کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
حسین جان شما خودت که واردی به مسائل. والا در رابطه با سوال اولت راستش یادم رفته میدونستم اما الان یادم نیست میپرسم مطمئن شدم میگم . در رابطه با دومی والا 6 ماه 6ماه خوبه هستن کسانی که در سال یک بار میرن 2 ماه بیشتر اونجا نیستن زیاد مشکلی نیست گویی که ممکنه تو فرودگاه گیر بدن مشکل فقط اینجاست که تو روند سیتیزن شیپی یه ذره عقب میندازه پروسه رو اگر تو اون 7 سال گیر خاصی بابت ورود خروج ندادن که مشکلی نیست ولی یهو دیدی تو فرودگاه مثلن فرانکفورت میپرسن کجا بودی ولی در کل 6 ماه 6 ماه عالیه در کل اگه بخای خیالت راحت باشه که کلن بابا و مادر باید اونجا باشن اما زیاد نگران نباش ولی حداقل مصاحبه خودت شد پدر یا مادر حتمن آمریکا باشن . یه فرم تکس هم همیشه پر کنن . قبض تلفن و .. هم داشته باشن که عالیه . در رابطه با تعویض خونه مادر و پدر در اونجا بلافاصله مثلن اگر خونشون رو عوض کردن سریعا یه فرمی هست پر کنن بگن خونه رو تغییر دادیم اگر جابهجایی هم نیست که چه بهتر . شاد باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
(2015-06-01 ساعت 00:46)alisarvareharchiabi نوشته:  حسین جان شما خودت که واردی به مسائل. والا در رابطه با سوال اولت راستش یادم رفته میدونستم اما الان یادم نیست میپرسم مطمئن شدم میگم . در رابطه با دومی والا ۶ ماه ۶ماه خوبه هستن کسانی که در سال یک بار میرن ۲ ماه بیشتر اونجا نیستن زیاد مشکلی نیست گویی که ممکنه تو فرودگاه گیر بدن مشکل فقط اینجاست که تو روند سیتیزن شیپی یه ذره عقب میندازه پروسه رو اگر تو اون ۷ سال گیر خاصی بابت ورود خروج ندادن که مشکلی نیست ولی یهو دیدی تو فرودگاه مثلن فرانکفورت میپرسن کجا بودی ولی در کل ۶ ماه ۶ ماه عالیه در کل اگه بخای خیالت راحت باشه که کلن بابا و مادر باید اونجا باشن اما زیاد نگران نباش ولی حداقل مصاحبه خودت شد پدر یا مادر حتمن آمریکا باشن . یه فرم تکس هم همیشه پر کنن . قبض تلفن و .. هم داشته باشن که عالیه . در رابطه با تعویض خونه مادر و پدر در اونجا بلافاصله مثلن اگر خونشون رو عوض کردن سریعا یه فرمی هست پر کنن بگن خونه رو تغییر دادیم اگر جابهجایی هم نیست که چه بهتر . شاد باشید .
علی جان بی زحمت اینو واسم بپرس. من هر یک روزش واسم یک روزه. اگه بشه به محض اینکه وارد آمریکا شدن واسه من تقاضا بدن خیلی خوبه چون الان دایی من 40 روزه وارد آمریکا شده و هنوز گرین کارتش نیومده.
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان:
حتمن باید گرین کارت داشته باشن . اقدام کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: hossein2
به دليل اختلال در سايت ، من ٣٢٥ دلار رو نتوستم پرداخت كنم از همين رو چند روز پيش به نشنال ويزا سنتر زنگ زد برادرم بعد از پنجاه دقيقه رو هولد بودن گفتن كه معلوم نيست اين مشكل كي حل بشه دقيقاً ، به همين خاطر جويا شدن براي راه ديگه كه با راهنمايي انها روز يكشنبه چك بين بانكي گرفتن برام به مبلغ ٣٢٥ دلار و براي مركز پرداخت هاي نشنال ويزا سنتر كه در سنت لوئيز ميزوري است به وسيله پست ارسال كردن كه اميدوارم در طي روزهاي اتي اكي بشه ، اينجا نوشتم كه اگر دوسته ديگري چنين مشكلي داره از اين راه حل كنه

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، battosai ، babak.n ، aslant ، hamid87
بعد از چند ماه نامه نگاری و امید دادن به ما بالاخره nvc پرونده رو باطل کرد.یکی نیس بگه بابا شما که نمیخواستید تغییری بدید واسه چی بعد از پنج سال که پرونده مختومه شده بود باز نامه میدید و ملت و امیدوار میکنید.
حالا باز خدا رو شکر یه کیس f4 تو نوبت داریم وگرنه دق میکردم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، babak.n ، hamid87 ، عسل.م
(2015-06-17 ساعت 09:30)asrainman نوشته:  بعد از چند ماه نامه نگاری و امید دادن به ما بالاخره nvc پرونده رو باطل کرد.یکی نیس بگه بابا شما که نمیخواستید تغییری بدید واسه چی بعد از پنج سال که پرونده مختومه شده بود باز نامه میدید و ملت و امیدوار میکنید.
حالا باز خدا رو شکر یه کیس f4 تو نوبت داریم وگرنه دق میکردم

واقعا خدارو شکر.
بابا NVC گیج میزنه جدیدا !!!!!!!!!!!!!
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من IV FEE رو پرداخت کرذم فرم (DS-260) هم کامل کردم , مرحله بعد چیه و چقدر زمان میبره ؟
از خودتون خبر بدید اینجا چه ساکت شده ؟!!
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا
با سلام.
چند روز پیش نامه جدیدی برای من ارسال شد که نوشته پدرم چرا تکس 2014 نداده.این nvc هم دهن همه رو سرویس میکنه.در ضمن یه نامه دیگه هم داده به agent که اگر تغییر خاصی از بابت آدرس یا چیز دیگه هست بنویسیم و باهاشون در تماس باشیم کمتر از یکسال وگرنه دوباره مثل همیشه دهنمون رو باز صاف میکنه و ......
F2B
PD:Nov 2008
Approval notice: May 2010
***** Case noSadP3AU):ABD2010
feb 2015 :NVC Welcome Letter
Interview : sep 2015
status: Admin....Pro - white paper
clearance: 19.1.2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-26 ساعت 18:41)aslant نوشته:  با سلام.
چند روز پیش نامه جدیدی برای من ارسال شد که نوشته پدرم چرا تکس ۲۰۱۴ نداده.این nvc هم دهن همه رو سرویس میکنه.در ضمن یه نامه دیگه هم داده به agent که اگر تغییر خاصی از بابت آدرس یا چیز دیگه هست بنویسیم و باهاشون در تماس باشیم کمتر از یکسال وگرنه دوباره مثل همیشه دهنمون رو باز صاف میکنه و ......

دوستان... این اشکال رو NVC اخیرا از همه پرونده ها گرفته... اگر اسپانسر مالی شما شخص دیگری به جز پدر یا مادر شماست، باید NVC رو در جریان وضعیت تکس پدر یا مادرتون قرار بدید.

به عبارت دیگه اونها اسپانسر شما میشن اما چون شرایط کافی برای ساپرت مالی شما ندارند، شخص ثالثی باید کو اسپانسر شما بشه.

وقتی مدارک تکس پدر یا مادر رو ارسال میکنید فقط به یک سال بسنده نکنید. در مورد کیس من تا سال 2013 رو خواستند.
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: aslant ، pegah_p6 ، battosai
کیس F1 هستم.. امروز برامNVC Welcome Letter اومد.. توش فقط یه Affidavit of Support Fee Invoice هست که 120 دلاره.. تو سایت NVC
نوشته
Immigrant Visa Application Processing Fee
Affidavit of Support Fee
را پرداخت کنید.. این Immigrant Visa Application Processing Fee چرا فاکتورش نیومده.. .. آیا کسی رو میشناسید که مشاوره بده .. برای پر کردن فرمها؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز،
منم F2B هستم ، 28 سالمه و الآن روی ویزای F1 تو آمریکام. من این نامه (NVC Welcome Letter (PAOSF رو گرفتم چند روز پیش که گفته این 6 تا مرحلرو انجام بده. 2 تا سوال دارم:
1. آیا گرفتن این نامه از nvc به معنیه کارنت شدنه PD است ؟
2. nvc رو سایتش گفته اگه اینجا هستین، به ما پول ندین و کلا فرایندش فرق داره که به USCIS مربوط میشه دیگه، کسی با این سیستم آشنایی داره آیا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-01 ساعت 03:42)yashar_p نوشته:  سلام دوستان عزیز،
منم F2B هستم ، 28 سالمه و الآن روی ویزای F1 تو آمریکام. من این نامه (NVC Welcome Letter (PAOSF رو گرفتم چند روز پیش که گفته این ۶ تا مرحلرو انجام بده. ۲ تا سوال دارم:
۱. آیا گرفتن این نامه از nvc به معنیه کارنت شدنه PD است ؟
۲. nvc رو سایتش گفته اگه اینجا هستین، به ما پول ندین و کلا فرایندش فرق داره که به USCIS مربوط میشه دیگه، کسی با این سیستم آشنایی داره آیا؟

به سلامتي دوست عزيز

١. گرفتن اين نامه به معني كارنت شدن نيست ولي معمولاً چند ماه قبل از كارنت شدن ارسال ميشه .

٢. مورد دوم رو اطلاع ندارم چون اكثر بچه ها ايران هستن و پول رو پرداخت ميكنن از جمله خودم كه پرداخت كردم

پاسخ
تشکر کنندگان: yashar_p
سلام دوستان
یک مورد دیدم در مورد تکس ، مادر من که در آمریکا کار نمی کند و هر زمان هم که می رود هزینه را از اینجا می بره تکس پرداخت نمی کنه در واقع خیلی از آدم ها هستند که تکس پرداخت نمی کنند تا اونجا که من در جریان هستم تکس برای وقتی که شما کار داشته باشید حالا با این اوصاف من در هنگام معرفی اسپانسر می خواهم فرد دیگری را معرفی کنم با این حال باز هم مادرم باید فرم تکس را پر کنه یا نیازی نیست ؟
باسپاس
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-07-01 ساعت 23:07)bsbali نوشته:  سلام دوستان
یک مورد دیدم در مورد تکس ، مادر من که در آمریکا کار نمی کند و هر زمان هم که می رود هزینه را از اینجا می بره تکس پرداخت نمی کنه در واقع خیلی از آدم ها هستند که تکس پرداخت نمی کنند تا اونجا که من در جریان هستم تکس برای وقتی که شما کار داشته باشید حالا با این اوصاف من در هنگام معرفی اسپانسر می خواهم فرد دیگری را معرفی کنم با این حال باز هم مادرم باید فرم تکس را پر کنه یا نیازی نیست ؟
باسپاس

قانون آمر ی کا میگه که شما تحت هر شرایطی حتی نداشتن شغل باید فرم تکس رو پر کنید income رو صفر میزنید.
حالا دوستانی که پر نمیکنن ...
قبلا هم همه همین کاری که شما گفتی رو انجام میدادن اما جدیدا کمی قوانین فرق کرده
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali ، pegah_p6
دوستان یک سوال دارم اگر والدینمون سیتبزن بشن چقدر در روند پیشرفت پرونده فرق می کنه؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان