کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
بچه ها من پروندم ده روز پیش approve شد و pd هم 11aprli 2011 بود کی case number از nvc برام میاد؟الان که پروندم از uscis خارج شده جایی واسه پیگیری هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-12 ساعت 16:39)Amir noodle نوشته:  بچه ها من پروندم ده روز پیش approve شد و pd هم 11aprli 2011 بود کی case number از nvc برام میاد؟الان که پروندم از uscis خارج شده جایی واسه پیگیری هست؟

با سلام
ما هم وضعيت مشابه داريم.
پرونده ما به NVC ارسال شده است (حدود 2 ماه قبل). می خواستم بدونم چقدر طول می کشد تا NVC به ما اطلاع دهد که پرونده ما در آنجا هم شروع شده است؟ دريافت case number چقدر طول می کشد؟
اگر ما تماس بگيريم اثر دارد يا نه؟
اگر شما و کسی جواب بدهد ممنون می شوم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-16 ساعت 17:08)memoly86 نوشته:  
نقل قول:
سلام دوستان priority date من may 2011 هستش و من 2 ساله که وکیل گرفتم تا کارمو پیگیری کنه اما متاسفانه اصلا جواب درست و حسابی به ما نمیده فقط اخرین بار بحدود یدو هفته پیش ه همسرم گفت که اسپانسرمون هم اپروو شده و کیس شما رفته به سفارت ابوظبی باید منتظر باشین ولی من خیلی خسته شدم شوهرم الان سه ساله هی میره و میاد ولی خبری از وقت سفارت نیست میخواستم ببینم کسی هست که مشکل منو داشته باسه.Sad

با سلام
ما هم در حال انتظار هستيم.
پرونده ما به NVC ارسال شده است (حدود 2 ماه قبل). می خواستم بدونم چقدر طول می کشد تا NVC به ما اطلاع دهد که پرودنه ما در آنجا هم شروع شده است؟
ما تماس بگيريم اثر دارد يا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-25 ساعت 20:32)ایلیانا نوشته:  سلام ... کیس نامبر من و خواهرمم به فاصله کوتاهی از هم اومد جالبه که مال من رفته دم در خونه خاله ام آمریکا بعد مال خواهرم اومده دم در خونمون ایران! با اینکه اینم خودش یه پیشرفته اما من هنوز کلی نا امیدم ... به نظرتون چقدر دیگه زمان می بره؟
کیس من و خواهرم فرزند مجرد بالای بیست و یک ساله ...

سئوالی در مورد زمان در يافت کد از
با سلام
پرونده ما به NVC ارسال شده است (حدود 2 ماه قبل). می خواستم بدونم چقدر طول می کشد تا NVC به ما اطلاع دهد که پرونده ما در آنجا هم شروع شده است؟ در يافت Case Number چقدر طول می کشد؟
اگر تماس بگيريم اثر دارد يا نه؟
NVC
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من توی خانواده 3 نفری بودم که پارسال بابام لاتاری برد و من داخل کیس بودم (مادر، پدر، خودم).
بابا و مامانم گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند.
حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و پسر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟
کیس نامبر: **30#رویت قبولی: ۲۰می#مصاحبه: فوریه (کلیرنس)#
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-03-06 ساعت 15:11)f98 نوشته:  
(2014-03-06 ساعت 14:42)amjad نوشته:  
(2014-03-06 ساعت 01:27)f98 نوشته:  دوستان این مدارکی که nvc الان از من میخواهد باید به چه صورتی به دستشون رسوند؟ میل یا پست؟ F2B
http://travel.state.gov/content/visas/en...o-nvc.html
همه رو باید پست کنید
مرتب داخل پوشه ، با مداد بالای سمت راست صفحات شماره کیستونو بنویسین حتی روی شناسنامه ها وسایر مدارک اصل و پشت عکسها
اینم یه گزینه پستی هست ( همون TNT):
http://www.tpg.ir/

دوست عزیز ممنون. یعنی باید خود اصل شناسنامه و کارت پایان خدمت رو هم باید بفرستیم؟ در ضمن آیا به گواهی تجرد هم نیازی هست؟
من انکارا باید برم به نظرتون تا زمان مصاحبه چقدر زمان مانده؟
ممنون

با سلام - من يک سئوال دارم.
پرونده ما پس از تائيد اوليه به NVC ارسال شده است (حدود 2 ماه قبل).
می خواستم بدونم چقدر طول می کشد تا NVC به ما اطلاع دهد که پرونده ما در آنجا هم شروع شده است؟
به عبارت ديگر، دريافت Case Number از NVC چقدر طول می کشد؟
اگر با NVC تماس بگيريم اثر دارد يا نه؟
گرفتن وکيل در اين زمينه کمک می کند يا نه؟
اگر جواب بدهيد ممنون می شوم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام فکر کنم قانونی برای تنها عضو باقیمانده خانواده هست بهتره با یک وکیل مشورت کنید
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، maral-b
(2014-11-14 ساعت 21:51)ایلیانا نوشته:  سلام فکر کنم قانونی برای تنها عضو باقیمانده خانواده هست بهتره با یک وکیل مشورت کنید

ایلیانا جان اگه همچین قانونی پیدا کردید به منم بگید که بیشتر از این اینجا نمونم .Sad
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2014-11-15 ساعت 12:31)maral-b نوشته:  
(2014-11-14 ساعت 21:51)ایلیانا نوشته:  سلام فکر کنم قانونی برای تنها عضو باقیمانده خانواده هست بهتره با یک وکیل مشورت کنید

ایلیانا جان اگه همچین قانونی پیدا کردید به منم بگید که بیشتر از این اینجا نمونم .Sad

مارال عزیز یکی از دوستان سایت ، خانم شهلا در اینباره نوشتن ... تنها عضو یعنی هیچ کس غیر از شما ایران نمونده باشه ... اینجور که من خوندم می شه ولی اطلاعاتم منوط به همون چیزیه که خوندم برای همین هم می گم با وکیل مشورت کنید .
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
(2014-11-15 ساعت 13:39)ایلیانا نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 12:31)maral-b نوشته:  

مارال عزیز یکی از دوستان سایت ، خانم شهلا در اینباره نوشتن ... تنها عضو یعنی هیچایوایغیر از شما ایران نمونده باشه ... اینجور که من خوندم می شه ولی اطلاعاتم منوط به همون چیزیه که خوندم برای همین هم می گم با وکیل مشورت کنید .
والا فقط من موندم. همه رفتن. وکیل هم دارم. اما همچین راهی جلوی پام نذاشته Sad بازم میپرسم ممنون
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
سلام،
دوستان عزيز، مي تونم ازتون خواهش كنم يكي از مراكز پزشكي دوبي (جهت انجام واكسيناسيون و عكسهاي پزشكي لازم قبل از مصاحبه ) ، كه نسبت به بقيه بهتر است را معرفي نماييد.
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-22 ساعت 22:11)btaghizadeh1979 نوشته:  سلام،
دوستان عزيز، مي تونم ازتون خواهش كنم يكي از مراكز پزشكي دوبي (جهت انجام واكسيناسيون و عكسهاي پزشكي لازم قبل از مصاحبه ) ، كه نسبت به بقيه بهتر است را معرفي نماييد.
با سپاس
nmc روبه روی ایستگاه متروی ابوالهیل
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام رفقا... بالاخره دسترسی ما هم فعال شد و بعد از 20 روز پشت در بودن امروز تونستیم پست بزنیم...

به نظر میاد قدیمی ترین F2B اینجا آقا بابک باشند با حساب آگوست 2008 ... عرض شود بنده هم اکتبر 2008 هستم... من شماره کیس نامبر رو دارم در آنکارا و شماره invoice هم برام اومده زیر نامه تغییر آدرس...

فضولی کردم تو سایت NVC و رفتم تو ولی جلوی اسمم نوشته که هنوز invoice صادر نشده. ضمن اینکه وقتی کیس رو چک می کنم میگه که پرونده دست NVC هست و قاعدتا باید هم همینطور باشه تا زمان مصاحبه که می فرستنش سفارت...

حالا روی سخنم به بابک هست و همینطور اگر کسی نوبتش شده یا تجربش رو داره. با این سرعتی که داره F2B پیش میره:

1- بچه ها به نظر شما خطر عقب گرد برای این رده نیست؟ الان مدت انتظار شده 6 سال و 9 ماه که خیلی کمه...
2- معمولا چقدر قبل از بروز شدن سر و کله NVC پیدا میشه؟ اینا باید کم کم CHOICE OF AGENT رو بخوان... بابک با تو تماسی گرفتند؟؟

حالا فعلا با همین دوتا سر می کنیم تا بعد... ضمن اینکه پیش بینی ژانویه 2015 برای F2B تاریخ مارس 2008 هست بین 8ام تا 22ام
پاسخ
تشکر کنندگان: aslant
(2014-11-14 ساعت 15:07)ZAN نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 16:39)Amir noodle نوشته:  بچه ها من پروندم ده روز پیش approve شد و pd هم 11aprli 2011 بود کی case number از nvc برام میاد؟الان که پروندم از uscis خارج شده جایی واسه پیگیری هست؟

با سلام
ما هم وضعيت مشابه داريم.
پرونده ما به NVC ارسال شده است (حدود 2 ماه قبل). می خواستم بدونم چقدر طول می کشد تا NVC به ما اطلاع دهد که پرونده ما در آنجا هم شروع شده است؟ دريافت case number چقدر طول می کشد؟
اگر ما تماس بگيريم اثر دارد يا نه؟

حدود یکسال
همون موقع که شروع میشه
بهتره که تماسی نگیرید و فرم Notice of Action رو با روال عادی دریافت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

بزودی بهتون notice of action رو میدن که توش شماره کیس اومده... ممکنه تا یکسال هم طول بکشه اما دونستن یا ندونستنش تفاوتی در روال بررسی پرونده نداره... جز تا زمان کارنت شدن، کیس نامبر بدرد نمیخوره... فعلا از رو بولتن، Priority Date رو داشته باشید...

وقتی کیس نامبر رو گرفتید از سایت (Visa Status Check - Department of State)(CEAC) میتونید نگاه کنید که پرونده کجاست ولی تا آخرهای کارتون میگه کیس در NVC هست تا شماره ویزا آزاد بشه...
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان