کارت.سوالهایی که پرسید همون هایی بود که تو فرم ds160 اعلام کرده بودم.مدارکم پرینت حسابم رو گرفت و اصل کارت معافیتم رو دید.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
سلام دوستان. متاسفانه ویزای من بعد از شش ماه کلیرنس رفیوز شد از سفارت آنکارا. نمیدونم چی بگم در این شرایط!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 21:38)h@med_nj نوشته:  سلام دوستان. متاسفانه ویزای من بعد از شش ماه کلیرنس رد شد از سفارت آنکارا.
خیلی متاسف شدم . میشه بیشتر توضیح بدید از وضعیت کار و سربازی و تاهل و...
خودتون چه نظری دارید که چرا رفیوزد شدید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 21:43)vahid.vp نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 21:38)h@med_nj نوشته:  سلام دوستان. متاسفانه ویزای من بعد از شش ماه کلیرنس رد شد از سفارت آنکارا.
خیلی متاسف شدم . میشه بیشتر توضیح بدید از وضعیت کار و سربازی و تاهل و...
خودتون چه نظری دارید که چرا رفیوزد شدید؟؟

وحیدجان. مجرد هستم 30 ساله سابقه کار هم داشتم که به افسر نشون دادم . من اسفند رفتم مصاحبه و دعوتنامه داشتم از برادرم جهت شرکت در جشن فارغ التحصیلی در می 2014 که کلیرنس طول کشید . و در این اوخر هم بعد شش ماه ایمیل زدم پرسیدم که در جواب سفارت سوالات رو فرستاد که جواب بدم من به برادرم گفتم جشن فارغ التحصیلی اش رو دیفر کن دسامبر و برادرم نامه آپدیت رو از دانشگاه گرفت و فرستاد به من و امروز منم فرستادم سفارت که الان سایت واشنگتن رو چک کردم که نوشته رفیوز ...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان