کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
منم همیت وضعیت رو دارم از 1996 با خانواده منتظر بودم از طریق پدرم از 2008 تا الان
F2B
PD:Nov 2008
Approval notice: May 2010
***** Case noSadP3AU):ABD2010
feb 2015 :NVC Welcome Letter
Interview : sep 2015
status: Admin....Pro - white paper
clearance: 19.1.2016
پاسخ
تشکر کنندگان: jonsmit ، battosai
(2014-09-17 ساعت 15:29)golnoosh.m نوشته:  سلام دوستان لطف کنید منو راهنمای کنید این کیس نامبر من هستش wac.06_014_50231 دیگه هیچ اطلای ندارم وقت مصاحبه من کی هست
دوست عزیز این که با wac شروع میشه شماره uscis هست باید منتظر بشی مدارکت بره nvc بعد نزدیک کارنت شدنت که شد(از روی ویزا بولتن چک کن) اونوقت برات نامه میاد و کیس نامبرت اونحاست که با ank یا yrv یا abd شروع میشه که نشون دهنده محل سفارت شما در چند ماه آینده به ترتیب در آنکارا یا ایروان یا ابوظبی هست.
منتظر باش
موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-13 ساعت 12:35)milad_magnet نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 09:49)marysam نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 18:17)milad_magnet نوشته:  بچه ها اين تاپيك رو بياييد وقت بگذاريم براش اين چند وقته مهاجر سرا خيلي خلوت شده ؟!؟! تنها تاپيكي هم كه تو مهاجرت خانوادگي تا حدودي فعاله همين جاست اگر همه دوستان زحمت بكشن PD رو جاي امضا بنويسند و فعاليت داشته باشن اولين نفري كه قراره كارنت بشه از بچه ها مشخص ميشه و ميتوانيم از ايشان كمك بگيريم و مثلا از مدت زمان هاي ادامه كار در حال حاضر بعد از كارنت شدن و مراحل ... مطلع بشيم

سلام بچه ها من زمانی که تو این کتگوری بودم سه ماه قبل از کارنت شدنم از nvcنامه اومد که شروع کنم به مراحل پر کردن فرم ها و معرفی نماینده و اسپانسر و ارسال مدارک.
اینو گفتم که شما هم حدودا برای خودتون حساب کنید
از اون زمان هر مرحله یک ماه طول میکشه تا به مرحله بعد برید مثلا نماینده معرفی میکنید یک ماه بعد سایتتون برای پر کردن فرم ویزا باز میشه بعد که پر کردید همینطور یک ماه یک ماه آپدیت میشین تا وقت سفارت و...

به امید موفقیت همه

مرسی میثم جان از اطلاعاتی که دادی, فقط یک سوال شما کی کارنت شدید ؟
سلام دوست عزیز
من تا زمان اعلام مصاحبه ام با اینکه گفته بودم به علت ازدواج کتگوریم تغییر کرده اما اونا با f2b برام محاسبه کرده بودند که زمان درخواست اون کیسم سپتامبر2006 بود و فوریه 2014 کیس نامبرم اومد و کیسم تا زمان مصاحبه به جریان افتاد ولی چون بازم تمام مدارک رو براشون فرستادم و این بار ای کیو ها! فهمیدند f3 شدن منو کیسم رو ارجاع دادن به uscis در اونجا f2b من باطل شد و f3 که اکتبر2009 درخواست داده بودم تایید شد و به ‌nvc مرجوع شد.حالا تا نوامبر گفتن صبر کنم ببینم پرایوریتی جدیدم چیه و آیا کیس نامبر جدیدی بهم میدن یا...؟!
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، battosai
Visa Bulletin For November 2014 For F2B: 01JAN08
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، milad_magnet ، battosai ، tomi_ft2000
خوش خبر باشی حمید جان ...امیدوارم ماه دیگه سه ماه بریم جلو [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، maral-b ، hamid87
باید دید پرونده های سال های 2008 تا 2012 چند نفرشون به f1 آپگرید کردن ؟ یه عده این مسئله رو متوجه میشن و ...
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
(2014-10-11 ساعت 15:21)alisarvareharchiabi نوشته:  باید دید پرونده های سال های 2008 تا 2012 چند نفرشون به f1 آپگرید کردن ؟ یه عده این مسئله رو متوجه میشن و ...

یعنی آپگرید نمی کنن به F1?SadSadSadSadSadSadSadSad

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، battosai
[quote='ایلیانا' pid='555838' dateline='1412971471']
خوش خبر باشی حمید جان ...امیدوارم ماه دیگه سه ماه بریم جلو [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
[/quot

ممنون
فک کنم تو مهاجر سرا اولین کسی بودم که آپدیت بولتن این ماه دیدم. چون اکثرا ویزا بولتن 9ام هر ماه میلادی ساعت 7 تا 8 آپدیت می شه، نشسته بودم 5 دقیقه 1بار رفرش می کردم سایتشو Big Grin
تازه خبر بهتر اینه که تو بخش E. VISA AVAILABILITY IN THE COMING MONTHS ویزا بولتن نوامبر نوشته که احتمالا ویزا بولتن برای F2B در سه ماه آینده هر ماه بین 6 تا 8 هفته پیشروی می کنه.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali
(2014-10-11 ساعت 15:21)alisarvareharchiabi نوشته:  باید دید پرونده های سال های 2008 تا 2012 چند نفرشون به f1 آپگرید کردن ؟ یه عده این مسئله رو متوجه میشن و ...

آره این عامل مهمی هست
البته بعید می دونم همه مثل ماها پیگیر باشن
تو همین سایت افرادی رو دیدم که هنوز فکر می کنن F2B هشت سال طول می کشه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali
چند روز پیش یکی به من گفت من آپگرید نمیکنم یه خانوم مسنی بودن ... قیافه من اون لحظه !!!!! ایرانی ها همه چیز رو میدونن و مسئله ای نیست که پنهان باشه ... ایلیانا برو آپدیت کن Smile)) آقا حمید همه مطلع هستن در این زمینه اطلاع رسانی شده گویا ...!البته فکر کنم تا چند سال دیگه برعکس بشه اف 1 این شرایط رو پیدا کنه ... نمیدونم خدا کنه به نفع همه باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، hamid87
بنده که منتظرم مادر محترم سیتیزن بشن سریع بپیوندم به دوستان اف یک ... حداقل آسانتر از اف تو بی تلفظ می شه ... دوستان تو رو خدا آپديت کنید ... اف یک نبوووووود ؟[ANGRY FACE][ANGRY FACE][ANGRY FACE][ANGRY FACE]

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
متاسفم من یکی نیستم با رفتن 1 ماه 1 ماه تا 100 سال دیگه هم سیتیزن نمیشن . ولی دوستان دیگر اصلن به حرفهای ما توجه نکنن . شما فکر اینو بکنید که پدر و یا مادر گرامی پاسپورت جدید میگرن Smile پس بشتابید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 20:50)alisarvareharchiabi نوشته:  چند روز پیش یکی به من گفت من آپگرید نمیکنم یه خانوم مسنی بودن ... قیافه من اون لحظه !!!!! ایرانی ها همه چیز رو میدونن و مسئله ای نیست که پنهان باشه ... ایلیانا برو آپدیت کن Smile)) آقا حمید همه مطلع هستن در این زمینه اطلاع رسانی شده گویا ...!البته فکر کنم تا چند سال دیگه برعکس بشه اف 1 این شرایط رو پیدا کنه ... نمیدونم خدا کنه به نفع همه باشه .

چی بگم والا ولی خیلیا رو دیدم که هنوز فکر می کنن استاندارد انتظار برای F2B هشت ساله و الان یه انحراف از معیار رخ داده و به زودی تصحیح می شه در صورتی که در طول 11 سال گذشته زمان انتظار از 10 سال رسیده به 6 سال و 10 ماه. کلا عوض کردن یه طرز تفکر بین ما ایرانیا سخته.
تو 6 ماه گذشته هم که تغییر خاصی تو نحوه حرکت F1 و F2B ایجاد نشده ولی خوب مسلما اگه خیلیا بفهمن اوضاع تغییر میکنه. مهاجرسرا که یکی از منابع اصلی مهاجرت هست هنوز زیاد رو این موضوع مانور نداده. بعلاوه که پاس امریکا هم جذابیتهای خودشو داره. حالا هر کی گول خورد بره آپدیت کنه!Big Grin
راستی PD شما کی هست علی آقا؟
پاسخ
(2014-10-11 ساعت 21:01)ایلیانا نوشته:  بنده که منتظرم مادر محترم سیتیزن بشن سریع بپیوندم به دوستان اف یک ... حداقل آسانتر از اف تو بی تلفظ می شه ... دوستان تو رو خدا آپديت کنید ... اف یک نبوووووود ؟[ANGRY FACE][ANGRY FACE][ANGRY FACE][ANGRY FACE]

من که گول خوردم ... رفتم برای آپدیت!Big Grin
ولی جدا از شوخی بهتر یه پلن بی هم درکار باشه تا اگه شرایط عوض شد پدر و مادر محترم رو به سرعت بفرستیم برای سیتیزن شدن.
پاسخ
حمید جان با این حرکات عجیب بولتن باید فکر پلن سی هم باشیم ! راستی امیدی هست دوماه پیشرفتش بشه سه ماه ؟ [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان