کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
دوستان کسی درباره شهر کنت و زندگی در اونجا اطلاعاتی داره؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، nooshin92 ، پدی ، philter ، Iaccept
(2014-01-08 ساعت 18:57)nasim نوشته:  دوستان کسی درباره شهر کنت و زندگی در اونجا اطلاعاتی داره؟
بله من دنبال خونه بودم اول كه اومده بودم
قيمت خونه ها مناسب تره ولي امنيت پايين تره و با عرض معذرت و توضيح اينكه من ريسيس نيستم و دوباره اشوبي به پا نشه!!!!! دوستان سياه پوستمون به وفورررر ديده ميشن يعني بايد گفت سفيد پوست كم ديدم!! و دقيقا حس تو فيلم ها بهم دست داد يعني ماشين هايي كه پسراي جون توش نشستن و كلاه كشيدن سرشون و خيلييي اروم حركت ميكنن و صدا ضبط شون تا اسمون و هي هم سرشونو تكون ميدادن!! خلاصه كه من اعطاشو به لقاش بخشيدم و رفتم جاي ديگه! ولي اگه مشكلي با اين قضيه ندارين جاي مناسبيه از لحاظ قيمتSmile
پاسخ
يه نكته ديگه راجب گرفتن خونه بگم مخصوص بچه مدرسه اي دارها!
من پارسال كه اومدم خوب همين كه ميديدم محله خوبه برام كافي بود ولي الان كه ميخوام خونه امو عوض كنم ميبينم كه بايد مدرسه روهم عوض كنم حالا جالبش اينه ميبيني تو خيابون ما مجتمع اول خيابون جزو يه مدرسه ميشه و ما كه كنارشيم يه مدرسه ديگه! گريد اون مدرسه ١٠ هست و مدرسه اي كه به ما ميخوره ٨ ! حالا هر چي هم به مدير مدرسه ميگم من خودم بچه رو ميبرم و ميارم قبول نميكنن
الان خونه هاي مناسب تري هم پيدا كردم كه خودخونه و محله عاليه ولي مثلا مدرسه اي كه جزوشه گريدش ٦ هست !
حالا گفتم كه دقت كنين كه گريد مدرسه خيلي مهمه كه چه جوري باشه مخصوصا براي بچه هاي ما كه رسيدگي بيشتر لازم دارنSmile
پاسخ
سلام به همه دوستان سیاتل نشین
دوستان عزیز لطف کنید و بگید الان که هوای اکثر شهر های امریکا خیلی سرده هوای سیاتل چطوره

پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، soli asali ، maria2000 ، Iaccept
دوستان اگر میشه یه مقایسه ای بین سیاتل و پورتلند داشته باشید

بیشتر آب و هوا و بازار کار و قیمت اجاره برام مهمه

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، اریوبرزن ، پدی ، sadeghifa ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-01-12 ساعت 19:01)اریوبرزن نوشته:  سلام به همه دوستان سیاتل نشین
دوستان عزیز لطف کنید و بگید الان که هوای اکثر شهر های آمریکا خیلی سرده هوای سیاتل چطوره
هوا خنكه !! بارونيه ولي برفي نيست ، كلا بين افتابي و ابري متغيره ولي اصلا سرد زير صفر نيست
پاسخ
(2014-01-12 ساعت 19:07)gbtm نوشته:  دوستان اگر میشه یه مقایسه ای بین سیاتل و پورتلند داشته باشید

ممنون
اگه همين صفحات اخر تاپيك رو هم بخونين جواب ميگيرين حالا اگه حوصله خوندن كلشو نداشته باشين! ؛)
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، soli asali ، nayer ، maria2000 ، Iaccept
(2014-01-13 ساعت 04:01)مهتاب - 2251 نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 19:07)gbtm نوشته:  دوستان اگر میشه یه مقایسه ای بین سیاتل و پورتلند داشته باشید

ممنون
اگه همين صفحات اخر تاپيك رو هم بخونين جواب ميگيرين حالا اگه حوصله خوندن كلشو نداشته باشين! ؛)

ممنون حتما این کارو میکنم

به طور متوسط چند روز در طی سال بارانیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، nayer ، r.bazargan ، Iaccept
از بین دوستان اگر کسی هست که مسافر ایرانه و میتونه برای من یک امانتی در ابعاد یک سر رسید، اما نازکتر رو با خودش ببره تهران ممنون میشم خبر بدید.
پاسخ
یک زمانی این تاپیک بهترین و فعالترین تاپیک بود . نمی دونم چه شد که همه ساکت شدند و دیگه اینجا نمیان
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، gbtm ، Iaccept
(2014-01-23 ساعت 10:29)vahid.vp نوشته:  یک زمانی این تاپیک بهترین و فعالترین تاپیک بود . نمی دونم چه شد که همه ساکت شدند و دیگه اینجا نمیان

دوستان سخت مشغولند.Wink تا جا بیفتند زمان می بره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-01-23 ساعت 10:29)vahid.vp نوشته:  یک زمانی این تاپیک بهترین و فعالترین تاپیک بود . نمی دونم چه شد که همه ساکت شدند و دیگه اینجا نمیان
والله يه زماني فعال بوديم !!! خيلي ها اومدن سياتل و گفتن به خاطر تعريف هاي شما بوده ! خيلي ها هم كلي ... نفرينمون كردن كه اي واي اينجا كجا بود ديگه چرا تعريف كردين كه ما بياييم !!! واسه همين سكوت اختيار كرديم !!Tongue
پاسخ
شما بایدازبدیهای اونجا مینوشتی ازسختیهایی که کشیدی گرفتاریها واسترس هایی که داشتی تا همه متوجه بشن که آمریکا یعنی عمری کاریعنی اززیرصفرشروع کردن.کاری که من انجام دادم ازروزاول گفتم جایی که هستم ظرف شورکهنه شور حمال راننده نیازداره کسی حاضره بسم ا..مهندس ودکترهم بودین اینحا کاراینه مهندس ودکترومتخصص هم ترجیحا آمریکایی بیکارشده ازبحران اقتصادی استخدام میکنند نه ماروکه هنوزعرقمون خشک نشده میخوایم بشیم آقارییس .اما کورسوآینده ای هست که پیشرفت کردخیلیها فکرمیکننداومدن سیزده به دردورهم خوش بگذرونن وخوش باشن
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
(2014-01-24 ساعت 21:24)elima1980 نوشته:  شما بایدازبدیهای اونجا مینوشتی ازسختیهایی که کشیدی گرفتاریها واسترس هایی که داشتی تا همه متوجه بشن که آمریکا یعنی عمری کاریعنی اززیرصفرشروع کردن.کاری که من انجام دادم ازروزاول گفتم جایی که هستم ظرف شورکهنه شور حمال راننده نیازداره کسی حاضره بسم ا..مهندس ودکترهم بودین اینحا کاراینه مهندس ودکترومتخصص هم ترجیحا آمریکایی بیکارشده ازبحران اقتصادی استخدام میکنند نه ماروکه هنوزعرقمون خشک نشده میخوایم بشیم آقارییس .اما کورسوآینده ای هست که پیشرفت کردخیلیها فکرمیکننداومدن سیزده به دردورهم خوش بگذرونن وخوش باشن

من با شما خیلی موافقم امما این راهنمایی نباید به منظور منصرف کردن دوستان باشه ! همه واقعیت ها رو باید ریخت رو دایره ... من به شما احست میگم به خاطر مدیریت تاپیک وگاس از عهدش خوب بر اومدی اما اوایل لحنتون خیلی تند بود که الان همه چیز خوبه. از زحمات شما ممنونم!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: elima1980 ، vahid.vp ، philter ، valencia ، سوین ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-01-24 ساعت 21:24)elima1980 نوشته:  شما بایدازبدیهای اونجا مینوشتی ازسختیهایی که کشیدی گرفتاریها واسترس هایی که داشتی تا همه متوجه بشن که آمریکا یعنی عمری کاریعنی اززیرصفرشروع کردن.کاری که من انجام دادم ازروزاول گفتم جایی که هستم ظرف شورکهنه شور حمال راننده نیازداره کسی حاضره بسم ا..مهندس ودکترهم بودین اینحا کاراینه مهندس ودکترومتخصص هم ترجیحا آمریکایی بیکارشده ازبحران اقتصادی استخدام میکنند نه ماروکه هنوزعرقمون خشک نشده میخوایم بشیم آقارییس .اما کورسوآینده ای هست که پیشرفت کردخیلیها فکرمیکننداومدن سیزده به دردورهم خوش بگذرونن وخوش باشن

ولی‌ من با نظر شما مخالفم

اینجا واقعا از نظر کاری همون مدینه فاضله هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: elima1980 ، مهتاب - 2251 ، vahid.vp ، soli asali ، mohamad92 ، valencia ، r.bazargan ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان