کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2013-09-15 ساعت 11:35)abshar_wf نوشته:  دوستانی که اونجا هستن لطفا بگن مردم اونجا رفتارشون با شماها یعنی خارجیا چطوره؟وقتی بفهمن ایرانی هستین چطوره؟اگه بپرسن کجایی هستی میگین ایرانی یا قایم میکنین؟
سلام من كه راحت ميكم ايرانيم مشكلي نداره رفتار مردمشون هم با اينايي كه من سر و كار داشتم واقعا عالي بوده وقتي هم ميفهمن لاتري برنده شدي كلي حال ميكنن و بهت تبريك ميكن راستي من فعلا تو downtownهستم كه همه ميكن فلان و جنانه ولي من جيز بدي نديدم جز جنتا سياه بدبخت بيجاره كه اونا هم مهم نيستن
پاسخ
سلام به همه
من هم بالاخره رسیدم به این سیاتل و در بولیو فعلا مستقر شدیم
با تشکر از همه دوستان سیاتلی
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
پاسخ
(2013-09-18 ساعت 18:43)ari_kiana نوشته:  سلام به همه
ما هم بالاخره رسیدیم به این سیاتل و در بولیو فعلا مستقر شدیم
با تشکر از همه دوستان سیاتلی

به سلامتی .... خوش باشی
خبر رسانی فراموش نشه Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
دوستان سیاتلی
پس کجایین؟چرا اینجا اینقدر خلوته؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
پاسخ
خبر تازه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیروز یک ایرانی به من زنگ زد و گفت میتونید از هفت صبح تا ده بجای من تو صف وایستید ساعت ده دلار میدم بین یک تا دو ماه تقریبا ماهی 600 دلار
چون خودش باید ساعت هفت بره سر کارش و قول حتمی گرفت که کنسلش نکنم من هم قول دادم و امروز صبح رفتم مال واشنگتون اسکوار تو صف وایستادم برای خرید موبایل اپل 5 از فروشگاه اپل
دیدم پسرم هم تو صفه گفت تو اینجا چکار میکنی ؟ و بعد گفت کلاه سرت رفته من از ساعت نه شب تا ده صبح تو صفم شبی 150 دلار
خلاصه ما قول دادیم و حالا باید دنبال جایگزین بگردم چون شبی 150 دلار با 30 دلار فقط صبح عوض کرده بودم
و اما داستان ؟؟ امروز اولین روزی بود گوشی اپل 5 در دو مدل تو بازار عرضه میشه و واسته های یا نمیدونم .... تعدادی را استخدام کردند تا هر روز دو تا گوشی براشون بخرن همونجا در درب فروشگاه دو تا کارت هدیه 645 دلاری میدن میری تو فروشگاه و دو تا موبایل میگیری و کارتها هدیه را میدی میای بیرون و گوشی ها را تحویل سوپر واریزت میدی اینجوری که شنیدم این شرکت در سیاتل و در تمام شعبه فروش گوشی اپل افرادی را با این نرخ استخدام کرده و پسرمن هم که شنیده بوده رفته و اسمشو به سوپر واریز داده و تو صف مونده خلاصه کیسه خوابی بود که پهن بود و بعصی ها با ون امده بودن 7 نفری و برای خودشون کمپ را انداخته بودند یکی از دوستای پسرم برای خودش خرید چون سیم کارتش را همونجا فعال کرد باهش 200 دلار حساب کردند یعنی اگر میخوان برای خوتون بخرید یک سوم قیمت هست و گفت باید دوسال مشترک باشید شما که تازه امدید بهتون تعلق نمیگیره ولی بعد گفت اینطوری فکر میکنه بهتر از خودشون بپرسید
فکر کنم برای کسانیکه بیکارند این دو ماه در امد خوبی باشه میتونید تو ایالتهای دیگه هم از فروشگاهها بپرسید ولی اینجا میگفتن فقط سیاتل و پورتلند این افراد را استخدام کردند.
پاسخ
تاپیک سیاتل خوابیده... Sad بیدارش کنید بابااااااااااا....
نبینم خاک بخوره اینجا !!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، peyman1355 ، dana ، پروا ، زری وحدتی ، mhb161 ، r.bazargan ، Iaccept
(2013-09-23 ساعت 13:18)soli asali نوشته:  تاپیک سیاتل خوابیده... Sad بیدارش کنید بابااااااااااا....
نبینم خاک بخوره اینجا !!
همه درگیر کلیرنس 2013 هستن رفیق . اونجا دقیقه ای یه صفحه به تاپیک اضافه می شه . Smile امیدوارم همشون ویزاهاشونو بگیرن
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
پاسخ
دوستان مقیم سیاتل نظرتون در مورد یه دور همی چیه؟
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
پاسخ
(2013-09-24 ساعت 06:25)ehsansh نوشته:  دوستان مقیم سیاتل نظرتون در مورد یه دور همی چیه؟

اگر فرصت پیدا کنم من یکی که کاملا موافقمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
پاسخ
(2013-09-15 ساعت 14:19)خانه نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 11:35)abshar_wf نوشته:  دوستانی که اونجا هستن لطفا بگن مردم اونجا رفتارشون با شماها یعنی خارجیا چطوره؟وقتی بفهمن ایرانی هستین چطوره؟اگه بپرسن کجایی هستی میگین ایرانی یا قایم میکنین؟
سلام من كه راحت ميكم ايرانيم مشكلي نداره رفتار مردمشون هم با اينايي كه من سر و كار داشتم واقعا عالي بوده وقتي هم ميفهمن لاتري برنده شدي كلي حال ميكنن و بهت تبريك ميكن راستي من فعلا تو downtownهستم كه همه ميكن فلان و جنانه ولي من جيز بدي نديدم جز جنتا سياه بدبخت بيجاره كه اونا هم مهم نيستن
الان میگی جز چند تا از سی...ها خانه جان بعضی ها ترش می کنند! مواظب باش برق بعضی از این به اصطلاح روشنفکر ها ! نگیرتت دوست گرامی Wink
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، mrr777 ، morvarid1364 ، خانه ، زری وحدتی ، efah ، mhb161 ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept ، Reza Smart
من که در محل کارم با ملیت های مختلف و چند بومی امریکایی کار می کنم،از همه به خصوص امریکایی ها جز خوبی و محبت چیزی ندیدم، همه شون تا جایی که می تونن بهم کمک و راهنمایی کردند و می کنند، انسانهای بسیار خوب و پاکی هم هستند، اتفاقا راجع به ایرانی بودنم هم صحبت میکنم و بهش افتخار هم می کنم، بعضی هاشون وقتی راجع به فرهنگ و زبانم می شنوند تعجب هم می کنند، من اصالتم رو تحت هیچ شرایطی از دست نمیدم و به اون افتخار می کنم
Smile
پاسخ
(2013-09-24 ساعت 09:43)peyman1355 نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 06:25)ehsansh نوشته:  دوستان مقیم سیاتل نظرتون در مورد یه دور همی چیه؟

سلام میکنم به ایرانیهای مقیم سیاتل مخصوصا شم دوست عزیز من وهمسرم اذر ماه عازم هستیم وبا نظر شما 100در100موافقم
پاسخ

اگر این لطف رو بکنید من خیلی ممنون می شم چون خانواده من روحیه شون خیلی خرابه اونجا.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
(2013-09-24 ساعت 20:59)mrr777 نوشته:  

اگر این لطف رو بکنید من خیلی ممنون می شم چون خانواده من روحیه شون خیلی خرابه اونجا.
دوست من کدوم منطقه هستن؟کلا اولش خیلی سخته
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
پاسخ
(2013-09-24 ساعت 23:12)morvarid1364 نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 20:59)mrr777 نوشته:  

دوست من کدوم منطقه هستن؟کلا اولش خیلی سخته

در میل کریک هستند، من با امیر مهاجر هم که اونجاست صحبت کردم.
امیر هم موافق بود. تو مجتمع ما یه سالن اجتماعات هست که می شه ازش استفاده کرد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان