کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام دوستان
به نظرتون برای کسی که الان در حال گذروندن پیش دانشگاهیه میتونم ثبت نام کنم
تشکر کنندگان:
با درود.
دوستان من همین الان ثبت نام کردم و همه رو با حروف بزرگ نوشتم.در جواب سئوال شماره 6 یا Country of Eligibility for the DV Program گزینه yes رو انتخاب کردم،چرا که متولد و ساکن ایران هستم و در ادامه سئوال 6 که پرسیده اگر پاسختون خیر هست کشوری رو انتخاب کنید که واجد شرایط شرکت در قرعه کشی هست هیچی رو انتخاب نکردم و روی همون گزینه Select A Country گذاشتمش و بهش دست نزدم.
ولی خودش در صفحه بعد که اطلاعات وارد کرده رو چک میکنید این گزینه رو به iran تغییر داد.
آیا به نظر شما مشکلی داره؟
با سپاس فراوان و بدرود.
تشکر کنندگان:
(2011-10-28 ساعت 20:57)IRANBAN نوشته:  
آیا به نظر شما مشکلی داره؟

خیر مشکلی که نیست هیچ بلکه متولدین و ساکنین ایران باید قسمت 5و6 را دقیقا همین گونه پر کنند
تشکر کنندگان: IRANBAN ، arman_m
(2011-10-28 ساعت 19:27)arman_m نوشته:  سلام دوستان
به نظرتون برای کسی که الان در حال گذروندن پیش دانشگاهیه میتونم ثبت نام کنم

بله.مشکلی نیست میتونید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان:
سلام بچه ها چرا هیشکی جواب منو نمیده؟ یعنی من ثبت نامم باطل ميشه؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-29 ساعت 15:10)smartlady201190 نوشته:  سلام بچه ها چرا هیشکی جواب منو نمیده؟ یعنی من ثبت نامم باطل ميشه؟

مورد شما کمی گنگ هست

شما متولد و ساکن ایران هستید ؟

اگر جواب شما مثبت هست یعنی از داخل ایران اقدام کردید و قسمت 5 رو ایران زدید در این صورت گزینه 6 باید همان حالت پیشفرض (yes) باشد

من امتحان کردم اگر no زده باشید بعد از لیست کشورها ایران رو انتخاب کرده باشید در انتها وقتی که می خواهید بروید صفحه بعد اشکال می گیره و قسمت 6 رو قرمز میکنه که یعنی این باید اصلاح شود

حالا شما 5 رو ایران انتخاب کردید 6 رو ni زدید چطور ایراد نگرفته و رفتید مرحله بعد؟

اگر هم از کشور دیگری دارید اقدام می کنید که باید همان طوری که خودتان گفتید عمل می کردید و درسته

تشکر کنندگان:
[/size][/color]
(2011-10-27 ساعت 15:54)javad_2 نوشته:  
(2011-10-27 ساعت 10:07)nahid.t نوشته:  
(2011-10-26 ساعت 20:49)farzad-it نوشته:  
(2011-10-25 ساعت 02:46)nahid.t نوشته:  سلام من براي يكي از دوستانم كه شغلش صادرات ميوه هست واصولا در كار ميوه هست ( باغدار و بارفروش) ميخواهم ثبت نام كنم ايا اين شغل جزو مشاغل پذيرفته شده هست يا نه

سلام.
دوست عزيز براي لاتاري هيچ محدوديت شغلي وجود نداره.
تنها مسئله اي که هست اينکه بايد تا پيش دانشگاهي درس خونده باشند.
موفق باشيد.

سلام داشتن ديپلم اجباري نيست يكي از دوستان ما كه ايشان خانم هستند و 58 ساله تا سوم راهنمايي مدرك دارند برنده 2009 بودند سابقه كارحسابداري براي 8 سال تهيه كردند و مصاحبه قبول شدند الان هم ويرجينيا هستند من فقط نميدونم اين شغل هم پذيرفته ميشه يا نه؟

سلام دوست عزیز

شما فکر کنم اصلا حتی فرم ثبت نام رو هم نخوندین چه برسه به قوانین لاتاری دقیقا در قسمت مدرک تحصیلی این متن رو میبینی
You must have a minimum of a high school diploma reflecting the completion of a full course of study (vocation schools or equivalency degrees are not acceptable) or be a skilled worker in an occupation that requires at least two years of training or experience to qualify (visit http://online.onetcenter.org/ {this link will open in a new window} to see if your occupation qualifies) for

این متن میگه شما باید حداقل دیپلم داشته باشی اونم دیپلم 12 سال نه 11 سال ما دیپلم ما میشه دیپلم ناقص که باید حتما پیش دانشگاهی بگیری برا کمبودش سابقه کارم هیچ کمکی نمیکنه چون تو این سایتی که نوشته برای سابقه کار هیچ کاری پیدا نمیکنی که مدرک دیپلم 11 ساله بخواد و در رنج 7 باشه (یعنی همون 2 سال) خودتون رو با داشتن سابقه و نداشتن پیش دلخوش نکنید چون بدردتون نمیخوره و شرایط 2009 با امروز خیلی فرق کرده

اولا ممنونم از توجه شما ثانيا شايد شما خوب اطلاع نداريد بنده از برندگان ويزا گرفته 2011 هستم و راجع قوانين هم اطلاع دارم بايد بگم شما ترجمه متن بالارا با دقت نگاه نكرديد با استناد به همين متني كه خودتون گذاشتيد كلمه or دقيقا ميگه يا ديپلم يا سابقه كار مشكل من اين بود كه ايا اين شغل جزو شغل هاي پذيرفته شده هست يا نه؟ كه البته اونهم از سايت داده شده جوابم را گرفتم به هر حال لطفا دقت بيشتري در راهنمايي كردنتون داشته باشيد كسي كه اميدوار است هيچگاه نا اميد نكن شايد اميد تنها دارايي ان باشد
تشکر کنندگان: majidusa01
یه جورایی از این تاپیک دارم متنفر می شم آخه ببینید چند بار یه سوال از صفحه اول تکرار شده خب بجای پرسش بگردین جوابتونو پیدا کنید. این از اون ایرادهای ما ایرانیهاست که فقط فکر می کنیم تجربه ما تکه و نمونه نداره و کسی دیگه ای مثل ما وجود نداره.
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ParsTrader ، 3rip ، majidusa01 ، Nightsky007
دوستان مگه اطلاع از برنده شدن از پارسال فقط فقط با چک کردن در سایت نیست؟؟چرا میگین ضروری مگه باز نامه میفرستند!!!!

فرستادن نامه که جمع شده بود!!!1
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اطلاعات و مشخصاتي كه وارد فرم ثبت نام مي كنيم بايد با حروف بزرگ باشد يا كوچك ؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-31 ساعت 09:46)parina نوشته:  سلام دوستان
اطلاعات و مشخصاتي كه وارد فرم ثبت نام مي كنيم بايد با حروف بزرگ باشد يا كوچك ؟

درود بر شما ...
فرقی نمی کنه ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
در بند 4 منظور از "city where you were born" شهر یا استان یا شهرستان محل تولد است؟
و اگر اشتباه بشه مشکلی پیش نمی یاد؟Rolleyes
ممنون
به امید فردا...
تشکر کنندگان:
(2011-10-31 ساعت 12:04)M0HSeN_US نوشته:  دوستان عزیز سلام
در بند 4 منظور از "city where you were born" شهر یا استان یا شهرستان محل تولد است؟
ممنون

درود بر شما
بله ، منظور شهری که بدنیا آمدین میباشد.
اگر پاسپورت داشته باشید که باید مطابق پاسپورت بنویسد و در غیر اینصورت مطابق با شناسنامه شهر محل تولد نوشته شود.
پیروز باشید
تشکر کنندگان: M0HSeN_US
(2011-10-31 ساعت 13:58)arman_m نوشته:  
(2011-10-31 ساعت 12:04)M0HSeN_US نوشته:  دوستان عزیز سلام
ممنون

درود بر شما
بله ، منظور شهری که بدنیا آمدین میباشد.
اگر پاسپورت داشته باشید که باید مطابق پاسپورت بنویسد و در غیر اینصورت مطابق با شناسنامه شهر محل تولد نوشته شود.
پیروز باشید
ولی من استان رو نوشتم!
فکر کنم بشه با ایمیل بعدا اینو اصلاح کرد.درسته؟
به امید فردا...
تشکر کنندگان:
اگر کسی دوبار فرم را پر کند از لاتاری امسال خذف می شود یا این که سال های دیگه هم نمی تونه تو لاتاری شرکت کنه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان