کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2015-06-24 ساعت 14:35)usatgb نوشته:  با سلام

خوشبختانه مشکل انتقال اطلاعات در دوسوم سفارتخانه ها حل شده وگویا تا یکشنبه 28 ژوئن ۲۰۱۵بقیه سفارتخانه ها هم فعال می شوند
(شامل ابوظبی و آنکارا و ایروان)

ممنون از خبر خوب
منبع خبر هم ذکر کنید لطفا
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: usatgb ، ghzaryab ، alireza51
(2015-06-27 ساعت 10:23)babak.n نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 14:35)usatgb نوشته:  با سلام

خوشبختانه مشکل انتقال اطلاعات در دوسوم سفارتخانه ها حل شده وگویا تا یکشنبه 28 ژوئن ۲۰۱۵بقیه سفارتخانه ها هم فعال می شوند
(شامل ابوظبی و آنکارا و ایروان)

ممنون از خبر خوب
منبع خبر هم ذکر کنید لطفا
با احترام
کل سفارتخانه ها فعال شدندhttp://travel.state.gov/content/travel/english/news/technological-systems-issue.html
پاسخ
تشکر کنندگان: babak.n ، asrainman ، alireza51
دوستان در تاریخ 11 جون با همسرم پیرو اعلام زمان مصاحبه به ابوظبی رفتیم در انجا از پسرم که ما فکر میکردیم به خاطر سنش که 23 شده از فایل خارجه پرسیدن و گفتن فرصت داره و باید به عنوان غایب روز مصاحبه{no show }بعد از پرداخت مبالغ و پر کردن فرم دی اس 260 واسش وقت مجدد خودمون بگیریم ولی هر کار میکنیم تاریخهای نوبت گیری مجدد در سایت ویزا اینفو که خودشون دادن باز نمیشه چکار باید بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51
با سلام کیس F1 هستم.. امروز برامNVC Welcome Letter اومد.. توش فقط یه Affidavit of Support Fee Invoice هست که 120 دلاره.. تو سایت NVC
نوشته
Immigrant Visa Application Processing Fee
Affidavit of Support Fee
را پرداخت کنید.. این Immigrant Visa Application Processing Fee چرا فاکتورش نیومده.. دوستانی که به این روند تسلط دارند لطفا کمک کنید کمی استرس دارم... چقدر فرماشون پیچیدست.. ممنون
پاسخ
(2015-06-29 ساعت 01:54)ariairani نوشته:  با سلام کیس F1 هستم.. امروز برامNVC Welcome Letter اومد.. توش فقط یه Affidavit of Support Fee Invoice هست که 120 دلاره.. تو سایت NVC
نوشته
Immigrant Visa Application Processing Fee
Affidavit of Support Fee
را پرداخت کنید.. این Immigrant Visa Application Processing Fee چرا فاکتورش نیومده.. دوستانی که به این روند تسلط دارند لطفا کمک کنید کمی استرس دارم... چقدر فرماشون پیچیدست.. ممنون

با احترام به شما دوست عزیز ،

اگر سوالتون رو دز تاپیک مربوطه مطرح کنید به نتیجه میرسید و دوستانی که بتونن حتکا راهنماییتون میکنن
لازم نیست در همه ی تاپیک ها سوال رو تکرار کنید
ممنون
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با درود
الان اومدم واسه choose of agent با case number vd invoice id برم log in کنم این پیغام اومد

Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error

تازه دبروز nvc welcome letter اومده ... این دیگه چیه؟
ممنون
پاسخ
دوستان سلام
کیس ما هم f4 , june2003 برامون اقدام کردند الان برای همسرم و خواهر شوهرم که اقدام کننده است یه ایمیل زدند و شماره nvc دادند و از مون یک سری مدارک خواستند به اضافه پرداخت هر نفر120 دلار برای صدور ویزا. می خواستم بدونم ما که هنوز چند ماه مونده به کارنت شدن پروندمون .چرا اینها زودتر مدارک رو خواستند؟ تا کی می شه این مدارک رو ارسال کرد. داخل سایتشون که می شیم شماره و اسممون هم هست اما نمی تونیم فرمی رو که گفتند پر کنیم روش فعال نیست دلیلش چیه؟ و یه سئوال دیگه اینکه تو همین مدت که ما مدارک رو فرستادیم اف بی ای چک هم شروع می شه بعدش می ریم مصاحبه یا بعد از مصاحبه اف بی ای چک می شی. ممنونم می شم پاسخ بدین
پاسخ
(2015-06-30 ساعت 13:28)مهسا20132013 نوشته:  دوستان سلام
کیس ما هم f4 , june2003 برامون اقدام کردند الان برای همسرم و خواهر شوهرم که اقدام کننده است یه ایمیل زدند و شماره nvc دادند و از مون یک سری مدارک خواستند به اضافه پرداخت هر نفر120 دلار برای صدور ویزا. می خواستم بدونم ما که هنوز چند ماه مونده به کارنت شدن پروندمون .چرا اینها زودتر مدارک رو خواستند؟ تا کی می شه این مدارک رو ارسال کرد. داخل سایتشون که می شیم شماره و اسممون هم هست اما نمی تونیم فرمی رو که گفتند پر کنیم روش فعال نیست دلیلش چیه؟ و یه سئوال دیگه اینکه تو همین مدت که ما مدارک رو فرستادیم اف بی ای چک هم شروع می شه بعدش می ریم مصاحبه یا بعد از مصاحبه اف بی ای چک می شی. ممنونم می شم پاسخ بدین

دوست عزيز تجربه ثابت كرده كه زمان رسيدن نامه nvc زياد زمان برنامه ريزي شده اي نيست، يكي از دوستان در همين سايتdec 2006 براش تقاضاي f4 شده و سال 2013 نامه كيس نامبر رو دريافت كرده ولي خود من هم oct2006 هستم اما هنوز نامه اي نگرفتم و تا حد زيادي به ايالتي كه ازش درخواست ميشه ارتباط داره و تاثيري در زمان كارنت شدن نداره، ميتونم بپرسم از چه ايالتي براتون درخواست شده؟

جواب سوال دومتون رو متاسفانه نميدونم اما در خصوص سوال آخر، يك سري بررسي هاشون زمان approved شدن پرونده انجام ميشه، يه سري زماني كه پرونده به local office فرستاده ميشه و قسمت اعظمش از الان به بعد(مخصوصا در خصوص ماليات هاي پرداخت شده اسپانسرتون) و بعد از مصاحبه.
اما تا جايي كه براتون امكان داره تمام مدارك رو در اولين فرصت واسشون بفرستيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: عسل.م ، alireza51
سلام مهسا جان
اینها 1 سال مانده به مصاحبه یک nvc welcome letter میفرستند..
دلیل اینکه قبل از کارنت شدن میفرستند اینه که چند ماه طول میکشه فرمها و مدارک رو تهیه ارسال و تایید کنیند
من هم در مرحله مشابه شمام..
من هم این مشکل رو دارم نمیتونم log in کنم با invoice id و کیس نامبر
این پیغام رو میده

Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error
واسه شمام همینه؟
من به nvc ایمیل زدم دلیلش ببنم چیه..
پاسخ
(2015-06-30 ساعت 13:50)asrainman نوشته:  [quote='مهسا20132013' pid='630735' dateline='1435654713']
دوستان سلام
[/

دوست عزيز تجربه ثابت كرده كه زمان رسيدن نامه nvc زياد زمان برنامه ريزي شده اي نيست، يكي از دوستان در همين سايتdec 2006 براش تقاضاي f4 شده و سال ۲۰۱۳ نامه كيس نامبر رو دريافت كرده ولي خود من هم oct2006 هستم اما هنوز نامه اي نگرفتم و تا حد زيادي به ايالتي كه ازش درخواست ميشه ارتباط داره و تاثيري در زمان كارنت شدن نداره، ميتونم بپرسم از چه ايالتي براتون درخواست شده؟

جواب سوال دومتون رو متاسفانه نميدونم اما در خصوص سوال آخر، يك سري بررسي هاشون زمان approved شدن پرونده انجام ميشه، يه سري زماني كه پرونده به local office فرستاده ميشه و قسمت اعظمش از الان به بعد(مخصوصا در خصوص ماليات هاي پرداخت شده اسپانسرتون) و بعد از مصاحبه.
عزیزم منون که پاسخ دادی وولی ما قبلا که نامه دیگه دریافت کرده بودیم که باank شروع میشد و طبق 4 مرحله که تا صدور ویزا پیش می رفت مرحله دو بودیم حالا وارد مرحله سه شدیم خواهر شوهرم از کالیفرنیا اقدام کرده . ایا شروع فعالیت اینها از زمان کارنت شدنه پروندست یا از زمانی که خودشون نامه درخواست مدارک و ساپورت مالی هست .ممنونم که پاسخ می دید.
پاسخ
[quote='ariairani' pid='630752' dateline='1435656688']
سلام مهسا جان
اینها ۱ سال مانده به مصاحبه یک nvc welcome letter میفرستند..
دلیل اینکه قبل از کارنت شدن میفرستند اینه که چند ماه طول میکشه فرمها و مدارک رو تهیه ارسال و تایید کنیند
من هم در مرحله مشابه شمام..
من هم این مشکل رو دارم نمیتونم log in کنم با invoice id و کیس نامبر
این پیغام رو میده

واسه شمام همینه؟
من به nvc ایمیل زدم دلیلش ببنم چیه..
[/ممنون دوست عزیز . نمی دونم چه پیغامی میده چون همسرم چک کردند. همسرم گفت تو سایتشون اعلام کردند که مشکل دارند حالا تا چند رو زدیگه اگه درست نشد ما هم ایمیل می زنیم .جواب گرفتم در اختیارتون قرار می دم .
پاسخ
(2015-06-30 ساعت 14:11)مهسا20132013 نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 13:50)asrainman نوشته:  [quote='مهسا20132013' pid='630735' dateline='1435654713']
دوستان سلام
[/

دوست عزيز تجربه ثابت كرده كه زمان رسيدن نامه nvc زياد زمان برنامه ريزي شده اي نيست، يكي از دوستان در همين سايتdec 2006 براش تقاضاي f4 شده و سال ۲۰۱۳ نامه كيس نامبر رو دريافت كرده ولي خود من هم oct2006 هستم اما هنوز نامه اي نگرفتم و تا حد زيادي به ايالتي كه ازش درخواست ميشه ارتباط داره و تاثيري در زمان كارنت شدن نداره، ميتونم بپرسم از چه ايالتي براتون درخواست شده؟

عزیزم منون که پاسخ دادی وولی ما قبلا که نامه دیگه دریافت کرده بودیم که باank شروع میشد و طبق ۴ مرحله که تا صدور ویزا پیش می رفت مرحله دو بودیم حالا وارد مرحله سه شدیم خواهر شوهرم از کالیفرنیا اقدام کرده . ایا شروع فعالیت اینها از زمان کارنت شدنه پروندست یا از زمانی که خودشون نامه درخواست مدارک و ساپورت مالی هست .ممنونم که پاسخ می دید.

خواهش میکنم.
مهسا جان منظورت از شروع فعالیت fbi check هست؟
اگه منظورت اینه والا فکر میکنم قبل از کارنت شدن یه سری چک های امنیتی رو انجام میدن
پاسخ
تشکر کنندگان: عسل.م ، alireza51
سلام دوستان
دوباره سوالم رو می پرسم ممنون می شم کمکم کنید
در مورد کیس های خانوادگی باید مدارک tax return سه سال آخر co-sponser برای سفارت فرستاده بشه. سوال من اینه که آیا درآمد ذکر شده در فرم های tax return هر سه سال باید 125% خط فقر باشه یا فقط کافیه درآمد سال آخر 125% خط فقر باشه؟
با تشکر
پاسخ
با سلام
من چتد روز پیش welcome letter از nvc دریافت کردم
با invoice ID و case numberam اقدام به choose of agent کنم
این پیغام می آد.. کسی میدونه این چیه؟
Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error.

به nvc هم ایمیل زدم هنوز جواب ندادن..
پاسخ
(2015-07-03 ساعت 18:17)ariairani نوشته:  با سلام
من چتد روز پیش welcome letter از nvc دریافت کردم
با invoice ID و case numberam اقدام به choose of agent کنم
این پیغام می آد.. کسی میدونه این چیه؟
Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error.

به nvc هم ایمیل زدم هنوز جواب ندادن..

دوست عزیز
دقیقا پیغام همین است .اما به علت مشکلات فنی در سایتشان است و خودشون اعلام کردند تا دوشنبه ان شالله درست می شه. ما تلفنی هم صحبت کردیم گفتند به خاطر مشکلات فنی است حتی جواب ایمیلها رو هم نمی دهند .سایت رو خوابوندند(قسمت مربوطه را)
پاسخ
تشکر کنندگان: ghzaryab ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان