کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
سلام دوستان
وقتی من case number و invoice ID number رو در سایت
https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/Sig...ode=Signin
وارد می کنم چنین پیامی می ده:
This case is in the process of termination. Fee payments and online forms can no longer be accepted. If you believe you have received this message in error, or to resume processing of the case, please contact the NVC immediately.
کسی از دوستان می دونه موضوع چیه؟
البته اضافه کنم که من تا حالا ایمیلی مبنی بر پرداخت fee یا پر کردن فرم دریافت نکردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ..
من و خانوادم در کتگوری f4 هستیم .. و در تاریخ 4 مارچ 2002 برامون اقدام شده .. و سال 2010 که پرونده ها جهش کرد برامون نامه ی nvc ارسال شده .. اما هیچ پولی رو پرداخت نکردیم ..
ولی چیزی که عجیبه اینه که امروز زمانیکه وارد این سایت https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/Sig...ode=Signin شدیم و کیس نامبر و ... رو وارد کردیم نوشته بود که باید پول رو پرداخت کنیم اما وقتی روش کلیک می کردیم بی نتیجه بود و سایت برمیگشت به حالت اولیه ..
مشکل کار از چیه ؟؟ برای پروندمون چه اتفاقی افتاده ؟؟ بعد از این چه مراحلی در انتظارمونه ؟؟
كتگورى F4
تاريخ اولين اقدام : سال ١٣٨١
مصاحبه : ابان ماه ١٣٩٤
مدت اف/بى/اى چك ١٣٦ روز و تاريخ كلير در ١٢ فروردين ١٣٩٥
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-24 ساعت 03:08)bahar_kat نوشته:  سلام دوستان ..
من و خانوادم در کتگوری f4 هستیم .. و در تاریخ 4 مارچ 2002 برامون اقدام شده .. و سال 2010 که پرونده ها جهش کرد برامون نامه ی nvc ارسال شده .. اما هیچ پولی رو پرداخت نکردیم ..
ولی چیزی که عجیبه اینه که امروز زمانیکه وارد این سایت https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/Sig...ode=Signin شدیم و کیس نامبر و ... رو وارد کردیم نوشته بود که باید پول رو پرداخت کنیم اما وقتی روش کلیک می کردیم بی نتیجه بود و سایت برمیگشت به حالت اولیه ..
مشکل کار از چیه ؟؟ برای پروندمون چه اتفاقی افتاده ؟؟ بعد از این چه مراحلی در انتظارمونه ؟؟

اگه روی پرداخت اولیتون قفل داره شما هنوز مجاز به پرداخت نیستین.هر زمان که نوبتتون بشه اون قفل باز میشه و شما میتونین پرداخت هاتون رو انجام بدین و بقیه مراحل رو پیش ببرین. موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-24 ساعت 20:06)romance33 نوشته:  

اگه روی پرداخت اولیتون قفل داره شما هنوز مجاز به پرداخت نیستین.هر زمان که نوبتتون بشه اون قفل باز میشه و شما میتونین پرداخت هاتون رو انجام بدین و بقیه مراحل رو پیش ببرین. موفق باشین.

دوست عزیز
باسلام
برای پرداخت پول با ارسال ایمیل به شخص درخواست کننده و یا شما در صورت اطلاع از ایمیلتان
درخواست پرداخت را می کنند و پس از پرداخت و تایید ( ۷۲ ساعت پس از پرداخت ) فرم ds260 جهت
پرنمودن برای تک تک افراد کیس باز میشود .
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai

سلام من هم شرايطم مثل شماست جولاي ٢٠٠٢ هستيم و سال ٢٠١٠ يكسري مدارك خواستن و چندتا فرم پر كرديم، البته ما پول هم همون موقع براي تمامي اعضاي خانواده ريختيم. رسيدش هم چند روز بعد براي خواهرم كه برامون اقدام كرده بود،ايميل شد
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
سلام به دوستان مهاجر سرا من براى ويزاى نامزدى اقدام كردم و دو دختر زير ٢١ سال دارم ، وقتى كه نامزدم براى مشاوره پيشه يك وكيل رفته بود بهش گفتن كه يكى از دخترام كه الان ١٩ سال سنش هست نميتونه با ما ويزا بگيره چون دوسالى ميشه كه قانون براى نامزدى تغيير كرده و بايد بچه ها زير ١٨ سال باشن . ايا دوستان كسى از اين قانون جديد مطلع هستش چون واقعاً خيلى نگران هستم و برام سخته كه از دخترم دور باشم ، ممنون ميشم دوستان راهنمايى كنند و اگه كسى موردى مشابه من داشته و اين مراحل رو گذرونده من رو راهنمايى كنه مرسى
پاسخ
تشکر کنندگان:
هيچكس نيست من رو راهنمايى كنه [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز نميدونم اين سوال رو جاي درستي مطرح ميكنم يا نه ولي به مشكلي برخوردم و مثل هميشه رو راهنمايي صميمانه شما حساب كردم، همسر من قرار بود براي تعطيلات نوروز به ايران بياد ولي متاسفانه متوجه شديم گرين كارتش رو گم كرده Sad و بعد از پرس و جو بهمون گفتن اقدام براي گرين كارت جديد حدود ٦يا٧ماه زمان ميبره كه با اين اوضاع قبل صدور اون سيتيرن ميشه و درخواست جديدش به دردش نميخوره و يك وكيل بهش گفته اقدام نكن و منتظر سيتيزني باش!!! ،حالا چند تا سوال داشتم اول اينكه ممكنه اين ماجرا به پروندمون لطمه بزنه يعني در ادامه پرونده ممكنه گرين كارت همسرمو بخوان؟ و اينكه هيچ راهي هست كه بتونه براي چند هفته به ايران بياد؟Sad
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-24 ساعت 20:06)romance33 نوشته:  [quote='bahar_kat' pid='575231' dateline='1422052731']
سلام دوستان ..
مشکل کار از چیه ؟؟ برای پروندمون چه اتفاقی افتاده ؟؟ بعد از این چه مراحلی در انتظارمونه ؟uote]

با سلام من هم كيسم 8march2002اقدام شده ولى همون زمان كه جلو رفت ما پول پرداخت كرديم و رسيدشو فرستادن
پاسخ
دوستان من یک سوال داشتم من با ویزای نامزدی اومدم و تا چند وقت دیگه گرین کارت دوساله موقت میگیرم .میدونید من میتونم برای پدرم اقدام کنم یا نه با همین گرین کارت موقت؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
سلام. من یک سوال داشتم. مادر بزرگم ۴ سال قبل درخواست ویزا مهاجرتی ۱۳۰ داده برای پسرش (پدر من) و الان تازه درخواست اپروو (قبول) شده. حالا ۲ تا سوالم اینه که:
۱- آیا ۴ سال پیش مادربزرگم برای عروسش (مادر من) هم میتونسته درخواست ۱۳۰ بده یا فقط برای پسرش (پدر من) میتونسته اقدام کنه؟ خب آخه الان مادرم چطور بره آمریکا همراه پدرم؟
۲- الان ۱۰۰ روز گذشته از قبول شدن درخواست ۱۳۰ پدرم توسط USCIS ولی هنوز از NVC - National Visa Center خبری نشده. چکار باید کنیم؟ آخه گفته بودن که ظرف ۳۰ تا ۹۰ روزه نامه لازم برای گرفتن وقت سفارت را پست میکنن برای مادر بزرگم.
--- با تشکر از همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 21:46)boston نوشته:  سلام. من یک سوال داشتم. مادر بزرگم ۴ سال قبل درخواست ویزا مهاجرتی ۱۳۰ داده برای پسرش (پدر من) و الان تازه درخواست اپروو (قبول) شده. حالا ۲ تا سوالم اینه که:
۱- آیا ۴ سال پیش مادربزرگم برای عروسش (مادر من) هم میتونسته درخواست ۱۳۰ بده یا فقط برای پسرش (پدر من) میتونسته اقدام کنه؟ خب آخه الان مادرم چطور بره آمریکا همراه پدرم؟
۲- الان ۱۰۰ روز گذشته از قبول شدن درخواست ۱۳۰ پدرم توسط USCIS ولی هنوز از NVC - National Visa Center خبری نشده. چکار باید کنیم؟ آخه گفته بودن که ظرف ۳۰ تا ۹۰ روزه نامه لازم برای گرفتن وقت سفارت را پست میکنن برای مادر بزرگم.
--- با تشکر از همه

سلام

مادر بزرگ شما میتونن فقط برای فرزندشون که پدرتون باشه درخواست بدن
در مورد مادرتون پدرتون میتونه اسم مادرتونو هم به لیست اضافه کنن و هروقت که کارنت بشید به همتون با هم ویزا میدن
در مورد وقت سفارت هم تا زمانی که پرونده ی شما کارنت نشده بهتون وقت سفارت نمیدن که برایه کتگوری شما که f3 باشه با این وضع ویزا بولتن متاسفانه باید 6 تا 7 سال دیگه منتظر بمونید

این هم سایت ویزا بولتن هست که هرماه اپدیت میشه و شما باید قسمت مربوط به کتگوری f3 رو چک کنید

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، shahram es
بچه ها F1 چه خبره ؟ 8 روز !
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
با سلام

دوستان بیش از ۱۰ سال بالاخره ۲ روز پیش یک ایمیل از NVC ارسال شد که یک فایل pdf ضمیمه آن بود که ۳ صفحه بود و نوشته بود به سایت nvc.satate.gov برید و بعد از وارد کردن کیس نامبر و ویس نامبر ۶ مرحله را باید انجام بدم که مرحله اول کامل کردن فرم ds-261 حال نوشته باید ۱۵ روز بعد از کامل کردن فرم صبر کنید تا به مرحله پرداخت پول برسد .
من فرم را کامل کردم و agent خودم را معرفی کردم و در آخد روی آیکون save کلیک کردم دوستان همین کار کافی است ؟ و برای اینکه بتوانم مرحله دوم را انجام بدم باید منتظر ایمیلی جدید باشم ؟ و از این پس برای خود من هم ایمیل میفرستند ؟ یا فقط برای agent من ایمیل ارسال میگردد ؟ لطفا راهنمایی فرمایید .

با سپاس
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640 ، واهيك آقاجاني
آقا شهرام مبارک باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، amir2640

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان