کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
(2014-09-12 ساعت 20:54)aslant نوشته:  F2B
PD:Nov 2008
Approval notice: May 2010
Case noSadP3AU):Sep 2010
No More.....

آقا این امضا از کجا ادیت میشه؟
در بالای صفحه زیر نام کابریتون یک گزینه هست به نام کنترل پنل کاربر انجا کلیک کنید
بعد در قسمت سمت راست صفحه ای که باز میشود در قسمت پروفایل شما روی گزینه تغییر امضا کلیک کنید و امضا خودتون رو به روز رسانی کنید
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-12 ساعت 20:42)aslant نوشته:  فکر کنم من از همه زودتر انشالا current بشم
PD:nov 2008
ابوظبی
ایشالا دعا کنید همین جور پیش بره تا براتون تجربه هام رو بنویسم
ایشالا, من فکر میکنم یک دوست دیگری هست به نام بابک اگوست 2008 هست PD این اقا بابک عزیز و نفر اول احتمالا" ایشان هستند البته اگر دوستانی که PD را در امضا خود ننوشتند جلو تر نباشند
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
(2014-09-12 ساعت 17:54)maral-b نوشته:  ﻋﻠی ﺟﺎﻥ ﺳﻼم ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺗﺠﺪﯾﺪ ﻧﻈﺮﻗﺮﺍﺭﻩ ۳ ﻣﺎﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺑﺸﻪ ﺭﻭ ﻭﮐﯿﻠﺖ ﺑﻬت ﺍﻃﻼع ﺩﺍﺩﻩ ﺁﯾﺎ؟

سلام ... دارم درست میبینم اینورا ...؟ Smile))

چهطور ؟ Smile خبر خوبی نیست آیا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، hamid87
(2014-09-12 ساعت 22:32)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 17:54)maral-b نوشته:  ﻋﻠی ﺟﺎﻥ ﺳﻼم ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺗﺠﺪﯾﺪ ﻧﻈﺮﻗﺮﺍﺭﻩ ۳ ﻣﺎﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺑﺸﻪ ﺭﻭ ﻭﮐﯿﻠﺖ ﺑﻬت ﺍﻃﻼع ﺩﺍﺩﻩ ﺁﯾﺎ؟

سلام ... دارم درست میبینم اینورا ...؟ Smile))

چهطور ؟ Smile خبر خوبی نیست آیا ؟

ﺍﺭﻩ ﺧﻮﺩﻣﻢ Tongue ﭼﺮﺍ ﺧﺒﺮ ﺧﻮﺑﯿﻪ ﺍﻣﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺍﺯﮐﺠﺎ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺧﻪ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﺴﺘﻢ ﻫﯾ ﺧﻮﺭﺩﻡ ﺗﻮﯼ ﺫﻭﻗﻢ
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، hamid87
چقدر خوب که همه اومدین این تاپیک یه تکونی خورد ... اینجوری انتظارو راحت تر می شه تحمل کرد
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
(2014-09-11 ساعت 18:17)milad_magnet نوشته:  بچه ها اين تاپيك رو بياييد وقت بگذاريم براش اين چند وقته مهاجر سرا خيلي خلوت شده ؟!؟! تنها تاپيكي هم كه تو مهاجرت خانوادگي تا حدودي فعاله همين جاست اگر همه دوستان زحمت بكشن PD رو جاي امضا بنويسند و فعاليت داشته باشن اولين نفري كه قراره كارنت بشه از بچه ها مشخص ميشه و ميتوانيم از ايشان كمك بگيريم و مثلا از مدت زمان هاي ادامه كار در حال حاضر بعد از كارنت شدن و مراحل ... مطلع بشيم

سلام بچه ها من زمانی که تو این کتگوری بودم سه ماه قبل از کارنت شدنم از nvcنامه اومد که شروع کنم به مراحل پر کردن فرم ها و معرفی نماینده و اسپانسر و ارسال مدارک.
اینو گفتم که شما هم حدودا برای خودتون حساب کنید
از اون زمان هر مرحله یک ماه طول میکشه تا به مرحله بعد برید مثلا نماینده معرفی میکنید یک ماه بعد سایتتون برای پر کردن فرم ویزا باز میشه بعد که پر کردید همینطور یک ماه یک ماه آپدیت میشین تا وقت سفارت و...

به امید موفقیت همه
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، hamid87 ، aslant ، پدی ، zall
(2014-09-13 ساعت 09:49)marysam نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 18:17)milad_magnet نوشته:  بچه ها اين تاپيك رو بياييد وقت بگذاريم براش اين چند وقته مهاجر سرا خيلي خلوت شده ؟!؟! تنها تاپيكي هم كه تو مهاجرت خانوادگي تا حدودي فعاله همين جاست اگر همه دوستان زحمت بكشن PD رو جاي امضا بنويسند و فعاليت داشته باشن اولين نفري كه قراره كارنت بشه از بچه ها مشخص ميشه و ميتوانيم از ايشان كمك بگيريم و مثلا از مدت زمان هاي ادامه كار در حال حاضر بعد از كارنت شدن و مراحل ... مطلع بشيم

سلام بچه ها من زمانی که تو این کتگوری بودم سه ماه قبل از کارنت شدنم از nvcنامه اومد که شروع کنم به مراحل پر کردن فرم ها و معرفی نماینده و اسپانسر و ارسال مدارک.
اینو گفتم که شما هم حدودا برای خودتون حساب کنید
از اون زمان هر مرحله یک ماه طول میکشه تا به مرحله بعد برید مثلا نماینده معرفی میکنید یک ماه بعد سایتتون برای پر کردن فرم ویزا باز میشه بعد که پر کردید همینطور یک ماه یک ماه آپدیت میشین تا وقت سفارت و...

به امید موفقیت همه

مرسی میثم جان از اطلاعاتی که دادی, فقط یک سوال شما کی کارنت شدید ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطف کنید منو راهنمای کنید این کیس نامبر من هستش wac.06_014_50231 دیگه هیچ اطلای ندارم وقت مصاحبه من کی هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
گلنوش خانوم این کیس نامبر نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
بازم که تاپیک خلوته F2B ها کجا رفتین؟

پاسخ
(2014-09-29 ساعت 10:37)ایلیانا نوشته:  بازم که تاپیک خلوته F2B ها کجا رفتین؟

خيلي هم خلوت شده [emoji16] بشتابيد دوستان ، ايشالا ١٠ روز ديگه ويزا بولتن آپديت ميشه و همگي ميريم جلو باهم

پاسخ
من یه جا دیدم که نوشته بود تا دسامبر میره جلو یعنی پیشرفت 2 ماهه که اگر این روند ادامه داشته باشه که خیلی عالیه
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b
امیدوارم حداقل ژانویه رو اعلام کنند، اکتبر ماه نوامبر اعلام شد که با این حساب اگر تو دسامبر همون دسامبر رو اعلام کنند میشه 1 ماه پیشرفت درست میگم؟
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
با سلام خدمت دوستان و هم کتگوری های گرامی
من هم جزو گروه f2b هستم و لی حسابی گیج شدم از هرکی هم سوال میکنم جواب قانع کننده ای نمیگیرم زمانی که عمم واسه ما اقدام کرده بود من فقط ۱۰ سالم بود ولی تا پدرم گرین کارتشو بگیره ۱۳ سال طول کشید بعدش که رفت اونجا واسه ما فرم پر کرد که داداشم و مامانم شدن f2a ما هم که همیشه خوش شانس بودیم به علت سن بالای ۲۱ سال شدیم f2b حالا سوال من اینه که اگه این قانون CSPA شامل حال من بدبخت نمیشه پس شامل حال کی میشه؟! اصلا اگه کیس ما از اول خانوادگی بوده پس چرا هیچ وقت ما رو واسه سفارت نخواستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 11:32)jonsmit نوشته:  با سلام خدمت دوستان و هم کتگوری های گرامی
من هم جزو گروه f2b هستم و لی حسابی گیج شدم از هرکی هم سوال میکنم جواب قانع کننده ای نمیگیرم زمانی که عمم واسه ما اقدام کرده بود من فقط ۱۰ سالم بود ولی تا پدرم گرین کارتشو بگیره ۱۳ سال طول کشید بعدش که رفت اونجا واسه ما فرم پر کرد که داداشم و مامانم شدن f2a ما هم که همیشه خوش شانس بودیم به علت سن بالای ۲۱ سال شدیم f2b حالا سوال من اینه که اگه این قانون CSPA شامل حال من بدبخت نمیشه پس شامل حال کی میشه؟! اصلا اگه کیس ما از اول خانوادگی بوده پس چرا هیچ وقت ما رو واسه سفارت نخواستن؟

دوست عزیز ... منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ... الانم چهار ساله که منتظرمSad

پاسخ
تشکر کنندگان: jonsmit

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان