کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2013-10-08 ساعت 00:48)morvarid1364 نوشته:  سلام به دوستان سیاتل
ما الان 20 روزه رسیدیم و هنوز سوشال سکیوریتی هم نداریم و بدون اون حتی خونه هم نتونستیم بگیریم.
ممنون میشم اگر کسی میتونه کمکمون کنه تو خونه گرفتن بدون سوشال خبر بده.
حتی اگر از دوستان هستن که دنبال هم خونه میگردن ما هستیم.

سلام مروارید عزیز کجا می خوای خونه بگیری؟
چند نفر هستید؟
مصاحبه آنکارا. کیس نامبر 2013as0000xxxx
پاسخ
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، soli asali ، abshar_wf ، mhb161 ، maria2000 ، r.bazargan
(2013-10-08 ساعت 07:06)elhamin نوشته:  
ما الان 20 روزه رسیدیم و هنوز سوشال سکیوریتی هم نداریم و بدون اون حتی خونه هم نتونستیم بگیریم.

سلام مروارید عزیز کجا می خوای خونه بگیری؟
چند نفر هستید؟

دوست من هر جای سیاتل که بشه زندگی کرد.
دونفر هستیم برا دو ماه میخوایم خونه یا اتاق.

(2013-10-08 ساعت 05:20)مهتاب - 2251 نوشته:  
مرواريد جان پس الان كجا هستي؟؟ چه كار ميكنيئ؟

مهتاب جان تا فردا پیش دو تا از دوستان خوب مهاجر سرا هستیم
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
پاسخ
سلام دوستان
( نقل قول از صفحه پورتلند اورگون )
امروز رفتم به مکانی به نام food bank. طرف ازم پرسید چند نفرید و ایدی رو هم نگاه کرد. بعد سه کارتون مواد غذایی شامل نون و کیک و شیرینی و رب و ماکارونی و میوه و دسر و مرغ و کالباس و خیلی چیزهای دیگه داد. این برنامه هر ماه وجود داره. شما هم سرچ کنید ببینید نزدیک ترین محل به شما کجاست و از این امکانات در صورتی که دوست دارید استفاده کنید. لطفا به دوستان دیگر هم که اطلاع ندارند و ممکن هست به این صفحه سر نزنند خبر بدید شاید بدرد اونها بخوره. در ضمن داشتن کار و یا استفاده از فوداستمپ تاثیری در این برنامه نداشت.
موفق باشید
پاسخ
(2013-09-30 ساعت 20:29)bigjust نوشته:  دوستان مقیم سیاتل یه لطفی میکنین بازار کار رشته مدیریت بازرگانی و علوم ۳۰ یا C رو در این شهر اگر اطلاع دارید یا میتونید اونجا بپرسید ؟
ممنون میشم چون من زبانم متاسفانه خیله رله نیست از سایت هاشون چیزی سر در نمیارم
در این زمینه اطلاعی دارید ؟

اطلاعی ندارید در این زمینه ؟ هر دو رشته منظورمه
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، abshar_wf ، مهتاب - 2251 ، mhb161 ، maria2000 ، Iaccept
دوستان عزیزی که عازم سیاتل هستند من
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
پاسخ
دوستان عزیز
ما هم بالاخره امروز یه خونه گرفتیم برا چند ماه.
با کمک دوستای خوبمون مهتاب جان که برامون این خونرو پیدا کردن و احسان جان و آقا ابراهیم که کمک های زیادی بهمون کردن.
خیلی خوبه که تو سیاتل آدم احساس تنهایی نمیکنه.
واقعا از همتون ممنونیم برای محبت هاتون.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
پاسخ
(2013-10-09 ساعت 08:56)ari_kiana نوشته:  دوستان عزیزی که عازم سیاتل هستند ما به کمک بچه ها موفق شدیم یه سرپناهی بگیریم
هر کسی که قصد داره به اینجا بیاد و به کمک نیاز داره و فکر میکنه ما میتونیم کمکش کنیم حتما پیغام بده
ما همه جوره در خدمتیم

واقعا لذت میبرم این اتحاد رو میبینم Smile تو ایرانش از کارا نمیکنن...
دست تک تکشون درد نکنه Smile
هوای مارو هم داشته باشید Smile)
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
(2013-10-09 ساعت 09:06)morvarid1364 نوشته:  دوستان عزیز
ما هم بالاخره امروز یه خونه گرفتیم برا چند ماه.
با کمک دوستای خوبمون مهتاب جان که برامون این خونرو پیدا کردن و احسان جان و آقا ابراهیم که کمک های زیادی بهمون کردن.
خیلی خوبه که تو سیاتل آدم احساس تنهایی نمیکنه.
واقعا از همتون ممنونیم برای محبت هاتون.

تبریک دوست عزیز . اینشالله که زندگی نو و خوبی رو شروع کنی همراه با موفقیت.
دست تمام دوستانی که کمک میکنن به ورودی های جدید درد نکنه Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
دوستان یک جای خالی برای بنده باز کنید ایشاله تا 30 روز دیگه اونجام
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
امیر عکسات تو FB یدونه بود. بهشت تنها توصیفیست که میتونم بگــــــــــــــــــــــــــــــم
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ
(2013-10-09 ساعت 20:18)mohammad fazli نوشته:  دوستان یک جای خالی برای بنده باز کنید ایشاله تا 30 روز دیگه اونجام
به فکر من هم باشید
60 روز دیگه
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
پاسخ
(2013-10-09 ساعت 21:51)roeentan نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 20:18)mohammad fazli نوشته:  دوستان یک جای خالی برای بنده باز کنید ایشاله تا 30 روز دیگه اونجام
به فکر من هم باشید
60 روز دیگه

ما هم دقيقاً ٦٠ روز ديگه?
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
پاسخ
(2013-10-09 ساعت 12:25)soli asali نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 08:56)ari_kiana نوشته:  دوستان عزیزی که عازم سیاتل هستند ما به کمک بچه ها موفق شدیم یه سرپناهی بگیریم
هر کسی که قصد داره به اینجا بیاد و به کمک نیاز داره و فکر میکنه ما میتونیم کمکش کنیم حتما پیغام بده
ما همه جوره در خدمتیم

درودبه همه ساکنین سیاتل مخصوصا که انقدر مسولانه برخورد میکنند

(2013-10-09 ساعت 12:25)soli asali نوشته:  
ما همه جوره در خدمتیم

درودبه همه ساکنین سیاتل مخصوصا که انقدر مسولانه برخورد میکنند
پاسخ
ما همه جوره در خدمتیم

تو نیکی میکنو در دجله انداز /که ایزد در بیابانت دهد باز قطعا دوستان خوب سیاتلی پاداش زحمات خود را خواهند دید دوست عزیز اگر قدری در مورد کرایه خانه و هزینهای دیگر و نظر کلی خود را بیان کنی برای کسانی که مثل ما تصمیم به امدن به سیاتل را دارند بسیار سود بخش خواهد بود
پاسخ
بستگی به جا و بزرگی و نوع خونه داره
مثلأ اطراف سیاتل می تونید آپارتمان یک اتاق خوابه از ماهی 800 تا پیدا کنید یکی از دوستام که 2 اتاق خوابه این قیمت پیدا کرد . و این کمترین مقداری بود که من واسه خونه ی قابل سکونت دیدم.
هزینه ی خوراک هم نسبتأ پایین هست مثل جاهای دیگه.
ماشینم از3000 یا 2000 تا می شه پیدا کرد تا هر چقدر که بخواین.
ماهیانه بیمه هم بستگی به مدل ماشین و قیمت و نو یا کارکرده بودن و زمان رانندگی کردن شما تو اینجا و اینکه ماشین وام داره یا نه داره.
مصاحبه آنکارا. کیس نامبر 2013as0000xxxx
پاسخ
(2013-10-11 ساعت 12:16)nayer نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 08:56)ari_kiana نوشته:  دوستان عزیزی که عازم سیاتل هستند من

تو نیکی میکنو در دجله انداز /که ایزد در بیابانت دهد باز قطعا دوستان خوب سیاتلی پاداش زحمات خود را خواهند دید دوست عزیز اگر قدری در مورد کرایه خانه و هزینهای دیگر و نظر کلی خود را بیان کنی برای کسانی که مثل ما تصمیم به امدن به سیاتل را دارند بسیار سود بخش خواهد بود

من خیلی دنبال خونه نگشتم
اما چون نظر من رو خواستین بیان میکنم
اینجا محله های مختلفی داره بسته به محله قبمت ها فرق داره
مثلا شمال اینجا Everett ما خونه 1 خوابه دیدیم 700 تا
توی محله lynwood خونه 1 خواب 800 تا توی bellevue و kirkland زبر 1000 نبود.پایین تر میری ارزون تر میشه.حالا خود این محله ها هم جا با جا فرق داره قیمت.مثلا توی lynwood یک خوابه از 800 میشه پیدا کرد تا 1300 بسته به محله.وقت بزاری بگردی اون چیزی که باب دلت هست با قیمت دلخواه رو پیدا میکنی.
یک کم اولش چون آدم س.شیال نداره دچار استرس میشه اما عجله نکتی خونه خوب با قیمت مناسب زیاده
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان